Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

nakres27

Sürekli cinsellik - kürde cinsellik ?

Önerilen İletiler

nakres27    37

Yakın zamanda küre gireceğim lakin cinsellik fazlasıyla aktif bir hayatım var günlük en azından 2 3 defa partnerimle beraber oluyoruz bunun artısı veya eksisi ne olur kür içerisinde herhangi bir zararı olur mu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.398
nakres27, 6 dakika önce yazdı:

Yakın zamanda küre gireceğim lakin cinsellik fazlasıyla aktif bir hayatım var günlük en azından 2 3 defa partnerimle beraber oluyoruz bunun artısı veya eksisi ne olur kür içerisinde herhangi bir zararı olur mu 

Evet bu düzen bozulabilir. Açılmış yardım başlıklarına dikkat edersen büyük bir kısmı cinsel sorunlar üzerine. Hiç bulaşma ;)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nakres27    37
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Evet bu düzen bozulabilir. Açılmış yardım başlıklarına dikkat edersen büyük bir kısmı cinsel sorunlar üzerine. Hiç bulaşma ;)

bozulacaktır mutlaka hocam onun bilincindeyim fakat küre artısı veya eksisi olur mu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.398
nakres27, Şimdi yazdı:

bozulacaktır mutlaka hocam onun bilincindeyim fakat küre artısı veya eksisi olur mu 

Cinsel hayatın küre artısı yada eksisi yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nakres27    37
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Cinsel hayatın küre artısı yada eksisi yok.

teşekkür ederim hocam. O zaman devam :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261

gel elini öpücem yemin ederim hey maşallah yiğidim 🤐

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nakres27    37
crosfredy, 1 dakika önce yazdı:

gel elini öpücem yemin ederim hey maşallah yiğidim 🤐

iş her zaman partnerde biter ben buna inanırım :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    52

Bende kürden önce hep istek vardı hatta ulan sapıkmıyım diye düşünürdüm hem geç boşalıyordum hem ereksiyon kaybolmuyordu hep hazırdım öyle diyeyim ilk küre girdiğimde viegra yutmuş gibiydim ereksiyonlar daha sert ve boşaldıktan sonra hemen tekrar ereksiyon oluyordum 2 3 kürlerde bu inişe geçti hem o sert ereksiyon yok hemde eskisi gibi fazla istek yok 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nakres27    37
Darkdefender, Bir saat önce yazdı:

Bende kürden önce hep istek vardı hatta ulan sapıkmıyım diye düşünürdüm hem geç boşalıyordum hem ereksiyon kaybolmuyordu hep hazırdım öyle diyeyim ilk küre girdiğimde viegra yutmuş gibiydim ereksiyonlar daha sert ve boşaldıktan sonra hemen tekrar ereksiyon oluyordum 2 3 kürlerde bu inişe geçti hem o sert ereksiyon yok hemde eskisi gibi fazla istek yok 

Aslında bunu kimse istemez ama galiba kaçınılmaz son bu. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
gönderildi (düzenlendi)

Günde 2-3 kez hay maşallah. Küre etkisi olmazda anteraman performansını etkiler diye düşünüyorum 

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nakres27    37
Tr3n, 9 dakika önce yazdı:

Günde 2-3 kez hay maşallah. Küre etkisi olmazda anteraman performansını etkiler diye düşünüyorum 

antrenman olarak asla sorun yaşamadım her zaman sert antrenmanlar yapıyorum tabi zamanlama çok önemli asla gün içerisinde yer vermiyorum. zihinsel olarak rahat olduğum her dönemde antrenman performansım yukarıda olur bu da iş hayatımdan kaynaklı elbette 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.398
Tr3n, 19 dakika önce yazdı:

Antrenmanı da pek etkilemiyor. Ne kadar harcıyorsan o kadar aldığın sürece. Sex sırasında sarf ettiğin kaloriyi hızlıca geri alman gerek.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
rastlantisal, 5 dakika önce yazdı:

Antrenmanı da pek etkilemiyor. Ne kadar harcıyorsan o kadar aldığın sürece. Sex sırasında sarf ettiğin kaloriyi hızlıca geri alman gerek.

