Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

strucklieben

3 yıl önce pctsiz yarım bırakılan kür ve etkileri

Önerilen İletiler

Merhaba, bilgisizlikten ve cahillikten 2020 yılı sonlarında yarım şişe uzun ester deca-testo kürü yapmıştım arkadaşın borcu yerine verdiği ilaçla. Sonra 2021 de sokağa çıkma yasakları başlamadan önce yarım şişe tren-masteron-testp kürü kullandım hem yasaklardan hem de bir sabah kan işememden dolayı bıraktım. Bıraktıktan sonraki 2 hafta testis yumurtası küçülmüştü, malum bölge jelibon gibiydi, depresyona girdim 0 libido ile arkadaşa dedim psikolojik normal dedi, 2-3 hafta sonra testis boyutum eski haline geldi, libidom düzeldi, deca dick gibi bir sorun yaşadım mı emin değilim. Kür öncesinde stresliyken sertleşme biraz zor oluyordu hala öyle ancak bazen psikolojik olarak stresliyken rezeksiyon zorluğunu küre bağlıyorum. Ondan dolayı geçte olsa değerlere baktırdım devlet hastanesinde Bırakırken ki total

• Total testo değeri 614
  • Lh 7.14
  • ast- alt 13
  • creatinin değeri sınırın üstü 1.3

şuanda spora geri döndüm,

1. Ayım oldukça yoğun antrenman yapıyorum her gün dolu

1 gün off-  sadece protein tozu ve arjinin kullanıyorum

• Total testo 549 
  • Lh 6.49
  • Prolaktin  6.44
  • FSH 10,46
  • estradiol 32,57
  • creatin 1.1 

ast 26 ( doktor normal dedi) ben antrenman yoğunluğuna bağladım

• Sorum şu, değerlerimde herhangi bir sıkıntı var mı? 

@metinav @hectordoyle @Askabar @Emrahtkty @DeMoNhUnTeR @otopsicikedi

1. Arkadaşım 3 sene once pct ye gerek olmadığını söylemişti.
  2. Bu arada şuan yağ oranım biraz yüksek, yağ oranı düştükçe total testosteronum artar mı?
  3. Ve kas kütlesi ekledikçe yine testo artırır mı?
  • boy 179
  • kilo 85

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rambo32    28

lh fsh yüksek, yüksekliğin sebebi 3 yıl önceki ilaçlarla alakası yoktur fakat senin için en doğru çözüm ürolojiye gitmek olacaktır.  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rambo32, 2 dakika önce yazdı:

lh fsh yüksek, yüksekliğin sebebi 3 yıl önceki ilaçlarla alakası yoktur fakat senin için en doğru çözüm ürolojiye gitmek olacaktır.  

Hocam bel ve göbek çevremde ciddi yağlanma var, bundan dolayı olablir mi acaba yoksa ürolojiye kesinlikle gitmelimiyim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rambo32    28
strucklieben, 1 dakika önce yazdı:

Hocam bel ve göbek çevremde ciddi yağlanma var, bundan dolayı olablir mi acaba yoksa ürolojiye kesinlikle gitmelimiyim?

benim bu konu hakkında bir bilgim veya fikrim yok, forumdaki üstatlar mutlaka konuya yazacaktır onların yorumlarını bekleyin derim. fakat ben olsam ürolojiye giderdim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rambo32, 3 dakika önce yazdı:

benim bu konu hakkında bir bilgim veya fikrim yok, forumdaki üstatlar mutlaka konuya yazacaktır onların yorumlarını bekleyin derim. fakat ben olsam ürolojiye giderdim.

