Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

emreugr

Kürümde yaptığım bazı hatalar var ne yapmalıyım?

Önerilen İletiler

Tr3n    228
gönderildi (düzenlendi)
emreugr, 6 dakika önce yazdı:

Anladım hocam. Yani kür içi kür değiştirme olur anlıyorum. Yukarıda ki arkadaşında dediği gibi bir kaç hafta sadece testo yapayım sonra eski kürüme dianabol Bolde enantat400 primo kürüme devam edeyim 

Bana kalırsa tek testoyla gitme direk başla rimabolonu çıkar küründen köşede dursun fazlalık çünkü boldenon varmış zaten küründe danaboluda günde 2 tablet kullan 8 saat arayla günlük 100 mg geçme. 

Kür içi koruyucularınıda kullan nac 600 çinko magnezyum enginar suyu 

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

emreugr    7
Tr3n, 8 saat önce yazdı:

Bana kalırsa tek testoyla gitme direk başla rimabolonu çıkar küründen köşede dursun fazlalık çünkü boldenon varmış zaten küründe danaboluda günde 2 tablet kullan 8 saat arayla günlük 100 mg geçme 

Ben 50 mg ı 4 e bölüp 3 ünü kullanıyordum 1 gğnde hocam dianabolu. Sizce bu küre masteron eklemeye gerek var mı yoksa sizin dediğiniz şekilde Bolde testo dianabol yeter li mi ?

Tr3n, 8 saat önce yazdı:

Bana kalırsa tek testoyla gitme direk başla rimabolonu çıkar küründen köşede dursun fazlalık çünkü boldenon varmış zaten küründe danaboluda günde 2 tablet kullan 8 saat arayla günlük 100 mg geçme. 

Kür içi koruyucularınıda kullan nac 600 çinko magnezyum enginar suyu 

Kğr içi koruyucularımda fazlası var eksiği yok hocam. 

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    228
emreugr, 13 dakika önce yazdı:

Ben 50 mg ı 4 e bölüp 3 ünü kullanıyordum 1 gğnde hocam dianabolu. Sizce bu küre masteron eklemeye gerek var mı yoksa sizin dediğiniz şekilde Bolde testo dianabol yeter li mi 

50 mg güne bölerekte içebilirsin, öylede olur masterona gerek yok. Testo enantat bolde danabol yeterli. Ekstra deca ya da tren enantat olurdu. Masteron definasyon da kullanırsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emreugr    7
Tr3n, 7 dakika önce yazdı:

50 mg güne bölerekte içebilirsin, öylede olur masterona gerek yok. Testo enantat bolde danabol yeterli. Ekstra deca ya da tren enantat olurdu. Masteron definasyon da kullanırsın.

Şuan elimde var deca falan ama işte hiç güvenmiyorum. Testosu bile benim önceki testonon 10 da biri kadar çıktı tahlilde. Kaldı ki dozajlarda arada dağlar tepeler var . O halde sade bir şekilde dediğin gibi dianabol bol testo enantat Bolde devam diyorum hocam. Zaten amacım hacim kazanmak ilk etapta.  Birde ilk tecrübe ilk kür .

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    228
emreugr, 4 dakika önce yazdı:

Şuan elimde var deca falan ama işte hiç güvenmiyorum. Testosu bile benim önceki testonon 10 da biri kadar çıktı tahlilde. Kaldı ki dozajlarda arada dağlar tepeler var . O halde sade bir şekilde dediğin gibi dianabol bol testo enantat Bolde devam diyorum hocam. Zaten amacım hacim kazanmak ilk etapta.  Birde ilk tecrübe ilk kür .

E2 inde yüksek hocam ona da dikkat et Arimidex kullan düşür onu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emreugr    7
Tr3n, 5 dakika önce yazdı:

E2 inde yüksek hocam ona da dikkat et Arimidex kullan düşür onu

O eski tahlildi hocam ondan sonra 1 hafta ara ile 2 adet armidex aldım. Zaten şuan ki kürde de haftada 3 kez aldırıyor bana çalıştığım dedğim kişi armidexi. Bu kir içinde bana hem armidex hem tamoksifen ve 20 gün aralıklarla klomen kullandırtıyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369

Bir amaç uğruna bir yola girip yürüyorsun. Baktın yol yanlış başa dönmen gerekir. 

Kürü bırak. Vakti gelince PCT yap ve dinlen. Sonra bir tavsiye başlığı aç kendini tanıtır ve amacını belirtir şekilde yardımcı olalım. 

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emreugr    7
rastlantisal, 10 dakika önce yazdı:

Bir amaç uğruna bir yola girip yürüyorsun. Baktın yol yanlış başa dönmen gerekir. 

Kürü bırak. Vakti gelince PCT yap ve dinlen. Sonra bir tavsiye başlığı aç kendini tanıtır ve amacını belirtir şekilde yardımcı olalım. 

Haklısın abi zararın neresinden dönülürse kardır. Yani şuan memnun olduğum 3 hafta önceki kürüne hemen dönme dinlen pct yap diyorsun doğru mu abi .

