Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

SERKO    297

Evet arkadaşlar bugün size yine kendim de uyguladığım ve inanılmaz etki gördüğüm  zencefilli keçi boynuzu çayından bahsedicem tabi ki öncelikle biraz bu bitkiden bahsedelim

Keçiboynuzu veya harnup, baklagiller familyasından olup Akdeniz ikliminin hüküm sürdüğü yerlerde doğal olarak yetişen ve baklaları yenen, her dem yeşil çalı ya da ağaç formunda olan bir bitki türüdür. Nelere iyi gelir bu bitki kalp damar sağlığı, kemik gelişmesi, vitamin ve mineral desteğinin yanında antioksidan özelliği de bulunmaktadır. En önemli ve bizi de yakında ilgilendiren özelliği ise afrodizyak etkisi, sperm sayısına olan katkısı, libido üzerinde ki etkisi ve sertleşmeye de iyi gelen yapısıdır.

Tarifi şu şekilde:

3 adet keçiboynuzu kırarak kaynamış suya atıyoruz çeyrek çay kaşığı öğütülmüş zencefili de ekliyoruz 2 dk kadar kısık ateşte tutuyoruz sonra süzgeçte süzerek üstü kapalı bir şekilde 10 dk demlenmesini bekliyoruz ve her akşam yatmadan önce içiyoruz. Bu döngü en az 3 ay kadar tekrar edilmeli ve sonra 1 ay ara verip tekrar bir 3 ay daha devam ettirebilirsiniz.

Sonuçları sizi şaşırtacaktır, şimdiden afiyet olsun :D

• Beğen 8
  • Teşekkürler 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ulas00    18

Toplu bir şekilde demleme yaptığımızda bozulma durumu olur mu, mesela 10 bardaklık demleyip 5 günde bitirmek istesem. Ve 3  adet keçiboynuzu ve çeyrek çay kaşığı zencefili 2 bardaklık için mi ölçü verdiniz :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    441

Güzel bu konuların devamı gelsin çok kişiye faydası olur yazılanların :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    297
ulas00, Bir saat önce yazdı:

Toplu bir şekilde demleme yaptığımızda bozulma durumu olur mu, mesela 10 bardaklık demleyip 5 günde bitirmek istesem. Ve 3  adet keçiboynuzu ve çeyrek çay kaşığı zencefili 2 bardaklık için mi ölçü verdiniz :) 

Tek bardaklık ama 5 6 keçiboynuzu ve yarım çay kaşığı zencefille 2 bardaklık elde edebilir bozdolabında muhafaza edebilirsin.Maximum 2 günlük olabilir.

gigabatu, 45 dakika önce yazdı:

bu seri hiç bitmesin hocam :D 

seri sürekli güncellenecek bitkilere çok güveniyorum yazdığım her kürü kendim denedim ve çok fayda gördüm.

GHOST, Bir saat önce yazdı:

Güzel bu konuların devamı gelsin çok kişiye faydası olur yazılanların :) 

farklı reçeteler de var zamanlar onları da paylaşacağım :)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    232

Tecrübelerinize dayanarak soğuk sıkım keçiboynuzu pekmezi ile direkt keçi boynuzu kaynatmanın arasında bir fark varmıdır sizce hocam?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trznd    71

Serkan abi resmen keçiboynuzuyla aşk yaşıyor ya. Serkan abi sayesinde keçiboynuzunun mucizelerini öğrendim yemin ederim. Takipteyim abi

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    297
trznd, 23 dakika önce yazdı:

Serkan abi resmen keçiboynuzuyla aşk yaşıyor ya. Serkan abi sayesinde keçiboynuzunun mucizelerini öğrendim yemin ederim. Takipteyim abi

kardeşim keçiboynuzunu prof doktorlar spermiyogram sonrası kesinlikle öneriyorlar çünkü sıfır olan sperm sayısını 2 3 ay içersinde 15 20 milyonlara çıkarıyor.Birçok kişide denedik inanılmaz geri dönüşler oldu bizim gibi sporcuların belirli periyotlarla kesinlikle kullanması gerekiyor

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Herkül    29
SERKO, 6 saat önce yazdı:

Evet arkadaşlar bugün size yine kendim de uyguladığım ve inanılmaz etki gördüğüm  zencefilli keçi boynuzu çayından bahsedicem tabi ki öncelikle biraz bu bitkiden bahsedelim

