Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

dips enjoyer

Ilk kür için sonuçlara göre dozaj ve takip desteği, bazı sorular

Önerilen İletiler

Merhabalar değerli forum üyeleri. Hafta içi dahiliyeye randevum var ve hayırlısıyla - umarım hayırlı olur - ilk kürüme girmek niyetindeyim. Bu noktada kafamda birkaç soru var. Öncelikle belirteyim, bunlar daha önce yazılmış şeyler muhtemelen ancak ben toplu bir şekilde sorularıma cevap almak ve ilerleyen vakitlerde bu başlığa ihtiyaç duyacak arkadaşlara da değerli bir veri bırakmak adına açıyorum konuyu.

1. Doktora ne demem, hangi değerler için kan testi sonucu istemem gerek; tam liste verebilir misiniz? LH, FSH vs. istediğim zaman olur da niçin istiyorsun derse ne demeliyim? 
  2. Primobolan ve testo olarak düşündüm ilk kürü, kafamda ya bolde ya primo vardı ancak forum WP hattındaki değerli hocamız primonun daha uygun olacağını söyledi. Hangi testo formunu kullanmam gerektiği ve ilaçların dozajları için sizden kan testleri ışığında yardın isteyeceğim.
  3. Bütçeye göre ilaçlar için marka tavsiyesiniz var mı? Eczaneden alacağım için dolandırılma ya da sahte ürün kakalanma ihtimalim yok diye biliyorum; doğru değil mi?
  4. İlaçlara takviye olarak ne kullanmalıyım? Liver, omega 3, multivitamin vs...?

Vücut ağırlığım 77 kg, yağ oranım %15; hedefim biraz daha temiz kütle koymak ve eksik bölgelerime daha fazla odaklanabilmek.

Şimdiden teşekkür ediyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

forbit    850

İlk kürünüz hayırlı olsun şimdiden :) 

1. Özelde yaptıracaksan patron sizsiniz niçin diyemez :) Devlette yaptıracaksanız terslemeye kadar gidebiliyor konu.
  2. Burak hocanın lafının üstüne laf olmaz ne güzel eczane ilacına yönlendirmiş oysa kendisi de satcı doğru olanı yapmış.
  3. Sahte olma ihtimali yok gibi bir şey güvenle alabilirsiniz.
  4. C vitamini, omega 3 ve çinko banko kullanacağınız takviyeler.

Gelişme oldukça paylaşırsınız konunuzda herkes yardımcı olacaktır.

• Beğen 1
  • Minnettarım 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    744
dips enjoyer, 12 saat önce yazdı:

Şimdiden teşekkür ediyorum.

Hocam lh,fsh,total testosteron, serbest testosteron, alt, ast, prolaktin, e2 bunları ölçtürmen yeterli.

Karaciğer için liv52 ve nac600 ekleyebilirisin ekstra.

• Beğen 1
  • Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
luc1fer    1
SPECTRE, 24 dakika önce yazdı:

Hocam lh,fsh,total testosteron, serbest testosteron, alt, ast, prolaktin, e2 bunları ölçtürmen yeterli.

Karaciğer için liv52 ve nac600 ekleyebilirisin ekstra.

hocam ben devlette kan testi yaptırmıştım doktorun kendi istediği testlerdi ve prolaktin fsh gibi değerler sınırın üstünde çıktı. Ben özelden randevu aldım doktora gittiğimde hangi testleri istediğimi söyleyeyim mi yoksa kendi bakar mı? Ve total testo değerim var ama serbest testo yok ona da baktırmalımıyım? Kür planım yok bu arada. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    744
luc1fer, Bir saat önce yazdı:

hocam ben devlette kan testi yaptırmıştım doktorun kendi istediği testlerdi ve prolaktin fsh gibi değerler sınırın üstünde çıktı. Ben özelden randevu aldım doktora gittiğimde hangi testleri istediğimi söyleyeyim mi yoksa kendi bakar mı? Ve total testo değerim var ama serbest testo yok ona da baktırmalımıyım? Kür planım yok bu arada. 

