Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

bariskaraca0

Kürden çıkıp küre girilir mi? pct tedavisi nasıl olmalı?

Önerilen İletiler

Oluşturuldu: (düzenlendi)

merhabalar 

• trenbolone
  • enanthe testo
  • danabol
  • boldenon 

küründeyim

Koruyucu olarak:

• pharmaton multi vitamin
  • ocean plus balık yağı
  • magnezyum
  • vitamin c
  • omega 3-6-9
  • Coraspirin
  • proviron
  • milk thistle

ilk enjeksiyonumda sertliğim hissedilirken sonrasında hissiyatım baya azaldı sık bir cinsel hayatım var o kürü ne noktada etkiler. şuan 8. haftadayım ve vücudumdaki sertlik yok denecek kadar az ve kürde vücudum istediğim noktalara gelemedi. kimisi de ilaç çalışmıyor içi boş diyor. düzenli bir yemek programım ve antrenman programım var. bugün spor salonunda yarışmacı bir abi ile konuştuğumda 2 haftalık pct yapıp sonrasında tekrar başka ilaç kullanabileceğimi dile getirdi abilerim böyle bir şeyin olur yolu nedir? kürden çıktıktan ne kadar süre sonra küre tekrar girilmeli? sağlık açısından faydası olan nedir? fikirlerimizi düşüncelerinizi merak ediyorum bilgilerinizden faydalanmak istiyorum kardeşiniz olarak. 

tarihinde bariskaraca0 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vezuchiy    96

Kardeşim şimdi şöyle ne kullanırsan kullan hiç fark etmez bir yerden sonra senin SHBG reseptörlerini tıkayacaktır ne ilacın dinçliğini hissedersin ne enerjin eskisi gibi olur. böyle durumlarda ne yapmalısın? bu bilgi altın değerinde bak forumda kimseden duymadım ama tek yöntemi 5 gün sabah akşam klomen kullanıp o reseptörleri temizlemen, ilacın etkilerini 1 haftalığına hiç hissetmeyeceksin ardından son klomenden bir kaç gün sonra ilk sefer ki gibi ufaktan sertliğin ve ilacın etkileri gelecek. tren gibi güçlü bir ilaçta 1 ayda bir bu periodlarla devam edersen ilacından verim alırsın. bırakıp pct yapma mantığıda aynen bu şekilde işler klomeni kür devam ederken dediğim şekilde uygula sonra teşekkür etmek için yazacaksın :D 

• Şaşkın 1
  • 100 Puan 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47
Vezuchiy, 8 dakika önce yazdı:

Kardeşim şimdi şöyle ne kullanırsan kullan hiç fark etmez bir yerden sonra senin SHBG reseptörlerini tıkayacaktır ne ilacın dinçliğini hissedersin ne enerjin eskisi gibi olur. böyle durumlarda ne yapmalısın? bu bilgi altın değerinde bak forumda kimseden duymadım ama tek yöntemi 5 gün sabah akşam klomen kullanıp o reseptörleri temizlemen, ilacın etkilerini 1 haftalığına hiç hissetmeyeceksin ardından son klomenden bir kaç gün sonra ilk sefer ki gibi ufaktan sertliğin ve ilacın etkileri gelecek. tren gibi güçlü bir ilaçta 1 ayda bir bu periodlarla devam edersen ilacından verim alırsın. bırakıp pct yapma mantığıda aynen bu şekilde işler klomeni kür devam ederken dediğim şekilde uygula sonra teşekkür etmek için yazacaksın :D 

İlk defa duyuyorum  orki bu durum klomene bağışıklığı artırır mı  pct de klomen kullanım dozu ve süresi artar mı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    96
rıza333, 52 dakika önce yazdı:

İlk defa duyuyorum  orki bu durum klomene bağışıklığı artırır mı  pct de klomen kullanım dozu ve süresi artar mı 

İki açıdan ele alırsak, bir miktar tolerans arttırabilir ama çok ciddi miktarda değil. pct'ni arttırmasından yana kısaltmasını bekleriz çünkü uzun süredir çalışmayan testislerini onarmak ve ayda 1 uyarılmış testisleri çalıştırmak arasında baya bir fark olacaktır iyi manada. böylelikle hemen hemen aynı süre ve dozda daha kolay iyileşeceksin. Tren bir erkeklik düşmanı ilaç bu cycle'ı atlayıp kür sonu minnacık testisleri çalıştırmaya çalışmak daha zorlu olacak güven bana. ilk kez duyman normal yabancı forumlara göz atarsan cycle bu şekilde yapılır ve verim alan tonlarca insan var özellikle nor19 kullanıcıları senin gibi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47
Vezuchiy, 2 saat önce yazdı:

özellikle nor19 kullanıcıları senin gibi.

