Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

voSaydin

Uzun ester ilaçlarla definasyon olur mu?

Önerilen İletiler

voSaydin    3

herkese selamlar, sorum şu

trenbolone enantat ve testosterone enantat ile definasyon yapılır mı? yapılırsa kısa esterden çok farkı olur mu

18 yaşındayım 176 boyum 83kg var şuanda pct deyim hatlarım inanılmaz şekilde kapanmış durumda yağlı ve suluyum güç kaybım çok az. Definasyonu 300/400 tren enanthe 500 ya da 750 de testosterone enanthe ile yapmayı düşünüyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir. Maddiyatım en fazla 2, düşük dozlarda ise 3 ilacı kaldırabilecek düzeyde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ulquiorra_z    196

olurda yani birazcık daha sulu bi form olabilir o kadar kasmaya gerek yok bende cutu  testo enanthele yaptım memnun kalmıştım gayet

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
voSaydin    3
ulquiorra_z, 3 dakika önce yazdı:

olurda yani birazcık daha sulu bi form olabilir o kadar kasmaya gerek yok bende cutu  testo enanthele yaptım memnun kalmıştım gayet

Yağ yakımında çok bir fark olmayacaksa biraz sulu olmanın zararı olmaz diye düşünüyorum. belki 2. flakonu prop alırım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
voSaydin, 50 dakika önce yazdı:

trenbolone enantat ve testosterone enantat ile definasyon yapılır mı? yapılırsa kısa esterden çok farkı olur mu

18 yaşındayım 176 boyum 83kg var şuanda pct deyim hatlarım inanılmaz şekilde kapanmış durumda yağlı ve suluyum güç kaybım çok az. Definasyonu 300/400 tren enanthe 500 ya da 750 de testosterone enanthe ile yapmayı düşünüyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir. Maddiyatım en fazla 2, düşük dozlarda ise 3 ilacı kaldırabilecek düzeyde

ya su tutabilir ester muhabbeti varda, yarışmacı bi arkadaşım var tr jr classic şampiyonu enanthate ile hazırlandı yarışa herifin kıçındaki tarakları sayamıyordun o kadar fazlaydı. Gayet yapılır gidip te propa o kadar para vermeye gerek yok 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    232

Ben yaptım oldu. Tek sırrı var E2 yüksek gelirse onu aşağı çekmek, kan değerlerini kontrol etmeyi öğrenmek.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mahmutaga    35

Uzun Ester Cut olur hemde gayet Iyi olur. Ester pek Fark Yok ayni testesteron cunku. Sen yedigin ictigin kalori Onemli. Test e Az carbs Cut yaptim. Ve gayet guzel define oldum. 

• Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
voSaydin    3
KlasikFizik, 36 dakika önce yazdı:

Ben yaptım oldu. Tek sırrı var E2 yüksek gelirse onu aşağı çekmek, kan değerlerini kontrol etmeyi öğrenmek.

bir koçla çalışmayı düşünmüyorum

günde 1 proviron 3 günde 1 arimidex 15 günde 1 tamoksifen. duygusal olarak östrojenimin çok yükseldiğini hissedersemde dostinex kullanmayı düşünüyorum. Kan değerleri ile ilgili tavsiyen neler?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    74

amacın sadece form tutayımsa olur ama bir kısa ester ile uzun esterin hissiyatı asla karşılaştırılmaz 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.194

Her ilaçla yersen bulk yemez isen define olursun fakat ürünlerin bulk için olan ve define için olan güçlü yönleri var amaca hedefe göre kullanım çok daha başarılı sonuçlar çıkarır 

• Beğen 1
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    409

Biraz vücuduna bağlı kalori açığı yaratıp yüksek protein beslenirsen gayet olursun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
voSaydin    3
metropol, Bir saat önce yazdı:

amacın sadece form tutayımsa olur ama bir kısa ester ile uzun esterin hissiyatı asla karşılaştırılmaz 

Evet tam olarak istediğim bu. yarışma formu hedeflemiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.397

150 testosteron enhantate yanına 200 tren enhantate eklersen, E2den yana pek sorun yaşamazsın ve pek su tutmazsın. Semih'in de dediği gibi giren kalori - çıkan kalori ilişkisi sana bulk yada cut yaptırır. Cut dönemi beslenmeyi ketoya çevirirsin yavaş yavaş konu kapanır. Tabi bunu kalori açığı oluşturarak yapacaksın.

