Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Arkadaşlar, abiler kolay gelsin. Bu hafta küre başlıcam yakın bi arkadaşımın hocasından (güvenilir bi yer) bi kür programı istedim.

Bana aşağıdaki kür listesini yaptı;

• 2 Testosteron E
  • 2 boldenon
  • 1 masteron
  • 1 oxandrolone
  • 1 cycstone
  • 1.5 kutu arimidex
  • 1 Multivitamin
  • 1 ashavagandha
  • 1 spedman

Sorularım;

1. Bu kür listesinde çok ilaç var nasıl kullanım yapmam lazım
  2. Ashavagandha ve spedman ı pct için vermiş sanırım. Yeterli olur mu? Yoksa ovitrelle ve tamoksifen kullanmam daha mı doğru olur?
  3. ovitrelle ve tamoksifen i kullanırsam eğer her hafta 1 tane Ovitrelli kullanmamı (yani toplam 2 ayda 8 adet) , tamoksifeni ise sabah akşam 1 adet kullanmamı söyledi (20 mg).

Düşünceleriniz benim için çok önemli nasıl bir yol izlemeliyim kür kullanımında ve pct de? @rastlantisal @otopsicikedi

Şimdiden değerli görüşleriniz için teşekkür ederim. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.369

Boy, kilo, yağ oranı, yaş, spor geçmişi, kür geçmişi, kürde hedef

nedir acaba?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, 4 dakika önce yazdı:

Boy, kilo, yağ oranı, yaş, spor geçmişi, kür geçmişi, kürde hedef

nedir acaba?

Boy:176cm

kilo: 73

yağ oranım: düşük

aktif olarak spor yapıyorum

3 yıl önce kısa bi kür kullandım ama pct yapmadım(cahillik). Herhangi bir sıkıntı çekmedim ama. 
hedef: kilo almak ve biraz daha kaslanmak istiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
Kürşat1453, 1 dakika önce yazdı:

Boy:176cm

kilo: 73

yağ oranım: düşük

aktif olarak spor yapıyorum

3 yıl önce kısa bi kür kullandım ama pct yapmadım(cahillik). Herhangi bir sıkıntı çekmedim ama. 
hedef: kilo almak ve biraz daha kaslanmak istiyorum

O bir arkadaşın tanıdığı kısmından kesinlikle uzak dur. Forum öyle hayal kırıklıkları ile dolu. 

Gerçekten eczane olan yada en azından eczane markasının kendi labında üretilmiş ilaçlara yönelmen daha doğru olur. Yoksa "yaptım bir cahillik" deme olasılığın çok artar.

Bunu hallettikten sonra Daha çok definasyonda iş yapacak ilaçlardan da vazgeçmek gerek. Arkadaşının hocası senin amacına uygun ilaç yazmamış. 

İlk 4 hafta only testosteron 250mg, sonraki 4 hafta only testosteron 500mg ile toplam 8 haftayı geçirirsin. peşinden haftalık 300mg deca ekler onunla da 7 hafta geçirirsin. Eder zaten sana 15 hafta. Sonra 4 hafta only testo 500mg ve 2 hafta only testo 250mg ile toplamda 21 hafta kür yapmış olursun ve PCT aşamasına geçersin. Kilo almakta zorlanan insanlarda boldenonun sivilce yapma ihtimali çok yüksek. Üstüne başka bir DHT türevi masteronu da eklersen kaçınılmaz olarak sivilcelerle mücadele etmek zorunda kalırsın. 

Diğer bir yol olarak da 250mg testosteron enhantate ile 10 hafta geçirirsin. Sonra doz artırıp 500mg testosteron enhantate ile 16 hafta daha geçirip kürü bitirir PCT geçersin.

2. yol daha az verimli ama çok daha güvenli yoldur.

Ki ne yaparsan yap muhakkak önce oku, araştır ve öğren. Sonra aksiyon al. 

