Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Aslar

Testosteron + boldenon kürümde boldenon yerine tablet olarak ne ekleyebilirim?

Önerilen İletiler

Aslar    1

Merhaba Arkadaşlar,

Şuan ki kür içeriğim:

• TESTOSTERON
  • BOLDENON

Kürümün ilk haftası ve ikinci enjeksiyon olacağım yarın ancak boldenon aşırı yağlı gibi geldi ve önceki forumlarımda demiştim 3 gün ağrı hafif şişme ve sertlik vardı şuan da azaldı baya sadece bazen yatarken falan acıyor ve çok az bir sertlik kaldı elleyince deri altında elime geliyor bende bu yüzden boldenon yerine tablet steroide geçmeyi düşünüyorum testesteron enantat yanına alabileceğim temiz kütle için ne gibi tablet Steroidler önerir misiniz? Ve kalçamdaki sertlik sizce normal bişey mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Valhallaxd    146

hiç bir tablet kürüyle boldeden aldığın verimi alamazsın. ağrıların ise normal zamanla alışırsın. kullandığın ilaçların markası da etkili tabi bu konuda 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aslar    1
Valhallaxd, 6 dakika önce yazdı:

hiç bir tablet kürüyle boldeden aldığın verimi alamazsın. ağrıların ise normal zamanla alışırsın. kullandığın ilaçların markası da etkili tabi bu konuda 

Hocam peki sizce bu küre danabol yanında winstrol eklenir mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    387
Aslar, 9 dakika önce yazdı:

Danabol uyar. Winstrol definasyonda tercih ediyoruz.

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    146
Aslar, Bir saat önce yazdı:

winstrol yarışma niyetin yoksa fazla bir su atımı oluyor vücutta kemik ve eklem ağrıların başlıyor. Danabol veya anapolon olabilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    98
Aslar, 2 saat önce yazdı:

Merhaba Arkadaşlar,

Şuan ki kür içeriğim:

• TESTOSTERON
  • BOLDENON

Kürümün ilk haftası ve ikinci enjeksiyon olacağım yarın ancak boldenon aşırı yağlı gibi geldi ve önceki forumlarımda demiştim 3 gün ağrı hafif şişme ve sertlik vardı şuan da azaldı baya sadece bazen yatarken falan acıyor ve çok az bir sertlik kaldı elleyince deri altında elime geliyor bende bu yüzden boldenon yerine tablet steroide geçmeyi düşünüyorum testesteron enantat yanına alabileceğim temiz kütle için ne gibi tablet Steroidler önerir misiniz? Ve kalçamdaki sertlik sizce normal bişey mi?

kardeşim ne yap ne et o boldenon'u kesme bence etkileri muazzam geliyor yan etkileri diğer anabolizanlara kıyasla hafif, hiç bir tablet tutmaz ama çok istersen dianabol yada anapolon ekleyebilirsin kürü güçlendirmek adına 5 hafta.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aslar    1
Vezuchiy, 23 dakika önce yazdı:

kardeşim ne yap ne et o boldenon'u kesme bence etkileri muazzam geliyor yan etkileri diğer anabolizanlara kıyasla hafif, hiç bir tablet tutmaz ama çok istersen dianabol yada anapolon ekleyebilirsin kürü güçlendirmek adına 5 hafta.

Hocam sanırsam bende öyle yapicam boldeyi kesmeyip devam ediyorum 5 haftalık dianabole de başlayıp hayırlısıyla halledicez

metropol, 18 dakika önce yazdı:

metribolone eklenebilir

Bana önermişti metribolonu birisi ama trenbolone türüne benzer birşey olduğunu söylemişti sanırsam bana da sonuç olarak korkutucu bir şey olarak gözüktü 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    74
Aslar, Bir saat önce yazdı:

Hocam sanırsam bende öyle yapicam boldeyi kesmeyip devam ediyorum 5 haftalık dianabole de başlayıp hayırlısıyla halledicez

Bana önermişti metribolonu birisi ama trenbolone türüne benzer birşey olduğunu söylemişti sanırsam bana da sonuç olarak korkutucu bir şey olarak gözüktü 

ben ciddi değildim yazarken sakın:D

boldenonu çıkarma tablet eklemene gerek yok ama illa eklemek istiyorsan danabol güzeldir kime sorsan önerir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    29
gönderildi (düzenlendi)

Danabol kullanırken bazı kişilerde fena baş ağrısı yapıyor dikkat et 😁

tarihinde EmreGundi tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aslar    1
metropol, 4 saat önce yazdı:

ben ciddi değildim yazarken sakın:D

boldenonu çıkarma tablet eklemene gerek yok ama illa eklemek istiyorsan danabol güzeldir kime sorsan önerir 

Hocam ikinci enjeksiyonu yaptım danaya 4.hafta bitince start vericem bugün ikinci enjeksiyonumu yaptım bolde ve testoda yanıma 1ml evigen yaptım ve enjeksiyon yapan daha tecrübeli bir arkadaş yaptı iğneyi hissetmek değil hiç olmamışım gibi gerçekten enjeksiyon yapan kişi hayat kurtarır suanlik 0 ağrı var o bölgede sabah olsun bakalım bide bu arada psikolojik olarak mı bilmiyorum ama enjeksiyondan 2 saat sonra spor yaptım ve normalden aşırı derecede fazla bir pump hissiyatı aldım 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    74
Aslar, 22 dakika önce yazdı:

Hocam ikinci enjeksiyonu yaptım danaya 4.hafta bitince start vericem bugün ikinci enjeksiyonumu yaptım bolde ve testoda yanıma 1ml evigen yaptım ve enjeksiyon yapan daha tecrübeli bir arkadaş yaptı iğneyi hissetmek değil hiç olmamışım gibi gerçekten enjeksiyon yapan kişi hayat kurtarır suanlik 0 ağrı var o bölgede sabah olsun bakalım bide bu arada psikolojik olarak mı bilmiyorum ama enjeksiyondan 2 saat sonra spor yaptım ve normalden aşırı derecede fazla bir pump hissiyatı aldım 

o pump tansiyondandır:D enjeksiyonu başkası yapınca hissetmiyorsun gerçekten öyle ama işte asıl olay kendin yapmak boldenon için danabole 4.hafta bitince start vermen güzel ama istiyorsan güzel pump alim şişsin kaslarım şimdiden başla derim:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aslar    1
metropol, 32 dakika önce yazdı:

o pump tansiyondandır:D enjeksiyonu başkası yapınca hissetmiyorsun gerçekten öyle ama işte asıl olay kendin yapmak boldenon için danabole 4.hafta bitince start vermen güzel ama istiyorsan güzel pump alim şişsin kaslarım şimdiden başla derim:)

Doğru diyosun valla önemli olan kendi kendine yapmak ama onunda zamanı var tabikide😀

Danabole başlamak için şuanda ilacın etkisinin az da olsa başlamasını ürünün dolulugunu test ile öğrenmek istiyorum ona göre bakicam

Böyle tansiyona can kurban😁Yeni ilaç cikarsinlar tansinabol diye idman öncesi 1 hap kullanican valla😅

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
godofdark    6

Evigen kullanabilirsin ödem vb durumlar için , iyi şekilde faydası olacaktır. Onu da şırıngaya çekebiliyorsun diğer yağ bazlı ilaçlarla beraber. Boldenin yerini tam olarak tutabilecek tablet ürün yok açıkçası:) Ayrıca bu kürünün ilk 4-5 haftasına turinabol eklemeni öneririm temiz kütle için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.