Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

bloodiamond

32 yaş ilk kür testler ve planlama

Önerilen İletiler

bloodiamond    11

Herkese Merhaba,

Bilgiye ve tecrübeye dayalı fikirler vereceklere şimdiden teşekkürler. 

32 Yaşındayım, 3-5 senedir başla bırak şeklinde amatör olarak spor yapıyorum antrenman altyapım cok iyi beslenme kısmen bilgisizdi. 
Son 2 aydır pt alıyorum tanınmış isimlerden birinden ve program disiplinim ve diyet tam oturmuş bir şekilde ek’teki formum tam 10 kg vermiş halim. Yağ oranım baya düştü. ( zaten ektomorf yapıdayım )
Zaten zayıf yapıdayım neden yağ yakmam gerekiyor diye başta ben de böyle düşünüyordum ama işin mantığını anlayınca devam ettim. Temiz kas kütlesinin düşük yağ oranında maksimumda gerçekleşeceğini öğrendim fakat bir an önce de kilo alıp zayıf görüntüden cıkıp büyümek istiyorum devasa beklentilerim yok boyuma göre ideal kiloma sabitlemek istiyorum kendimi  

• Boy 184
  • Güncel Kilo 62,5 kg

Planlama şu şekilde,

• Haftalık 500 mg t.enantat ( Pazartesi,perşembe 250)
  • Günde 50mg turinabol ( sabah 30 akşam 20)
  • 3 Günde bir arimideks
  • 2 haftada bir cabaser yada dostinex  

Vitamin, mineral , kür içi bitkisel koruyucular vs onları beslenme planlaması saymıyorum eksiksiz olacak. Mevcutta ki doğal hormon testlerimi de ekliyorum. Mevcut durumumla ve bu planlamayla nasıl bir kür dönemi geçiririm sizce ve testleri yorumlayabilirseniz çok sevinirim. :)

@Emrahtkty @otopsicikedi @crosfredy @Askabar @hectordoyle @Rdm @rastlantisal @Semih Erarslan

IMG_5083.jpeg IMG_5161.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rambo32    28

3 günde 1 arimidexi yazan hocansa o hocayı tanıyorum ve o hocayla sakın küre girmek gibi bir hata yapma . ayriyetten düşündüğüm kişi ise myoblast markasına sakın bulaşma.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261

Temiz kür yanına rimo ekleyebilir kütle almanda katkı sağlayacaktır fakat belirti olmadığı sürece armidex kürü bloke edip aldığın verimi düşürecek aldığın kişiden ben de aldım ve ikinci haftada sözleşmeyi fes ettik 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bloodiamond    11
rambo32, Bir saat önce yazdı:

3 günde 1 arimidexi yazan hocansa o hocayı tanıyorum ve o hocayla sakın küre girmek gibi bir hata yapma . ayriyetten düşündüğüm kişi ise myoblast markasına sakın bulaşma.

Marka ile ilgili bilgim yok, hoca hiçbirşey önermiyor, piyasadan kendin bulamazsan ilaçları satan kişilere yönlendiriyor. Hatta kürden uzak tutmak için elinden geleni ve anlatımı yapıyor. Aynı kişiden mi bahsediyoruz emin olamadım

crosfredy, 53 dakika önce yazdı:

Temiz kür yanına rimo ekleyebilir kütle almanda katkı sağlayacaktır fakat belirti olmadığı sürece armidex kürü bloke edip aldığın verimi düşürecek aldığın kişiden ben de aldım ve ikinci haftada sözleşmeyi fes ettik 

Temiz kas kütlesi ve östrojenin hiçbir şekilde aromatize olmaması için sanırım yani cok yükseklere cıkıp, cok hızlı bir şekilde düşüş olmaması için mi bilmiyorum bu konuda benim de kafam karışık. Yine aynı hocadan mı bahsediyoruz neden fes ettiniz acaba konu neydi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.382

Tablet Steroid gereksiz. 500 test yerine 300 test 200 rimo yapılabilir.

Prolaktini arttıracak hiç birşey yokken dostinex cabaser gereksiz ve kan testini görmeden 3 günde 1 gibi önceden planlayarak blokaj kullanılmamalı.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bloodiamond    11
otopsicikedi, 29 dakika önce yazdı:

Tablet Steroid gereksiz. 500 test yerine 300 test 200 rimo yapılabilir.

