Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

SERKO

Noxy - tren enant ve rad -140 mk 677 kür günlüğüm (referans)

Önerilen İletiler

SERKO    297

Arkadaşlar merhaba;

• trenbolone enanthate
  • rad-140
  • mk-677  

Kürüne başlamış bulunmaktayım. Tren e ve sarmslar noxy pharma Burak hocamdan destek aldım.

Testolar klasik iran ufak mg ler ama uzun süreli bir kür yapmayı düşünüyorum.

Haftalık:

• 200 mg tren e
  • 250 mg testo
  • idman öncesi 30 mg rad ve mk677 alıyorum.

İlerleyen zamanlarda hem marka hem de gelişimim hakkında ki izlenimlerimi sizlerle paylaşıyor olacağım.

• Beğen 4
  • Şerefe 1
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

5-HT    19

Başarılar abi.

Bilgisizliğimden bir şey sormak istiyorum.

• Testo ve tren varken rad140 ın burdaki rolü ne?
  • Yani onları kullanırken rad140 etki eder mi?
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    753

Treni hayattan soğutur @metinav ve @Bay-T hocama sorabilirsin ikiside aktif kullanıyor sanırım. :D 

Sarms tek başına bile şaşırtacak performans sunuyor konuyu takibe aldım gelişmeleri bekliyorum :)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    297
SPECTRE, 15 saat önce yazdı:

Treni hayattan soğutur @metinav ve @Bay-T hocama sorabilirsin ikiside aktif kullanıyor sanırım. :D 

Sarms tek başına bile şaşırtacak performans sunuyor konuyu takibe aldım gelişmeleri bekliyorum :)

Tren tecrübem baya var evde tornavida ile kavga etmisligim vardır.

5-HT, 15 saat önce yazdı:

Başarılar abi.

Bilgisizliğimden bir şey sormak istiyorum.

• Testo ve tren varken rad140 ın burdaki rolü ne?
  • Yani onları kullanırken rad140 etki eder mi?

Hacim katmasini umduğum için ekledim bakalım bende ilk defa kullanıyorum 

• ahahaha 1
  • Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    851
gönderildi (düzenlendi)

Gidişat nedir hocam güncelleme yapar mısınız? Daha çok erken 1 hafta olmuş gerçi ama.

tarihinde forbit tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    297
forbit, 21 saat önce yazdı:

Gidişat nedir hocam güncelleme yapar mısınız? Daha çok erken 1 hafta olmuş gerçi ama.

Dostum sarmslarla alakalı söyleyebileceğim tek şey uyku kalitem arttı onun dışında daha erken diye düşünüyorum.Tren enant henüz açılmadı bugün 3.haftam olacak uzun esterler bende çok geç açılıyor ki zaten 200 mg alıyorum benim için çok düşük bir değer.

Yani toplayacak olursak hem sarmslar da hemde tren de etki yada herhangi bir yan etki henüz yok dediğim gibi çok erken bakalım hayırlısı

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Erayerhan    6

Hocam gelişmeler nelerdir,tren açıldı mı yan etki vs görüyor musun?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Erayerhan    6

Hocam tebrik ederim.200 mg da etki alamadınız mı yoksa gelen etki yeterli gelmedi mi?kürden önceki mesela kol ölçünüz kaçtı nasıl bir artış oldu? Tam olarak dış görünüş ve güç artışını kaçıncı haftada gördünüz? Teşekkür ederim başarılar

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    297

200 Mg Tren de benim için çok yüksek değil bu yüzden 400 mg çıktım 600 mg e kadar çıktığım olmuştur. Uzun esterli kürlerde ben etkiyi 5,haftadan sonra hissetmeye başlıyorum yani ne kilo artışı ne güç nede herhangi bir yan etki hissetmiyorum.6.Hafta başlar sabah kalkar bir bakarım ben gelişmeye büyümeye başlıyorum :)

kür öncesi kollarım:

• soğuk 47,5  şuan 48,5 cm
  • gögüs 127 den 130 cm 
  • kilom 90 dan 92 ye çıktı 
  • Ödül 1
  • Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47

Bu ilaç mg 'ları çok orantısız artırılıyor tr de mi böyle olması gereken insülin gibi aldığın kalori miktarınca ilaç almak olmalı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nynex    7

Hocam mk 677 markası nedir? Bende benelux pharma mk-677 var bir kez içeyim dedim suya damlattım ama içilecek gibi değil bildiğin kolonyaya benziyor sen nasıl içebiliyorsun?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47

