Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Episodees

Ilk kür için hangisi ? definasyon/bulk

Önerilen İletiler

Episodees    0

İyi günler herkese :)

Öncelikle kendimi tanıtayım;

• 28 yaşındayım
  • kilom 81 kg  
  • 5 yıldır düzenli olarak düzensiz  bir spor geçmişim var
  • 2019-2021 arasında düzenli olarak koştum 5 km/ 10 km koşular yaptım
  • daha sonra 2021 yılında 5 ay 2022 yılında 4 ay 2023 yılında 6 ay gibi sürelerde ağırlık çalıştım

Bazı sürelerde hedefime ulaştım bazılarında iş nedeniyle devam edemedim hedeflerim kısa idi zaten yani  stresten arınmak yada hafif form vs gibi 1.5-2 yıldır  aşırı düzensiz beslenme ve hareketsiz bir iş yani büro işi ve iş stresi gibi nedenlerle kilo aldım yağlandım 1.5 aydır da ağırlık ant yeniden başladım başlamadan önceki, şuan ki fotoğrafları ve ölçülerimi ekledim.

Şuan kendime net bir hedef belirlemek istiyorum hedefi koyup planlı bir şekilde  belirli bir güzergahta ilerlemek istiyorum disiplinli ve azimliyim bu konuda kendime güveniyorum farmakolojik olarak destek   alma düşüncem de var hedefim bel çevresi yağlarımı baseni işte iç bacağı yok etmek fit olmak plaj vücudu denebilecek bit vücuda sahip olmak  vücudumun üst tarafını seviyorum lakin bir o kadarda alt tarafını sevmiyorum...

Şimdi tüm bunlar göze alındığında nasıl yol izlemeliyim vücudum şuan hangisi için uygundur tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum definasyon kürüne girip yağ oranını olabildiğince aşağıya çekip ardından bulkmu ? Yoksa bulk kürüne girip kas kazanımı ile görüntüyü değiştirmek mi vücudumun durumu nedir sizce definasyona girmem sonucunda vücudum çok küçülür mü zaten kas oranım çok az gibi. @rastlantisal @SantoR @GHOST @Bay-T @Emrahtkty @DeMoNhUnTeR @Askabar

Tavsiyeniz ne olur  hangi ürün ile birliktle bulk veya definasyon ?

IMG_2503.png IMG_2499.png IMG_2497.jpeg IMG_2501.jpeg IMG_2500.jpeg IMG_2502.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Goktugby    1

Bence yağlı ve sulusunuz define olun kuruyun tamamen zor olur ama başarırsanız sıfırdan vücudu istediğiniz kıvama getirirsiniz. Definasyon da daha küçülürsünüz bunu takıntı yapmayacaksanız güzel sert diyetlerle güzel ilaçlarla başlarsınız 2,3 ayda güzel noktalara gelirsiniz hocam bence.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Episodees    0
Goktugby, 3 dakika önce yazdı:

Bence yağlı ve sulusunuz define olun kuruyun tamamen zor olur ama başarırsanız sıfırdan vücudu istediğiniz kıvama getirirsiniz. Definasyon da daha küçülürsünüz bunu takıntı yapmayacaksanız güzel sert diyetlerle güzel ilaçlarla başlarsınız 2,3 ayda güzel noktalara gelirsiniz hocam bence.

Küçülmeyi biraz dert ediyordum ama mecbur gibi gözüküyor peki ilaç grubu olarak sarms , peptit veya başka ürün hangisi mantıklı olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    452
Episodees, 3 dakika önce yazdı:

Küçülmeyi biraz dert ediyordum ama mecbur gibi gözüküyor peki ilaç grubu olarak sarms , peptit veya başka ürün hangisi mantıklı olur

Arkadaşın dediklerine katılmakla beraber steroid enjeksiyon ilaçlar kullanmak istemiyorsun doğru mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47

Mutfağa girmelisin yemek/beslenmeyi hazırlamayı öğrenmeden bu işlere girmek can yakar ihtiyacın olan yeni olana ulaşmak değil elindekini en iyi şekilde değerlendirmek  eminim en az sağlam bir idman atmış kadar keyif alacaksın şöyle (soya kıyması ile)kıymalı makarna yaptığında

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Episodees    0
GHOST, 30 dakika önce yazdı:

Arkadaşın dediklerine katılmakla beraber steroid enjeksiyon ilaçlar kullanmak istemiyorsun doğru mu?

