Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

napervaq

2. kürüme nasıl start vermeliyim?

Önerilen İletiler

napervaq    5

Merhabalar:

1-20 hafta

• Testo
  • Bolde 400er mg

Araya 6-8 hafta

• 200mg tren enanthate

Kullandım ve ilaçların son döneminde 3 hafta kadar only testo 200mg gittim, toplamda 24 hafta kadar kür yaptım yaklaşık 3 haftadır ilaç kullanmıyorum ve son 1 aylık dönemde yakın çevremde bazı vefat edenler olduğu için mental bir düşüşe geçtim ve sporu bırakmıştım. Şimdi tekrardan spora başlayacağım ancak pct mi yapsam yoksa yeni bir küre mi girsem bilmiyorum, şayet yeni bir kür yaparsam testo deca kullanmayı düşünüyorum ne önerirsiniz?

Ayrıca preglyn satın almıştım ancak buzdolabında hiç saklamadım kuru ve serin bir yerde 3 haftadır bekliyor bozulmuş mudur?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

muzaffer    24

Son paragrafa yanıt verebilirim, eczanelerde uzun bir süredir pregnly yok. Marka swiss ise %100 sahtedir. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
napervaq    5

evet dostum swiss :) , olabilir zaten dolapta saklamadığım için gözden çıkartmıştım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
napervaq, Bir saat önce yazdı:

Merhabalar 1-20 hafta testo-bolde 400er mg,  araya 6-8 hafta 200mg tren enanthate kullandım ve ilaçların son döneminde 3 hafta kadar only testo 200mg gittim, toplamda 24 hafta kadar kür yaptım yaklaşık 3 haftadır ilaç kullanmıyorum ve son 1 aylık dönemde yakın çevremde bazı vefat edenler olduğu için mental bir düşüşe geçtim ve sporu bırakmıştım. Şimdi tekrardan spora başlayacağım ancak pct mi yapsam yoksa yeni bir küre mi girsem bilmiyorum, şayet yeni bir kür yaparsam testo deca kullanmayı düşünüyorum ne önerirsiniz?

Ayrıca preglyn satın almıştım ancak buzdolabında hiç saklamadım kuru ve serin bir yerde 3 haftadır bekliyor bozulmuş mudur?

Depresif bir dönemden çıkmışsın.

Ağır da bir küre girmişsin. Hazır imkanlarda uygunken bence PCT yapıp dinlen. Mental ve fiziksel olarak uygun hale geldiğinde kür düşünürsün.

• Piyasada pregnly yok. Dostinex ile PCT yapabilirsin. Ama önce test yaptırmalısın.
  • LH, FSH, Total testo, Prolaktin, E2 testlerinin yanında tam kan testi de yaptırırsan durumunu görmüş oluruz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
napervaq    5
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Depresif bir dönemden çıkmışsın.

Ağır da bir küre girmişsin. Hazır imkanlarda uygunken bence PCT yapıp dinlen. Mental ve fiziksel olarak uygun hale geldiğinde kür düşünürsün.

• Piyasada pregnly yok. Dostinex ile PCT yapabilirsin. Ama önce test yaptırmalısın.
  • LH, FSH, Total testo, Prolaktin, E2 testlerinin yanında tam kan testi de yaptırırsan durumunu görmüş oluruz.

evet hocam test için randevu aldım bekliyorum, şayet testo deca gibi bir küre başlasam hormonlarımda, testislerimde oluşabilecek sorunların ihtimalini arttırır mıyım yoksa her kürden sonra anında pct yapıp daha sonra mı ilaç kullanmak mantıklı? 3 haftadır testoda almıyorum ama libidomda vs bir düşüş gözlemlemedim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
napervaq, Şimdi yazdı:

evet hocam test için randevu aldım bekliyorum, şayet testo deca gibi bir küre başlasam hormonlarımda, testislerimde oluşabilecek sorunların ihtimalini arttırır mıyım yoksa her kürden sonra anında pct yapıp daha sonra mı ilaç kullanmak mantıklı? 3 haftadır testoda almıyorum ama libidomda vs bir düşüş gözlemlemedim.

• Evet sorun ihtimali artar. Zaten ağır bir kürde idin.
  • Geri dönüş zorlaşabilir. Bu kişiden kişiye değişmek ile birlikte genel olarak süre ve doz uzadığında ihtimal artar.
  • Kürden sonra anında PCT yapılmaz. İlaçların kandan çıkması beklenir. Sorun ihtimali en düşük yol da budur.
  • Zaten biraz da o yüzden test istedim. 3. haftada artık libido şikayetlerinin de gelmesi lazımdı.

