Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Tren34

Only primabolon kürü yapacağım nelere dikkat etmeliyim?

Önerilen İletiler

Tren34    1

Arkadaşlar merhaba only primabolon kürüne girmeyi düşünüyorum yaşım 20 boyum 1.80 kilom 75 yaklaşık 1 senedir vücut geliştirme yapıyorum (daha önceden hiç spor geçmişim olmamıştı) ancak sonuç hüsran çok çıplak gözle zar zor görülebilecek bir şekilde gelişme kaydettim ve bu durumdan dolayı çok üzgünüm salonda gören herkes “yeni mi başladın”, “dur yardım edeyim kardeşim” tarzı şeyler söylüyorlar bu yüzden gelişimimi azda olsa arttırması için only primabolon kür girmeyi düşünüyorum.

Ancak kısa bir süre önce jinekomasti ameliyatı oldum ve tekrar çıkmasından korkuyorum sizce bu kürdeyken tekrar çıkabilir mi? çıkmaması için hangi ilaçları kullanmam gerekli (zaten halihazırda 20 mg tamoxifen kullanıyorum) haftalık kaç mg almam gerekli? ayrıca eczane ilaçları dışında steroid kürlerine girmeyi istemiyorum ilaçların çok zor bulunduğunu duydum lütfen yardımcı olun🙏 okuduğunuz için saolun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

raretesto    22

only primanın sana kayda değer hiç bir faydasının olacağını düşünmüyorum eğer şöyle şeyler; hiç bir zararı yok, pct gerektirmez, hormonlarına hiç bir etkisi yok gibi diyenleri duyarak bunu yapmayı planladıysan bu kararından vazgeçmeni öneririm :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tren34    1
raretesto, 3 dakika önce yazdı:

only primanın sana kayda değer hiç bir faydasının olacağını düşünmüyorum eğer şöyle şeyler; hiç bir zararı yok, pct gerektirmez, hormonlarına hiç bir etkisi yok gibi diyenleri duyarak bunu yapmayı planladıysan bu kararından vazgeçmeni öneririm :)

Hocam 1-2 kg kas bile mi kazandırmaz veya yağ yakmaz yağ yakıcı etkisi olduğu söyleniyordu yağımda var biraz

• Kaka 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    443
Tren34, 7 dakika önce yazdı:

Hocam 1-2 kg kas bile mi kazandırmaz veya yağ yakmaz yağ yakıcı etkisi olduğu söyleniyordu yağımda var biraz

1,2 kg kas mı? Sen bence ilaca hiç bulaşma. Sen bugün 20,30 k küre gir 500,600 g vücut geneli kas ekle öp başına koy. Kas demek et demek vücudun her yerinde et yapacak bu mümkün mü? Mümkün ama yılını, yıllarını alır insanların kürde aldıkları sudur çoğu kişi onu kas sanar sonra bırakınca sarkıyor diye cahilce şeyler söylerler halbuki bırakınca giden su. Ve içi su dolu balon tahliye edilirse sönük, pörsümüş balon olarak kalır.

• Palyaço 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tren34    1
GHOST, Şimdi yazdı:

1,2 kg kas mı? Sen bence ilaca hiç bulaşma. Sen bugün 20,30 k küre gir 500,600 g vücut geneli kas ekle öp başına koy. Kas demek et demek vücudun her yerinde et yapacak bu mümkün mü? Mümkün ama yılını, yıllarını alır insanların kürde aldıkları sudur çoğu kişi onu kas sanar sonra bırakınca sarkıyor diye cahilce şeyler söylerler halbuki bırakınca giden su. Ve içi su dolu balon tahliye edilirse sönük, pörsümüş balon olarak kalır.

Dostum bilmediğim için soruyorum ya biraz sakin ol😁

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    77
Tren34, 13 dakika önce yazdı:

üzgünüm ama daha çok öğrenmen gereken konular var.

bir form atarsan sana yardımım dokunur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tren34    1
metropol, 23 dakika önce yazdı:

bir form atarsan sana yardımım dokunur 

IMG_0249.jpeg IMG_0252.jpeg

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
raretesto    22
Tren34, 25 dakika önce yazdı:

hayır dostum ne kas yapar ne yağ yakar vücuduna vereceğin zararla kalırsın ayrıca 1 senelik spor geçmişim var dedin formuna baktım ilaç kullanma kararı vermek için öncelikle kendine bi alt yapı oluşturmalısın 1 sene içinde doğru antrenman atmayı ne kadar öğrendin ne kadar beslenmene uykuna dikkat ettin bu spor emek sporu mantık sporu araştırma sporu. öncelikle bu dediklerimi yapmayı öğren doğru şekilde 1 sene daha geçir ilaç işi şaka değil forumda ilaç kullanan insanların şikayetlerini görebilirsin. ayrıca duruş bozukluğunda var. kendine dikkat et akıllıca hareketlerde bulun ki ileri yaşlarında sorunlar yaşamayasın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tren34    1

Anladım hocam saolun yardım edip zaman ayırdığınız için. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byreal22    50
Tren34, 1 saat önce yazdı:

...

