Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

kayra

Sarms kullanımı sonrası total testosteronumdaki düşüş normal mi?

Önerilen İletiler

kayra    0

Selamlar arkadaşlar, nasılsınız?

Henüz 18 yaşındayım, geçen hafta İngiltere'den direkt olarak getirdiğim receptorchem marka mk677'i günlük 10'ar mg olacak şekilde kullanmaya başladım ve bir haftalık kullanım sonrası gh-igf1 seviyelerinin değişimini görmek için test verdim, bunların yanına merak ettiğim için testo-lh-fsh ve diğer testleri de ekledim. Sıkıntılı bir durum çıkacağını beklemiyordum ama test sonuçları gelince natural olarak 1000 civarında dolanan testestoron seviyemin 450'ye çakıldığını lh ve fshın düşük olduğunu ast altnin arttığını gördüm. İşin kafamı karıştıran kısmı geçen haftaya kadar hayatımda hiçbir anabolizan ilaç vesaire kullanmamış olmam.

Testleri de eklere koydum bu durumun sebebi hakkında bir fikriniz varsa yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

22.12.2023.png 29.04.2024 1.png 29.04.2024 2.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

GHOST    490

Gayet normal orijinal sarmslar total testosteronu baskılar zaten.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    105

Doğal falan değil ürünün sahte evet orijinal sarmslar doğal üretimini baskılar @GHOST ama kullandığın ürün sarms bile değil mk677 bir sarm değildir. Muhtemelen hatta kesin bir şekilde ürününde orda olmaması gereken anabolizanlar var doğal üretimini korumaya özen gösteriyorsan ürünü bırakıp pct başlamanı öneririm bu lh seviyesi ancak bir tablet veya oral anabolikle yakalanabilir ki önceki testinde 1k testo çıkmış.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kayra    0
Vezuchiy, 15 dakika önce yazdı:

Doğal falan değil ürünün sahte evet orijinal sarmslar doğal üretimini baskılar @GHOST ama kullandığın ürün sarms bile değil mk677 bir sarm değildir. Muhtemelen hatta kesin bir şekilde ürününde orda olmaması gereken anabolizanlar var doğal üretimini korumaya özen gösteriyorsan ürünü bırakıp pct başlamanı öneririm bu lh seviyesi ancak bir tablet veya oral anabolikle yakalanabilir ki önceki testinde 1k testo çıkmış.

ürünü test sonuçlarını görünce kestim hocam, pct olarak ne yapmalıyım?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    105
kayra, 52 dakika önce yazdı:

ürünü test sonuçlarını görünce kestim hocam, pct olarak ne yapmalıyım?

Kullandığın süre 2 hafta veya biraz geçmişse 15 gün sabah 1 klomen kullanabilirsin.

eğer daha uzun sürelerde baskılanmışsan 1 ay düzenli 1 klomen öneririm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kayra    0
Vezuchiy, Bir saat önce yazdı:

Kullandığın süre 2 hafta veya biraz geçmişse 15 gün sabah 1 klomen kullanabilirsin.

eğer daha uzun sürelerde baskılanmışsan 1 ay düzenli 1 klomen öneririm.

1 hafta kullandım hocam, 15 gün 1 klomen kullanıp tekrar test vereceğim. teşekkür ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
5-HT    20

Receptorchemi kendi internet sitelerinden mi aldın yoksa bir satıcıdan mı? bildiğim kadarıyla güvenilir bir marka çünkü.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kayra    0
5-HT, 3 saat önce yazdı:

Receptorchemi kendi internet sitelerinden mi aldın yoksa bir satıcıdan mı? bildiğim kadarıyla güvenilir bir marka çünkü.

kendi sitelerinden aldım hocam sahte olduğunu düşünmüyorum, büyük ihtimal ürünü kullanmadan test vermiş olsam test sonuçları yine bu şekilde gelecekti. endokrinolojiden randevumu bekliyorum bakalım arkasından ne çıkacak 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
jasyak    0
kayra, 4.05.2024 - 00:44 yazdı:

kendi sitelerinden aldım hocam sahte olduğunu düşünmüyorum, büyük ihtimal ürünü kullanmadan test vermiş olsam test sonuçları yine bu şekilde gelecekti. endokrinolojiden randevumu bekliyorum bakalım arkasından ne çıkacak 

son durum nedir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: xalxal
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Normalde steroid kürüne gircektim ama sarm kategorisinde biraz dolaştıktan sonra sarmların daha güvenilir olduğu düşüncesine vardım ve bu yüzden sarm kürüne girmek istiyorum. Beni süreçten minimum zararla çıkarcak sarm kürü önerebilir misiniz?
      Hedef yağsız şekilde maks hızla kas inşa etmek.
      Boy 185 Kilo 84 Spor geçmişi 2 yıl Yağ oranı %14 Hepinize teşekkürlerimi sunar, iyi forumlar dilerim. Saygılar.
    • Yazan: Draqul Org
      Selamlar arkadaşlar, nasılsınız?
      öncelikle özür dilerim konuyu yanlış yere açtıysam. Şuan sarm küründeyim ve kür bittikten sonra kısa bir ara verip yeniden küre girmek istiyorum bu kür yapmadığım 2-3 ayda PCT yapmam gerekli mi?
      Cevaplarınız için teşekkür ederim.
    • Yazan: kaLi
      Herkese selamlar,

Bugün sabah kahvaltıdan sonra:
      10mg mk677 10mg sr9011 Aldım ürünler swiss pharmanın. Almadan önce araştırma yapmamıştım bugün sabahtan beri bu forum sayesinde bir çok bilgi edindim herkese teşekkür ederim. İçmeden önce kan testi vs yaptırmadım. ürünleri kullanmayacağım direkt çöpe gidecek. Şimdi sorum ise belirttiğim dozajlarda ilk defa hapları içtim.
      Bunun kötü bir etkisi olur mu ? Normal hormon dengesini bozar mı ? pct yaptırmam gerekiyor mu ? Bilgili abilerim kardeşlerim yardımcı olursa çok sevinirim.
      Herkese iyi forumlar.
    • Yazan: BBurak
      Yağ yakım sürecimin son dönemi için Clenbuterol ve cardarıne arasında kalmıştım ve cardarıne de karar kıldım.
      Doğallığı bozmayacak kısa süreli kullanımda pct gerektirmeyen hangi sarm ile kombinleyebilirim?  STENABOLIC veya ANDARINE uygun mudur ?  Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: badibuilding06
      Mk2866 hangi dönemde kullanmak ilaçtan daha fazla yararlanmamı sağlar?
      BULK DÖNEMİ? DEFİNASYON DÖNEMİ? Tüm cevaplar için teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.