Ve muhakkak kür öncesi tam kan testi, böbrek ve karaciğer değerleri, tiroid değerleri, Total testosteron, Free testosteron, LH, FSH, Prolaktin, E2 testlerini yaptır. PCT sonrası nereye döneceğimizi bilelim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, 2 dakika önce yazdı:

O bir arkadaşın tanıdığı kısmından kesinlikle uzak dur. Forum öyle hayal kırıklıkları ile dolu. 

Gerçekten eczane olan yada en azından eczane markasının kendi labında üretilmiş ilaçlara yönelmen daha doğru olur. Yoksa "yaptım bir cahillik" deme olasılığın çok artar.

Bunu hallettikten sonra Daha çok definasyonda iş yapacak ilaçlardan da vazgeçmek gerek. Arkadaşının hocası senin amacına uygun ilaç yazmamış. 

İlk 4 hafta only testosteron 250mg, sonraki 4 hafta only testosteron 500mg ile toplam 8 haftayı geçirirsin. peşinden haftalık 300mg deca ekler onunla da 7 hafta geçirirsin. Eder zaten sana 15 hafta. Sonra 4 hafta only testo 500mg ve 2 hafta only testo 250mg ile toplamda 21 hafta kür yapmış olursun ve PCT aşamasına geçersin. Kilo almakta zorlanan insanlarda boldenonun sivilce yapma ihtimali çok yüksek. Üstüne başka bir DHT türevi masteronu da eklersen kaçınılmaz olarak sivilcelerle mücadele etmek zorunda kalırsın. 

Diğer bir yol olarak da 250mg testosteron enhantate ile 10 hafta geçirirsin. Sonra doz artırıp 500mg testosteron enhantate ile 16 hafta daha geçirip kürü bitirir PCT geçersin.

2. yol daha az verimli ama çok daha güvenli yoldur.

Ki ne yaparsan yap muhakkak önce oku, araştır ve öğren. Sonra aksiyon al. 

Ve muhakkak kür öncesi tam kan testi, böbrek ve karaciğer değerleri, tiroid değerleri, Total testosteron, Free testosteron, LH, FSH, Prolaktin, E2 testlerini yaptır. PCT sonrası nereye döneceğimizi bilelim.

Hocam ben 10 haftalık kür yapmak istiyorum aslında çok uzun soluklu bişey aramamıştım. Testi boldenon ve masteronu harmanyabileceğim bi yöntem var mı? Bide diğer ilaçların kullanımı nasıl olmalı kür sürecinde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
Kürşat1453, 5 dakika önce yazdı:

Hocam ben 10 haftalık kür yapmak istiyorum aslında çok uzun soluklu bişey aramamıştım. Testi boldenon ve masteronu harmanyabileceğim bi yöntem var mı? Bide diğer ilaçların kullanımı nasıl olmalı kür sürecinde

İşte o yüzden diyorum araştır önce diye. Bu iş oyun değil inan bana. Tüm kimyan ve dünyan değişir. 10 haftada boldenon hiç bir işe yaramaz. Zaten 11. haftada açılmaya başlayan bir anabolik bu. 10 haftada kalıcı hiç bir şey elde edemezsin. Bu iş uzun soluklu bir süreç. Hevesle girişme pişman olursun. 

Sana olabilir seçenekleri yazdım. Kendine bir arka kapı arama. 

Ayrıca: 

Bu başlığı muhakkak okuman gerek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, 3 dakika önce yazdı:

İşte o yüzden diyorum araştır önce diye. Bu iş oyun değil inan bana. Tüm kimyan ve dünyan değişir. 10 haftada boldenon hiç bir işe yaramaz. Zaten 11. haftada açılmaya başlayan bir anabolik bu. 10 haftada kalıcı hiç bir şey elde edemezsin. Bu iş uzun soluklu bir süreç. Hevesle girişme pişman olursun. 

Sana olabilir seçenekleri yazdım. Kendine bir arka kapı arama. 

