Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Yusufdemir1995

Deca küründe 3. hafta - test sonuçlarım

Önerilen İletiler

Testo enantat, Deca uzun ester, boldenon, anapolon kürümün 3. Haftasındayım test sonuclarım bu sekilde? Deca küründeyim e2 neden bu kadar düsük acaba büyümem gerekiyor. @metinav

IMG_5602.png IMG_5603.png IMG_5604.png IMG_5605.png IMG_5606.png IMG_5607.png IMG_5608.png IMG_5609.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

muzaffer, 7 dakika önce yazdı:

Demir eksikliği mi var acaba? 

Demir depom 2 aydır bu şekilde en dipte. Doktor bunun içim ferrum yazdı bugun kullanmaya başladım günde 2 tablet sabah aksam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.370
Yusufdemir1995, 9 dakika önce yazdı:

Demir depom 2 aydır bu şekilde en dipte. Doktor bunun içim ferrum yazdı bugun kullanmaya başladım günde 2 tablet sabah aksam 

Demir hariç sorun yok Yusuf. Beklediğimden daha iyi hatta. Oysa ki fırça atmak için bu başlığa girmiştim. Hevesim kursağımda kaldı. :D

Monsterpack de kullan düzenli olarak. Faydasını görürsün. Bu ara uykuyu da biraz pas geçmişsin. Onu ihmal etmemeye çalış. Yada kendine 1 off hafta versen güzel olur. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tms    8

Kür içinde Dostinex mi kullaniyorsunuz ?Kür içeriği anapolon harici aynı , bende 3.haftam içindeyim bu pazartesi test yaptıracağım.Decanın çalışıp çalışmadığını anlamak için henuz dostinex kullanmadim.Prolaktin değeriniz referans aralığında o yüzden sormuştum.4.Hafta prolaktin değerlerinde değişim için erken mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.370

Deca için garanti sonuç istiyorsanız 4. haftanın sonu daha doğru olur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tms, 1 saat önce yazdı:

Kür içinde Dostinex mi kullaniyorsunuz ?Kür içeriği anapolon harici aynı , bende 3.haftam içindeyim bu pazartesi test yaptıracağım.Decanın çalışıp çalışmadığını anlamak için henuz dostinex kullanmadim.Prolaktin değeriniz referans aralığında o yüzden sormuştum.4.Hafta prolaktin değerlerinde değişim için erken mi ?

2 hafta önce yarın tablet dostinex içmiştim evet bakıp kontrol ettirip alıyorum kafama göre değil 

Kabayel, 48 dakika önce yazdı:

Merhaba @Yusufdemir1995,

Ben de uyguladığın kürü planlıyorum. Tecrübelerini paylaşır mısın?

Henüz cok erken 2 hafta geçsin konu açacağım detaylı merak etme :)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.570
Yusufdemir1995, 21 saat önce yazdı:

Testo enantat, Deca uzun ester, boldenon, anapolon kürümün 3. Haftasındayım test sonuclarım bu sekilde? Deca küründeyim e2 neden bu kadar düsük acaba büyümem gerekiyor.

Vucudunda demir kalmamış iyi bir takviye kullanmalısın...

E2 konusunda ihtimaller çok fazla, bence decanın 4-5 haftaya açılacağını tam olarak çalışacağını düşünmelisin...Genetik olarak düşük e2 ye sahip bir vucudun olabilir.Vucudundaki aromatizasyon yeterince gerçekleşmiyor olabilir, enzim sentezinden dolayı vb.Karın basen bölgesindeki yağ dokusu azalmış olabilir...Çok fazla sebep var bu duruma neden olabilecek...Acele etmem bekle bir kaç hafta daha...

• Beğen 4
  • Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: ardas
      Merhaba arkadaşlar,
      Ben normalde kan testlerimi özelde yaptırıyordum sonuçları kendi koçuma analiz ettiriyordum fakat fiyatlar iyice artmış ve artık devlette yaptırmak istiyorum fakat özel olarak şu şu değerlerime baktırcam diyip yaptıramıyorum kan testini tek tek bölümlerden randevu mu almam lazım ürolojiden filan ?
    • Yazan: 2013te_takılı_kaldım
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Kan testim böyle yaklaşık 8 aydır kürdeyim hiç ara vermedim.
      İlk başta :
      TESTOSTERON 500MG BOLDENON 500 MG Bu testi vermeden önce de :
      TESTOSTERON 250MG TRENBOLONE 250MG Yapıyordum sizce aldığım ilaçlar boş mu?

• Yazan: cicekselcukk
      Kür içeriği olarak: (Haftalık)
      500Mg Testosteron 250Mg Deca Yükleme yapıyorum. (Kürün 6.Haftasına gireceğim pazartesi günü)
      Testoyu sabit tutup, Deca'yı 500'e çıkarmamın 500+500 yapmamın bir sakıncası var mı? Yoksa testoyu da mı arttırmalıyım? Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: Yusufdemir1995
      Bildiğiniz üzere kürdeyim ve test yaptırdım sonuçları aaşağıda paylaşıyorum.
      Dikkat etmem gereken değerler var mıdır? (8 hafta oldu)
      Kür içeriğim:
      Testo enantat Deca Anapolon   @metinav @rastlantisal @Askabar @Diver @godofdark @Bay-T @GHOST @SPECTRE @AREN

• Yazan: k9cakaf9
      Ağabeylerim selamlar
      Testo bolde danabol kürüne başladım.
      Enjeksiyonu oldum Enjeksiyonumu bugün olacağım Daha öncesinde kür geçmişim yok ama rad140 kullanmışlığım vardı. Marka söylemek yasak mı hatırlamıyorum ama Türkiye'de üretilen markalardan biriydi boştu sanırım. Son 2,3 haftadır da mememde biraz şişlik var normalde bir şey hissettirmiyor ama elimi üstüne koyup bastırınca acıyor. Jinekomasti başlangıcı mı var diye korkuyorum kimseye de söyleyemiyorum. Dün test verdim enjeksiyon günü vericektim terslik oldu sağlıkocağında enjeksiyondan sonra verebildim.
      Bir bakıp beni aydınlatabilir misiniz. İsterseniz fotoğraf da koyabilirim.
      Şimdiden teşekkür ederim

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.