Ya Allah ya nasip

Bu deca ve tren etkin nor19 lar SHBG reseptörleri ne şekilde tıkıyor da biz klomenle bunları şekilde temizliyoruz açıklar mısın bahsetsen (birde şu takip ettiğin yabancı forumlardan bir ikisini paylaşır mısın)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    386
  1. Dostum öncelikle trenin hangi formunu kullanıyorsun? En azından yan etkisini göstermesi lazım 8. Haftaya kadar. Boldenon min 8. Haftada çalıştığını göstermeye başlar.
  2. Danabol kullandığın için vücudun su tutar e2 yükselir. Kaslarda sert görüntü azalabilir. Güçte ciddi oranda artış oldu mu? 8 hafta danabol için uzun bir süre hemen kesmelisin.
  3. Provironu hangi amaçla kullanıyorsun?
  4. Küre girmeden önce yağ oranın kaçtı şimdi kaç? Vücut Ölçülerinde artış oldu mu? Boy kilo bilgilerini ver. Kürden önce kaç kiloydun şimdi kaç kilosun?
  5. Beslenmen nasıl detay verir misin kaç kalori tüketiyorsun temiz besleniyor musun?
  6. İlaçların dozajını yazmamışsın haftada kaç mg kaç gün vuruyorsun?
  7. En güzel sağlıklı yorumu kan tahlili yaptırıp sonucu buraya atarsan daha net konuşabiliriz.
  8. Başka küre geçmek istiyorsan TRT doza geçip 4 hafta bekler reseptörleri dinlendirebilirsin bence şuan gerek yok. Önce kan tahlilini bir görelim sorularıma tek tek cevap ver başka küre yada markaya geçersin.
  9. Öncesi ve şuanki fotoğrafını atar mısın?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

öncelikle haftada 2 doz tren 2 doz boldenon 2 doz testosteron vuruyorum. boldenonu 4. haftada ekledim geç ekleyip az süreçte kullanmama rağmen iştahım açıldı kolaylıkla diyebilirim. trenin şu ana dek -8 haftalık periyotta- sadece yeni yeni gece uykusu kaçırmaya ve yorgunluk tembellik yapmaya başladı, forumda yazan hemen hemen hiçbir eksi yönüyle karşılaşmadım. 

danabol konusunda şuan vücudumun aşırı alıştığını düşünüyorum 60 mg aldığımda bile etkisini göremediğimi fark ediyorum, ve 50-60 mg almama rağmen / o dozların daha altında alıp kafası bile sulu kocaman olan arkadaşlarım var/  onlara nazaran hiçbir şekilde sulu formum yok.

proviron konusu benim için tamamen kuşu desteklesin kafasında kullandığım bir ilaç /onu da bir abi tavsiyesiyle ekledim/.

küre girmeden önce %15-16 civarında bir yağ oranım vardı ben zaten daha keskinleşesin daha temiz hacim aliyim mantığı ile girdiğim bir kürdü her ne kadar trenden istediğim sonuçları alamasam da testesterondan kaynaklı biraz büyüğümü düşünüyorum.kür öncesi boy 1.72 kg 71 di şuan 8. haftadayım kg 73 falan oldu, ki günlük +4000 kalori alıyorum. 

beslenme konusunda günde 5 yumurta  800-850 gram pirinç 4 ölçek protein tozu 2 ton balığı 600 gram tavuk 2 muz-4 çilek 1 dilim ananas yiyorum  ara ara da patates haşlama ekliyorum. 

forumda gördüğüm ya da sağda solda gördüğüm/ arkadaşlarımdan da anladığım/ kadarıyla trenin bende etkisi olmadı diye düşünüyorum 8. haftada halan vücudumda bir tane damar yok rahatça diyebilirim, kan tahlili konusunu bende düşünüyorum hafta içi ilk fırsatta gidip bende kan vermek sürece o noktadan bakmak istiyorum. zaten 8.hafta bitti şuan ilaçları da kestim.

• peki sizce nasıl bir pct yapmayalım detaylı bir şekilde anlatır mısınız?
  • vücudumu komple temizleyip en azından 3-4 hafta mola vermek tren değil de deca eklemek istiyorum nasıl bir yol izlemeyelim abilerim destek olur musunuz? 
Vezuchiy, 11 saat önce yazdı:

abi daha detaylı anlatma şansın var mı şuan 8. hafta bitti ilaçları kestim. 3-4 hafta vücudu temizleyip pct yapmak tren değil daha minimal dozlarda bişeyler eklemeyi düşünüyorum. peki pct sence nasıl olmalı ayrıntılı anlatır mısın? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    386

Dozların kaç mg olduğunu söylemen lazım. Trenbolon enant mı?

