Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

YoungWolf

Ruh hali olarak kendinizi en iyi hissettiğiniz testosteron dozu hangisi ?

Önerilen İletiler

YoungWolf    50

Bir süredir testosteron rimobolan küründeyim cruise doz gidicem bir süre. 250 mg ve 125 mg kullanmak arasında kararsızım. 125 mg da testosteron östrojen dengesi daha iyi olacağı için ruh hali daha iyi olur diye düşünyorum. Tecrübe etmiş arkadaşların yorumlarını merak edyorum. Hangi dozda kendinizi daha iyi hissediyorsunuz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AREN    213
YoungWolf, 52 dakika önce yazdı:

Bir süredir testosteron rimobolan küründeyim cruise doz gidicem bir süre. 250 mg ve 125 mg kullanmak arasında kararsızım. 125 mg da testosteron östrojen dengesi daha iyi olacağı için ruh hali daha iyi olur diye düşünyorum. Tecrübe etmiş arkadaşların yorumlarını merak edyorum. Hangi dozda kendinizi daha iyi hissediyorsunuz ?

250mg cruise değil kür güzel kardeşim.

• +1 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YoungWolf    50

Trt doz ile cruise yapmayı karıştırdın güzel kardeşim. 250 mg cruise yapan çok kişi var. Cruise demek daha soft testosteron dozlarıyla ara dönem geçirip kazandığını korumaya çalistigin dönem bunum belli biz dozajı yok 125 mg cruise olur 250 mg kür olur hangi mantıkla dedin anlamadım. Neden 250 mg cruise olmasın. Daha prof olan ileri seviye sporcular 500 mg ile cruise yapyor. Önce cruise ne olduğunu öğrenmen lazım.

• Beğen 1
  • +1 2
  • Yanlış Cevap 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    232
AREN, 6 saat önce yazdı:

250mg cruise değil kür güzel kardeşim.

Kime göre? Neye göre? 250mg Cruise mantığına uygun bir dozdur. Yarışmacılar arasında 200-400 arası en sık kullanilan Cruise dozu. Normal bi insan bence pct yada çok düşük dozaj TRT(100mg) devam etmeli.

• Beğen 1
  • +1 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.396

Dostlar, yine yanlış örnekleri referans alıyorsunuz. Bizler yarışmacı değil hobiciyiz. Yarışmacının umarsızca girdiği dozlar bizi bağlamıyor. Biz steroidi sporun ana kolonu olarak değil destek olarak kullanıyoruz. Hal böyle iken pek ala 250mg bizim için Blast olabiliyor. 500mg testosteron alıp ilaç kullanmadığını düşünen arkadaşların sağlık sorunlarından dolayı bir gün "almadığını düşündüğü anaboliği bırakmak zorunda kaldığında ki" kütle kaybını görseniz şaşarsınız. 

Bu da bizi konunun tamamen göreceli olduğu sonucuna götürüyor. Bana göre 250mg anabolik, kürdür. Kazanımları kısa zamana değil zamana yayıp en az zarar ile ilerlemeye özen gösteriyorum. Yarışmacı değilim ve sağlık için spor yapıyorum. Biraz tavşan ve kaplumbağa hikayesi yani :) Hedef ile alakalı.

O yüzden boşa tartışmayın. Sorunun cevabı olarak ise her zaman için kandaki testosteron değerini 700-1200 bandında tutmak mental olarak en iyi sonucu verir. Ne kadar doz gerektiği ise senin bünyen ile alakalı bir meseledir.

• Beğen 3
  • Alkış 1
  • +1 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kado    106

Haftada bir 125 mg kullanabilirsin ,

kendimden örnek vereyim 7 aydır hiç off vermeden kürdeydim ve son zamanlarda debelenip duruyordum ne kilom artıyordu ne öğünleri bitirebiliyordum , 1 kilo yukarı bir aşağı gidip geliyordu yorulmuştum, mental ve vücut olarak. 