Keçiboynuzu veya harnup, baklagiller familyasından olup Akdeniz ikliminin hüküm sürdüğü yerlerde doğal olarak yetişen ve baklaları yenen, her dem yeşil çalı ya da ağaç formunda olan bir bitki türüdür. Nelere iyi gelir bu bitki kalp damar sağlığı, kemik gelişmesi, vitamin ve mineral desteğinin yanında antioksidan özelliği de bulunmaktadır. En önemli ve bizi de yakında ilgilendiren özelliği ise afrodizyak etkisi, sperm sayısına olan katkısı, libido üzerinde ki etkisi ve sertleşmeye de iyi gelen yapısıdır.

Tarifi şu şekilde:

3 adet keçiboynuzu kırarak kaynamış suya atıyoruz çeyrek çay kaşığı öğütülmüş zencefili de ekliyoruz 2 dk kadar kısık ateşte tutuyoruz sonra süzgeçte süzerek üstü kapalı bir şekilde 10 dk demlenmesini bekliyoruz ve her akşam yatmadan önce içiyoruz. Bu döngü en az 3 ay kadar tekrar edilmeli ve sonra 1 ay ara verip tekrar bir 3 ay daha devam ettirebilirsiniz. Sonuçları sizi şaşırtacaktır, şimdiden afiyet olsun :D

Hocam kürden çıktım ilk tarifinizi dün uygulamaya başladım verdiğiniz tarifi keçiboynuzu pekmezine karıştırdım her akşam yatmadan 1 tatlı kaşığı yiyorum bunun yanında çakşır otu/ çoban çökerten çayınıda kaynatıp içeyimmi ? 

2 hafta sonra pctye başlıcam daha detaylı tahlil yaptırınca konuşuruz şimdiden teşekkürler hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    851

Emeğinize sağlık. Böyle konuların forumda artması lazım :) 

3 ay her gün mü?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    297
KlasikFizik, 5 saat önce yazdı:

Tecrübelerinize dayanarak soğuk sıkım keçiboynuzu pekmezi ile direkt keçi boynuzu kaynatmanın arasında bir fark varmıdır sizce hocam?

soguk sıkım çekirdekleriyle birlikte öğütülmesi demek keçiboynuzu çayını yapmamızın sebebi kabuğunda ki minerallerden yararlanmak araştırdığım kadarıyla bu minareller kendini sıcak suda bırakıyor aslında afrodizyak etkisi tamamen kabuktan geliyor.

forbit, 5 saat önce yazdı:

Emeğinize sağlık. Böyle konuların forumda artması lazım :) 

3 ay her gün mü?

kesinlikle her gün 

Herkül, 5 saat önce yazdı:

Hocam kürden çıktım ilk tarifinizi dün uygulamaya başladım verdiğiniz tarifi keçiboynuzu pekmezine karıştırdım her akşam yatmadan 1 tatlı kaşığı yiyorum bunun yanında çakşır otu/ çoban çökerten çayınıda kaynatıp içeyimmi ? 

2 hafta sonra pctye başlıcam daha detaylı tahlil yaptırınca konuşuruz şimdiden teşekkürler hocam 

Hayır çaya gerek yok şuan Total testosteron durumuna göre bakıp konuşalım 

• Alkış 1
  • Tamam 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sonmez    39

Hocam bahsettiğiniz 1.bitkisel kür ile beraber yapsak avantaj sağlar mı yoksa birini seçsek yeterli mi? @SERKO

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    297
sonmez, 14 saat önce yazdı:

Hocam bahsettiğiniz 1.bitkisel kür ile beraber yapsak avantaj sağlar mı yoksa birini seçsek yeterli mi? @SERKO

1.küre ilave keçiboynuzu çayını da ekleyebilirsin ben kendimde kullandım problem olmaz 

ama sende ki sorun nedir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sonmez    39
SERKO, 2 saat önce yazdı:

1.küre ilave keçiboynuzu çayını da ekleyebilirsin ben kendimde kullandım problem olmaz 

ama sende ki sorun nedir?