Tren etkisi 8. Haftadan sonra görüntü değişmeye başlardı çok aceleci davranıyorsun. Bolde içinde aynı şekilde görüntüde değişim için erken. Hangi markayı kullanıyordun aldığın satıcı sağlam mı? İlaçları keseli ne kadar oldu?. 3-4 hafta sonra tekrar küre gireceksen pct yapmak çok saçma. TRT doz uygulayabilirsin. Haftalık 150mg testo kullanırsın. Başka marka küre girebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver, 35 dakika önce yazdı:

Dozların kaç mg olduğunu söylemen lazım. Trenbolon enant mı?

Tren etkisi 8. Haftadan sonra görüntü değişmeye başlardı çok aceleci davranıyorsun. Bolde içinde aynı şekilde görüntüde değişim için erken. Hangi markayı kullanıyordun aldığın satıcı sağlam mı? İlaçları keseli ne kadar oldu?. 3-4 hafta sonra tekrar küre gireceksen pct yapmak çok saçma. TRT doz uygulayabilirsin. Haftalık 150mg testo kullanırsın. Başka marka küre girebilirsin.

• tren 200-200 haftalık 400
  • testo enant 250-250 haftalık 500

swiss marka kullanıyorum, aynı ilacı farklı bir arkadaşım kullandığında 4. vurumdan itibaren bambaşka bi değişim yaşadığını fark ettim acelem ondan :) bu da beni acabalarla dolduruyor diyebilirim. 

aldığım kişi benim açımdan sağlam ama o da aracı olduğu için pek bişey diyemiyorum. ilaçları keseli demek doğru olmaz -en son dozu cuma vurundum 8.haftayı daha dün bitirdim- tren öncesin de deca testo boldenon giriyordum o bitti 2.5 ay boş bırakıp tren testo boldenon girdim şuanki süreç nasıl olmalı bilmiyorum. TRT doz nedir açıklar mısın? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    386
bariskaraca0, 16 dakika önce yazdı:
  • tren 200-200 haftalık 400
  • testo enant 250-250 haftalık 500

swiss marka kullanıyorum, aynı ilacı farklı bir arkadaşım kullandığında 4. vurumdan itibaren bambaşka bi değişim yaşadığını fark ettim acelem ondan :) bu da beni acabalarla dolduruyor diyebilirim. 

aldığım kişi benim açımdan sağlam ama o da aracı olduğu için pek bişey diyemiyorum. ilaçları keseli demek doğru olmaz -en son dozu cuma vurundum 8.haftayı daha dün bitirdim- tren öncesin de deca testo boldenon giriyordum o bitti 2.5 ay boş bırakıp tren testo boldenon girdim şuanki süreç nasıl olmalı bilmiyorum. TRT doz nedir açıklar mısın? 

O markada kimisine dolu kimisine boş geliyor. Pct yapmadan başka küre geçeceksek sadece düşük doz testo kullanıp vücudu dinlendiriyoruz. Blast and cruise yapmış olacaksın araştır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver, 2 dakika önce yazdı:

O markada kimisine dolu kimisine boş geliyor. Pct yapmadan başka küre geçeceksek sadece düşük doz testo kullanıp vücudu dinlendiriyoruz. Blast and cruise yapmış olacaksın araştır.

sonrası için deca testosteron boldenon düşünüyorum sence doğrusu nedir nasıl olmalıdır? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    386
bariskaraca0, 45 dakika önce yazdı:

sonrası için deca testosteron boldenon düşünüyorum sence doğrusu nedir nasıl olmalıdır? 

Önce bir kan tahlili yaptır değerlerini görelim. 3-4 hafta vücudu temizlemek istediğin için pct yapma TRT doz yap dedim. Hemen küre gireceksen TRT yapmana gerek yok. Vücudu dinlendirip giricem dersen haftalık 150 mg testo enant 4 hafta git. Ondan sonra dediğin küre girersin.

Bütçen iyiyse macera arama noxy al yada arenis marka kullan. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver, 13 dakika önce yazdı:

Önce bir kan tahlili yaptır değerlerini görelim. 3-4 hafta vücudu temizlemek istediğin için pct yapma TRT doz yap dedim. Hemen küre gireceksen TRT yapmana gerek yok. Vücudu dinlendirip giricem dersen haftalık 150 mg testo enant 4 hafta git. Ondan sonra dediğin küre girersin.

Bütçen iyiyse macera arama noxy al yada arenis marka kullan. 

tamamdır abim düşüncelerin ve emeğin için teşekkür ederim. 