Prolaktini arttıracak hiç birşey yokken dostinex cabaser gereksiz ve kan testini görmeden 3 günde 1 gibi önceden planlayarak blokaj kullanılmamalı.

Hocam teşekkürler cevap için dht türevi kullanmak istemiyorum açıkcası bu konuda ne yapabilirim alternatif birde tabletin kayda değer bir etkisi olmaz mı sizce benim durumuma bakılınca

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
bloodiamond, 1 dakika önce yazdı:

Hocam teşekkürler cevap için dht türevi kullanmak istemiyorum açıkcası bu konuda ne yapabilirim alternatif birde tabletin kayda değer bir etkisi olmaz mı sizce benim durumuma bakılınca

Fazla bir getirisi olmaz güç su tutumu olarak tatmin eder kick start için uygun sözleşmeyi fes etme sebebim 3 günde 1 armidex yazmasıydı benim amacım büyümek e2= büyümek ben e2 yi baskıladıktan sonra nasıl büyüyebilecem yarışmacılarına bakarsan genel olarak 70 75 kilo arası podyum çıkartıyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.382
bloodiamond, Bir saat önce yazdı:

Testesteron kullandığında bunun belli bir kısmı dhtye dönüşecek. Senin derdin saç dokulmesi vs ise bence direk ilaç kullanmayı aklından çıkarman gerek çünkü dht türevi kullanabilecegin ilaçlar deca/npp ve tren var bunlarıda her insan kaldıracak psikolojide olmuyor. Tablet konusuna gelince kullanırken etkisi var bıraktığında ilaçla gelen ilaçla gidiyor. Ve vücuduna verdiği hasarın karşılığını alabildiğini düşünmüyorum. Bu anapolon hariç bence.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638

Kür kombinasyonun iyi ancak arimidex ve cabaseri kür başından itibaren almaya başlama. Kürün ilk 5-6 haftasını devirdikten sonra kan tahlili yaptır ondan sonra gerekiyorsa arimidex veya cabaser dostinex vs. kullan.

Kür öncesinde keşke serbest testosteron ve DHT değerlerine de baktırabilseydin. Diğer hormonlar kadar önemli ikiside. 

Bazı bireylerde sadece testosteron kullanımı bile prolaktini arttırabiliyor ancak böyle bir durumun olma ihitmali düşük. Üstüne tren, deca veya anapolon gibi ilaçları da kullanmıyorsun. Büyük ihtimal cabaser veya dostinexe ihtiyacın olmayacak ama kan tahlili sonuçlarına göre hareket edersen daha iyi olur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bloodiamond    11
hectordoyle, 7 saat önce yazdı:

Kür kombinasyonun iyi ancak arimidex ve cabaseri kür başından itibaren almaya başlama. Kürün ilk 5-6 haftasını devirdikten sonra kan tahlili yaptır ondan sonra gerekiyorsa arimidex veya cabaser dostinex vs. kullan.

Kür öncesinde keşke serbest testosteron ve DHT değerlerine de baktırabilseydin. Diğer hormonlar kadar önemli ikiside. 

Bazı bireylerde sadece testosteron kullanımı bile prolaktini arttırabiliyor ancak böyle bir durumun olma ihitmali düşük. Üstüne tren, deca veya anapolon gibi ilaçları da kullanmıyorsun. Büyük ihtimal cabaser veya dostinexe ihtiyacın olmayacak ama kan tahlili sonuçlarına göre hareket edersen daha iyi olur.

Henüz ilaçları vs temin etmedim, tekrardan dediğiniz testlerede baktıracağım girmeden önce. Benim şuanda da kürsüz prolaktin değerim sınırda sanırım normal yaşantımda bunu ne etkiliyor acaba 

crosfredy, 13 saat önce yazdı:

Fazla bir getirisi olmaz güç su tutumu olarak tatmin eder kick start için uygun sözleşmeyi fes etme sebebim 3 günde 1 armidex yazmasıydı benim amacım büyümek e2= büyümek ben e2 yi baskıladıktan sonra nasıl büyüyebilecem yarışmacılarına bakarsan genel olarak 70 75 kilo arası podyum çıkartıyor 

Hocam sonra nasıl bir yol izlediniz sözleşmeyi fesettikten sonra kür konusunda. Birde hala aynı kişiden mi bahsediyoruz emin olamadım ee?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nakres27    37
bloodiamond, 29 dakika önce yazdı:

