Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

testotr

Total testosteron konusunda sorularım var?

Önerilen İletiler

testotr    0

Merhabalar iyi forumlar,

Yaklaşık 2 aydır kısa ester bir kür yapmaktaydım. ZPHC marka

• 500mg testosteron propionat
  • 30mg winstrol
  • 20mg clenbuterol

Kullandım test sonuçlarında testesteron başlangıç seviyemle aynıydı. Sonrasında yardımcı olan arkadaş ilaç değişikliği önerdi. Başka bir markaya ait Haftalık 200mg testosteron prop sonrası şu an ki sonuçlarım bu referans değerinin de altında. Kısa ester kürde ve haftalık 200mg vurumda bunların normal olduğunu söylüyor, sizlere danışmak istedim. İlk ay ve 2. Ay sonuçlarını paylaşıyorum. Hocalarımın fikirlerini almak isterim. @rastlantisal @metinav

1. Sonuçlar

IMG_8044.thumb.jpeg.90e5f1cee7580dfa3ba6c7dd5f6fe8ef.jpeg IMG_8045.jpeg

2. Sonuçlar 

IMG_8043.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

GHOST    451

Doğal sonuçların var mı hiç küre girmediğin haliyle?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    400

Kür öncesi testlerini görmemiz lazım

• 100 Puan 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
testotr    0
gönderildi (düzenlendi)

Başlangıç değerlerim bu şekildeydi.

IMG_8047.jpeg

tarihinde testotr tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    451
testotr, 1 dakika önce yazdı:

Başlangıç değerlerim bu şekildeydi.

Cevap yukarıda gelmiş totalin zaten kötüymüş o yüzden Burak hocanın yazdığı yukarıda @Diver paylaştığı konuyu okuyun sorunu anlarsınız.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
testotr    0
GHOST, 2 dakika önce yazdı:

Cevap yukarıda gelmiş totalin zaten kötüymüş o yüzden Burak hocanın yazdığı yukarıda @Diver paylaştığı konuyu okuyun sorunu anlarsınız.

O konuyu okumuştum evet. Ama başlangıçtan şimdiye bu kadar düşmesi normal mi sizce?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    451
testotr, 19 dakika önce yazdı:

O konuyu okumuştum evet. Ama başlangıçtan şimdiye bu kadar düşmesi normal mi sizce?

Düşmesi garip ama ekstra birşey kullanmış olabilir misiniz o baskılamış olabilir belki.

Hangi marka ilaç kullandınız satıcınız ne dedi bu durum için? Şöyle yap bence,

Sustanon al eczaneden

• pazartesi
  • çarşamba
  • cuma

günü vur 7,8 hafta git ama 4 hafta teste gir enjeksiyondan 1 gün sonra sabahtan test sonuçlarını paylaş bi bakalım.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    400
testotr, 19 dakika önce yazdı:

• Enjeksiyondan ne kadar zaman sonra test verdin? 
  • Haftalık 500mg kaça böldün hangi günler vurdun?
  • Nasıl bir diyet uyguladın?
  • Anladığım kadarıyla ilk kürün hissiyat olarak bişe hissetmedin mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
testotr    0
GHOST, 14 dakika önce yazdı:

Düşmesi garip ama ekstra birşey kullanmış olabilir misiniz o baskılamış olabilir belki.

Hangi marka ilaç kullandınız satıcınız ne dedi bu durum için? Şöyle yap bence,

Sustanon al eczaneden

• pazartesi
  • çarşamba
  • cuma

günü vur 7,8 hafta git ama 4 hafta teste gir enjeksiyondan 1 gün sonra sabahtan test sonuçlarını paylaş bi bakalım.

Pharmatech marka ürün kullandık. Satıcı kısa ester ve doz düşük olduğu için düşüş olması normal diyor

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    451
testotr, Şimdi yazdı:

Pharmatech marka ürün kullandık. Satıcı kısa ester ve doz düşük olduğu için düşüş olması normal diyor

Ağır saçmalamış hatta utanmadan sıvamış. ALAKAAAASIIII YOOOKKK! Dediğimi yapın yukarıda lütfen.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
testotr    0
  • Son enjeksiyondan 1 hafta sonra test verdim
  • haftada 2 enjeksiyon yapıyordum
  • Makro ve mikrolarımı eksiksiz tam alıyordum

hissiyat olarak hiçbir değişiklik hissetmedim tersine ereksiyon problemleri yaşamaya başladım.