• Gülümse 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

merhabalar şuan tren-testo-boldenon küründeyim 9. haftadayım verim alamadığım için ilaçları kesip vücudu biraz toplayıp deca testo boldenon girmek istiyorum nasıl bir kısa dönem pct yapabilirim kimisi ilaçları kesip 4 hafta 150mg haftada bir testo vur sonra ilaca başla derken kimisi de 5 gün sabah akşam klomen kullan temizler sonra devam et diyor nasıl bir yol izlemeliyim? abilerim yardımcı olur musunuz. :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SantoR    74
bariskaraca0, 6 dakika önce yazdı:

merhabalar şuan tren-testo-boldenon küründeyim 9. haftadayım verim alamadığım için ilaçları kesip vücudu biraz toplayıp deca testo boldenon girmek istiyorum nasıl bir kısa dönem pct yapabilirim kimisi ilaçları kesip 4 hafta 150mg haftada bir testo vur sonra ilaca başla derken kimisi de 5 gün sabah akşam klomen kullan temizler sonra devam et diyor nasıl bir yol izlemeliyim? abilerim yardımcı olur musunuz. :) 

Biraz kafan karışmış galiba deca ile treni değiştirmek istemişsin öncelikle niye verim almadın trenden? Amacın ne? Boy yaş kilo ne? Yağ oranın ne? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SantoR, 27 dakika önce yazdı:

Biraz kafan karışmış galiba deca ile treni değiştirmek istemişsin öncelikle niye verim almadın trenden? Amacın ne? Boy yaş kilo ne? Yağ oranın ne? 

trenden istediğim verimi alamadım ve içinin boş olduğu konusu hakkında düşüncelerim var. amacım kütle kazanmak boy 1.72 kg kür öncesi 71 di şuan 73 yaş 22 yağ oranım %14 civarında 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: huseyinatas7
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      18 yaşlındayım ve ilk kürüm olacak. Spor geçmişim yarım yıl kadar.
      trenbolone acethat testesterone cyp Kullanacağım yan etkilerini vs biliyorum ve kabulüm her şeyine lütfen algı yapmayalım boy 170 kilo 65 şu anlık yeme uyku düzenim yok elimde ki koruyucular, vitaminler :
      liv52 omega 3 milk thistle  Abilerim bana öğüt vermeyip lütfen yardımcı olur musunuz dozajlama hakkında 4-5 ayda baya fark görmek istiyorum o yönden bir dozajlama önerebilirseniz ikisiyle beraber ve vitaminleri de nasıl kullanabileceğimi söylerseniz sevinirim teşekkürler🥰
    • Yazan: huseyinatas7
      liv52 omega 3 milk thistle 
      3 aylık testo tren kürü kullanımı nasıl olmalı ilk kürüm lütfen ilk kürde tren olur mu demeyin kafaya koydum aldım ürünleri 
      bu vitaminleri nasıl kullanacagım
    • Yazan: Kürşat1453
      İyi günler hocalarım. İsim Emre yaş 30.
      8 haftadır Testo e 500mg, Bolde 500mg, oxandrolone 30 mg kürümdeyim. Elimde olmayan sebeplerden ötürü kürü Şuan için bırakmak durumundayım. Kür öncesi hormon testlerimde herhangi bir sıkıntı yoktu. Son enjeksiyonu cumartesi günü yaptım. Bundan sonra ki süreçte nasıl ilerlememi neler yapmamı önerirsiniz PCT süreci için
    • Yazan: samed
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      incline dambell press 5 set incline bench press   4 set peck deck fly           3 set omuz press             4 set lateral raise            5 6 set triceps skulcrush     4 set Küre girdik diyelim antrenman programını değiştirmeli miyiz? değiştirilecek ise nasıl değiştirilmeli mesela. atıyorum set sayısı arttırma hareket ekleme falan bugün salon hocasına sordum dedi ki 5 6 hareket göğüs gireceksin. kasları falan şaşırtacaksın falan dedi. çok şaşırdım böyle düşünmesine. arkadaş pt sin hala şaşırtma falan diyor.
      Dedim ki hocam haftada iki itiş yapıyorum(ppl) dedim. adam tamam yine de yapacaksın. sizin fikirlerinizi bekliyorum. Sizce nasıl olmalı. bence antrenman aynı kalmalı ağırlıklar dışında. Bu arada 500 testo 500 bolde düşünüyorum 4 ile 6 ay arası. bu yüzden sordum. siz nasıl yapıyorsunuz naturel ve ilaçdayken farklar falan. 
      Yardımlarınızı bekliyorum. şimdiden teşekkür ederim.

@L0ving @rastlantisal @Diver @Bay-T @metinav @SPECTRE @Askabar @otopsicikedi @SantoR

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.