Kullandığın ilaçların markası ne idi? Kaç kilo başladın şuan kaç kilosun? Yağ oranın nasıl?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
napervaq    5
rastlantisal, 2 dakika önce yazdı:
  • Evet sorun ihtimali artar. Zaten ağır bir kürde idin.
  • Geri dönüş zorlaşabilir. Bu kişiden kişiye değişmek ile birlikte genel olarak süre ve doz uzadığında ihtimal artar.
  • Kürden sonra anında PCT yapılmaz. İlaçların kandan çıkması beklenir. Sorun ihtimali en düşük yol da budur.
  • Zaten biraz da o yüzden test istedim. 3. haftada artık libido şikayetlerinin de gelmesi lazımdı.

Kullandığın ilaçların markası ne idi? Kaç kilo başladın şuan kaç kilosun? Yağ oranın nasıl?

ilk aldığım testo irandı, boldenon calısmıyordu daha sonra geçtiğim ilaçlar ise bodytech ve dragon pharma idi, küre başladıgımda 75 76 kg civarıydım yanlış hatırlamıyorsam, trene girmeden önce 83lere kadar çıktım trenle birlikte 85 civarlarında seyrettim ancak beslenmem über kalorili değildi temiz beslendim. Yalnızca son 1 ay spor yapmadıgım halde only testo cok düşük doz kullandım ve bıraktım. yaklaşık 3 haftadırda hiç spor yapmıyorum yani neredeyse 1.5 aydır elime dumbell almadım şuan güncel kilom 82 civarlarında yağ oranım12 -14 civarıydı da bir değişme yok ölçü olarak biraz küçüldüm sadece. Bunu da antrenmansızlığa bağlıyorum açıkcası ama yardıma da ihtiyacım var cünkü ilk kürümdü ne yapsam bilmiyorum açıkcası testo deca yapmayı çok istiyorum, bugün antrenmanlara başlayacağım tekrar bu motivasyonla kesintisiz devam etmek istediğim için aslında kür yapmak istiyorum hocam.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
napervaq, 10 dakika önce yazdı:

ilk aldığım testo irandı, boldenon calısmıyordu daha sonra geçtiğim ilaçlar ise bodytech ve dragon pharma idi, küre başladıgımda 75 76 kg civarıydım yanlış hatırlamıyorsam, trene girmeden önce 83lere kadar çıktım trenle birlikte 85 civarlarında seyrettim ancak beslenmem über kalorili değildi temiz beslendim. Yalnızca son 1 ay spor yapmadıgım halde only testo cok düşük doz kullandım ve bıraktım. yaklaşık 3 haftadırda hiç spor yapmıyorum yani neredeyse 1.5 aydır elime dumbell almadım şuan güncel kilom 82 civarlarında yağ oranım12 -14 civarıydı da bir değişme yok ölçü olarak biraz küçüldüm sadece. Bunu da antrenmansızlığa bağlıyorum açıkcası ama yardıma da ihtiyacım var cünkü ilk kürümdü ne yapsam bilmiyorum açıkcası testo deca yapmayı çok istiyorum, bugün antrenmanlara başlayacağım tekrar bu motivasyonla kesintisiz devam etmek istediğim için aslında kür yapmak istiyorum hocam.

Kür işi, sürek işidir. 1-2 küre anlam yükleme. Yavaş yavaş her şey yerine oturur.

O yüzden sakın ola acele etme. İşler öyle ters teper ki çare bulamazsın. Test sonuçları çıksın üzerinden konuşalım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
napervaq    5
rastlantisal, 7 dakika önce yazdı:

Kür işi, sürek işidir. 1-2 küre anlam yükleme. Yavaş yavaş her şey yerine oturur.

O yüzden sakın ola acele etme. İşler öyle ters teper ki çare bulamazsın. Test sonuçları çıksın üzerinden konuşalım.

tamam hocam yardımınız için çok teşekkür ederim, 13 marta randevu alabildim ama testoyu bırakalı 3 hafta oluyor, 2 hafta daha bu şekilde hiçbir aksiyon almasam bu beni kötü etkiler mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
napervaq, 5 dakika önce yazdı:

tamam hocam yardımınız için çok teşekkür ederim, 13 marta randevu alabildim ama testoyu bırakalı 3 hafta oluyor, 2 hafta daha bu şekilde hiçbir aksiyon almasam bu beni kötü etkiler mi?