Bakmaz sen söylemen lazım. Hepsine baktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hocalar forumda gezinirken bazı yerlerde arkadaşlara sadece testo ile başla tavsiyesi verilmiş. Buna ne dersiniz? 4 veya 6 hafta kendimi testo ile gözlemleyip sonra duruma bağlı rimo eklesem mi diye düşünmeye başladım.

Lütfen tavsiyelerinizi esirgemeyin, aşağıya da dümenden bi form bıraktım.

20240130_175408.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    131
dips enjoyer, 4 saat önce yazdı:

Hocalar forumda gezinirken bazı yerlerde arkadaşlara sadece testo ile başla tavsiyesi verilmiş. Buna ne dersiniz? 4 veya 6 hafta kendimi testo ile gözlemleyip sonra duruma bağlı rimo eklesem mi diye düşünmeye başladım.

Gayet mantıklı sadece testo ile başlamak alacağın yan etkiler doğrultusunda devam etmeye karar verirsin ya da bırakırsın. Bir de enjeksiyona alışma süreci var tabi ki. Belki de diyeceksin ki haftada 2 kere 3 kere neden enjeksiyon yapıyorum ben :) 

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shX648    16
dips enjoyer, 4 saat önce yazdı:

4-6 hafta only testoda yaşayacaklarını gözlemlemek için kısa bi süre vücudunu tanımak adına enazından bi 5-6 ay only testo git pct yap dinlen kan testi al duruma bak ona göre yanına bir anabolizan ekle hedefine bağlı olarak

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kan testime gideceğim birazdan, gece uyandım ve uyuyamadım heyecandan xD

Kür içerisinde jinokomasti yaşama ihtimalim var değil mi? Bunu önlemek için kür bitiminde ilaç kullanmam şart mı? Kür içerisindeyken kullansam olur mu? Kan testine baglı tüm kürü yazarız zaten burada ben önceden sormuş olayım..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc    42
dips enjoyer, 3 saat önce yazdı:

Kan testime gideceğim birazdan, gece uyandım ve uyuyamadım heyecandan xD

Kür içerisinde jinokomasti yaşama ihtimalim var değil mi? Bunu önlemek için kür bitiminde ilaç kullanmam şart mı? Kür içerisindeyken kullansam olur mu? Kan testine baglı tüm kürü yazarız zaten burada ben önceden sormuş olayım..

Eğer genetik olarak bahtsız piyade değilsen bu dozajlarda jinekomasti olman çok zor duruyor fakat eğer illaha garantici olucam diyorsan forumdaki tamoxifen kullanımlarını görebilirsin 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hocalar selam, kan testi veremedim. hastaneye geldiğimde sağ olsun doktor bey zahmet edip gelmemişti ve laba sekreter mi hemşiremi mi neyse yanındaki görevli hanım gönderdi. şikayetimi dinlemeden yönlendirince ve benden 4 tüp kan alınınca herşeye bakacaklar herhalde diye kendi kendimi kandırdım. içten içe hüsran olacağını biliyordum ki nitekim öyle oldu. kürden de öte, asıl amacım olan d vitaminine bile bakılmamış.

her neyse. ben başka bir soruyla geldim. aile evinden üniversiteye döner dönmez kan testi vereceğim inşallah. asıl sorum şu, kürün tam maliyetini kestirebilir miyim? only testo yapacağım. etki alacağım seviyede düşük dozlarla başlamak istiyorum, rimo bütçemi aşacaği için ertelemek istiyorum.