Afallıyor insan enerji düşüklüğü oluyor bende pisikolojik olarak sanırım hocam o yüzden etkiliyor 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    44
nakres27, 2 saat önce yazdı:

Allah nazarlardan korusun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    99
nakres27, 3 saat önce yazdı:

hocam küre girdiğinde ne kullanacağını belirtmemişsin ama nor19 grubu deca veya dianabol tarzı östrojenini prolaktinini fırlatmayacak şeyler olursa küre veya cinsel hayatına bir zararı olmaz. ama işler kürü bıraktığında değişebilir ufak dozlarla veya en fazla 2 bileşikle yapmanı öneririm. aksi taktirde vücudun o hormon yüksekliğine alışırsa pct yapsanda eskisi kadar iyi olman onlarca ay sürebiliyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    100
nakres27, 3 saat önce yazdı:

Primo yanına ghrp6 yada cjc1295 ve yk11 yada sr9009 gibi sarmsları ekle kullan gitsin yarışmayamı gireceksin ? Testosteron yada diğer steroidler senin ereksiyon kaliteni düşürecek libidonu düşürecek tekrar düşün derim 1 kere 2 kere değil 80 kere düşün :)

Bu saydığım primo yada sarmslarda etkileyebilir hatta bazı sarmslar daha çok etkileyebilir ama asla testosteron gibi yada diğer steroidler gibi geri dönüşsüz etkileri olmayacaktır ya zaten sadwce primo ile sağlam bir ghrp6 bile kullansan çok güzel büyürsün ikiside mükemmel açlık veren ürünler kaloriyi karbıda fazla alırsın yağlanmadan büyürsün .

Az kaldı forumda başlık açıcam steroid kullanmayın diye 😄 iyi bir plaj vücudu yapmak yada  iri sağlam görünmek için testosterona bulaşmak aptallıktır bu aptallığı bende yaptım birçoğumuzda yaptık . Ereksiyon kaliten cinsel istek seviyen  %100 iken neden 70'lere düşsün mesela  .

Yinede kendi kararın ama yerinde olsam elimdeki steroidleri geri verip okutup yada çöpe atıp primo ve ghrp6 kullanırdım . Git burak hocadan ghrp6 al dene 1 flankon mesela eczanedende primo al yap bi 8 hafta kür baktın yetmiyo gider kullanırsın illa kullanacaksan kayıpları göze alıyosan 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Reftar    30
nakres27, 5 saat önce yazdı:

Onunde saygiyla diz cokuyorum 😀

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.239
nakres27, 5 saat önce yazdı:

Sen o libidoyu gelişmek istiyorsan önce salonda sonra yatakta atarsan başarılı olursun ama küre girince libidon üçse onun 10 katı yükselecek iyice zıvanadan çıkarsın ilişkine bile zarar verebilir bu durum o yüzden salonda tüm enerjiyi ağırlıklarla at kalanlarıda öyle değerlendirirsin.

Reftar, 5 dakika önce yazdı:

20-30 arası bizde öyleydik 3,5 şimdi 1 tane olunca öpüp başımıza koyuyoruz hahaha

Bir büyüğüm derdi ki o zamanlar bu arkadaşın yaşlarındaydım siz bıldırcın sexi yaparsınız liseliler gibi bizler o zaman o benim yaşlarımdaaydı 45-50 gibi bizler bir kere olur tam olur diye :D Şimdi onun yaşına gelince anlıyorsun bazı şeyleri.

