Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

tesrifediyorum

Devlet hastanesin de doktor kan testi hususunda problem çıkarıyor ne yapmalıyım?

Önerilen İletiler

Selam herkese. Dün ürolojiye randevum vardı. Doktorla görüştüm, cinsel isteksizliğim var vs. dedim. Bana çok uyuz bir şekilde cinsel isteksizliğin varsa biz bakmıyoruz, pskiyatra gidiyorsun o bakıyor dedi. İnternetten araştırdım, testesteron seviyelerinde sorun olabileceğini gördüm o yüzden test yaptırmak istedim dedim.

Yine inanılmaz uyuz bir şekilde internetten araştırmıyoruz ben 30 yıllık doktorum vs. demeye başladı. Erkeksi bir görünümün var, sesin kalın, sakalların var vs. diyerek bana test yapmadı. Bu konu hakkında ne yapabilirim, bana çok saçma geldi.

Tekrardan randevu alsam ve biraz daha abartarak anlatsam başka bir doktora test yapar mı? Bu arada test verip vermemesi bir yana, prosedürleri bilemem ama tavırları o kadar uyuzdu ki, resmen insanı şiddete teşvik eder bir tavırları var doktorların. İşleri zorlaştırmak için her şeyi yapıyorlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

dertsahnesi    30

Başka bir doktorda şansını gerçeği söyleyerek kullan, ben ne zaman devlet hastanesine gitsem ilaç kullanıp bıraktığımı ve gerekli tedaviyi yapabilmek için test vermek istediğimi güzel bir dilde anlatıyorum daha geri çeviren olmadI

• Beğen 1
  • 100 Puan 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    753

Git özele yaptır devlet her zaman sorun çıkarır. 

• Gülümse 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    387

Hocam zayıflamak için yada spor için bir ilaç kullandım artık bülbül ötmüyor yardımcı olabilir misiniz? Yiyeceğin fırçaya sabret kan tahlili verecektir.

Diğer seçenek milli takıma hazırlanıyorum koçum bu tahlilleri istedi diyebilirsin.

Yukarda arkadaşın dediği gibi en güzeli dürüst olup steroid kullanıp bıraktığını tedavi için test yaptırman gerektiğini söyleyebilirsin. 

• Beğen 1
  • ahahaha 1
  • 100 Puan 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turhanoğlu    17

Arkadaşlar kimsenin azarını yemek zorunda değilsiniz. Sağlık bu bozulur yaptığımız doğru olmasa da doktorların seni azarlamaya veya test yapmamaya hakkı yok sonuçta vergini veren bir vatandaşsın. O doktor ciddi anlamda seninle zıt gidiyorsa ismini soyismini al cimer e yaz. Kimsenin babasının yeri değil. Haftada bir gitsen test vermeye anlarım sorun çıkarırlar normaldir ama aylık veya iki ayda bir gidilmesi sorun çıkarmamalı. Yanlışım varsa düzeltin ben ayar oluyom böyle doktorlara. Yapacağı Bi test taş atıp kolu yorulacak sanki. 

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cano16    2

Doktoru bulunduğun ilin sağlık müdürlüğüne şikayet edebilirsin. Yüksek ihtimal ile 2 gün içinde aranıp gidip test verebilirsiniz denecek. Doktorun insiyatif alma gibi bir şansı yok ayrıca 'cinsel isteksizliğin varsa biz bakmıyoruz, pskiyatra gidiyorsun' böyle bir saçmalık yok. Doktor büyük ihtimal ters günündeydi ve seni sevmedi :) Dediğim gibi şikayet et. Yada başka bir doktora gidip gerçek neyse onu anlatabilirsin sonuçta sağlık bu değerlerini görmek hakkın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Chitizenfour    84

Abi sorun çıkartarak söylemenize gerek yok dobra olun yahu. Ben gidiyorum devlete diyorum ki ben sporcuyum ilaç kullanıyorum testesteron e2 vs vs. baktırmak istiyorum diyorum. Adam ne dicek sana steroidlerin zararlı olduğunu söylüyor . Farkındayım bilinçli olarak alıyorum diyorum. Adam yapıyor testi. Dobra dürüst olun bütün kapılar açılır. Dahiliye içinde karaciğer ve böbrek değerlerime baktırmak istiyorum ve ayrıca vitamin depolarıma baktırmak istiyorum diyorum tek sorun yaşamıyorum. Bir sürü doktora gittim hiç sorun yaşamadım dobra dürüst olun yararını görürsünüz💪

• Beğen 1
  • Cool 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    44
SPECTRE, 29.03.2024 - 13:02 yazdı:

Git özele yaptır devlet her zaman sorun çıkarır. 

kesinlikle altına imzamı atıyorum. devlet hastanelerinde bu olmuyor oluyor diyenlerde melek gibi binde bir görülen doktora denk geliyor. ben devlette yaptırdım girdim içeri ilaç kullandığımı değerleri kontrol etmek için şu şu tahlilleri yaptırmak istediğimi söyledim bana demediğini bırakmadı doktor hanım yaşça da benden küçüktü. yalan yok zoruma gitti konuşmaları. tahlilleri yaptırdı mı yaptırdı ama en az 20 dk ağız kokusunu çektim birde ben direk konuya girince kem küm etmeden. hatta yanındaki asistan bayana dönüp 'bu ne ya bu tahlili doğurmak üzere olan kadınların memesinde süt yeterli mi diye yağıyorlar'' deyip kahkaha attılar. o esnada içimden geçenleri bilmek istemezlerdi.

sözün kısası özele bas parayı yaptır, adamlar törenle tahlile götürüyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaskh    13
onur41_38, 5 dakika önce yazdı:

kesinlikle altına imzamı atıyorum. devlet hastanelerinde bu olmuyor oluyor diyenlerde melek gibi binde bir görülen doktora denk geliyor. ben devlette yaptırdım girdim içeri ilaç kullandığımı değerleri kontrol etmek için şu şu tahlilleri yaptırmak istediğimi söyledim bana demediğini bırakmadı doktor hanım yaşça da benden küçüktü. yalan yok zoruma gitti konuşmaları. tahlilleri yaptırdı mı yaptırdı ama en az 20 dk ağız kokusunu çektim birde ben direk konuya girince kem küm etmeden. hatta yanındaki asistan bayana dönüp 'bu ne ya bu tahlili doğurmak üzere olan kadınların memesinde süt yeterli mi diye yağıyorlar'' deyip kahkaha attılar. o esnada içimden geçenleri bilmek istemezlerdi.

sözün kısası özele bas parayı yaptır, adamlar törenle tahlile götürüyor.

Herhalde bazı sağlıkçılar şiddeti hak ediyor. yani sanki babasının hayrına yapıyorlar testi. Bu işten maaş alıyorlar 

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RelXenUm    2

İstanbulda bir Kızılay a gidip aşağıdaki testleri yaptırdım 2 gün önce 1850 tl tutuyor.

• Prolaktin
  • Testosteron, Serbest
  • FSH
  • LH
  • Testosteron, Total
  • Estradiol (E2)
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.