2700-3000 kalorilik bir diyet planlıyorum, sadece tavuk, somon, yumurta kullanacağım ana protein kaynakları olarak. süt ürünleri badiciler arasında genelde pek sevilmez ancak peynir de tüketeceğim, kırmızı et yok tabi ki :)

başlangıç seviyesi only testo kürüm + beslenmem 8k - 9k bandını geçer mi?

kan tahlilini yurduma yakın hastanede yaptıracağım düzenli olarak. tahlil fiyatını buraya eklerim sorduğum zaman. sizden testo dozu, marka ve kan tahlili sıklığım hakkında tavsiye alacağım. bütçen az kardeşim, hiç bulaşma diyorsanız lütfen belirtin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tiger87    10
dips enjoyer, 08.02.2024 - 05:39 yazdı:

hocalar selam, kan testi veremedim. hastaneye geldiğimde sağ olsun doktor bey zahmet edip gelmemişti ve laba sekreter mi hemşiremi mi neyse yanındaki görevli hanım gönderdi. şikayetimi dinlemeden yönlendirince ve benden 4 tüp kan alınınca herşeye bakacaklar herhalde diye kendi kendimi kandırdım. içten içe hüsran olacağını biliyordum ki nitekim öyle oldu. kürden de öte, asıl amacım olan d vitaminine bile bakılmamış.

her neyse. ben başka bir soruyla geldim. aile evinden üniversiteye döner dönmez kan testi vereceğim inşallah. asıl sorum şu, kürün tam maliyetini kestirebilir miyim? only testo yapacağım. etki alacağım seviyede düşük dozlarla başlamak istiyorum, rimo bütçemi aşacaği için ertelemek istiyorum.

2700-3000 kalorilik bir diyet planlıyorum, sadece tavuk, somon, yumurta kullanacağım ana protein kaynakları olarak. süt ürünleri badiciler arasında genelde pek sevilmez ancak peynir de tüketeceğim, kırmızı et yok tabi ki :)

kan tahlilini yurduma yakın hastanede yaptıracağım düzenli olarak. tahlil fiyatını buraya eklerim sorduğum zaman. sizden testo dozu, marka ve kan tahlili sıklığım hakkında tavsiye alacağım. bütçen az kardeşim, hiç bulaşma diyorsanız lütfen belirtin.

Merhaba öncelikle yazılarından üniversite öğrencisi olduğunu anlıyorum.

İlk kürünü senin gibi bir üniversite öğrencisiyken yapan ve çok verim alan birisi olarak naçizane tavsiyelerim;

1. En az 2 yıllık sürekli spor geçmişin yoksa küre girme.
  2. Yaşın 24’den küçükse kesinlikle girme, hormonlarını bozma ihtimalin çok yüksek.
  3. PCT yapmayacaksan kesinlikle girme. SAĞLAM bir PCT için 8-10 bin TL min bütçen olmalı.
  4. Küre gireceksen mümkün mertebe eczane ürünü  kullan. Aşırı derecede sahte ürün var. Bizim zamanımızda bu kadar yoktu.
  5. Kürün sonunu getiremeyeceksen küre girme. 
  6. Kür boyunca çok iyi beslenmelisin. 
  7. Son olarak bütçen az, mevcut enflasyonda herşey aşırı pahalandı. Only testo için bile 4-5 ay yaptığını var sayarsak limitin dolar.

Sonuç olarak; mümkün mertebe son sınıra kadar doğal gitmekte fayda var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tiger87, 9 saat önce yazdı:

2. Yaşın 24’den küçükse kesinlikle girme, hormonlarını bozma ihtimalin çok yüksek.

3. PCT yapmayacaksan kesinlikle girme. SAĞLAM bir PCT için 8-10 bin TL min bütçen olmalı.

aynen hocam, üniversite öğrencisiyim. yaşım 20 ama kendimi kür için hazır hissediyorum.

biraz eksik yazdım sanırım, önümüzdeki 3 ay için aylık 8-10k bütçem olacak zaten. daha sonra da pct için gerekirsebir iş bulup çalışırım o önemli değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kado    103
dips enjoyer, 08.02.2024 - 05:39 yazdı:

10 kasım 2023 de yaptığım hesap 

IMG_2892.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tiger87    10
dips enjoyer, 3 saat önce yazdı:

aynen hocam, üniversite öğrencisiyim. yaşım 20 ama kendimi kür için hazır hissediyorum.

biraz eksik yazdım sanırım, önümüzdeki 3 ay için aylık 8-10k bütçem olacak zaten. daha sonra da pct için gerekirsebir iş bulup çalışırım o önemli değil.