• Beğen 1
  • ahahaha 2
  • Tebrikler 1
  • Şapşal 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nakres27    37
onur41_38, 2 saat önce yazdı:

Allah nazarlardan korusun.

teşekkür ederim Allah herkese nasip etsin 

Vezuchiy, 1 saat önce yazdı:

hocam küre girdiğinde ne kullanacağını belirtmemişsin ama nor19 grubu deca veya dianabol tarzı östrojenini prolaktinini fırlatmayacak şeyler olursa küre veya cinsel hayatına bir zararı olmaz. ama işler kürü bıraktığında değişebilir ufak dozlarla veya en fazla 2 bileşikle yapmanı öneririm. aksi taktirde vücudun o hormon yüksekliğine alışırsa pct yapsanda eskisi kadar iyi olman onlarca ay sürebiliyor.

hocam ilk kürüm olacak standart 

tEST E 250MG PZT-CUMA BOLDENONE 200MG PZT-CUMA DBOL 30MG PRE WO TAMOKSIFEN 10MG 3 GUNDE 1

boss41, 1 saat önce yazdı:

Primo yanına ghrp6 yada cjc1295 ve yk11 yada sr9009 gibi sarmsları ekle kullan gitsin yarışmayamı gireceksin ? Testosteron yada diğer steroidler senin ereksiyon kaliteni düşürecek libidonu düşürecek tekrar düşün derim 1 kere 2 kere değil 80 kere düşün :)

Bu saydığım primo yada sarmslarda etkileyebilir hatta bazı sarmslar daha çok etkileyebilir ama asla testosteron gibi yada diğer steroidler gibi geri dönüşsüz etkileri olmayacaktır ya zaten sadwce primo ile sağlam bir ghrp6 bile kullansan çok güzel büyürsün ikiside mükemmel açlık veren ürünler kaloriyi karbıda fazla alırsın yağlanmadan büyürsün .

Az kaldı forumda başlık açıcam steroid kullanmayın diye 😄 iyi bir plaj vücudu yapmak yada  iri sağlam görünmek için testosterona bulaşmak aptallıktır bu aptallığı bende yaptım birçoğumuzda yaptık . Ereksiyon kaliten cinsel istek seviyen  %100 iken neden 70'lere düşsün mesela  .

Yinede kendi kararın ama yerinde olsam elimdeki steroidleri geri verip okutup yada çöpe atıp primo ve ghrp6 kullanırdım . Git burak hocadan ghrp6 al dene 1 flankon mesela eczanedende primo al yap bi 8 hafta kür baktın yetmiyo gider kullanırsın illa kullanacaksan kayıpları göze alıyosan 

hocam zamanında onları da denedim aslında aşırı derecede faydasını gördüm şu an bir ameliyat süreci atlatttım 6 ay kadar spor yapmadım 3 haftadır tekrardan döndüm sayılır spora bu yüzden biraz daha ileri gitme kararı aldım. gayet başarılı prof bir hoca ile çalışıyorum. elbette risk yüksek ama denemek istiyorum. belki işler istediğim gibi giderse yarışma bile düşünebilirim. sadece nasip kısmet. ince düşüncen için teşekkür ederim 

Reftar, 28 dakika önce yazdı:

ahaha kahkaha attım gerçekten. :D Allah sizlere de nasip etsin :D

rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

bu sözünüze sonuna kadar katılıyorum harcanan efor kadar alırsan asla problem olmuyor biraz da motivasyon işi 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
boss41, 2 saat önce yazdı:

Ne rimo sevdası hocam sendeki ayıptır sorması kürün nedir sadece rimo mu ve haftada kaç mg kullanıyorsun rimoyu? 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kursat857ss    0

Cinselliğin negatif etkisi olmaz diyen neye göre diyor biraz açıklasalar keşke çünkü boşalmada bir sürü vitamin minarel atıyorsun vücuttan bende bu konuyu merak ediyorum haftada 1 nerde her gün nerde 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.398
kursat857ss, 2 saat önce yazdı:

Cinselliğin negatif etkisi olmaz diyen neye göre diyor biraz açıklasalar keşke çünkü boşalmada bir sürü vitamin minarel atıyorsun vücuttan bende bu konuyu merak ediyorum haftada 1 nerde her gün nerde 

Hafta da 1 sex nedir? 60 yaşında falan mı bunu yapan?