Ramazanda testo hariç herseyi kestim antrenman dahi yapmadım 4 hafta , 125 mg testo ile devam ettim halen de ediyorum, geçen hafta antrenmanlara başladım ve +7 kilo ekledim 10 günde , bazen biraz rahatlatmak gerekiyor kendini uzun zamandır en iyi hissettiğim doz diyebilirim.

• Beğen 4
  • Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YoungWolf    50

@rastlantisal hocam  saygılar öncelikle sizde demişsiziniz aslında göreceli bir konu siz bu platformdaki arkadaşların sağliği açısından düşünerek söylüyorsunuz haklısınızda sizin demek istediğinizi anlıyorum. Arkadaş sunu dese anlarım. 250 de 125 de cruise doz olarak kullanılan bir rakam ama 125 mg tavsiye ederim sağlık açısından daha mantıklı bir tercih olur demek yerine 250 kürdür 125 cruise dur ancak demek bence yanlış. Böyle bir rakamsal standartlara ayıran birşey yok sonucta. Ozaman 125 mg da kürdür diyebilirim bana göre sonuçta artık dışardan bir hormon alıyorum ve natural değilim. 300 400 olan total testosteronumu 900 1000 e cektim. Bir tık vitesi yükselttim. Bununda kür olmadığını aksini iddaa edebilen varmı. Göreceli tamamen. İleri seviye sporcuları burdakilere örnek olsun diye demedim yanlış anlaşılmasın onların çok ileri seviye sporcular olduğunu belirttim ama şöylede bir gerçek var yapyolar mı sonuç olarak yapıyorlar.onların cruise dozuda o cünkü adamın kütlesine uygun olan o. Adam 120 kg kastan oluşuyor sadece. Adam aylar boyu 3 4 gr ilaç alıyor. Cruise olarak 400 500 mg gidenlerde var bir süre. Adamların cruise yaptıgı doz burdaki bir cok kişiyi level atlatıcak doz ama adamın sadece kütlesini  korumaya yetiyor..

Dediğiniz yanlış demiyorum hocam dediginiz gibi tamamen göreceli.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
YoungWolf, 9 saat önce yazdı:

Trt doz ile cruise yapmayı karıştırdın güzel kardeşim. 250 mg cruise yapan çok kişi var. Cruise demek daha soft testosteron dozlarıyla ara dönem geçirip kazandığını korumaya çalistigin dönem bunum belli biz dozajı yok 125 mg cruise olur 250 mg kür olur hangi mantıkla dedin anlamadım. Neden 250 mg cruise olmasın. Daha prof olan ileri seviye sporcular 500 mg ile cruise yapyor. Önce cruise ne olduğunu öğrenmen lazım.

Doğru diyorsun ölen vucut geliştirici sporcuların kanlarında 8-10 bin testosteron ve diğer anabolikler tesbit edilmişti.Onlara 250 mg hiç bir şey yapmaz :) Doğallığı unutalı yıllar olmuş, amaç vucutlarını biraz dinlendirmek kafasındalar...Fakat dönemsel olarak kullanan amatör insanların pct yapmadan süreyi uzatmalarında, bu geçerli olmamalı...Doğal üretim seviyesi min dozlarda neyse oraya kadar düşürülmeli böylece reseptör yoğunluğu tekrar eski verimli düzeylere çıksın...Kısacası onlarla bizler, bir değiliz her konuda karşılaştırma yapmak yanlış olur...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YoungWolf    50
Kado, 31 dakika önce yazdı:

Haftada bir 125 mg kullanabilirsin ,

kendimden örnek vereyim 7 aydır hiç off vermeden kürdeydim ve son zamanlarda debelenip duruyordum ne kilom artıyordu ne öğünleri bitirebiliyordum , 1 kilo yukarı bir aşağı gidip geliyordu yorulmuştum, mental ve vücut olarak. 