Henüz ilaçları vs temin etmedim, tekrardan dediğiniz testlerede baktıracağım girmeden önce. Benim şuanda da kürsüz prolaktin değerim sınırda sanırım normal yaşantımda bunu ne etkiliyor acaba 

Hocam sonra nasıl bir yol izlediniz sözleşmeyi fesettikten sonra kür konusunda. Birde hala aynı kişiden mi bahsediyoruz emin olamadım ee?

benim de normalin bir tık üstünde prolaktin değerim kürsüz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    387

Okurken stres oldum 😅 ucuz yırtmışsın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bloodiamond    11

Kür konusunda soru sorunca cok sinirleniyor ben daha başlamadım küre ama turinabolu cıkartsak enjeksiyon eklesek veya enantat 250mg yada 400mg gitsem nasıl olur demiştim bir sürü şey söyledi istersen girme başlangıç kürü böyle olur vs vs :) kafam cok karıştı 🤔

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

Arkadaşlar gerekli tüm cevapları vermişler, kür planlanır, plan testlere göre revize edilebilir ama senin planın baştan yanlış zaten. Hep derim, şimdiki bilgi ve tecrübem ile ilk kürüme giriyor olsaydım  kesinlikle gerekli tedbirleri alır Testosteron ve Deca veya NPP ile girerdim. 

• Alkış 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nakres27    37

keşke bu tarz konularda direkt kişi isimleri verilse ve uzak durmamız sağlansa 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.382
nakres27, 37 dakika önce yazdı:

keşke bu tarz konularda direkt kişi isimleri verilse ve uzak durmamız sağlansa 

O zaman iyi niyeti suistimal eden çok olur ve çok fazla kişi mahkeme sorunuyla uğraşır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
bloodiamond, Bir saat önce yazdı:

Kür konusunda soru sorunca cok sinirleniyor ben daha başlamadım küre ama turinabolu cıkartsak enjeksiyon eklesek veya enantat 250mg yada 400mg gitsem nasıl olur demiştim bir sürü şey söyledi istersen girme başlangıç kürü böyle olur vs vs :) kafam cok karıştı 🤔

Hocam gerekli tüm cevabı verdiğimi düşünüyorum kesinlikle bu arkadaş ile yola çıkılmaz kendisini ilah gören Türkiye’deki fitness camiası en iyi hocasıyım ayağına takılan biri bu kişiden önce overall champ biriyle konuştum 40 yaşında adamın ilk yazdığı cycyle npp tren testo masteron demek istediğim ilk kürden de tren deca girilir sadece koçunun sağlam olması gerekiyor bu adamın bende birsürü öğrencisi olduğuna kanmıştım ki kocaman bir hüsran @Rdm kesinlikle katılıyorum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bloodiamond    11
Rdm, 3 saat önce yazdı:

Arkadaşlar gerekli tüm cevapları vermişler, kür planlanır, plan testlere göre revize edilebilir ama senin planın baştan yanlış zaten. Hep derim, şimdiki bilgi ve tecrübem ile ilk kürüme giriyor olsaydım  kesinlikle gerekli tedbirleri alır Testosteron ve Deca veya NPP ile girerdim. 

Bunu biraz daha açabilir misiniz hocam vaktiniz varsa

hem neden ilk kürde deca npp

Hem de benim durumumda ve bahsettiğim planda iyileştirme olarak ne önerirsiniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    97

12 hafta ve daha fazla kalacaksan o küre boldenon'da eklemiyorsan kür sonu yaşayacağın pişmanlığı hayal bile edemezsin ki hem iştahını açacak hem yağlanman çok daha az gerçekleşicek kesinlikle 400 bolde 500 testo gitmeni öneriyorum dehşet sonuç almanı bekliyorum. zaten ilk kürün basit ilaçlarla heba etmek istemezsin yaşın ve hormonlarında muhtemelen oturduğu için androjenik yan etkilere daha az maruz kalmanı bekliyorum. Turinabol gereksiz kickstart istiyorsan illaha dianabol ekleyebilirsin 15-20 gün.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bloodiamond    11
Vezuchiy, 2 saat önce yazdı:

12 hafta ve daha fazla kalacaksan o küre boldenon'da eklemiyorsan kür sonu yaşayacağın pişmanlığı hayal bile edemezsin ki hem iştahını açacak hem yağlanman çok daha az gerçekleşicek kesinlikle 400 bolde 500 testo gitmeni öneriyorum dehşet sonuç almanı bekliyorum. zaten ilk kürün basit ilaçlarla heba etmek istemezsin yaşın ve hormonlarında muhtemelen oturduğu için androjenik yan etkilere daha az maruz kalmanı bekliyorum. Turinabol gereksiz kickstart istiyorsan illaha dianabol ekleyebilirsin 15-20 gün.