Sağolun hocam mhrsden sıra bakıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rambo32    28
gönderildi (düzenlendi)
strucklieben, 3 dakika önce yazdı:

Sağolun hocam mhrsden sıra bakıyorum

hocam konu içeriğinde tam anlayamadığım yer; kürü bırakırken bir değer yazmışsınız ve de altta yeni tahlil değerlerini yazmışsınız. bırakırken yani 2021 yılındaki değerleri verirken kürü bıraktıktan kaç gün sonra tahlilleri yaptırdınız?

edit:2021 yılında yarım şişe diye belirttiğiniz kür toplam olarak kaç hafta sürdü?

tarihinde rambo32 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)
rambo32, 20 dakika önce yazdı:

hocam konu içeriğinde tam anlayamadığım yer; kürü bırakırken bir değer yazmışsınız ve de altta yeni tahlil değerlerini yazmışsınız. bırakırken yani 2021 yılındaki değerleri verirken kürü bıraktıktan kaç gün sonra tahlilleri yaptırdınız?

edit:2021 yılında yarım şişe diye belirttiğiniz kür toplam olarak kaç hafta sürdü?

Hocam baya eski olduğundan net hatırlamıyorum ancak haftada 3 er gün enjeksiyon vardı, ex**** marka ilacın. Yaklasık olarak deca kürü max 2 hafta - tren kürüde max 2-3 hafta olması gerekiyor. İlk değerler son enjeksıyondan maksımum 1 hafta içinde olması gerekiyor. Kan işememden dolayı korkup teste gitmiştim. Ama nette hatırlayamıyorum 27 mayıs 2021 tarihinde vermişim tahlilleri son enjeksiyon ne zamandı tam hatırlayamıyorum 

Bir de hocam doktor creatin kullanabilirsin dedi ancak 1.1 değerinde, spor konusunda forumdaki arkadaşlar daha tecrübeli , creatinsiz gelişim zor. Bende steroide benzer etkiler yapıyor libidoyu aşırı yükseltiyordu. Kullansam bobreklere cok sorun olur mu nasıl kullanmak lazım acaba?

tarihinde strucklieben tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rambo32    28
strucklieben, 1 dakika önce yazdı:

Hocam baya eski olduğundan net hatırlamıyorum ancak haftada 3 er gün enjeksiyon vardı, ex**** marka ilacın. Yaklasık olarak deca kürü max 2 hafta - tren kürüde max 2-3 hafta olması gerekiyor. İlk değerler son enjeksıyondan maksımum 1 hafta içinde olması gerekiyor. Kan işememden dolayı korkup teste gitmiştim. Ama nette hatırlayamıyorum 27 mayıs 2021 tarihinde vermişim tahlilleri son enjeksiyon ne zamandı tam hatırlayamıyorum 

Hocam çok zaman geçmiş. Hipofizin kapanıp kapanmadığını veya ilaçların boş olup olmadığını bu bilgilerle anlamak mümkün değil gibi. 2021 yılındaki testte sadece lh ölçülmüş fsh yok bundan dolayı yeni tahlille kıyaslama yapılamaz . Yani fsh bana birazcık yüksek gözüktü , bu sizin genetiğinizle de alakalı olabilir. Ben kürden dolayı bir problem olduğunu düşünmüyorum. Fsh gene de referans aralığında ama referansın üst değerine yakın. Bir problem yok gibi gözüküyor fakat ben olsaydım gene de bir üroloğun yorumunu dinlerdim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.390

Verdiğiniz testin normal resmini atar mısınız hem referans aralıklarını görmüş oluruz. Arkadaşımızın dediği gibi bu şekilde yüksek FSH sperm üretimi için sıkıntı olabilir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi, 21 dakika önce yazdı:

Verdiğiniz testin normal resmini atar mısınız hem referans aralıklarını görmüş oluruz. Arkadaşımızın dediği gibi bu şekilde yüksek FSH sperm üretimi için sıkıntı olabilir.