Ben fikrimi yazdım artık karar sana ait :)

Kado, 1 saat önce yazdı:

10 kasım 2023 de yaptığım hesap 

Bu listenin güncel fiyatı şu an 15 bin civarıdır. Aynı zamanda suplement yok.

Kürden max verim için suplementle de desteklemek lazım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tiger87, 11.02.2024 - 15:01 yazdı:

Ben fikrimi yazdım artık karar sana ait :)

sağ olasın hocam, 2 ay sonra konuyu hortlatmış olayım. :)

Tiger87, 11.02.2024 - 01:36 yazdı:

Yaşın 24’den küçükse kesinlikle girme, hormonlarını bozma ihtimalin çok yüksek.

Bu 24 yaş kriterini biraz irdelemek istiyorum. Nasıl zararları olur ve minimale indirip bir yol bulunabilir mi? 20 yaşındayım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: bodydarica
      Hocalarım merhaba,
      Piyasada olan ilaçlara güvenim olmadığı için eczane kürü yapmak istiyorum...
      Haftalık 500mg sustanon 12 hafta yapıyım diyorum yanına primobolon eklememde faydama mı olur enjeksiyonları nasıl planlasam benim için daha iyi olur. Şuan ki formumu ekliyorum yardımcı olursanız sevinirim  

• Yazan: ardas
      Merhaba arkadaşlar,
      Ben normalde kan testlerimi özelde yaptırıyordum sonuçları kendi koçuma analiz ettiriyordum fakat fiyatlar iyice artmış ve artık devlette yaptırmak istiyorum fakat özel olarak şu şu değerlerime baktırcam diyip yaptıramıyorum kan testini tek tek bölümlerden randevu mu almam lazım ürolojiden filan ?
    • Yazan: Yavuz
      Selamlar arkadaşlar.
      Bugün kan testi verdim aç karnına bolde testo küründeyim jinekomasti var bende ama daha önceki kürden kalma 4 hafta ilaç kullandım kestim ve 2 haftadır ilaç kullanmıyorum  ilk sorum - 24 mayısta ameliyat var bu değerlere göre tekrar etmez değil mi jinekomasti bir de ikinci sorum - bolde çalışmış mı bu değerlerden anlaşılıyor mu ??

• Yazan: bikiniathlete
      Merhaba peptidtürkiye.com ailesi,
      5 yıldır fitness yapıyorum 2 kez bikini kategorisinde yarıştım hiçbir androjen kullanmadım (diüretikler dahil) İlk kez en az zararla kütle koymak istiyorum Gh alamıyorum malum fiyatlar, 49 kiloyum.
      Primobolan kullanmak erken mi olur? Ağır mı gelir? Olumlu etkisini görür müyüm? @metinav @Askabar @otopsicikedi @rastlantisal @Diver @SantoR @SPECTRE
    • Yazan: ballyozboy
      Herkese iyi günler diliyorum.
      22 yaşında 175 boy 78 kilograma Sahip biriyim. 3 yıldır vücut geliştirme yapıyorum ve artık steroide başlama kararı aldım. İlk kürümle alakalı birkaç sorum olacak. (Steroid kürleriyle ilgili pek bilgim yok yanlışlarım için kusura bakmayın)
      Elimde irandan aldığım aburaihan marka testesteron enanthate var. Yanına Deca, boldenon ve dianabol kullanmam nasıl olur? Testosteronun östrojen tuverlerine aromatizayonunu önlemek icin de arimidex kullanma düşüncesindeyim. Güncel olarak Deca, dianabol ve boldenonu nereden temin edeceğimi, kime güvenip ürün alacağımı ve hangi marka olması gerektiği konusunda yardıma ihtiyacım var.  Yaşadığım bir travma sonrası antidepresan kullanıyorum. Antidepresan kullanımı kürü olumsuz etkiler mi? Ne gibi etkileri olur? Ürünleri kaç mg kullanmam başlangıç için doğru olur? Şimdiden yanıtlarınız için teşekkür ederim...

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.