Gençler makaleyi hatırlamıyorum ama düzenli sex hayatı olan sporcuların testosteron oranının, sex hayatı olmayan sporculara göre 1,5 kata varan miktarda daha yüksek olabildiği üzerine idi. Diğer yandan başka bir çalışma da en üst seviye olimpik sporcuların olimpiyatlara yakın daha çok seviştikleri yönünde idi. 

Ki tüm bunların hiç bir önemi yok. Bunlar natural bireyler için. Sen dışarıdan kendi ürettiğinin kat be kat fazla testosteronu vücuduna alıyorsun. Mesela geçen gün arkadaşa yaptırdığımız üst sınırı olmayan total testosteron testinde, 500mg / hafta testosteron mix isimli ürün kullanımında kandaki testosteronun 4600 olduğunu gördük. Ki bu doğal üretim gibi dalgalı değil daimi bir değer. Sen bunu sexle bitiremezsin :D

Yine natural bir bireyde 1 orgazm yaklaşım 3gr protein kaybı demek. Döngüsü kapalı bireylerde sadece prostat sıvısı demek. Yani bizde 3gr bile değil.

Eski ve asılsız bilgi (herhangi bir araştırmaya dayanmayan. Onun yerine "ben öyle inanıyorum"a dayanan) orgazmın gelişimi baltaladığı yönünde idi. Ama son 10 yılda yapılan çalışmalarda bunun alakasız bir konu olduğunun farkına varıldı.

• Beğen 1
  • Alkış 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    233
gönderildi (düzenlendi)

Spora olan tek etkisi spordan önce yapıp salgıladığın dopamin fazlalığından dolayı sporda odaklanma, kısmı güç ve istek düşmesi olur.

tarihinde KlasikFizik tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kursat857ss    0
rastlantisal, 5 dakika önce yazdı:

Hafta da 1 sex nedir? 60 yaşında falan mı bunu yapan?

Gençler makaleyi hatırlamıyorum ama düzenli sex hayatı olan sporcuların testosteron oranının, sex hayatı olmayan sporculara göre 1,5 kata varan miktarda daha yüksek olabildiği üzerine idi. Diğer yandan başka bir çalışma da en üst seviye olimpik sporcuların olimpiyatlara yakın daha çok seviştikleri yönünde idi. 

Ki tüm bunların hiç bir önemi yok. Bunlar natural bireyler için. Sen dışarıdan kendi ürettiğinin kat be kat fazla testosteronu vücuduna alıyorsun. Mesela geçen gün arkadaşa yaptırdığımız üst sınırı olmayan total testosteron testinde, 500mg / hafta testosteron mix isimli ürün kullanımında kandaki testosteronun 4600 olduğunu gördük. Ki bu doğal üretim gibi dalgalı değil daimi bir değer. Sen bunu sexle bitiremezsin :D

Yine natural bir bireyde 1 orgazm yaklaşım 3gr protein kaybı demek. Döngüsü kapalı bireylerde sadece prostat sıvısı demek. Yani bizde 3gr bile değil.

Eski ve asılsız bilgi (herhangi bir araştırmaya dayanmayan. Onun yerine "ben öyle inanıyorum"a dayanan) orgazmın gelişimi baltaladığı yönünde idi. Ama son 10 yılda yapılan çalışmalarda bunun alakasız bir konu olduğunun farkına varıldı.

Aga ben çok sık yapmanın faydalı olduğunu düşünmüyorum haftada 1 sadece kıyas olsun diye söyledim her gün olsun iki günde bir olsun boşalmak iyi değil bence vitamin mineral atıyorsun karşı cinsin içine boşaldığında çocuk meydana getirebilecek bir bileşim var  detaylı araştırmalık bir konu herkezin fikrine saygım var 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    753

Yaparsınız zaten yapmazsanız delirirsiniz ama Tayfun abinin dediği gibi geçmişte çok tartışıldı bu konu cinsel gücü salona götürün kalanları yatağa :D 

• ahahaha 1
  • Şerefe 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.