Bu form ilaç düşünmen için çok erken dostum

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    443
Tren34, 5 saat önce yazdı:

...

Sen doğal olarak gelmen yere ulaşmana çok var önce doğal olarak üst seviyelere gel en son ilaç.

Ama sana şunu söylemek isterim alt yapın güzel duruyor üzerine düşülür doğru bir yol izlenirse ileride harika bi vücudun olabilir. :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tren34    1
GHOST, 1 dakika önce yazdı:

Sen doğal olarak gelmen yere ulaşmana çok var önce doğal olarak üst seviyelere gel en son ilaç.

Ama sana şunu söylemek isterim alt yapın güzel duruyor üzerine düşülür doğru bir yol izlenirse ileride harika bi vücudun olabilir. :) 

Anladım hocam steroid işlerine bulaşmamaya karar verdim çok saolun zaman ayırdığınız için😁🙏

• Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: azizcato
      Herkese selamlar 23 yaşında uzun yıllardır spor yapan biriyim ilk kürümde14 Mart tarihinde ilk iğneyi vurduğum haftalık 250 mg only testo kürümde son 2 3 haftadır göğüs uçlarımda ağrı yanma kaşıntı gibi sorunlar yaşıyorum kürün öncesinde ve kür sırasında bütün değerlerime baktırdım şuanda göğüs uçlarımdaki bu sorun için arimidex mi kullanmam gerekiyor yada türevi başka bir ilaç yardımlarını fikirlerinizi bekliyorum kür öncesi ve kürdeyken olan kan tahlillerimi paylaşıyorum sizlerle.

• Yazan: `Tesron
      Esselamun aleykum, hayırlı forumlar.
      Daha 18,19 yaşlarda tuzağa düşüp steroid kullandım ve son kürümün içinde Tren Acetat da vardı ama Tren Acetatı yarısına kadar kullandım.Tam 1 yıl kadar oldu steroidi bırakalı fakat meme ucu hassasiyeti ve dokunuca batma hissi bi türlü BİTMEDİ ? Bende forumda dolaştım ve klomen kullanma kararı aldım anladığım kadarıyla. 1 hafta boyunca günde 1 klomen aldım ve şuanda çok minik kaldı hassasiyet ve batma hissi. Fakat bu sefer de zaten steroidden beri cinsel sorun yaşarken şuan hemen hemen hiç bi etki, verim alamıyorum desem hakkıdır !   Yakında dahiliye ve iç hastalıklarından randevu alıp kan testi yapacağım.
      Bilen abi kardeşler hangi testi yapmam gerektiğini söyleyebilir mi ? Ve bu yaşadığım sorunu yaşamış olan veya bilen biri ilaç ismi verebilir mi kan testime bakmadan ? Öyle bir imkan var mı ? Teşekkür Ederim.
      21 / 1.78  / 68 
      @rastlantisal @Bay-T @SERKO @SPECTRE
    • Yazan: toronto21
      Merhaba sevgili dostlar pazartesi ilk kürüm için start vermeyi düşünüyorum.
      Pazartesi
      Testo 1 ml 250 mg Bolde 1 ml 250 mg Perşembe 
      Testo 1 ml 250 mg Bolde 1 ml 250 mg Aynı şırıngaya çekip kullanmayı düşünüyorum ilk kürüm olduğu için enjeksiyonu bir sağlık kabininde yaptıracağım.
      Hangi enjektörü kullanmalıyım? Şimdiden teşekkür ederim.
    • Yazan: n4s1bxx
      Merhabalar ekte eklediğim fotoğrafta gördüğünüz üzere tah tahlillerim mevcut ve total testo referans dışı bu durumda ne yapmalıyım? Uzun süredir her hangi bir anabolik kullanmadım ve bırakma evresi de çok bilinçsiz olduğundan böyle bir durumla karşı karşıya kaldığımı düşünüyorum.
      Yardımcı olur musunuz? Düşük dozaj testo ile bu durum düzeltilebilir mi?
    • Yazan: Yasinakda
      Arkadaşlar bunlar yüksek sorun olur mu yeni bir küre giricem ?
      @rastlantisal @Diver @godofdark @otopsicikedi

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.