Evet kür 14 hafta. Boldenon konusunda pek bilgim yok açıkcası. kür sonu etki anlamında mı dediniz pişmanlık olarak birde turinabol yerine neden dianabol daha cok su tutmaz mı zayıf yapıda olsam da az öz ve temiz bişeyler katmak istiyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    97
bloodiamond, 11 dakika önce yazdı:

Evet kür 14 hafta. Boldenon konusunda pek bilgim yok açıkcası. kür sonu etki anlamında mı dediniz pişmanlık olarak birde turinabol yerine neden dianabol daha cok su tutmaz mı zayıf yapıda olsam da az öz ve temiz bişeyler katmak istiyorum 

tuttuğu su bıraktıktan 1 hafta sonra gidecek sadece ilaçların açılana kadar güç kuvvet hissedeceksin. haftada 1 arimidex yapabilirsin ayrıca da 3 günde bir falan sakın girme içine edersin kürün baltalarsın kazancını. Boldenon yan etkisi oldukça düşük ve etkisi geç geliyor ama 10. haftadan sonra dehşet patlatır vücudunu seviye atlarsın sabır ve disiplin gerektirir ama değecek sonuçlar veriyor kür sonu pişman etmez.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.396

Temiz veya kirli kas kütlesi diye bir şey yok. Düşük yağ oranında maksimum kas kazanımı diye bir şey hiç yok. Kas kazanıyorsundur yada kazanmıyorsundur. Kas kazanıyorsan ne hızda kazanıyorsundur bunlar önemli. Tüm profesyoneller bulk dönemi sağlam beslenirler. Hiç biri de durup bakmaz yağlandım mı diye. Çünkü azami kas kazanımı iyi beslenmekten geçiyor. Clear bulk biraz hikaye kalıyor. Hele hele kilo almakta zorlanan bireyler için.

Kür planın yanlış. O turinabolün sana pek etkisi olmayacak. 3 günde 1 arimidex neye göre? Sorun mu yaşandı da eklendi. Eklendi ise hangi teste göre? 

Ben tren küründeyim 2 haftada yarın dostinex alıyorum. Nor19 bile olmayan plan için 2 haftada 1 dostinex ve daha kötüsü cabaser komik olmuş.

Sen öncelikle kür konusunu bir kenara koyup mideni büyütmelisin. Küre de girsen daha çok yemeden kütle ekleyemezsin. Kilo alamazsın demiyorum illa ki kaslar su çekecek ama kütle eklemek başka bir şey. Yemek yiyebildiğin durumlara gelince kür düşünürsün.

• Beğen 3
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    298
crosfredy, 03.02.2024 - 13:42 yazdı:

Evet aynı kişiden bahsediyoruz sözleşmeyi fes ettim ve kendim kür planı yaptım kendisi danışmanlarına alt gözden bakan küçümseyen bir insan tüm mesajlaşmalar duruyor 300 deca 600 testo 1 milyon verseler kullanmam diyen bir insan pt ye başladığımda 83 kiloydum tartıştığımız zaman sen 70 kilo adamsın diyordu bana daha danışmanının formunu kilosunu bile bilmiyor emin ol konuştuğun kişiler ofisinde çalışan 3 5 adam cevap veriyor sana bireysel ilgilenmiyor bunu bil verdiği antrenman sistemi klasik sistem kesinlikle kişiye özel falan değil beslenmeye uymadığın zaman ceza sistemi var

Bu arada kürde değişiklik yaptım 1-8 değil deca 1-16 yaptım treni 14 de ekleyeceğim.

Okurken prolaktinim yükseldi adamda ki hallere bak >:(

• ahahaha 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
SERKO, 1 saat önce yazdı:

Okurken prolaktinim yükseldi adamda ki hallere bak >:(

Kanka Emin ol bu konuşmanın 3 de 1 i 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    298
crosfredy, 25 dakika önce yazdı:

Kanka Emin ol bu konuşmanın 3 de 1 i 😂

sen yine iyi sabretmişsin :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.