Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Liberta

Alt ve ast değerlerim çok yükseldi, sebebi anavar mı?

Önerilen İletiler

Liberta    18

Merhaba, yardıma ihtiyacım var.

12 haftadır Testosteron kullanıyorum, 9. haftada dozlar değişti ve iki ilaç daha eklendi.

• İlk 9 hafta 120mg Testosteron Enanthate (Iran)
  • 9. haftadan itibaren 200mg Testosteron Enanthate (Noxy)
  • Son 3 haftadır 100mg Rimabolan (Eczane)
  • Son 13 gündür günde 20mg Anavar (Buddha)

(Enjeksiyonlar haftada iki kez)

*ALT ve AST astronomik şekilde yükseldi.
*Rimabolan'a rağmen östrojen de çok yükseldi, bu seviyeler bende jinokomasti belirtileri gösteriyor. 

Bir önceki kan testi 4 hafta önce yapıldı, ALT-AST ve diğer her şey benim için normal değerlerdeydi.

SORULARIM:

1. Anavar yerine Dianabol yada Anapolon kullanmış olabilir miyim?
  2. Bugün itibari ile Anavar'ı kestim, Rimabolan'u da kesmeli miyim?

Teşekkürler. Kan testlerimi yükledim.

Ekran görüntüsü 2024-04-30 174923.png 1.png.325b692f53b7b1e4f73111f5f5082d57.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ZYZZ    38

Anavar hangi marka ve kaç paraya aldın hocam? Kür öncesi doğal değerlerin var mı?

Testi ne zaman yaptın enjeksiyonlarından  veya tabletleri içtikten ne kadar sonra?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Liberta    18

Anavar Buddha marka, 1700TL. Son enjeksiyondan 4 gün sonra yapıldı. Tabletleri de bir gün önce almıştım.

Kür öncesi değerlerim aşağıdaki gibidir. 

2.png.0b4caef08fc472cce6800d11a18059f4.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Liberta    18

Konuya ilgi düşük ama başkaları faydalansın diye tecrübemi aktarmak istedim. Önlem amaçlı hastanede yatış verildi. Dün yatırıldım. Karaciğerde hasar yok. Yükselen karaciğer değerlerini düşürmeye çalışıyorlar. Ciddi anlamda düşürüldü. Serum içerisinde yüksek dozda NAC veriliyor. Alt 300'leri gördüğünde taburcu edileceğim. Siz siz olun oral steroid kullanacağınız zaman bir kaç kez düşünün, en önemlisi düzenli test yaptırın.  Ben düzenli test yaptırmasaydım fark edilmeyecek ve karaciğer hasarına götürecekti. 

Buddha marka sözde Anavar'da gerçekte Dianabol, Anapolon yada daha farklı bir şey vardı. İçerisinde Oxandrolone olmaması için çok sebep var; östrojen'in kontrolüm dışına çıkması, böbrek değerleri normalken karaciğerin baskı altına girmesi. Markayı en çok temsil eden kişiden aldım kimse kusura bakmasın, ilk başta çekiniyordum kimse zan altında kalmasın vs diye ama sorumluluk hissettim. 1700 liraya Anavar olmazmış.

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    38
Liberta, 9 dakika önce yazdı:

Konuya ilgi düşük ama başkaları faydalansın diye tecrübemi aktarmak istedim. Önlem amaçlı hastanede yatış verildi. Dün yatırıldım. Karaciğerde hasar yok. Yükselen karaciğer değerlerini düşürmeye çalışıyorlar. Ciddi anlamda düşürüldü. Serum içerisinde yüksek dozda NAC veriliyor. Alt 300'leri gördüğünde taburcu edileceğim. Siz siz olun oral steroid kullanacağınız zaman bir kaç kez düşünün, en önemlisi düzenli test yaptırın.  Ben düzenli test yaptırmasaydım fark edilmeyecek ve karaciğer hasarına götürecekti. 

Buddha marka sözde Anavar'da gerçekte Dianabol, Anapolon yada daha farklı bir şey vardı. İçerisinde Oxandrolone olmaması için çok sebep var; östrojen'in kontrolüm dışına çıkması, böbrek değerleri normalken karaciğerin baskı altına girmesi. Markayı en çok temsil eden kişiden aldım kimse kusura bakmasın, ilk başta çekiniyordum kimse zan altında kalmasın vs diye ama sorumluluk hissettim. 1700 liraya Anavar olmazmış.

