Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Hulk808    1

Merhabalar bir kaç gün önce Burak bey ile tanıştım, çok iyi niyetli ve samimi bir ses tonu ve her probleme çözüm üretebilecek bilgili ve kendinden emin bir potansiyeli vardı açıkçası ben ürününe ve kendisine güvendim diyebilirim.

Daha önce Noxy Labs markasını temin edip kullanan var mı acaba ?

Biraz tuzlu rakamlar verdi , fakat ucuz etin yahnisi yenmez diyip onayladım, vücuduma alıyorum sonuçta kalite şart. 

Fikirlerinizi almak istedim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    754

https://hghroid.com/product-category/canada-peptides/?fbclid=IwAR0R6_u7F1jYf-lgUKXIlcC_xV-Gh0drTYqlVqBk4K3RWRqj97QWUWr1NfY

Burada var hocam bir tık daha uygun alabiliyorsan buradan al :) Alamıyorsan şartlar neyse ona uyman gerecek :) 

Referanslar kategorisi var oradan kullananları incelersen zaten onlarca referans var. Bende kullandım sp sonrası ilaç gibi geldi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hulk808    1
SPECTRE, 5 dakika önce yazdı:

https://hghroid.com/product-category/canada-peptides/?fbclid=IwAR0R6_u7F1jYf-lgUKXIlcC_xV-Gh0drTYqlVqBk4K3RWRqj97QWUWr1NfY

Burada var hocam bir tık daha uygun alabiliyorsan buradan al :) Alamıyorsan şartlar neyse ona uyman gerecek :) 

Evet, attığınız sitede daha ucuz. Fakat ne kadar güvenilir burak hoca nın ürünü ile aynı mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    754
Hulk808, Şimdi yazdı:

Evet, attığınız sitede daha ucuz. Fakat ne kadar güvenilir burak hoca nın ürünü ile aynı mı ?

aynı mı derken dünyanın her yerinde marka aynı marka anlamadım demek istediğinizi tam olarak.

Yurtdışından getirebiliyorsanız bende sizden almak isterim :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    397
Hulk808, 17 dakika önce yazdı:

Merhabalar bir kaç gün önce Burak bey ile tanıştım, çok iyi niyetli ve samimi bir ses tonu ve her probleme çözüm üretebilecek bilgili ve kendinden emin bir potansiyeli vardı açıkçası ben ürününe ve kendisine güvendim diyebilirim.

Daha önce Noxy Labs markasını temin edip kullanan var mı acaba ?

Biraz tuzlu rakamlar verdi , fakat ucuz etin yahnisi yenmez diyip onayladım, vücuduma alıyorum sonuçta kalite şart. 

Fikirlerinizi almak istedim.

Bende Burak hocanın ürünlerini kullanıyorum paylaştığım konulara bakabilirsin. Benim için paradan ziyade temiz, orjinal ve dolu ürün olması önemli. Aldım kullanıyorum ürünlerini sağlam ürün olduğunu görünce stok yaptım bir daha bulamayabilirim diye😁

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Murphy    1
SPECTRE, 8 dakika önce yazdı:

aynı mı derken dünyanın her yerinde marka aynı marka anlamadım demek istediğinizi tam olarak.

sarm ürünlerini göremedim sitede, satılmıyor mu acaba?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    754
Murphy, 5 dakika önce yazdı:

sarm ürünlerini göremedim sitede, satılmıyor mu acaba?

Normalde tabletleride vardı ama kaldırmışlar elinde ne varsa stok onu koyuyorlar herhalde anlamadım bende.

Diver, 7 dakika önce yazdı:

Bende Burak hocanın ürünlerini kullanıyorum paylaştığım konulara bakabilirsin. Benim için paradan ziyade temiz, orjinal ve dolu ürün olması önemli. Aldım kullanıyorum ürünlerini sağlam ürün olduğunu görünce stok yaptım bir daha bulamayabilirim diye😁

Hocam ahmet burak diye bir şey yok zaten arkadaş anlamasını istedim ama anlamadı ben anlatayım senin vasıtanla yurt dışında hepimizin ölüp bittiği iran aburahian varya o iranda 50,100 lira ama burada 800-1500 arasına satıyorlar peki neden böyle satıyorlar zevkten mi :D adam o kadar getirme zahmeti ilacı ülkeden çıkar sınırdan geçir aracılara para öde o kadar risk al 100 lira ilaç oluyor sana 1000 lira ama insanlar bunu anlayamıyor bende anlamıyordum ilk başlarda ucuz olana koşuyordum hemen sonra pahalı olanın kaliteli olanın neden pahalı olduğunu öğrendikten sonra tecrübelerim değişmişti bende anlatmış oldum bu vesileyle :D 

Yani o ilacı yerinden alabilen varsa alsın alamıyorsa seve seve kişinin şartlarına uyumak zorunda kalıyoruz tüketiciler olarak :D 

Hulk808, 2 dakika önce yazdı:

yok vallahi öyle şansım keşke olsa , burak hoca yurtdışından getiriyor diye duydum ondan güvenim bizim tr ürünleri boş bilirsin

Hocam adamın sitesindeyiz yıllardır burada büyüdük resmen :D herkes yanlış yapar bu adam yapmaz hatta yapamaz çünkü bunca emeği çöp olur.

