Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Revolex

Pre-workout önerisi - kullanıp memnun kaldığınız marka ve ürünler hangileri?

Önerilen İletiler

Revolex    14

Merhaba arkadaşlar Pre-workout takviyeleri konusunda sizden fikir almak istiyorum. Efedrin, kafein ve aspirin karışımını yorgun olduğum zaman içiyorum fakat artık kullanmaktan çekinir hale geldim çünkü geleceğide düşünüyorum şuan bir zarar vermeyeceği gelecekte vermeyeceği anlamına gelmez.

Türk marka pre-workoutları denedim ancak etkisi zayıf veya tolerans gelişiyor. Sizin kullandığınız etkili ve yan etkisi az olan alternatifler nelerdir? Önerilerinizi bekliyorum, teşekkür ederim şimdiden.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hocam hangi marka kullanırsanız kullanın vücut alışacak içindeki maddelere. Bence her gün değilde ağır antrenman günlerinde veya motivasyonun düşük olduğu günlerde içmek en mantıklısı. Ben geçtiğimiz aylarda çok ucuza geliyor diye Nutriking almıştım beklentimi karşıladı. Bir arkadaştan kingsize markasının presini alıp denemiştim oda güzeldi tavsiye edebilirim eğer denemediyseniz. Bence bir süre pre kullanmaya ara verip daha sonra istediğinzi herhangi bir markayı alabilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Revolex    14
nirvanadestroy, 1 saat önce yazdı:

Hocam hangi marka kullanırsanız kullanın vücut alışacak içindeki maddelere. Bence her gün değilde ağır antrenman günlerinde veya motivasyonun düşük olduğu günlerde içmek en mantıklısı. Ben geçtiğimiz aylarda çok ucuza geliyor diye Nutriking almıştım beklentimi karşıladı. Bir arkadaştan kingsize markasının presini alıp denemiştim oda güzeldi tavsiye edebilirim eğer denemediyseniz. Bence bir süre pre kullanmaya ara verip daha sonra istediğinzi herhangi bir markayı alabilirsiniz.

Tesekkur ederim bu markalari denedim fakat etki alamadim. Sadece yorgun oldugum günler içiyorum fakat yine de istedigim gibi bir etki yok dmaa li urunler duymustum acaba onlar nasil 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    54

Bir marka önerisi veremem hiç kullanmadım. Ancak yıllardır idmandan yarım saat önce 1 fincan filtre kahve’nin yanına soda, tuz, aspirin karışımı yapıyorum. Gayet güzel damarlandırıp idmanda zindelik veriyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    197

Bir iki yıl önce nutrade markasından protein tozu almıştım yanında hediye olarak presi geldi hayatımda hiç bu kadar işe yarayan pre içmemiştim ki kullandıkları arjinin citruline miktarı falan yazmıyor büyük ihtimalle yasal sınırları aşıyorlar ondan dolayı olsa gerek

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kado    114

Bucked up , Woke AF fena bir şey en son 50$ fiyatı vardı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.365
Revolex, 1 saat önce yazdı:

Tesekkur ederim bu markalari denedim fakat etki alamadim. Sadece yorgun oldugum günler içiyorum fakat yine de istedigim gibi bir etki yok dmaa li urunler duymustum acaba onlar nasil 

Tehlikeli bir madde kalp krizi riskini baya artırıyor önermem.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Revolex    14
Kado, 1 saat önce yazdı:

Bucked up , Woke AF fena bir şey en son 50$ fiyatı vardı.

bunları nereden temin edebiliriz? ayrıca @Loving hocam tecrübelerini bekliyorum :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kado    114
Revolex, 10 dakika önce yazdı:

bunları nereden temin edebiliriz? ayrıca @Loving hocam tecrübelerini bekliyorum :D

Amerikadan getirtiyorum ben ya öyle alabilirsin , yada getirip satanlar var onlardan , son seçenekte dr kağıt reçete yazdırıp yurt dışı siparişi verip almak 😅

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Revolex    14
Kado, Şimdi yazdı:

Amerikadan getirtiyorum ben ya öyle alabilirsin , yada getirip satanlar var onlardan , son seçenekte dr kağıt reçete yazdırıp yurt dışı siparişi verip almak 😅

hocam daha fazla bilgi verebilir misin bu konuda nasıl getirtiyorsun :)) doktorlar reçete yazmaya pek yanaşmıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adrian    20
gönderildi (düzenlendi)
Revolex, 2 saat önce yazdı:

hocam daha fazla bilgi verebilir misin bu konuda nasıl getirtiyorsun :)) doktorlar reçete yazmaya pek yanaşmıyor

Yurtdışından suplement yada vitamin gibi takviyeler doktor reçetesi ile alınabiliyor, reçetede yazan ürün ile alacağın ürün birebir aynısı yazmak zorunda gramajına kadar. Site olarak gerekli evrakları sağladığın taktirde türkiye ye yollayan iherb.com var başka suplement yollayan varmı bilmiyorum.

+ olarak pre workutları gereksiz bulurdum fakat kingsize ın beastmod adlı ürününü denemiştim gerçekten başarılı.

tarihinde Adrian tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    334
Revolex, 4 saat önce yazdı:

İnstagramda satan bi sayfa var istanbulda mağazaları var gidip alabilirsin eğer istanbuldaysan .. diye bi yer isim vermek yasak ya belki ondan sorun olur diye yazamadım sayfa ismi gerçi. Ömür Plaza Avm deymiş.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hadder    6

God of rage unchained extreme pre workout deneyin hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    497
  • C4 yurt dışı malum sitede var
  • Bsn noxplode yurtdışı malum sitede var

King size beast mode toz formunu tavsiye ederim Nutrade pre workout sıvı formu gayet iyi.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Revolex    14

Teşekkür ederim tüm yorumlar var öneriler için. Jack3d usa version alıp kullandım hayatımda kullandığım en etkili üründü açıkçası. Biraz pahalı ama parasını hakediyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    497
Revolex, 2 saat önce yazdı:

Teşekkür ederim tüm yorumlar var öneriler için. Jack3d usa version alıp kullandım hayatımda kullandığım en etkili üründü açıkçası. Biraz pahalı ama parasını hakediyor.

jack3d bugun gelecek bende ilk defa kullanıcam ama dediğim gibi yerli alacaksan king size işini görür yada sıvı formunda nutrade

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.