Libido kaybı var abi.Kür kullanmıyorum, daha kaliteli ereksiyonlar ve libido için kullanmak istedim.En son testlerim güzeldi önümüzdeki hafta tekrar vereceğim bakalım 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aksiyonist    8

@SERKO abi bende steroid kullanmıyorum, evliyim libidomu beğenmiyordum son zamanlarda ne olduysa artık, çakşır otu, çoban çökerten ve keçi boynuzu özü tarifinizi kullanıyorum, inanılmaz fark yarattı bende.

Herkese tavsiye ediyorum, öyle düzenli de kullanmadım. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    441

Emeğine sağlık konu sahibinin. Libido konusunda keçiboynuzu ve hurma özü eksi seviyeyi artı seviyelere taşır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    297
Aksiyonist, 27.01.2024 - 15:04 yazdı:

@SERKO abi bende steroid kullanmıyorum, evliyim libidomu beğenmiyordum son zamanlarda ne olduysa artık, çakşır otu, çoban çökerten ve keçi boynuzu özü tarifinizi kullanıyorum, inanılmaz fark yarattı bende.

Kesinlikle fark yaratır ayrıca sperm sayısına ve kalitesine de direk etkisi var 

sonmez, 27.01.2024 - 13:39 yazdı:

Libido kaybı var abi.Kür kullanmıyorum, daha kaliteli ereksiyonlar ve libido için kullanmak istedim.En son testlerim güzeldi önümüzdeki hafta tekrar vereceğim bakalım 

ilave ceviz tüketimine önem var günlük 60 70 gram kafi.

GHOST, 27.01.2024 - 17:11 yazdı:

Emeğine sağlık konu sahibinin. Libido konusunda keçiboynuzu ve hurma özü eksi seviyeyi artı seviyelere taşır.

rica ederim bir kaç gün sonra düz duvara tırmandıracak bir tarif paylaşıcam :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BlaBla    18
SERKO, 18.01.2024 - 11:01 yazdı:

Tarifi şu şekilde:

3 adet keçiboynuzu kırarak kaynamış suya atıyoruz çeyrek çay kaşığı öğütülmüş zencefili de ekliyoruz 2 dk kadar kısık ateşte tutuyoruz sonra süzgeçte süzerek üstü kapalı bir şekilde 10 dk demlenmesini bekliyoruz ve her akşam yatmadan önce içiyoruz. Bu döngü en az 3 ay kadar tekrar edilmeli ve sonra 1 ay ara verip tekrar bir 3 ay daha devam ettirebilirsiniz. Sonuçları sizi şaşırtacaktır, şimdiden afiyet olsun :D

Hocam ereksiyon sorunu için hangisini yapmalıyız ? Hepsinde ereksiyon sorunu yazıyor 😂 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    297
BlaBla, 4 saat önce yazdı:

Hocam ereksiyon sorunu için hangisini yapmalıyız ? Hepsinde ereksiyon sorunu yazıyor 😂 

bunu tarifi uygula bu tarif daha çok ereksiyon sıkıntısı çekenler için daha uygun.

Aksiyonist, 27.01.2024 - 15:04 yazdı:

bütün tarifleri kendim uyguladım sonuçlar çok iyiydi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: SERKO
      Arkadaşlar merhaba sizlerle kendimde kullandığım kullandırttığım ve maksimum etki aldığım bitkisel kürlerden ilkini paylaşıyorum.
      bu kürde ki amaç aas lerden sonra ki ereksiyon kabiliyetini daha çok arttırmak libidoyu düzenlemek ve sperm sayısını arttırmak
      tarifimiz şu şekilde :
      1 kavanoz keçiboynuzu özü (soğuk sıkım olacak marka olarak hünnap yada nivalis olabilir ben genel de nivalis kullanıyorum ) 50 gr çakşır otu toz haline gelecek 50 gr çoban çökerten toz haline gelecek 50 gr kuş üzümü çekirdeği tozu 30 gr ginseng 50 gr fındık tozu  50 gr zencefil tozu 20 gr arı sütü polen 30 gr propolis arkadaşlar tüm malzemeler iyice karıştırılacak eğer ki yapamazsanız aktar sizin için yapabilir. Kavanoz güneş ışığından ayrı serin bir yerde muhafaza edilecek her akşam yatmadan önce bir tatlı kaşığı yenilecek bu döngü 3 ay devam edecek sonra en az 1,5 ay ara verilip sizin durumunuza göre tekrar devam edilebilir. Şimdiden afiyet olsun bol şans.  

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.