Ramazanda testo hariç herseyi kestim antrenman dahi yapmadım 4 hafta , 125 mg testo ile devam ettim halen de ediyorum, geçen hafta antrenmanlara başladım ve +7 kilo ekledim 10 günde , bazen biraz rahatlatmak gerekiyor kendini uzun zamandır en iyi hissettiğim doz diyebilirim.

Bende aynı şekildeyim. 3 aydır 500 sustanon 400 rimobolan gidiyorum zerre değisiklik yok. Eczane ürünleri. Sahte olma ihtimali yok. Antremanda sıkıntı var desem antremanı gercekten sert yaparım antremanda tükenişe çok önem veririm. Fazlamı set yapyorum acaba dedim set sayımı düşürdüm yine yok. Beslenmedemi sıkıntı var dedim 400 gr pirinci 500 e çıkardım yok yerimde sayıyorum.iştah olmadığı için 200 gr maltodextrin ekledim. 1 ay böyle hiç bozmadan gittim ölçülerim artmiyor. Şu ara mental olarak stresli bir dönemdeyim o yüzdenmi acaba. Kendimi artık rahat bırakmaya karar verdim. Aldiğim testosteron beni hem mental olarak iyi bir seviyede tutmalı. Var olanı korusam yeter mantğındayım şuan. Kas eklemek umrumda değil bir süre açıkcası.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    100
YoungWolf, 1 dakika önce yazdı:

Bende aynı şekildeyim. 3 aydır 500 sustanon 400 rimobolan gidiyorum zerre değisiklik yok. Eczane ürünleri. Sahte olma ihtimali yok. Antremanda sıkıntı var desem antremanı gercekten sert yaparım antremanda tükenişe çok önem veririm. Fazlamı set yapyorum acaba dedim set sayımı düşürdüm yine yok. Beslenmedemi sıkıntı var dedim 400 gr pirinci 500 e çıkardım yok yerimde sayıyorum.iştah olmadığı için 200 gr maltodextrin ekledim. 1 ay böyle hiç bozmadan gittim ölçülerim artmiyor. Şu ara mental olarak stresli bir dönemdeyim o yüzdenmi acaba. Kendimi artık rahat bırakmaya karar verdim. Aldiğim testosteron beni hem mental olarak iyi bir seviyede tutmalı. Var olanı korusam yeter mantğındayım şuan. Kas eklemek umrumda değil bir süre açıkcası.

Yanına bir ghrp6 sıkıştır gitsin neden uğraşıyorsunki zaten peptidsiz kür gereksiz gibi birşey oluyor benim gözümde onca emek para veriyorsun , yanına bir tane peptid eklememek hata oluyor diye düşünüyorum . 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.396
YoungWolf, 7 dakika önce yazdı:

Anabolikler sonsuza kadar büyütmüyor. Bu noktada durup, PCT yapıp dinlenip tekrar girmeni tavsiye ederim. İmkan varsa kesinlikle düşük - orta doz anabolik + peptid kullanmanı tavsiye ederim.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47
YoungWolf, 2 saat önce yazdı:

Vücudu dinlendirmek te önemli cokcuzun süreler ağır idman ve ilaçla gittiğimiz için vücut ister istemez yoruluyor ve o şok dediğimiz vücudu şaşırtmak tabirini uygulamak gerekiyor 3 5 gün ara ver 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    74

Günaşırı 100prop u ilk kullandığım zamanlar çok iyi hissediyordum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YoungWolf    50

