Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

dertsahnesi

Referan dışı alt ve ast değerlerim - ne yapmalıyım?

Önerilen İletiler

dertsahnesi    30

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız? :) 

• Testo Bolde 500 (8. Hafta)
  • Tren 400 (4. Hafta)

Küründeyim ve geçen ay test sonuçları referans değerindeydi beslenme değişmedi sadece milk t. markasını değiştirdim ve küre tren ekledim nac 600 başlayacağım ilaçları kesmeme gerek var mı? @Askabar @metinav @Semih Erarslan @SantoR @Diver

İlaçların markası arenis medico toxic olduğunu düşünmüyorum. :|

WhatsApp Image 2024-03-26 at 2.26.03 PM.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SantoR    74

Tablet kullanmadan bu değerlere ulaşman garip kür öncesi değerler var mı? Yoksa milk thistle ( Silly Marin) yapması zor ama düşk olsada ihtimali var.. Bazı karışık karaciğer koruyucular çok fazla karma olunca karaciğere toksik olabiliyor  ( alerji ) ben öyle bir ürün biliyorum çok karışık ünlü bir supplement satıcısının ürünü inanılmaz toksik..

1. Sade Silly Marin' miydi aldığın ürün
  2. Son kullanma tarihi neydi? 
  3. Daha önce alt ast değerleri bilmeden yorum yapmakta güç ( Daha önce bir rahatsızlığın varmıydı?)
  4. Karaciğer yağlanman nasıl? Obezite sorunun var mı? Alkol var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.385

Yanına nac900 de ekle. İkisi çok iyi sinerji yakalıyor.

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dertsahnesi    30
gönderildi (düzenlendi)
rastlantisal, 4 dakika önce yazdı:

Yanına nac900 de ekle. İkisi çok iyi sinerji yakalıyor.

Hocam nac 600 - 900 ve milk t. kombin mi yapayım veya kingsize ın on cycle ürünü hakkında ne düşünüyorsunuz ? Açıkçası bana F/P bir şeyler lazım

tarihinde dertsahnesi tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SantoR    74
gönderildi (düzenlendi)

Son değerlerin hiç normal değil karaciğerin durumu da..

Yerinde olsam  hekime giderdim..

Tablet kullanıyor olsaydın ( Anapolon , Dianabol) filan  yine bir bakıma anlardım da bu enjekte ilaçların bu kadar yüksek değerleri vermesi bence normal değil.. Takip et..

tarihinde SantoR tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dertsahnesi    30

Geçen hafta da ultrason çektirdim karaciğer normal gözüküyordu bir problem yoktu yağlanma vs. Sanırım değerler yeni yükseldi (son günlerde tatlı yediğimden olabilir) nac başlayıp 1 hafta sonra tekrar test veriyim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Scribble815    9
dertsahnesi, 5 dakika önce yazdı:

Geçen hafta da ultrason çektirdim karaciğer normal gözüküyordu bir problem yoktu yağlanma vs. Sanırım değerler yeni yükseldi (son günlerde tatlı yediğimden olabilir) nac başlayıp 1 hafta sonra tekrar test veriyim.

Dostum genelde safra da çamur, taş veya polip olduğu zamanda karaciğer değerleri alt,ast,ggt yükselebiliyor bu şekilde; ama zaten ultrason çektirmişsin, çıkardı öyle bir durum olsa. İlaçlar maalesef ne kadar temiz olursa olsun toksik etki yapabiliyor bu şekilde. Geçmiş olsun

• Beğen 2
  • 100 Puan 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dertsahnesi    30

Aklıma bir şey takılıyor ne alaka diyorum ama bu kan testini vermeden 1 saat önce hacamat yaptırdım bunun bir etkisi olmuş olabilir mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SantoR    74
gönderildi (düzenlendi)
dertsahnesi, 1 saat önce yazdı:

Aklıma bir şey takılıyor ne alaka diyorum ama bu kan testini vermeden 1 saat önce hacamat yaptırdım bunun bir etkisi olmuş olabilir mi?

Tekrar yaptır bakalım için rahat etsin alt - ast çok oynaktır panik yapma..

tarihinde SantoR tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    385

Beslenmen nasıl yeşillik ve bol su tüketiyor musun? Hızlı sindirilen karbonhidratlardan uzak durabilirsin temiz beslenmelisin. Yeşillik ve sebze bol yenmeli birde balık yağı öneririm.

Benimde yüksekti enginar yedim  ve enginar suyu içtim. Dahiliyeci ursovef yazdı ciddi oranda düştü.

Yerinde olsam treni 200e çekerim kullanan arkadaşlar arenisi övüyor diğer yandan vücudu yorduğunu söylüyorlar.  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dertsahnesi    30
Diver, 1 dakika önce yazdı:

Beslenmen nasıl yeşillik ve bol su tüketiyor musun? Hızlı sindirilen karbonhidratlardan uzak durabilirsin temiz beslenmelisin. Yeşillik ve sebze bol yenmeli birde balık yağı öneririm.