Hazır yeri gelmişken söyleyeyim. Sosyal medya diyetisyenlerinde keto ve if'e karşı muntazam bir ön yargı vardı. Bilimsel argümanlarla da bunu destekliyorlardı ama en büyük sorunları hiç denememiş olmaları idi. Şimdi en elit atletlerin, ironman sporcularının keto beslendiğini duyduklarında ufaktan R yapmaya başladılar bile. Açıklama olarak da adaptasyon diyorlar :D. Keto yani nam-ı diyar taşdevri diyeti hafife alınır bir şey değil. Gr karşılığının 4,5 katı proteinle diyet döneminde vücudun hala anabolik modda kaldığı da bilimsel argümanlarla destekleniyor. Güç konusunda da ilk 15 gün evet güç kaybı yaşansa da sonraki zamanda dinçlik ve güç artışı geliyor. Anaboliklerden destek alıp keto ile istediğin definasyonu yapabilirsin.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
voSaydin, 15 saat önce yazdı:

bir koçla çalışmayı düşünmüyorum

günde 1 proviron 3 günde 1 arimidex 15 günde 1 tamoksifen. duygusal olarak östrojenimin çok yükseldiğini hissedersemde dostinex kullanmayı düşünüyorum. Kan değerleri ile ilgili tavsiyen neler?

Armidex ile tamoksifen tam tersi olacak. Yani tamoksifen her gün armidex 15 günde bir. Ayrıca östrojenin yükselirse değil prolaktinin yükselirse dostinex veya casaber kullanmalısın. 

• Beğen 1
  • Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mobidik    5
KlasikFizik, 22 saat önce yazdı:

şuan arkadaşın dediği şekilde define oluyorum , güncel e2 143 arimidexe başladım tahminin ne kadar su atar vücut 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    232
mobidik, 14 dakika önce yazdı:

şuan arkadaşın dediği şekilde define oluyorum , güncel e2 143 arimidexe başladım tahminin ne kadar su atar vücut 

Beslenmen uygunsa düzenli kullanırsan farkını göreceğin kadar atar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    851
voSaydin, 09.01.2024 - 17:15 yazdı:

Olur internet ortamında kısa definasyon uzun bulk söylemleri birinin kuyuya attığı taş gibi düşün ülkede biri bir şeyi yazar herkes onu doğru kabul eder ve sorgulamaz :) Definasyon da boldenon, deca bile kullanılır reddit okuyorsan görürsün zaten :) Ama ülkede sorsan hepsi bulkta sadece kullanılır gibi yorumlanıyor.

• 100 Puan 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638

Ester denilen şey zaten ilacın kanda kalma süresini belirliyor. Enanthate yarılanma ömrü 5 gün, propionate esteri 1.5 gün. Sen vücudundaki e2 seviyelerini kontrol altına almazsan hangi esteri kullanıyorsan kullan, sulanmaya ve yağlanmaya daha müsait olursun. Şu uzun ester sulandırır lafı da kimden çıktı anlamış değilim. 250 mg test e ile beklediğimden çok iyi bir şekilde define oldum zamanında. Hangi esteri kullanırsan kullan asıl kilit nokta e2 seviyesini kontrol altında tutmak, tercihen orta-düşük seviyelerde olması definasyon için idealdir. (20-25 pg/ml arası) 

• Alkış 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: n4s1bxx
      Merhabalar ekte eklediğim fotoğrafta gördüğünüz üzere tah tahlillerim mevcut ve total testo referans dışı bu durumda ne yapmalıyım? Uzun süredir her hangi bir anabolik kullanmadım ve bırakma evresi de çok bilinçsiz olduğundan böyle bir durumla karşı karşıya kaldığımı düşünüyorum.
      Yardımcı olur musunuz? Düşük dozaj testo ile bu durum düzeltilebilir mi?
    • Yazan: Sparta34
      Arkadaşlar selam, nasılsınız?
      Definasyondayım bi süredir ve uzun bi zaman bulk yapamayacağım yaparsam da çok ağır değil ufak 2-3 aylık şeklinde. Elimde sp nin boldeleri var zamanında stok yapmıştım. Tren ace ile kombini nasıl olur deneyimleyen var mı?
      Form şuan şu şekilde. Teşekkürler şimdiden

• Yazan: canayyldx
      Merhaba hocalarım ve arkadaşlar,
      Almanya'da güvenilir orijinal ilaç satan veya bilen var mı aranızda oraya yerleşeceğimden dolayı bilmediğimden kendim için ilaç tedarik etmek istiyorum.
    • Yazan: huseyinatas7
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      18 yaşlındayım ve ilk kürüm olacak. Spor geçmişim yarım yıl kadar.
      trenbolone acethat testesterone cyp Kullanacağım yan etkilerini vs biliyorum ve kabulüm her şeyine lütfen algı yapmayalım boy 170 kilo 65 şu anlık yeme uyku düzenim yok elimde ki koruyucular, vitaminler :
      liv52 omega 3 milk thistle  Abilerim bana öğüt vermeyip lütfen yardımcı olur musunuz dozajlama hakkında 4-5 ayda baya fark görmek istiyorum o yönden bir dozajlama önerebilirseniz ikisiyle beraber ve vitaminleri de nasıl kullanabileceğimi söylerseniz sevinirim teşekkürler🥰
    • Yazan: huseyinatas7
      liv52 omega 3 milk thistle 
      3 aylık testo tren kürü kullanımı nasıl olmalı ilk kürüm lütfen ilk kürde tren olur mu demeyin kafaya koydum aldım ürünleri 
      bu vitaminleri nasıl kullanacagım

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.