Toz şeker at suyla karıştırıp  yada meyvesuyu vs

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    297
Nynex, 16 saat önce yazdı:

Hocam mk 677 markası nedir? Bende benelux pharma mk-677 var bir kez içeyim dedim suya damlattım ama içilecek gibi değil bildiğin kolonyaya benziyor sen nasıl içebiliyorsun?

noxy hocam tadıda gayet iyi acı ama ben tad tuz olaylarına çok bakmam :)

rıza333, 17 saat önce yazdı:

Bu ilaç mg 'ları çok orantısız artırılıyor tr de mi böyle olması gereken insülin gibi aldığın kalori miktarınca ilaç almak olmalı 

hocam düşük mg bende tutmuyor mesela 200 mg tren bende iş yapmaz yada 250 mg boldenon deca vs boşa vurmuş olurum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.237
SERKO, 21 saat önce yazdı:

Merhaba zaten bugün gelişmeleri yazacaktım denk geldin :)

Tren enant 6.haftadayım 400 mg a çıktım,bununla birlikte gece terlemeleri,nefes almada zorluk ve antreman esnasında halsizlik fazlasıyla kendini göstermeye başladı bunlar yan etkiler 

Olumlu etkileri ise ; kilomda artış oldu bunu tabiki sarmada bağlıyorum adele sertlik,damarlanma ve gün içinde sürekli pumplı olma ve güç artışı en belirgin etkileri şuan.. arenis ve noxy aralarında tercih etmem gerekirse açıkçası ikiside a kalite ürünler fakat noxy de ki sertlik arenis de yoktu hissedemedim bukadarını sürekli pumplı geziyorum şuan ki izlenimlerim bu yönde yani çok memnumum noxy den tavsiye ediyorum.

noxy rad-140 ve mk677 hakkında ki izlenimlerim ise;

• inanılmaz bir libido artışı oldu ki ben genelde yüksek libido gezen bir adamım ama bu çok çok daha fazlası
  • güçte artış muhteşem 160 kg bench press 4 tekrar 170 kg squat 5 tekrar
  • mükemmel uyku kalitesi deliksiz 7 8 saat uyuyabiliyorum bu benim için çok yükse bir süre
  • genel olarak kürlerde çok kilo alan biri değilim tartıyada pek çıkmam ama yağlanmadan 2 kilo falan aldım gayet iyi benim için muhtemelen kollarım soguk 48,5 49 falan olmuştur.

evet arkadaşlar noxy hakkında ki yorumlarım  bu şekilde gayet memnumum, envanterimde arenis vardı yanına noxyide ekledim.

Treni çok üst düzey bende eklemek isterim 400 mg için muhteşem keskinlik ve doluluk alaacaksın @SERKO sarms için bana göre şuan tr en iyi sarmlaara sahip marka acı tatlı olayına gelince rad+mk+lgd denedim gayet iyi şimdi sr ve gw yaz için define olayım diyorum biraz onlara baktım ucundan biraz acıydı diğerlerine göre.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
heisenbergg    14
SERKO, 12 dakika önce yazdı:

noxy hocam tadıda gayet iyi acı ama ben tad tuz olaylarına çok bakmam :)

hocam düşük mg bende tutmuyor mesela 200 mg tren bende iş yapmaz yada 250 mg boldenon deca vs boşa vurmuş olurum

Bendeki rad140 ve mk677 tatlıydı siz ne zaman aldınız ? Sadece Ocakta aldığım Ostarine acıydı bir de önceden aldığım mk677'ler

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    297
Bay-T, 3 saat önce yazdı:

Treni çok üst düzey bende eklemek isterim 400 mg için muhteşem keskinlik ve doluluk alaacaksın @SERKO sarms için bana göre şuan tr en iyi sarmlaara sahip marka acı tatlı olayına gelince rad+mk+lgd denedim gayet iyi şimdi sr ve gw yaz için define olayım diyorum biraz onlara baktım ucundan biraz acıydı diğerlerine göre.

hocam sarmı gerçekten çok iyi bütün olumlu etkileri yaşıyorum treni ise sürekli pumplı geziyorum evet 400 mg ideal fazlası çok daha fazla yan etkilerine maruz bırakıyor 

heisenbergg, 3 saat önce yazdı:

Bendeki rad140 ve mk677 tatlıydı siz ne zaman aldınız ? Sadece Ocakta aldığım Ostarine acıydı bir de önceden aldığım mk677'ler

1 ay kadar olmuştur çok hafif bir acılığı var ben dil altı yapıyorum 10 saniye bekliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Joseph    2

Konunuzu özenle okudum hocam salonda arkadaşlar ile konuşurken ben markayı duydum ve araştırma yaptığımda burada kullananlara denk geldim herkes inanılmaz sonuçlar almış yazılanlar iyi güzel fotoğraflı albümleri görmesem reklam diyeceğim ama gerçekten şaşırtıcı gelişimler almış herkes. Ben sarms denemek istiyorum sizin yazınızda uyku kalitesine değinmişsiniz steroidler kadar güçlü mü çünkü bazı günlükleri gördüm hocam steroidle yapamadıkları vücudu yapmışlar sarm kürleriyle şaşırdım. Ne kadar kullanılmasını tavsiye ediyorsunuz acaba? rad ve mk için yeterli süre nedir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    297

rad ve mk için bence 2 ay ideal diye düşünüyorum sonra ara verip 1 ay kadar tekrar başlayabilirsin araştırmalarım bu yönde söylüyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Guest R140
      Yazan: Guest R140
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Rad140 (testolone) kullanmaya 3 gün önce başladım. Bu ürünü off dayler de almama gerek var mı? Şuana kadar hiçbir değişiklik hissetmedim bu ürün kaç haftaya kendini belli eder sizce? 
    • Yazan: xatrvn
      Merhabalar geçtiğimiz günler de MK-677 25 mg kullanmaya başladım 2 hafta boyunca düzenli kullandım bazı günler sabah bazı günler gece yatmadan ancak ne uyku kalitem de nede iştahım da herhangi bir farklılık göremedim merak edip test yaptırdım referans aralığının üzerin de çıktı ama bir farklılık hissetmiyorum neden?
      Ayrıca  e-Nabız da değeri normal olarak gösteriyor yardımcı olursanız sevinirim.

• Yazan: sdtctn
      Merhaba arkadaşlar forumu uzun zamandır üye olmadan takip ediyorum. Sarms konusunda birçok yazıyı okudum ve sarms kullanma kararı verdim. 2 seneye yakındır spor ile uğraşıyorum. Ürün resmini internette buldum bu marka ürünü satan kişiler var daha önceden kullanan oldu mu ürünler etkili midir ?

• Yazan: harbiyesutay
      Öncelikle selamlar,
      Yaş : 22 Boy : 1.83 8 haftalık kısa süreli bi Bulk serüveninin son haftasındayım. Sürece başlamadan önce kafamda birtakım soru işaretleri mevcuttu. Açıkçası sadece sarms kombinasyonu aracılığıyla kütle koyabileceğim kanaatinde değildim. Forumda açılan ve Burak hoca'nın himayesi altında sürdürülen başarılı sarms kürlerini görünce Burak hoca ile irtibata geçtim. Sağ olsun sürekli soru sormaya teşvik etti, her aradığımda tüm suallerime anlaşılır biçimde çözüm odaklı hareket ettiği için kendisine fazlasıyla müteşekkirim.
      Kür öncesi referans aldığım konu :
      Küre girmeden belirtmem gereken hususlar, herhangi bir şekilde uzun süreli spor geçmişim yok, zaten spor için gerekli zamanı ayırabilmem de olabildiğince güç. Aktif olarak Suriye'de görev yapmaktayım. Sık sık meskun-mahal , intikal, vb. faaliyetler dolayısıyla disiplinli bi süreç geçiremediğimi belirtmek de isterim. Kendimce antrenman yapabileceğim ekipmanlarım ve ufak bi kulübeden salonum var. Aynı zamanda söylemek isterim ki sürece başlamadan önce göğüs bölgemdeki kemiklerim sayılıyordu , sırtım da yine aynı şekilde idi. Şeffaf konuşmak gerekirse henüz başlangıç seviyesinde iken kendimi tatmin edecek bi seviyeye ulaştığımı düşünüyorum.
      Teşekkürler, esenlikler..
      Kür başlangıcı : Başlangıç : 59.400

Kür detayları :
      İlk 4 hafta : Mk677 Son 4 hafta ise : Mk677 / Rad-140 Mix Ürün Şeklinde süreci tamamladık
      Kür bitişi : 68.150 kg

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.