GHOST, 21 dakika önce yazdı:

Ağır saçmalamış hatta utanmadan sıvamış. ALAKAAAASIIII YOOOKKK! Dediğimi yapın yukarıda lütfen.

Nasıl kullanmak gerekir acaba bilgilendirebilir misiniz? Ve reçetesiz şekilde temin edebilir miyim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    400

İlaçların büyük ihtimalle boş az doluluk olsa bile geç test vermişsin üstüne haftada 2 gün doz kısa esterde olmaz. 

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
testotr    0

Hocam bırakmayı düşünmüyorum değil PCT için sizce nasıl bir yol izlemeliyim. Yeni bir konu açmam gerekir mi bilmiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    400
testotr, 8 dakika önce yazdı:

Hocam bırakmayı düşünmüyorum değil PCT için sizce nasıl bir yol izlemeliyim. Yeni bir konu açmam gerekir mi bilmiyorum.

@GHOST dediği gibi eczaneden sustanon alabilirsin. Yada WhatsApp simgesine tıklayıp Burak hocayı arayabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

İlaçlar boş hocam git susta al vur bak teste geçiyor mu geçmiyor mu  paraya kıy dolu ilaç al 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    146

Belli ki ilaçlar sahte ama her zphc sahte değildir bunu unutmamak lazım ilaçların fotoğraflarını atabilir misin ?

Daha net bir şeyler söyleyebiliriz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    78
testotr, Bir saat önce yazdı:

Bu şekilde hocam

tamam anlaşıldı şimdi herşey sahte bu zphcler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    451
testotr, 4 saat önce yazdı:

Bu şekilde hocam

Çakma evet kim sattıysa paranı geri al bi daha da selam verme.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    755
testotr, 18.03.2024 - 17:02 yazdı:

Bu şekilde hocam

IMG_8056.jpeg

Cokfazla sahtesi var onlardan birisi denk gelmiş araştırmadan alıyor herkes 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Yusufdemir1995
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Bildiğiniz üzere kürdeyim ve test yaptırdım sonuçları aaşağıda paylaşıyorum.
      Dikkat etmem gereken değerler var mıdır? (8 hafta oldu)
      Kür içeriğim:
      Testo enantat Deca Anapolon   @metinav @rastlantisal @Askabar @Diver @godofdark @Bay-T @GHOST @SPECTRE @AREN

• Yazan: Yusufdemir1995
      Merhaba arkadaşlar,
      Sizce test sonuçlarım nasıl?
      Testo deca anapolon küründeyim @metinav 

• Yazan: BlaBla

Haftalık olarak; 
      400 tren ac 750 testo cyp günlük 50 ox kullanıyorum.  Testlerim 13. gün testidir. İlaçlar hakkında bilgi almak ve marka analizi için hem kendim hem sizlerin detaylı bilgilenmesi için böyle bir şey yapayım dedim. Bugün 20.gündeyim 10 gün sonra tekrar test olmayı düşünüyorum ne durumda ilaçlar diye.
    • Yazan: enesvdogan
      Bulk küründe 9. haftadayım. İlk 6 hafta 500 testo 200 primo şeklinde ilerledim. 3 haftadır 500 testo 400 primo şeklinde ilerliyorum. Kan tahlili sonuçlarımı aşağıya ekledim bazı değerler yüksek çıkmış ne gibi müdahalelerde bulunmam gerek bilgisi olanlar yanıtlayabilir mi
      Enabiz-Tahlilleri (1).pdf
    • Yazan: harbiyesutay
      Selamlar. İlk kürüme,only testo ile başlayacağım. Şuan acelesi olmadığı için hızlı araştırmalarla küre doğru yaklaşıyorum.Test sonuçlarımda FSH'nin düşük değerde olması sizce ne kadar riskli ? Bunun haricinde ilaveten söylemek istediğiniz şeyler var ise makbule geçer. Esenlikler..

Boy : 180
      Kilo : 65

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.