Anladım hocam teşekkür ederim. Peki pct sürecinde kürdeki pct ilaçları etkili olur mu yoksa oteivelle+tamoksifen mi daha etkili olur?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
Kürşat1453, Şimdi yazdı:

Anladım hocam teşekkür ederim. Peki pct sürecinde kürdeki pct ilaçları etkili olur mu yoksa oteivelle+tamoksifen mi daha etkili olur?

Ovitrelle + Klomen + Tamoksifen.

PCT ilaçları bunlar. Diğerleri ilaç değil supplement.

• Beğen 1
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, Şimdi yazdı:

Ovitrelle + Klomen + Tamoksifen.

PCT ilaçları bunlar. Diğerleri ilaç değil supplement.

• oxandrolone
  • cycstone
  • arimidex
  • multivitamin

peki hocam bu ilaçları kürde nasıl hangi sıklıkla kullanmalıyım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
Kürşat1453, Şimdi yazdı:
  • oxandrolone
  • cycstone
  • arimidex
  • multivitamin

peki hocam bu ilaçları kürde nasıl hangi sıklıkla kullanmalıyım

Bak senin için uzun uzun rehber yazdım yukarıda. Önce kürüne karar ver sonra bunları konuşuruz. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    96

Kardeşim ya vucudunu mutasyona sokup makul dozlarla değişim elde edeceksin yada rastlantısal hocamın yazdığı gibi uzun vadede daha güvenli gideceksin seçim senin. 250 only ile 4 hafta git vucudunun verdiği tepkiye bak ona göre ekler çıkarırsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy, 37 dakika önce yazdı:

Kardeşim ya vucudunu mutasyona sokup makul dozlarla değişim elde edeceksin yada rastlantısal hocamın yazdığı gibi uzun vadede daha güvenli gideceksin seçim senin. 250 only ile 4 hafta git vucudunun verdiği tepkiye bak ona göre ekler çıkarırsın.

Peki pct sürecinde ovitrelleden her hafta 1 adet kullanmamı söylediler. 2 aylık sürede toplam 8 adet yapıyor. Normal mi?

normal bi pct dönemi için ovitrelle+klomen+tamoxifen kullanımı nasıl olmalı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    96
Kürşat1453, 8 dakika önce yazdı:

Peki pct sürecinde ovitrelleden her hafta 1 adet kullanmamı söylediler. 2 aylık sürede toplam 8 adet yapıyor. Normal mi?

normal bi pct dönemi için ovitrelle+klomen+tamoxifen kullanımı nasıl olmalı?

:D Kardeşim kim önerdi onu bağlantını kes direkt. ilk vurursun testislerin büyümesini gözlemlersin boyutu arttıysa sızı varsa işe yaramıştır. yoksa 2 kere kullanırsın.

ardından klomen + tamoksifen. her hafta vurursan östrojen küpüne dönersin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy, 5 dakika önce yazdı:

:D Kardeşim kim önerdi onu bağlantını kes direkt. ilk vurursun testislerin büyümesini gözlemlersin boyutu arttıysa sızı varsa işe yaramıştır. yoksa 2 kere kullanırsın.

ardından klomen + tamoksifen. her hafta vurursan östrojen küpüne dönersin.

Peki nasıl olmalı pct süreci hocam bu ilaçlarla örnek bi kullanım yazabilir misin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fanzea34    26

Emeklemeyi bilmeden koşmak istiyorsun bu işlerin şakası yok insanlar sana birşey diyorsa dinle pct ilaçları nedir ne değildir kullanımı nedir ve ilaçların adını dahi içeriğini yan etkisini bilmeden girdiğin bu kulvara girip ama çıkamayip çok pişmanlık yaşayan insanları okudum ve gördüm.Kür yapmadım ve şuan yapmıyorum ama 3 4 aydır araştırıp tecrübeleri okuyup  ona göre ilerleyip hem kendimi riske atmıyorum hemde yapacağım kürde en iyi verimi alicagimi düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hunter0745    2
Kürşat1453, 27/02/2024 - 14:19 yazdı:

Peki nasıl olmalı pct süreci hocam bu ilaçlarla örnek bi kullanım yazabilir misin