Konu cok dagildi aslinda konuya gelirsek kendimde genelde şunu cok iyi farkettim. Östrojen yükseldiği zaman çok aşırı gereksiz duygusallık kız arkadasımla ilişkime cok yansıyordu. Gereksiz alınganlıklar ve kıskanclıklar yapyordum cok fazla tartışıyorduk ilişkimi cidden zedeliyordu. Gereksiz yere östrojeni düşündüğümde  ise ruh gibi hissediyordum iliskimdeki heyecanı çok fazla yitiriyordum. Libido düşüşü ve agresiflik çok oluyordu insanlardan uzak olma isteği sosyalleşmekten çekinme yada bi ortama girdiğimizde herkes espiri yapıp gırgır şamata yaparken sus pus oturuyordum hiç kafam almıyordu. Testosteronun çok yuksek olmasından ziyade östrojenin çok düşük olması inanilmaz agresiflik yapyor farketiğim 500 mg testosteron alyosam bile östrojen iyi biyerdeyse hiç agresiflik hissetmiyorum.  Östrojen düşükse Anti sosyal agresif ve  aksi  biri oluyorsun tamamen. Testosteron ve östrojen direk olarak dopamin noradranalin gaba ve serotonin gibi norotrasmiterlerin dengesini çok fazla etkiliyor. Şimdi haftalık 125 mg testosteron gidiyorum artık bakalım nasıl hissedicem. Tahminice en dengeli ve sağlıkli ruh halini bu sekilde yakaliycam diye tahmin ediyorum. Hem vücudu biraz dinlenme moduna alayım. Birde östrojen yüksekken beyin sisi ve dikkat dağınıklığı daha fazla olyor bende. 

Aslında konuyu açma sebebim herkes hangi hormon seviyelerinde kendini ruh hali olarak nasıl hissetiğini nasil bir ruh hali deneyimlediğini paylaşmasıni istiyorum.

tarihinde YoungWolf tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence ideal doz 250 olmalı. 100-125 falan hiçbirşey hissettirmiyor. Mesela ben 500 vurduğum zaman bazen hiç bişey hissetmiyorum ama bazende vurduğum zaman vücutta böyle bir kırgınlık kemik ağrısı gibi halsizlik ateş gibi etki ediyor o zaman cinsel yönden falan çok etkili oluyor acaba bazen ilaçlar boş mu diyorum kendi kendime. Her vurulduğumuz da kırgınlık yapmalı mı yapmamalı mı acaba 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oathbreaker    14
aragornaster, 4 dakika önce yazdı:

Bence ideal doz 250 olmalı. 100-125 falan hiçbirşey hissettirmiyor. Mesela ben 500 vurduğum zaman bazen hiç bişey hissetmiyorum ama bazende vurduğum zaman vücutta böyle bir kırgınlık kemik ağrısı gibi halsizlik ateş gibi etki ediyor o zaman cinsel yönden falan çok etkili oluyor acaba bazen ilaçlar boş mu diyorum kendi kendime. Her vurulduğumuz da kırgınlık yapmalı mı yapmamalı mı acaba 

Sustanon kullanmaya başladığım ilk hafta veya yüksek doz herhangi bir esterli testo formunu 750 üstüne çıkardığımda bir kaç haftalığına oluyor.

120-200 arası dozlar gelişim yönünde değil formunu koruma dönemlerinde kullanılmalı PCT yapmak yerine onun dışında Cruise yapıyorsak illa sadece test alıcaz diye bir kaide yok düşük doz anabolizan da eklenir lakin amaç burda formu korumak olmalı küre girene kadar belli bir süre.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yanis    3

Bende şahsen 500 mg aldığımda ruh halim doğaldan daha iyi oluyor. 750 de fena hissetmiyorum. 1000 vurduğumda aşırı anksiyete ve tansiyon yapıyor geceleri uyuyamıyorum bile. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YoungWolf    50
yanis, 2 saat önce yazdı:

Bende şahsen 500 mg aldığımda ruh halim doğaldan daha iyi oluyor. 750 de fena hissetmiyorum. 1000 vurduğumda aşırı anksiyete ve tansiyon yapıyor geceleri uyuyamıyorum bile. 

Anti ostrojen kullaniyormusunuz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yanis    3
YoungWolf, 5 saat önce yazdı:

Anti ostrojen kullaniyormusunuz.

1000 mgde günde yarım aromasin alıyordum. Daha fazla alsam belki tansiyon biraz düzelirdi ama anksiyeteye etki edeceğini sanmıyorum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.