Geçmiş olsun gerçekten ucuz yırtmışsınız. Çalışan yüksek performanslı oxandrolonları 2,3 k aralığında altına almak imkansız. Aldığınız zaman böyle şeyler oluyor ve bu çok normal bu piyasa böyle ne yazık ki.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.437

test vermeden önce bir taraflarına darbe aldın mı vücudunda herhangi bir morluk yara vs var mı

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    498
gönderildi (düzenlendi)

Dostum çok geçmiş olsun. Konuya ilgi düşük olmasının sebebi değeri kimse görmemiş olabilir 1700 alt görülmeyecek gibi değil. Hasarsız atlatıyorsan çok güzel önemli olan hasar kalmaması. Danabol bile olsa bu değere çıkması normal değil hele de 13 günde. Ya başka bir madde var içinde yada çok hassas bir karaciğerin var. Siroz başlangıcı yada karaciğer yağlanması yok değil mi? Satıcın bu konuya ne dedi çok merak ediyorum...

tarihinde Diver tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Liberta    18

1 Nisan da ki rutin testte her şey normaldi. Sadece Iran testosteron ve bpc157 kullanıyordum. Ne olduysa 1-30 Nisan arası oldu. Sözde Anavar, Rimabolan eklendi ve Noxy Testosteron'a geçiş yapıldı. Her hangi bir kaza geçirmedim, darbe almadım, hastalanmadım.  Bir ara dışarıdan yemek yedim, ishal oldum. Enfeksiyon durumu ile birleşmiş bir durumda olabilir dedi doktorlar ama kan değerleri çok kötü değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    341

Alt ast değerlerin kendimden sonra gördüğüm en yüksek değerler kesinlikle oral steroidler yapıyor.

• Beğen 3
  • 100 Puan 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Liberta    18
SERKO, 23 dakika önce yazdı:

Alt ast değerlerin kendimden sonra gördüğüm en yüksek değerler kesinlikle oral steroidler yapıyor.

Sizin değerler kaçtı? Hangi ürün, doz ve kullanım süreniz neydi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    38
otopsicikedi, 3 saat önce yazdı:

test vermeden önce bir taraflarına darbe aldın mı vücudunda herhangi bir morluk yara vs var mı

Darbe alınca karaciğer bunu risk olarak algılayıp değerlerinde anormalliğe mi sebep oluyor hocam?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    962
ZYZZ, 5 saat önce yazdı:

Hocam bu alt ile senin komaya girmen lazımdı O.o Bu nedir ya!!!! @metinav @Askabar @otopsicikedi yorumlarını merak ediyorum ve @SantoR

değer gerçekse. Yüksek ama muhtemelen doktor takip edelim der. Öncelikle bence testo dışında tüm ilaçları kes. Enginar ve yeşillik tüket. Günde 3 tane nac900  ve 1 servis karaciğer koruyucu al. Bu süreçte yürüşür dışında spor yapma. Çok fazla protein ile beslenme ve 1 hafta sonra tekrar kan ve muhtemelen güzel bir düşür görürüz. Anlık fırlamalar bir çok sebepten olabilir. Ağır spor alınan darbe ilacın toksikliği vücudun alerjik reaksiyonları gibi gibi. Bir hafta dolunca kan ver bakalım tekrar 

• Beğen 2
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.437
ZYZZ, Bir saat önce yazdı:

Darbe alınca karaciğer bunu risk olarak algılayıp değerlerinde anormalliğe mi sebep oluyor hocam?

Ast alt sadece karaciğere hücrelerinde yok kas hasarlarında da yüksek çıkması normal. Ben hastanede bize gelen depremde ayağına beton düşmesi hastanın altsini 10 bin gördüm.

• Beğen 4
  • Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SantoR    80
ZYZZ, 5 saat önce yazdı:

Hocam bu alt ile senin komaya girmen lazımdı O.o Bu nedir ya!!!! @metinav @Askabar @otopsicikedi yorumlarını merak ediyorum ve @SantoR

Alt ta olan ani değişimler direk bir enfeksiyonu işaret ediyor acil olarak tüm ilaçlar kesilmeli daha ayrıntılı testler yapılıp kaynağı bulanmalı.. 