Benimde yüksekti enginar yedim  ve enginar suyu içtim. Dahiliyeci ursovef yazdı ciddi oranda düştü.

Yerinde olsam treni 200e çekerim kullanan arkadaşlar arenisi övüyor diğer yandan vücudu yorduğunu söylüyorlar.  

1 Hafta beslenmeye dikkat edip nac 600, enginar suyu ve yeşillik ile destekleyip öyle test vericem çok düşüş olmazsa dediğiniz gibi tren dozunu düşürebilirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    385
dertsahnesi, Şimdi yazdı:

1 Hafta beslenmeye dikkat edip nac 600, enginar suyu ve yeşillik ile destekleyip öyle test vericem çok düşüş olmazsa dediğiniz gibi tren dozunu düşürebilirim

Bir haftada çok belli olmuyor iki hafta sonra test verirsin. Bu ilaçlar karaciğer ve böbreği yoran ilaçlar üstüne temiz beslenmezsen daha da yük bindirirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dertsahnesi    30
Diver, Şimdi yazdı:

Bir haftada çok belli olmuyor iki hafta sonra test verirsin. Bu ilaçlar karaciğer ve böbreği yoran ilaçlar üstüne temiz beslenmezsen daha da yük bindirirsin.

Tamamdır öyle yaparım teşekkürler bilgilendirme için

• Gülümse 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Liberta
      Merhaba, yardıma ihtiyacım var.
      12 haftadır Testosteron kullanıyorum, 9. haftada dozlar değişti ve iki ilaç daha eklendi.
      İlk 9 hafta 120mg Testosteron Enanthate (Iran) 9. haftadan itibaren 200mg Testosteron Enanthate (Noxy) Son 3 haftadır 100mg Rimabolan (Eczane) Son 13 gündür günde 20mg Anavar (Buddha) (Enjeksiyonlar haftada iki kez)
      *ALT ve AST astronomik şekilde yükseldi.
      *Rimabolan'a rağmen östrojen de çok yükseldi, bu seviyeler bende jinokomasti belirtileri gösteriyor. 
      Bir önceki kan testi 4 hafta önce yapıldı, ALT-AST ve diğer her şey benim için normal değerlerdeydi.
      SORULARIM:
      Anavar yerine Dianabol yada Anapolon kullanmış olabilir miyim? Bugün itibari ile Anavar'ı kestim, Rimabolan'u da kesmeli miyim? Teşekkürler. Kan testlerimi yükledim.

• Yazan: Aslar
      Selamlar arkadaşlar, nasılsınız?
      Boldenon Testosteron Kürümün 4.haftasındayım bu haftanın ilk enjeksiyonu bitti haftada 400 testo bolde kullanıyorum yakın zamanda danabole başlamayı düşünüyorum ama aynı zamanda tedirginim bu konuda abilerim ve kardeşlerimden karaciğer böbrek ve testisleri korumak için doğal kürler hakkında size danışmak istedim hangi karışımları yapmalı veyahut kullanmayalım yardımcı olursanız sevinirim. (İlacın etkisini hissetmeye başladım antrenmanlarda güç artışı farkı kendini gösteriyor omuz başları sivrileşti vücutta ufaktan büyüme başlıyor)
      Tüm yorumlar için teşekkürler.
    • Yazan: ragonard
      Selamlar arkadaşlar iyi bayramlar herkese
      4 yıllık natural spor geçmişim var ailecek doğuştan jino var babadan gelme naturalken bile jino vardı 90 kg natural olarak çıktım ama vücut tipim aşırı su tutan bi tip neyse konuma geleyim
      ilk kürümü arkadaşım vasıtasıyla girdim:
      300 testosteron 300 boldenon ile başladım 5 hafta kadar...
      6. haftada:
      600 testo 600 bolde İle devam ettim toplam 16 hafta 17. haftada test vermeden cruise geçeyim dedim boldeyi komple kesip sadece haftalık 150 mg testo vurdum 6 hafta kadar son 6 hafta nac dahil hiçbir koruyucu ve vitamin almadım ancak cruiseın 6. haftasında ufak ufak sivilceler çıkmaya başladı şu anda baya arttı omuz ve kollarımda sırtımda hiç yok yüzümde de çıkmaya başladı
      test verdim değerler böyle şu anda:
      balık yağı d3 b kompleks nac 600 milk thistle enginar ekstratı zma Kullanıyorum ancak hala sivilce çıkmaya devam ediyor kan testlerimde çok sıkıntı var mı kürde olduğum için normal mi bayramdan sonra tekrar test vermeyi düşünüyorum normale dönmüşse tekrar only testo yapmayı düşünüyorum 400 e çıkarım 3 hafta sonra 750 4 haftada 1 ml testo vurmayı düşünüyorum.
      Sorularım:
      kullanmam gereken ekstra bişey var mı? yoksa endişelenmem gereken bişey var mı? yoksa kür içi normal mi? @metinav @GHOST @godofdark @Diver @SantoR @otopsicikedi @Askabar

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.