Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Bünyaminx

Ilk kür için yardım

Önerilen İletiler

Bünyaminx    0

Merhaba herkese iyi forumlar. bu konu başlığını ilk kürüme girmek için açıyorum. birkaç aydır kafamda girip girmemek vardı ancak kesin kararımı verdim sayılır. ancak forumda kür planlaması ve marka seçimine karar vermişken hem kürdeki ilacın çok etkili olduğunu hem de markanın pek iyi olmadığını öğrendim. kür şu şekildeydi;

• İlk 4 hafta test. enantat (doz ayarlanacak)
  • sonrasında 6 hafta deca (doz ayarlanacak)

ve deca bittikten 2 hafta daha tes. enantata devam edilecek.

kendi az çok bilgimle ve forumda öğrendiklerimle bunu ayarlamıştım ancak hem decanın çok ağır bi anabolik olmasından ötürü kafam karıştı hemde forumda black dragon markası pek beğenilmiyor, o yüzden marka konusunda da tıkanmış durumdayım. deca kullanmazsam 12 hafta only enantat gitmek istiyorum. sizce nasıl ilerlemeliyim? yanıtlarsanız daha detaylı sohbet etmek istiyorum.

• YAS 18
  • 170CM
  • 60-61KG

FORM BU ŞEKİLDE.

WhatsApp Image 2024-01-28 at 10.52.52 (1).jpeg WhatsApp Image 2024-01-28 at 10.54.23.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.369

Merhabalar.

Öncelikle şu başlığı iyice okumanı tavsiye ederim. Sonrasında forum başlıklarını uzun uzun okumanı, araştırmanı ve arkadaşların yaşadığı sorunları anlamanı rica ediyorum. Gencecik yaşlarda bunu yapmayın kendinize. Zaten güzel bir fizik elde etmişsin.

• Beğen 1
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    744

Deca kullanmayacaksan only  testo yapabilirsin ama bence yavaş yavaş adım adım ilerlee sarmslarla başla sonra istiyorsan diğer ilaçlara geçersin vücudun zaten güzel o yüzden birden derede yüzerken denize terfi etmemeye çalış :) Sarmslarda mk677 ve rad 140 veya yk11 bunları deneyebilirsin hatta senin yaşlaraında biri var sanırım yeni konu açılmış paylaşıyorum gayette verim almış kg olarak senin zaten vücudun güzel dediğim gibi eksiğin hacim gibi duruyor.

Yok ben ille deca kürü yapacağım diyorsan bu konuyu inceleyebilirsin belki işine yarar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bünyaminx    0
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Merhabalar.

Öncelikle şu başlığı iyice okumanı tavsiye ederim. Sonrasında forum başlıklarını uzun uzun okumanı, araştırmanı ve arkadaşların yaşadığı sorunları anlamanı rica ediyorum. Gencecik yaşlarda bunu yapmayın kendinize. Zaten güzel bir fizik elde etmişsin.

okumuştum daha önce. yazılanlar doğru ki bende bu yüzden steroidlere bodoslama girmedim biraz daha kontrollü düşünerek ilerlemek istiyorum. benim asıl sorunum naturel olarak sınırları zorlayamamak, daha açıkca belirtmem gerekirse iştah sorunları yüzünden kütle ekleyemiyorum, kilo alamıyorum. kendi kendime çok iyi beslenme programları çıkarıyorum ancak uygulayamıyorum. bu yüzden de kısa süreli küre girerek belirli çapta kütle ekleyebileceğimi düşündüm. steroidi şimdilik bir yana bırakırsak diğer arkadaş sarms tavsiye etmiş, onları da bi süre önce aklımdan geçirmiştim. sarms kürü uygulasam ne gibi artısı eksisi olur acaba

SPECTRE, Bir saat önce yazdı:

Deca kullanmayacaksan only  testo yapabilirsin ama bence yavaş yavaş adım adım ilerlee sarmslarla başla sonra istiyorsan diğer ilaçlara geçersin vücudun zaten güzel o yüzden birden derede yüzerken denize terfi etmemeye çalış :) Sarmslarda mk677 ve rad 140 veya yk11 bunları deneyebilirsin hatta senin yaşlaraında biri var sanırım yeni konu açılmış paylaşıyorum gayette verim almış kg olarak senin zaten vücudun güzel dediğim gibi eksiğin hacim gibi duruyor.