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
emreugr, Şimdi yazdı:

Haklısın abi zararın neresinden dönülürse kardır. Yani şuan memnun olduğum 3 hafta önceki kürüne hemen dönme dinlen pct yap diyorsun doğru mu abi .

Evet çünkü panik halindesin. Kan değerlerinde sana dinlen diyor. Bu uzun soluklu bir macera. Sürdürülebilir olanı bulana kadar böyle denemeler ve hatalar illaki olacak. Hepimiz bu yollardan geçtik.

Önce anabolikleri kes. 4 hafta daha only testo devam edersin. 3. haftanın başında onu da yarı doza düşürürsün. Sonra PCT başlığı açarsın ve oradan devam ederiz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emreugr    7
rastlantisal, 7 dakika önce yazdı:

Evet çünkü panik halindesin. Kan değerlerinde sana dinlen diyor. Bu uzun soluklu bir macera. Sürdürülebilir olanı bulana kadar böyle denemeler ve hatalar illaki olacak. Hepimiz bu yollardan geçtik.

Önce anabolikleri kes. 4 hafta daha only testo devam edersin. 3. haftanın başında onu da yarı doza düşürürsün. Sonra PCT başlığı açarsın ve oradan devam ederiz.

Tamam abi çok teşekkür ederim 🙏

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.220

Kür konularında en güvenmemeniz gereken ilk kişi veya kişiler yakın çevreniz bu hatayı yapmışsınız bir daha yapmayın çünkü onlara koşulsuz şartsız güvenirsiniz ve bunu bildikleri için sizi çok çabuk kandırırlar zaten çoğu arkadaş yorum yapmış umarım ders alır ve o şekidle devam edeersiniz spoır hayatınıza

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
5-HT    19
gönderildi (düzenlendi)

Bu markayı satan kişiyi takip ediyorum bende.Bodytech konusunda hala anlamadığım bir durumu sizle paylaşmak istiyorum.Satıcı yakın zamanda bodytech tasarımının değiştiğini yeni serilerin geldiğini söylemişti.Ama siteye girdiğinde 2 ürünün sayfası farklı ve birbirlerinin ürünlerine sahte diyorlar.Ama bu satıcı 2 bodytech tasarımlı ürünüde satıyor.Hangisi orjinal bodytech? Bu satıcının resmi malezya satıcısı olduğunu söyleyen bodytech sayfasında senin attığın ürünün fake olduğunu belirtiyorlar.Çelişki var

tarihinde 5-HT tarafından düzenlendi
ekleme

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emreugr    7
Bay-T, Bir saat önce yazdı:

Kür konularında en güvenmemeniz gereken ilk kişi veya kişiler yakın çevreniz bu hatayı yapmışsınız bir daha yapmayın çünkü onlara koşulsuz şartsız güvenirsiniz ve bunu bildikleri için sizi çok çabuk kandırırlar zaten çoğu arkadaş yorum yapmış umarım ders alır ve o şekidle devam edeersiniz spoır hayatınıza

Maalesef aynen söylediğiniz gibi oldu abi. Evet 32 yaşımda bir tecrübe daha edinmiş oldum. Neyse tek şükür sebebimiz sağlığımız yerinde. İnşallah gerisi hallolur 🙏 değerli yorumunuz için teşekkür ederim 

5-HT, Bir saat önce yazdı:

Bu markayı satan kişiyi takip ediyorum bende.Bodytech konusunda hala anlamadığım bir durumu sizle paylaşmak istiyorum.Satıcı yakın zamanda bodytech tasarımının değiştiğini yeni serilerin geldiğini söylemişti.Ama siteye girdiğinde 2 ürünün sayfası farklı ve birbirlerinin ürünlerine sahte diyorlar.Ama bu satıcı 2 bodytech tasarımlı ürünüde satıyor.Hangisi orjinal bodytech? Bu satıcının resmi malezya satıcısı olduğunu söyleyen bodytech sayfasında senin attığın ürünün fake olduğunu belirtiyorlar.Çelişki var

Aynı kişi mi bilmyrm ama benim aldığım kişi kendisi de yurt dışında.  O gördüğünüz kürden verim aldım ben. Ama dediğim gibi büyük bir cahilllk mi desem yaparak 8. Haftada son verdim o küre. Ve tam kür açılmaya başladığı zamanda .. o kür bana +7 temiz kütle koydurdu . Yani ilaçlar çok iyi çalışıyor . Sizin bahsettiğiniz kişi de  mı acaba ?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
5-HT    19

Başka satan yok tr de.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emreugr    7
5-HT, 1 dakika önce yazdı:

Başka satan yok tr de.