Güvenilir birinden almadıysan %90 anavar yerine anapolon ya da winstrol kullanıyorsun aynısı başıma winstrolla geldi tendinit yaptı omuz yırtıldı anavarın kaynağına %100 emin değilseniz uzak durun insanı bitirir! 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    962
otopsicikedi, 20 dakika önce yazdı:

Ast alt sadece karaciğere hücrelerinde yok kas hasarlarında da yüksek çıkması normal. Ben hastanede bize gelen depremde ayağına beton düşmesi hastanın altsini 10 bin gördüm.

Bunu geçen  bilimsel olarak ta kanıtladılar. Koşu bandında 40 dk koştuktan hemen sonra karaciğer değerlerinde %200 e kadar yükselmeler görülmüş. 

• Beğen 5
  • Voov!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Liberta    18

Bana şuan damardan günlük 4g NAC veriliyor. Zaten idman yok, normale dönene kadarda yapmam. laçları kestik. Testosteron'u vuracağım sadece. Bol su içiyorum. Bol yeşillik yiyorum, yakınlarımdan rica ediyorum sebze getiriyorlar. Hayvansal proteini ve yağı az alıyorum. 

• Beğen 1
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    962
Liberta, 5 saat önce yazdı:

Bana şuan damardan günlük 4g NAC veriliyor. Zaten idman yok, normale dönene kadarda yapmam. laçları kestik. Testosteron'u vuracağım sadece. Bol su içiyorum. Bol yeşillik yiyorum, yakınlarımdan rica ediyorum sebze getiriyorlar. Hayvansal proteini ve yağı az alıyorum. 

Nac bence 2-3 gr da yeterli gelir ama fazlasının zararı yok. Damardan alman çok daha iyi zaten. Kesinlikle sadece testo vur bu süreçte vitamin olarak d3 ve magnezyum al. Başka bir şey almanı çok önermem 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    341
Liberta, 9 saat önce yazdı:

Sizin değerler kaçtı? Hangi ürün, doz ve kullanım süreniz neydi?

1200 e 600 dü bir ay içinde 40 lara düştü 

6 aylık kür içinde tren e boldenon testo danabol ve anapolon vardi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Liberta    18
SERKO, 11 saat önce yazdı:

1200 e 600 dü bir ay içinde 40 lara düştü 

6 aylık kür içinde tren e boldenon testo danabol ve anapolon vardi

Kürü kestiniz mi yoksa testosteron ile mi devam edildi?

Güncelleme:

Bu sabah yapılan kan testi sonucuna göre,

• Alt 1034 (dün 1159)
  • Ast 118 (dün 166)

Karaciğerde baskı yaratacak, enzimleri yükseltecek şeylerin tamamını elediler neredeyse.

Bir tek Hepatit testleri kaldı onlarda yarın çıkacak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    498
Liberta, 1 saat önce yazdı:

Güncelleme:

• Alt 1034 (dün 1159)
  • Ast 118 (dün 166)

Karaciğerde baskı yaratacak, enzimleri yükseltecek şeylerin tamamını elediler neredeyse.

Şuan kendini nasıl hissediyorsun dostum. İlk zamanlarda bu kadar yükseldi birşey hissettin mi? İnşallah tez zamanda şifana kavuşursun.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Liberta    18
Diver, Bir saat önce yazdı:

Şuan kendini nasıl hissediyorsun dostum. İlk zamanlarda bu kadar yükseldi birşey hissettin mi? İnşallah tez zamanda şifana kavuşursun.

Hiç bir şey hissetmedim, eve 4-5km uzaklıktayım bıraksalar yürürüm. Her şeyi normal hissediyorum.

Daha öncede dediğim gibi rutin kan testinde fark ettik durumu. Çok teşekkür ederim :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    341
Liberta, 12 saat önce yazdı:

Kürü kestiniz mi yoksa testosteron ile mi devam edildi?

Güncelleme:

• Alt 1034 (dün 1159)
  • Ast 118 (dün 166)

Hepatit değilsin yüksek sarılık ayrıca biluribin değerin ne durumda da o degerler gün geçtikçe düşecek kuru bitmisti zaten pct ile bitirmistim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.