Referanslar var en altta oraya bakın anlarsınız zaten.

• Beğen 2
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hulk808    1
SPECTRE, 11 dakika önce yazdı:

yok vallahi öyle şansım keşke olsa , burak hoca yurtdışından getiriyor diye duydum ondan güvenim bizim tr ürünleri boş bilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Murphy    1
gönderildi (düzenlendi)
SPECTRE, 4 dakika önce yazdı:

Normalde tabletleride vardı ama kaldırmışlar elinde ne varsa stok onu koyuyorlar herhalde anlamadım bende.

anladım hocam sağolun, türkiyeye getiriyorlar mı? daha önce buradan alışverişiniz oldu mu acaba? Ülke seçiminde türkiye gözüküyor ancak emin olamadım.

tarihinde Murphy tarafından düzenlendi
yazım hatası

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    754
Murphy, 4 dakika önce yazdı:

anladım hocam sağolun, türkiyeye getiriyorlar mı? daha önce buradan alışverişiniz oldu mu acaba? Ülke seçiminde türkiye gözüküyor ancak emin olamadım.

Bütün sitelerde ilaç veya eşya tr yazar. Şöyle bir durum var bundan yıllar önce bende bu işlerden yarım yamalak anlarken böyle  bir hata yaptım bir siteden sipariş verdim sonra takıldı gümrüğe param çöp oldu adamlara yazdım hemen panik halinde adamlar bizim işimiz göndermek dedi gümrük kısmı sizin düşünmeniz gereken bir şeydi deyince tecrübesizliğime üzüldüm bayağıda sipariş vermiştim param gitmişti :) Tecrübe oldu. Sizde bu tecrübeyi edinmek isterseniz sipariş verin :D 

Hulk808, 6 dakika önce yazdı:

işte o şans olmadığı için satıcıların ana tezi getirebiliyorsan getir getiremiyorsan kağıtta yazar neyse o :D  

Misal araba bakıyorsun yurt dışında 400 bin birim burada 4 milyon :D Hadi oradan al? olmuyor değil mi? İşte böyle bişeyyy.

• Beğen 1
  • Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    397
SPECTRE, 1 dakika önce yazdı:

Hocam ahmet burak diye bir şey yok zaten arkadaş anlamasını istedim ama anlamadı ben anlatayım senin vasıtanla yurt dışında hepimizin ölüp bittiği iran aburahian varya o iranda 50,100 lira ama burada 800-1500 arasına satıyorlar peki neden böyle satıyorlar zevkten mi :D adam o kadar getirme zahmeti ilacı ülkeden çıkar sınırdan geçir aracılara para öde o kadar risk al 100 lira ilaç oluyor sana 1000 lira ama insanlar bunu anlayamıyor bende anlamıyordum ilk başlarda ucuz olana koşuyordum hemen sonra pahalı olanın kaliteli olanın neden pahalı olduğunu öğrendikten sonra tecrübelerim değişmişti bende anlatmış oldum bu vesileyle :D 

Yani o ilacı yerinden alabilen varsa alsın alamıyorsa seve seve kişinin şartlarına uyumak zorunda kalıyoruz tüketiciler olarak :D 

Kesinlikle haklısın bu konularda hiç bilgim yokken bu kadar sahte ürün satan sahtekar olacağını tahmin etmemiştim. Piyasayı görünce baya korkmuştum açıkcası. O yüzden benim için paradan ziyade güven önemli. Sağlığımı zamanımı üç kuruş için harcamayacak ürün satıp kar amacı gütmeden önce beni benden iyi düşünecek birisinin olması büyük bir olay @Loving hocamdan Allah razı olsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.240

Trenini kullandım bir kaç hafta önce sp giderdim önceeden hep yine sp yeri ayrıdır bende ama sp aratmıyoır hatta balkan kalitesinde diyebilirim.

Maddi anlamda sıkıntıların yoksa gözün kapalı alabilirsin. Zaten sitesi kodu herşeeyi var bilinir bir marka forumdada.

eski konuları aratırsan görürsün çok eskiden beri ara ara getiriyor diye biliyorum. Şimdi sarmslarını deniyecm bakalım :)

• Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    313
Murphy, 31.01.2024 - 15:27 yazdı:

Eskiden gümrükçüde çevirmenlik yaptığım için söylüyorum sipariş verirsin onda sıkıntı yok üründe gelir buraya kadar herşey tamam açıp içine bakarlar normal olarak sonra seni ararlar gel paketini al diye sende büyük bir heyecanla gidersin cezayı yazarlar ürününde çöpe gider orda ekstra ceza yemiş olursun..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Batarya    6

Kardeşim Noxy ile konu açtım tahlillerim var paylaştım Burak hocadan temin ettim sorunsuz temiz ilaç 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SantoR    77

Noxy Labs bambaşkadır deniyen bilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    397

Bende kullandım fikir vermesi için bakabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    754
hadiolum, 23 saat önce yazdı:

Kutu ve şişe üzerindeki yazım yanlışı (intramascula) dikkatimi çekti. Henüz kullanmaya başlamadım.

Umarım sıkıntı çıkmaz.

Harf hatası baskı hatası olağan geçen supplement aldım aynı durumla karşılaştım :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.