İlgilendiğiniz için teşekkürler hocam tüm arkadaşlara

IMG_4296.png IMG_4297.png IMG_4299.png IMG_4298.png IMG_4300.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.390
gönderildi (düzenlendi)

yaşınız kaçtı birde çocuğunuz var mı ? açıkçası bana kalırsa cinsel sorun yaratacak bir durum pek yok. fakat fsh'dan ötürü sperm konusuna baktırman iyi olur

tarihinde otopsicikedi tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

27 hocam,bekarım. Ürolojiye bir danışayım. Foruma baktıgımda herkes 1200 testonun istünde benim natural testo değerim normalmidir hocam üzüldüm biraz böyle görünce, kas gelişimi gayet hızlı ancak libidom kürdeki gibi ara bul yoket modunda değil, görünce tahrik olma durumu var, akla cinsellik düşmeside var durduk yere ancak 1200 1500 testoları görünce forumdaki ben erkek miyim diye sorguladım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.390

hocam natural olarak gayet iyi bir testo seviyen var, o gördüklerin ilaçlı arkadaşların değerleri, spor yapıp sağlıklı beslenmeye devam ettiğin sürece testo seviyen üst sınıra yakınlaşır, zaten kürdeki gibi bir cinsel istek arzu sağlıklı birşey değil ve anlattığına göre gayet sağlıklı bir libidon var. Yaşında 27 olduğu için sperm konusuna bir baktır mutlaka. 

• Beğen 1
  • Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi, Şimdi yazdı:

hocam natural olarak gayet iyi bir testo seviyen var, o gördüklerin ilaçlı arkadaşların değerleri, spor yapıp sağlıklı beslenmeye devam ettiğin sürece testo seviyen üst sınıra yakınlaşır, zaten kürdeki gibi bir cinsel istek arzu sağlıklı birşey değil ve anlattığına göre gayet sağlıklı bir libidon var. Yaşında 27 olduğu için sperm konusuna bir baktır mutlaka. 

Açıklamalarınız için @rambo32 ile sana çok teşekkür ederim hocam ürolojiye bir gideyim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulas00    18

Forumdaki değerin üstünde testoya sahip olan arkadaşlar kürde senin testo seviyen gayet normal 550 testoyla makine gibi olanları gördüm hiçbir sıkıntıları da yoktu için rahat olsun genel sağlığında sıkıntı yok gibi duruyor ama fsh için bence de üroloğa görün

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638

Değerlerinde bir sıkıntı yok. FSH ve LH hormonları gün içinde (özellikle sabah saatlerinde) normalde olması gerekenden yüksek çıkabiliyor. 

1.soruna gelirsek kötü arkadaş kurbanı olmuşsun. PCT her kür sonunda gerekir, deca var küründe ne akla hizmet PCT'ye gerek yok demiş anlamadım.

2. Yağ oranın düştükçe total teston artabilir, yerinde kalabilir veya azaladabilir. Önemli olan serbest testosteronun yükselmesi ve E2 seviyesinin düşmesi. Yağ yaktıkça (eğer ölüm diyeti tarzı kendini sürekli aç bırakmıyorsan tabii) serbest testosteron ve e2 seviyelerinde düzelme olma ihtimali çok yüksek.

3. Ağırlık çalıştıkça ve kas kütlesi ekledikçe evet, vücudundaki testosteron seviyeleri artar. 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can35    30

+ test vermeden önce 3-4 günlük bir cinsel perhiz yapmanızı tavsiye ederim.

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.582

Doğal halin yanında pct yapmamış olmandan dolayı fsh üretimin artmış..Bu olumsuz bir durum, testislerinin doğru düzgün cevap veremediğini yetersizliğini gösteriyor...Evlenmeyi düşünürsen öncesinde spermiyogram testi yaptırmani öneririm...

Spor özellikle kardiyo yap.Beslenmeni gözden geçir, kalori kısıtlaması yap...Vucudunu doğla olarak fit hale getir, fazla yağlar su ve ödem gitsin...Bu süreçte çeşitli termojenik ve karnitinli veya yohimbinli suplement vb. kullanabilirsin...

Vucudundaki fazlalıklar olabildiğince gittikten sonra tekrar hormon testi yaptır...O zaman durum hala benzer ise, ovitrelle + pct ve çeşitli ek suplementlerle bir dönem geçirmen gerekir...

Bir daha kür yapacak olursan sana önerim, kısa ester ilaçlar kullanman yada only testo ile gitmen olur...Deca sustanon gibi uzun esterli steroidlerden uzak durmalısın...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.