Evet kötü etkiler. Özelde;

• LH
  • FSH
  • TOTAL testo

Testi yaptırmaya çalışsan şahane olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gurkanaykas    15

hocam biraz dinlenip pct yapabilirsin depresif durumundan dolayı kürünede etki eder ve mental olarakta vucut olarakta sıkıntıya sokabilir seni

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
napervaq    5
rastlantisal, 29.02.2024 - 13:52 yazdı:

Evet kötü etkiler. Özelde;

• LH
  • FSH
  • TOTAL testo

Testi yaptırmaya çalışsan şahane olur.

hocam bugün testleri verdim rica etsem yardımcı olur musunuz? pct yapmadım, libido problemim yok sizden aldıgım bilgiye göre yapacağım.

test1.png test2.png

• Kürden önce LH: 3.07
  • Kürden önce FSH: 2.19
  • Kürden önce testo: 600
  • kürden önce östrojen: 35

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369

Döngü açık. Ama değerler istenilen gibi değil. Hızlıca bir özetler misin kronolojik olarak ne yaptın ne kullandın ne aşamadasın?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
napervaq    5
rastlantisal, Şimdi yazdı:

Döngü açık. Ama değerler istenilen gibi değil. Hızlıca bir özetler misin kronolojik olarak ne yaptın ne kullandın ne aşamadasın?

Hocam 1-20 hafta

• Testo
  • Bolde 400er mg

Araya 6-8 hafta

• 200mg tren enanthate

Bu süreçte östrojenim çok yükseldiği için haftada 2 aromasin ve tamoksifen aldım, 20. haftada boldeyi kestim ve 200mg testoyla 3-4 hafta ilerdim toplamda 23-24 hafta kür yaptım. testo son enjeksiyon olduğum gün üzerinden 5-6 hafta kadar geçti vücudumda testo kaldıgını düşünmüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
napervaq, 3 dakika önce yazdı:

Hocam 1-20 hafta

• Testo
  • Bolde 400er mg

Araya 6-8 hafta

• 200mg tren enanthate

Bu süreçte östrojenim çok yükseldiği için haftada 2 aromasin ve tamoksifen aldım, 20. haftada boldeyi kestim ve 200mg testoyla 3-4 hafta ilerdim toplamda 23-24 hafta kür yaptım. testo son enjeksiyon olduğum gün üzerinden 5-6 hafta kadar geçti vücudumda testo kaldıgını düşünmüyorum.

Tamam şimdi oldu. Döngü açık ama istenilen seviyede değil. 1 ay günde 1 klomen 1 tamoksifen kullan durumuna bakalım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
napervaq    5
rastlantisal, Şimdi yazdı:

Tamam şimdi oldu. Döngü açık ama istenilen seviyede değil. 1 ay günde 1 klomen 1 tamoksifen kullan durumuna bakalım.

ovitrelle, preglyn tarzı bir şey hiç vurmuyorum öyleyse hocam. Döngünün kendi kendine açılması çok garip geldi ayrıca ilk kürümdü bilgisiz oldugum için test vermeden ve size danışmadan pct yapmak istemedim. Pct sürecimin bi kaç hafta gecikmesi umarım kötü etkilemez ama sanırım geri dönülemeyecek bir durum yok diye tahmin ediyorum.  çok teşekkür ederim bilgilendirmeniz için.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
napervaq, 5 dakika önce yazdı:

ovitrelle, preglyn tarzı bir şey hiç vurmuyorum öyleyse hocam. Döngünün kendi kendine açılması çok garip geldi ayrıca ilk kürümdü bilgisiz oldugum için test vermeden ve size danışmadan pct yapmak istemedim. Pct sürecimin bi kaç hafta gecikmesi umarım kötü etkilemez ama sanırım geri dönülemeyecek bir durum yok diye tahmin ediyorum.  çok teşekkür ederim bilgilendirmeniz için.

Ovitrellelik bir durum yok. Vücut toparlamak için elinden geleni yapmış zaten. Sana destek olmak kalmış. Ayrıca forumda bitkisel kür başlığı var. Onu da eş zamanlı uygula.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
napervaq    5
rastlantisal, 10 dakika önce yazdı:

Ovitrellelik bir durum yok. Vücut toparlamak için elinden geleni yapmış zaten. Sana destek olmak kalmış. Ayrıca forumda bitkisel kür başlığı var. Onu da eş zamanlı uygula.

Teşekkür ederim hocam , supplement olarak kingsize alpha ve offcycle tarzı ürünler kullanıyorum 1 er tablet belki de o sebepten bu şekilde bir sonuç çıktı.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
napervaq, Şimdi yazdı:

Teşekkür ederim hocam , supplement olarak kingsize alpha ve offcycle tarzı ürünler kullanıyorum 1 er tablet belki de o sebepten bu şekilde bir sonuç çıktı.