Tercihim güvenli olması yönünde kar zarar dengesi gütmek istemiyor değilim

rıza333, 28 dakika önce yazdı:

Mutfağa girmelisin yemek/beslenmeyi hazırlamayı öğrenmeden bu işlere girmek can yakar ihtiyacın olan yeni olana ulaşmak değil elindekini en iyi şekilde değerlendirmek  eminim en az sağlam bir idman atmış kadar keyif alacaksın şöyle (soya kıyması ile)kıymalı makarna yaptığında

Yemek hazırlamayı çok sevmiyorum açıkcası toplu pişirmeye gayret ediyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    452
Episodees, 8 dakika önce yazdı:

Tercihim güvenli olması yönünde kar zarar dengesi gütmek istemiyor değilim

yani sarms yohimbe veya frag yohimbe veya test prop clen wins çok alternatif var çalışmak istediğin hocan varsa ona sor yönlendirir seni.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    930
Episodees, 14 saat önce yazdı:

İyi günler herkese :)

Tavsiyeniz ne olur  hangi ürün ile birlikte bulk veya definasyon ?

Bu dediğin için kilonu koruyacak kaloride beslenip only testo ilerle güzel kardiyolar yap bir kaç aya güzel sonuç elde edersin

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SantoR    77

Arkadaşlar güzel cevaplar yazmışlar bize yazacak bişey kalmamış. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Episodees    0
Askabar, 2 saat önce yazdı:

Bu dediğin için kilonu koruyacak kaloride beslenip only testo ilerle güzel kardiyolar yap bir kaç aya güzel sonuç elde edersin

Sadece testonun sarm yohimbe veya fragment yohimbeye göre ne gibi artısı olur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    930
Episodees, 47 dakika önce yazdı:

Sadece testonun sarm yohimbe veya fragment yohimbeye göre ne gibi artısı olur 

Fragment yohimbine gibi takviyeler yağ yakmana yardımcı olur. Testo kas kütleni artırır Buda metabolizmanı hızlandırır ve kas kütlesi artığı için doğal olarak yağ oranın azalır ve daha yoğun kas kütlesinde diyet yapmak daha kolaydır. Sarmslar ise henüz insan deneyleri yapılmamış insanlar üzerinde uzun vadede ne tür bir yan etkisi olduğu bilinmeyen ilaçlar. Benim gözümde sarms veya pro hormon kullanmak zaman kaybı illa bir takviye alacaksan ille naturelliğini bozacaksan adam gibi kür yapılmalı. 

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Episodees    0
Askabar, 18 dakika önce yazdı:

Fragment yohimbine gibi takviyeler yağ yakmana yardımcı olur. Testo kas kütleni artırır Buda metabolizmanı hızlandırır ve kas kütlesi artığı için doğal olarak yağ oranın azalır ve daha yoğun kas kütlesinde diyet yapmak daha kolaydır. Sarmslar ise henüz insan deneyleri yapılmamış insanlar üzerinde uzun vadede ne tür bir yan etkisi olduğu bilinmeyen ilaçlar. Benim gözümde sarms veya pro hormon kullanmak zaman kaybı illa bir takviye alacaksan ille naturelliğini bozacaksan adam gibi kür yapılmalı. 

Fragment + yohimbine ile testo arasında hangisi daha uygun olur durumuma sizce yada güvenli

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    930
Episodees, 1 saat önce yazdı:

Fragment + yohimbine ile testo arasında hangisi daha uygun olur durumuma sizce yada güvenli

Burada devreye maddiyatı da koymak gerekir. 1 aylık sadece testo Max 1000 tl tutar ama frag ve yohim 1 ay için 6 bin tutar. Ben maddiyat varsa frag ve yohimbşne derim. Hormonları bozmazsın 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Episodees    0
Askabar, 2 saat önce yazdı:

Burada devreye maddiyatı da koymak gerekir. 1 aylık sadece testo Max 1000 tl tutar ama frag ve yohim 1 ay için 6 bin tutar. Ben maddiyat varsa frag ve yohimbşne derim. Hormonları bozmazsın 

1 ay için 6 bin tl gözden çıkartabılırım ama süreç kaç ay sürer bu da önemli tabi kararımı fragment ve  yohim üzerine verdim gibi hocam şuan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    930
Episodees, 11 saat önce yazdı:

1 ay için 6 bin tl gözden çıkartabılırım ama süreç kaç ay sürer bu da önemli tabi kararımı fragment ve  yohim üzerine verdim gibi hocam şuan

Bence en az 3 ay sürmeli. 3 ayda kısa sürede forma girmek vücuda zarar verir. Çok katı diyetlere gerek yok. Sabahları aç karna kardiyo öneririm mutlaka aç karna frag ve yohim kullan 10-15 dk bekle kardiyoya başla dışarıda yürüşür gibi düşük tempolu bir kardiyo yap. En az 300-400 kalori yak. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.