Hallettim bilmiyordum teşekkür ederim. Siz denediz mi peki kendisinden badytech

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
5-HT    19

baya oldu sarms almıştım ama kullanmadım.Kullanmayıda düşünmüyorum.Rulet oynamak gibi geldi.Bu sayfayı inceleyin.

https://btauthenticity.net/

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emreugr    7
5-HT, 2 dakika önce yazdı:

baya oldu sarms almıştım ama kullanmadım.Kullanmayıda düşünmüyorum.Rulet oynamak gibi geldi.Bu sayfayı inceleyin.

https://btauthenticity.net/

İnceleyeceğim. Peki bunları kandan anlamak mümkün değil mi ? Mesela ben o kürde ki kan sonuçlarımı da yukarıda attım. Testo prolaktin östrojen olan sonuçlar. ? Bana ilaçların çok iyi çalıştığını söylediler aslında ama diyorum ya nasıl hata yaparım blmyrm ama şu tanıdık dediğim mahvetti herseyi ne güzel şuan tertemiz 12. Haftamda idim. Ben kendisini tanımam etmem övmemde ama o kürde çok çok küçük dozajlarla aldım +7 yi. İlaçlarına çok güvendiği için yüksek dozaj vurmaya gerek yok diyordu. Haksızda çıkmadı sanki … 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.570

Geçmiş olsun arkadaşlar gereken yorumları yapmışlar, hepsine teşekkürler ediyorum kendi adıma.Dostum sana önerim bu konularda bilgin yeterli değil ve sağlam seni yönlendirecek gelişim konusunda ve hatalarında takip edecek güvenilir biri lazım.Kullandığın ürünler ve daha piyasada bulunan bir çokları, içi boş yada belirtilenin olmadığı işe yaramaz şeyler...Anladığım kadarıyla kürü sevmişsin ve biraz da olsa gelişim motive etmiş ve bırakmaya pek gönlün yok gibi :) Bu durumda forumun ana sayfasında sol altta whatsap ikonuna tıkla açılan sayfada @Loving 'e yaz.Ürünleri konusunda ve kür konusunda sana gerekli yardımı yapacaktır...

Ben test tablonu ve içinde bulunduğun psikolojiyi düşünerek, çökmemen motivasyonunun düşmemesi için sana only testosteronla devam etmeni öneririm...Elindekileri de direkt çöpe salla, kullanma...

• Beğen 4
  • 100 Puan 1
  • Teşekkürler 1
  • +1 1
  • Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SantoR    74
metinav, 20 dakika önce yazdı:

Geçmiş olsun arkadaşlar gereken yorumları yapmışlar, hepsine teşekkürler ediyorum kendi adıma.Dostum sana önerim bu konularda bilgin yeterli değil ve sağlam seni yönlendirecek gelişim konusunda ve hatalarında takip edecek güvenilir biri lazım.Kullandığın ürünler ve daha piyasada bulunan bir çokları, içi boş yada belirtilenin olmadığı işe yaramaz şeyler...Anladığım kadarıyla kürü sevmişsin ve biraz da olsa gelişim motive etmiş ve bırakmaya pek gönlün yok gibi :) Bu durumda forumun ana sayfasında sol altta whatsap ikonuna tıkla açılan sayfada @Loving 'e yaz.Ürünleri konusunda ve kür konusunda sana gerekli yardımı yapacaktır...

Ben test tablonu ve içinde bulunduğun psikolojiyi düşünerek, çökmemen motivasyonunun düşmemesi için sana only testosteronla devam etmeni öneririm...Elindekileri de direkt çöpe salla, kullanma...

aynen hocam bazen çöpe atmaktan çekinmemeli  , geçenlerde 16 adet şüphelendiğim ilacı (Bulgardan getirtiğim) çöpe attım sağlığı parayla alamazsın! 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emreugr    7
metinav, Bir saat önce yazdı:

Metin abi cevabın için öncelikle teşekkür ederim. Aynen dediğin gibi yapıp maalesef benı maddi olarakta pisikolojk olarakta ciddi etkilemiş olsa da elimin tersi ile itip bir köşeye attım elimde olanları . Burak abi ile uzun uzun istişare yaptık sağolsun. Hayırlısı ile kendisi ile uzun bir yola çıkıyoruz kısmetse :) umarım herşey iyi olur inanıyorum inşallah olacak 🙏

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hakanreck    8
Tr3n, 21 saat önce yazdı:

Karaciğer değerlerin çok yüksek değil korkulacak bir durum yok. benim seninkinden 2 katı yüksek çıkmıştı. Tablet kullanma bir dahaki sefere 9 tablet çok ben winstrol günde 3 tablet kullanıyordum 30 mg. Zaten tövbe etmiştim bir daha asla kullanmam diye tablet yormuştu benim ciğerleri

Çok fazla tablet kullanmışsın böbrek değerlerini de görme durumumuz var mı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emreugr    7
hakanreck, 31 dakika önce yazdı:

Sanırım son tahlil de bakmamışlar evet 😔

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    228
gönderildi (düzenlendi)
hakanreck, 38 dakika önce yazdı:

Over dose kullandım ben, 30 mg kullandım winstrol 30 mg mi çok? 150 mg testesteron propionat vuruyorum o bile çok geliyor öksürtüyor

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emreugr    7
hakanreck, 1 saat önce yazdı:

Hocam sanırım varmış ben eksik ekleme yapmışım ekliyorum sonuçları 

IMG_9050.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    74

güzel sonuçların temiz burak hocayla başlamışsın çok iyi bir adamdır bu forumda olduğum için demiyorum bunu forumdan haberim olmasa burak hocayla çalışsam yinede saygım sonsuz olur 

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.