Nihayetinde onlarda bitkisel destekler. Bitkisel destekleri hafife almamak lazım. Bir çok konuda direk faydalı oluyorlar. PCT'de bitkisel destek kullanmak mental olarak da iyi geliyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    225
rastlantisal, 33 dakika önce yazdı:

Nihayetinde onlarda bitkisel destekler. Bitkisel destekleri hafife almamak lazım. Bir çok konuda direk faydalı oluyorlar. PCT'de bitkisel destek kullanmak mental olarak da iyi geliyor.

Çakşır otu bana libido etkisi olarak ergenlik yıllarımı anımsattı. Kesinlikle tavsiye ederim 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: cicekselcukk
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Kür içeriği olarak: (Haftalık)
      500Mg Testosteron 250Mg Deca Yükleme yapıyorum. (Kürün 6.Haftasına gireceğim pazartesi günü)
      Testoyu sabit tutup, Deca'yı 500'e çıkarmamın 500+500 yapmamın bir sakıncası var mı? Yoksa testoyu da mı arttırmalıyım? Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: havabukucu
      Abilerim hepinize merhabalar
      Yakın zamanda:
      Adlı konuyu açtım 250 mg’den 750 mg’ye çıkmayı istiyorum sizce bu karar mantıklı mı? Biraz sabırsız bir insanım hızlı verim almak istiyorum bu yüzden böyle düşündüm sizlerin fikirlerini çok merak ediyorum? Jinekomastiye yatkınlığım olduğunu düşünüyorum bu yüzden anti-östrojen kullanmam gerekir mi? Kür içerisinde. Şimdiden cevaplarınız için hepinize teşekkür ediyorum (11 haftadır 250 mg kullanıyorum)
    • Yazan: Nynex
      Arkadaşlar selam,
      5 haftadır testo bolde küründeydim kan testi sonucu ilaçların çalışmadığını görünce iran testo ve zphc boldeye geçiş yaptım ancak ilk enjeksiyon kalçada ağrı ve ödem yaptı dün sol kalçadan ikinci enjeksiyonu oldum oda enjeksiyon sırasında felaket yaktı ve şimdi bölge ağrıyor bu neden olmuş olabilir acaba sonuçta enjeksiyonları aynı kişi yaptı ilaç değiştirdiğimden beri ikidir sıkıntılı oluyor.
    • Yazan: ugurrgennc
      Arkadaşlar herkese iyi akşamlar. İlk defa küre gireceğim ve bu süreçte tabiki testo kullanacağım. Ancak kullanacağım testonun markası fark eder mi ? örneğin 250mg/ml x ilacı ile 250mg/ml y ilacı arasında ne fark olur ikisinin de tamamen dolu ve steril olduğundan eminsek marka fark eder mi ?  

2. soru olarak da iran testo kullanmak mantıklı bir tercih olur mu hakkını verir mi 
      Herkese teşekkürler iyi akşamlar 
    • Yazan: Diver
      Selam arkadaşlar.
      @Loving hocamın desteğiyle büyümeye kaldığımız yerden devam edicez inşallah  Ramazanda istediğim diyeti yapamadım. İşte çok yoğun bir dönemdeyiz uzun süreli dalışlar hem yoruyor hemde sıfır karbonhidrat çekilmez kıldı gözümü açamıyordum 1-2 kere bayılma derecesinde şekerim düşünce iftara pilav ekledim. Antrenman konusunda kendimi iyi hissettiğimde yaptım genel olarak dinlendirdim vücudumu.İstediğim yağ oranına inemedim lakin hocamın tavsiyesiyle hem mental hemde fiziki olarak dinlendim. Ramazandan sonra karbonhidratı 200gr pirinç ile sınırladım hem işte hemde sporda kendime geldim. Neden bilmiyorum antrenmanda aşırı derecede pump oluyorum tabi şikayetçi değilim 😁 Kütlemde çok bir değişiklik olmadığını düşünüyorum. Şimdilik 104 kgda sabitim. Yeni kürde;
      500 Testo
      500 Bolde
      400 Deca olacak.
      @rastlantisal @Rdm @Askabar @otopsicikedi @Tr3n @GHOST @SPECTRE @SERKO @metinav @crosfredy @Semih Erarslan @Emrah
      3500 kalori ile başlayıp duruma göre yavaş yavaş artıracam.Bol yeşillik, bol balık, zeytinyağlı enginar yemeği vs cleanbulk mantığıyla ilerleyecez inşallah. 
      Yine sağlam stok yaptım😁. Sağolsun hocam hediye göndermiş çok hoşuma gitti teşekkür ederim.
      Sağlam amele yanığı olduk😄
      Tavsiyelerinizi uyarılarınızı bekliyorum saygılar.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.