Dostum bence bi tahlilini ver resimlerini at sonra kür kesinleşince başlarsın şu küre başladım resimlerim dersin arkası gelir .Sen direk ilaçları da öğreneyim ezbere iş yapayım diyorsun ama olmuyor Tahliller önemli hocalarımız yazmış yukarıda.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: canayyldx
      Merhaba arkadaşlar,
      Haftalık 300-400 test prop ve haftalık 300 masteron kürümdeyim fakat yapımdan dolayı hep bir tık sulu ve bir tık yağlı endomorf yapım var. Kürümde masteron olduğundan anti aromataz veya baskılayıcı kullanmıyorum fakat göbeğimdeki cıvık su, ödem bir türlü kurumuyor, aklımda anti östrojen olarak arimidex kullanmak var 5 güne bir veya proviron.
      Hocalarıma soruyorum buradan kullanmalı mıyım? Yoksa zaten masteron zamanla bu işi yapar mı acele etmemem mi gerekir? Doğal anti östrojen olarak günlük 70mg çinko alıyorum.

• Yazan: Vezuchiy
      Arkadaşlar testo prop masteron prop ve tablet winstrol küründeyim 10 gün sonra ilaçlarım biticek bir kaç yere sordum ve ilacı bıraktıktan 2 gün sonra pct yapmamı tavsiye ettiler kısa esterden kaç gün sonra pct yapılır? @rastlantisal @metinav
    • Yazan: Dmnzx0
      Merhabalar, daha önceden 1 kez 16 hafta testo - bolde bulk kürü yapmıştım aradan 1 yıl geçti şuanda 2. Kürüm olan definasyon kürüne başladım 15 hafta 300 testo propionat 13 hafta 200 rimobolan kullanıcam
      Şuan 6.haftadayım östrojenimi düşük tutmak istiyorum fakat masteron kullanmak istemiyorum. 10 günde veya haftada 1 arimidex kullansam östrojenimi baskılamaya yeterli olurmu. Genelde jino belirtisi olmadan arimidex kullanımı pek önerilmemiş kürün verimini düşereceğinden kafam çok karıştı kararsız kaldım sizin önerileriniz nedir ?
      Kür başlangıç ve şuanki formumun fotografları

• Yazan: Diver
      Selam arkadaşlar.
      @Loving hocamın desteğiyle büyümeye kaldığımız yerden devam edicez inşallah  Ramazanda istediğim diyeti yapamadım. İşte çok yoğun bir dönemdeyiz uzun süreli dalışlar hem yoruyor hemde sıfır karbonhidrat çekilmez kıldı gözümü açamıyordum 1-2 kere bayılma derecesinde şekerim düşünce iftara pilav ekledim. Antrenman konusunda kendimi iyi hissettiğimde yaptım genel olarak dinlendirdim vücudumu.İstediğim yağ oranına inemedim lakin hocamın tavsiyesiyle hem mental hemde fiziki olarak dinlendim. Ramazandan sonra karbonhidratı 200gr pirinç ile sınırladım hem işte hemde sporda kendime geldim. Neden bilmiyorum antrenmanda aşırı derecede pump oluyorum tabi şikayetçi değilim 😁 Kütlemde çok bir değişiklik olmadığını düşünüyorum. Şimdilik 104 kgda sabitim. Yeni kürde;
      500 Testo
      500 Bolde
      400 Deca olacak.
      @rastlantisal @Rdm @Askabar @otopsicikedi @Tr3n @GHOST @SPECTRE @SERKO @metinav @crosfredy @Semih Erarslan @Emrah
      3500 kalori ile başlayıp duruma göre yavaş yavaş artıracam.Bol yeşillik, bol balık, zeytinyağlı enginar yemeği vs cleanbulk mantığıyla ilerleyecez inşallah. 
      Yine sağlam stok yaptım😁. Sağolsun hocam hediye göndermiş çok hoşuma gitti teşekkür ederim.
      Sağlam amele yanığı olduk😄
      Tavsiyelerinizi uyarılarınızı bekliyorum saygılar.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.