Yok ben ille deca kürü yapacağım diyorsan bu konuyu inceleyebilirsin belki işine yarar.

decaya şimdilik bulaşacağımı sanmıyorum. girersem en fazla only testo yaparım ama onu da belki ilerleyen zamanlarda, açıkcası naturel olarak biraz daha yol gitmek istiyorum ama çok zorlanıyorum bu süreçte. sarmslarda kafamı kurcalamıyo değil

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    744
Bünyaminx, 2 saat önce yazdı:
  • sonrasında 6 hafta deca (doz ayarlanacak)

ve deca bittikten 2 hafta daha tes. enantata devam edilecek.

Sen kendin deca yazmışsın ben demedim onu senin yazdığına ithafen yazdım :) Ne istediğini bilmiyormuş gibi duruyorsun.

Bu yüzden hiç iğnelere bulaşma sarms göz at işine geliyorsa kullan yoksa doğal git. Kolay gelsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
Bünyaminx, 1 saat önce yazdı:

okumuştum daha önce. yazılanlar doğru ki bende bu yüzden steroidlere bodoslama girmedim biraz daha kontrollü düşünerek ilerlemek istiyorum. benim asıl sorunum naturel olarak sınırları zorlayamamak, daha açıkca belirtmem gerekirse iştah sorunları yüzünden kütle ekleyemiyorum, kilo alamıyorum. kendi kendime çok iyi beslenme programları çıkarıyorum ancak uygulayamıyorum. bu yüzden de kısa süreli küre girerek belirli çapta kütle ekleyebileceğimi düşündüm. steroidi şimdilik bir yana bırakırsak diğer arkadaş sarms tavsiye etmiş, onları da bi süre önce aklımdan geçirmiştim. sarms kürü uygulasam ne gibi artısı eksisi olur acaba

Altını çizerek kalın punto ile işaretlediğim yere bilhassa dikkat et. Kürü girince daha az yiyerek kütle ekleyeceğini sana düşündüren şey nedir? Daha da çok yemen gerekecek. E sen şuanda zaten yiyemiyorsun, yiyemediğin miktardan bile daha fazlasını kürde nasıl yiyeceksin? 

Sonra da kısa süreli küre girerek kalıcı kütle ekleneceği fikrine kapılmışsın. Bak işte oku derken bunları kastediyorum. 

Şimdi bu başlığı oku. İyice içselleştir. Nice dağ gibi adamlar bıraktığında eridi gitti. Ki bu adamların kür geçmişi senin yaşından fazla. Sen kısa kürle nasıl kalıcı kas kazanacaksın? Hadi kazandın diyelim. Yahu senin beslenmen şuan sahip olduğun kaslara yetmiyor daha fazlasına nasıl yetecek?

Önce disiplin sonra girilecekse kür. 22 yaşında önce asla. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bünyaminx    0
SPECTRE, 4 saat önce yazdı:

Sen kendin deca yazmışsın ben demedim onu senin yazdığına ithafen yazdım :) Ne istediğini bilmiyormuş gibi duruyorsun.

Bu yüzden hiç iğnelere bulaşma sarms göz at işine geliyorsa kullan yoksa doğal git. Kolay gelsin.

decayı ben istemedim aslında. ilaçları alacağım kişi önerdi. bende biraz araştırınca decanın bayaa güçlü androjen olduğunu fark ettim ve benim kütleme/amacıma uygun olmadığına karar verdim. o yüzden pek sıcak bakmadım yani. onun yerine boldenon aklımdan geçti ama onda da hem kür uzun sürecekti hemde bütçemi aşıyordu (decadan neredeyse %70daha pahalı) o yüzden onu da eledim ve only testo mantıklı gelmeye başladı. şimdilik kafamda bi plan yok ama kafayı kırarsam bile en fazla yapacağım only testo muhtemelen.

rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

Altını çizerek kalın punto ile işaretlediğim yere bilhassa dikkat et. Kürü girince daha az yiyerek kütle ekleyeceğini sana düşündüren şey nedir? Daha da çok yemen gerekecek. E sen şuanda zaten yiyemiyorsun, yiyemediğin miktardan bile daha fazlasını kürde nasıl yiyeceksin? 

Sonra da kısa süreli küre girerek kalıcı kütle ekleneceği fikrine kapılmışsın. Bak işte oku derken bunları kastediyorum. 

Şimdi bu başlığı oku. İyice içselleştir. Nice dağ gibi adamlar bıraktığında eridi gitti. Ki bu adamların kür geçmişi senin yaşından fazla. Sen kısa kürle nasıl kalıcı kas kazanacaksın? Hadi kazandın diyelim. Yahu senin beslenmen şuan sahip olduğun kaslara yetmiyor daha fazlasına nasıl yetecek?

Önce disiplin sonra girilecekse kür. 22 yaşında önce asla. 

cevap için teşekkürler. amacım kalıcı kas kütlesi değil, iğneyi vurunca normal hayata devam edip kendiliğinden büyümesini de beklemiyorum vücudun. bu tür şeylerin farkındayım yani. yani anabolik ilaçların güç artırdığı gibi iştah artırdığını da çoğu kişi biliyordur zaten. ki ben böyle ciddi bi işin içine girdiğim zaman gerekirse kusana kadar yeme metoduna bile geçebilirim, durumun ciddiyetini her zaman korurum yani o yönden sıkıntı yok. antrenman kısmında düzenli ve sert sistem oturmuş olsamda beslenmede o düzeni oturtamadım ki onu da böyle bi işin içine girersem düzene sokarım, sokamadıysam da ilacı keserim bende sağlığımı önemsiyorum

formda bikaç kişi Burak Hoca adlı kişiyle sarms kürüne girmiş güzel sonuçlar çıkarmış. burak hocaya nasıl ulaşabilirim sarms hakkında konuşmak için? belki anabolik fikrini kafamdan bi süreliğine kaldırırım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

18 yaşındasın ve önermiyorum. Street workout tarzı parçalı ve zayıf bir vücudun var. Daha güzeli bu vücudu dolduracak senelerin var önünde. 25 yaşına kadar bırakmazsan zaten cok rahat 10 15 kg temiz kütle koyacaksın. Seninle antrenman, beslenme ve supplementler hakkında detaylı konuşalım. Steroid için çok erkensin ve ender görülen bir genetiğin yok.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bünyaminx    0
NamasteGodDamnİt, Bir saat önce yazdı:

18 yaşındasın ve önermiyorum. Street workout tarzı parçalı ve zayıf bir vücudun var. Daha güzeli bu vücudu dolduracak senelerin var önünde. 25 yaşına kadar bırakmazsan zaten cok rahat 10 15 kg temiz kütle koyacaksın. Seninle antrenman, beslenme ve supplementler hakkında detaylı konuşalım. Steroid için çok erkensin ve ender görülen bir genetiğin yok.

olur konuşabiliriz. 13-14 aydır spor yapıyorum son 1 aydır creatine alıyorum harici supplement,vitamin kullanmadım. son 4 aydır haftada 2push 2pull 1legs 2off şeklinde gidiyorum onun öncesinde haftada 3-4gün kafama göre takılırdım ama dediğim gibi antrenman sistemimi oturttum. beslenme konusunda pek iştah yok arada tavuk pirinç patates balık falan takılırım ama genelde dışarıdan veya ev yemeğiyle devam ederim. 25 yaşına kadar devam edersem naturelliğin sonunu çoktan görmüş olurum ki eğer ilaca başlayacaksam o yaşları beklemem diye düşünüyorum. ama şu anlık rafa kaldırdım diyebilirim. kullanıcılara göre mk667 rad140 güzel gibi iştah açıyor kas kütlesi eklemeye yardımcı oluyor vs. Noxy Labs markaya güzel diyorlar ama aradım bulamadım nereden temin ediliyor acaba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    744
Bünyaminx, 44 dakika önce yazdı:

olur konuşabiliriz. 13-14 aydır spor yapıyorum son 1 aydır creatine alıyorum harici supplement,vitamin kullanmadım. son 4 aydır haftada 2push 2pull 1legs 2off şeklinde gidiyorum onun öncesinde haftada 3-4gün kafama göre takılırdım ama dediğim gibi antrenman sistemimi oturttum. beslenme konusunda pek iştah yok arada tavuk pirinç patates balık falan takılırım ama genelde dışarıdan veya ev yemeğiyle devam ederim. 25 yaşına kadar devam edersem naturelliğin sonunu çoktan görmüş olurum ki eğer ilaca başlayacaksam o yaşları beklemem diye düşünüyorum. ama şu anlık rafa kaldırdım diyebilirim. kullanıcılara göre mk667 rad140 güzel gibi iştah açıyor kas kütlesi eklemeye yardımcı oluyor vs. Noxy Labs markaya güzel diyorlar ama aradım bulamadım nereden temin ediliyor acaba

Sol altta wp butonu var ona basarak Burak hocaya ulaşıp bilgi alabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: bodydarica
      Hocalarım merhaba,
      Piyasada olan ilaçlara güvenim olmadığı için eczane kürü yapmak istiyorum...
      Haftalık 500mg sustanon 12 hafta yapıyım diyorum yanına primobolon eklememde faydama mı olur enjeksiyonları nasıl planlasam benim için daha iyi olur. Şuan ki formumu ekliyorum yardımcı olursanız sevinirim  

• Yazan: Loxerr
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Toplamda 10 hafta aşağıdaki gibi ilerleyeceğim.
      4 hafta
      400 my test cypionat 200 mg tren enant 2 hafta
      400 mg testo cypionat 300 mg tren enant 4 hafta 
      400 mg testo cypionat 125 mg testo enant 400 mg tren enant Daha sonra 200mg cyp ile 10 hafta düz bir çizgide ilerleyip dinlenme modun da olacağım.
      Dinlendikten sonra 10 hafta böyle gidip bitireceğim.
      300 mg testo prop 300 mg tren acetat 300 mg masteron 300 mg Sizce nasıl bir yol izlemeliyim?
      yaş 24 boy 1.80 kg 89 - 90        
    • Yazan: 2013te_takılı_kaldım
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Kan testim böyle yaklaşık 8 aydır kürdeyim hiç ara vermedim.
      İlk başta :
      TESTOSTERON 500MG BOLDENON 500 MG Bu testi vermeden önce de :
      TESTOSTERON 250MG TRENBOLONE 250MG Yapıyordum sizce aldığım ilaçlar boş mu?

• Yazan: bselim
      Arkadaşlar selamlar,
      Şimdi üstatlar genel olarak gördüğüm kadarıyla çok önermiyorlar ama ben TRT dozlarında yani 2 haftada veya 3 haftada bir olacak şekilde hafif bir sustanon kürü yapmak istiyorum primabolan ile birlikte.
      E2 sınır değerden biraz yüksek Total Testo ise 3.30 civarı çıktı, kolesterol 207 seviyelerinde ve kiloluyum, buradaki amacım hem testoyu arttırıp biraz daha motive bir şekilde kendimi salona atabilmek hem de normalden bi %20-30 daha hızlı kilo verip kas yaparak metabolizmayı bir nebze hızlandırmak, sizler neler düşünürsünüz?
    • Yazan: berhan48
      Merhaba arkadaşlar.
      Bulk kürümün 5.haftası bitti 6. Haftaya gireceğim.
      Haftalık olarak;
      500mg testo enat 400 mg boldenon Sorularım:
      Kürümü sizce testoyu 750 ye boldenonu 600e çıkarmalı mıyım? Sonuçta uzun bi süreç var 1 ay boyunca yükleme yapmam fayda sağlar mı? (1.90) 89 kilo başladığım kürümde Şuan aç karna 97 kilo civarı geliyorum. Hedef 110-115,16 ila 20 hafta civarı bitirmeyi düşünüyorum. ( GÜNCEL FOTOĞRAFLARIMI YÜKLEDİM) Teşekkürler şimdiden.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.