Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

NamasteGodDamnİt

10 günde 250 mg testo - kürde 4. yıl form/tahlil

Önerilen İletiler

Selamlar herkese şimdiden herkesin yeni yılını kutluyorum. Tam 4 yıldır kürdeyim ama takip edenler hatırlayacaktır birkaç kalem ilacı döndürüp duruyorum. Son 4 haftadır da 10 günde 1 250 mg İran testo e şeklinde dinleniyorum. Aslında hafta hafta vücudunuzun sulandığını, libodunuzun biraz daha natural dönem seviyesine gerilediğini hissediyorsunuz. Antrenmanlar devam ederse hacim, güç, enerji vs yüzde 80 sizde kalıyor.

Kür içinde 88 kg idim şimdi biraz yağlandım 90 kg sabah boy 172.  Tahlillerde belirtmeme rağmen lh ve fsh bakılmamış ama zaten kapalı. Şimdi hedefim testisleri biraz büyütmek yakında zamanda 500 mg testoya çıkma niyetim yok. 

Enabiz-Tahlilleri (2).pdf

VID_20231225_142202_Moment5.jpg VID_20231220_145721_Moment147.jpg VID_20231104_155042_Moment22.jpg VID_20231217_165549_Moment.jpg 

VID_20231220_145556_Moment.jpg VID_20231220_145556_Moment2.jpg VID_20231220_145721_Moment88.jpg VID_20231220_145721_Moment123.jpg

• Beğen 2
  • Alkış 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

GHOST    442

Ben genel olarak beğendim bu vücut geliştirme ne 4 ayla ne 4 yılla ne 40 seneyle bitmiyor önün açık olsun.

Boyunda güzel tek sorun boynun kısa gibi geldi bana onun dışında beğendim. Boynuna da yapacak bir şeyin yok zaten :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu benim 8 senelik üst vücut değişimim ve güncel resimlerde kanımda 1100 mg total testo var ki zaten düzenli spor yapan birinde 700-900 mg total testo vardır. Eleştiri yapmak için eleştiri yapıyorsunuz. Üst vücuda odaklanmak ve çalışman lazım diyor adam bana yüksek perdeden :) 4 yıldır kürdeyiz de tren acetat, parabolan veya 1000 mg testo girip çıkmadık ki biz 500 testo 250 deca, anapolon vs ekle çıkar ekle çıkar geldik bugüne kadar ve tahlillerde temiz. İlk küründe alt-üstü çorba olan çok fazla insan var.  Amacım hep komple bir vücut inşa etmek oldu; büyük kasların önde gittiği, nizami bir görüntü. Baktım kolları büyütemiyorum synthol vuracak veya 100 150 mg anapolon alamayacağıma göre gelişen kaslara odaklanmayı tercih ettim minimum risk ile.  Kür kür gezmeyin, düşük dozlarla süreci yıllara yayın ki riski minimalize edindir vermek istediğim mesaj. Yoksa 20'li yaşlarınızın başında kafanızda saç kalmaz, libidonuz ölür, dengesiz ruh haliyle, sivilce dolu vücutla dolaşırsınız. 

Bu arada GHOST, boyun da çalışıyorum dostum evde 5 kg plakam var haftada 2 kez yapmaya çalışıyorum boyun ölçüm kol ölçümden büyük :)  

Görüntü4.jpg Görüntü5.jpg VID_20231217_165549_Moment.jpg VID_20231220_145721_Moment147.jpg

• Beğen 2
  • ahahaha 1
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230

bro bilseydim eliştiri yapmazdım inan herkesin eksiği vardır eliştiri iyidir kür sonu kimse ramon dino çıkamıyor benimde ön kol bileklerim çok zayıf noktam biri bunu eleştirebilir form atıyorsam 

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n, Şimdi yazdı:

bro bilseydim eliştiri yapmazdım inan herkesin eksiği vardır eliştiri iyidir kür sonu kimse ramon dino çıkamıyor benimde ön kol bileklerim çok zayıf noktam biri bunu eleştirebilir form atıyorsam 

Herkesin eksiği vardır öyle mi,  ne bilge laf ettin bak şimdi. Big Ramy seni duyduğu için mi kalflarına ağırlık verdi acaba ?  Ramon Dino nereden çıktı ne diyorsun sen gecenin bu saati ? Renk, renk 10-15 farklı ilaç kullanan birini TRT doz alan biriyle kıyaslamanın manası ne ? Nedir sizdeki bu magazin merakı ? Kolpaçino'da z raporu alamadığından şikayet eden adam gibi ön kol bileklerinden bahsediyorsun bir de. Biri senin formunda ön bileklerinden bahsediyorsa bil ki çocuktur o çünkü büyük resme bakamıyordur.  Kollarım sıcak 42 cm.. sana göre küçüktür, başkasına göre ölçülüdür bitti gitti. Ben eleştiride bir derinlik arıyorum. Kol çalış geçer benzeri bir yorum değil :D:D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261

konuya açıklık getirelim arkadaşımız yarışma podyum pro kart kovalama gibi bir hedefi olmadığından elinden geldiğince bu işi sağlıklı ve stabil ilerletmek istemiş hem sorun yaşamıyayım hem vücudum gelişmeye devam etsin gibisinden ilk başta anladım 4 yıl duyunca ınsanlar bi pro fiziği bekliyor fakat herkezin tercihi bu yandan olmuyor bu ara da 4 yıllık gelişime göre dediğin dozajlarda kullandıysan gayet iyi forma gelirsek benim görüşüm daha iyi olabilirmiymiş evet olabilirmiş sırtına yorum zaten yapılmaz muazzam genişlikte ön tarafta bir takım var eksik başlıca biceps 42 büyüklük iyi fakat daha top haline getirebilinirmiş bunun üstünde calısırsan evet yapılınabilir ufak tefek seyler genel olarak ha şu kütleyle sağlam bir küre girersen kısa sürede derece bile alabilirsin alt yapı çok iyi başarılar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
NamasteGodDamnİt, 19 dakika önce yazdı:

Herkesin eksiği vardır öyle mi,  ne bilge laf ettin bak şimdi. Big Ramy seni duyduğu için mi kalflarına ağırlık verdi acaba ?  Ramon Dino nereden çıktı ne diyorsun sen gecenin bu saati ? Renk, renk 10-15 farklı ilaç kullanan birini TRT doz alan biriyle kıyaslamanın manası ne ? Nedir sizdeki bu magazin merakı ? Kolpaçino'da z raporu alamadığından şikayet eden adam gibi ön kol bileklerinden bahsediyorsun bir de. Biri senin formunda ön bileklerinden bahsediyorsa bil ki çocuktur o çünkü büyük resme bakamıyordur.  Kollarım sıcak 42 cm.. sana göre küçüktür, başkasına göre ölçülüdür bitti gitti. Ben eleştiride bir derinlik arıyorum. Kol çalış geçer benzeri bir yorum değil :D:D 

42 cm devasa büyük adeleli kolların var bro most muscular pozu yaptığın zaman bicep de tepecik belirmiş orada triceps eritti beni shredded kardeşim başarılı hiç eksik görmedim eliştiri yapacak arkadaşlar derinden yapsın lütfen ben eliştiriyi derinden derinden yapamıyorum özür diliyorum bu arada yazdığım yorumu çok güzel idrak etmişsin

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.240

Güzel doldurmuşsun boy yarışma için gayt uygun.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mahmutaga    35

Eleştiri, kişinin gelişimine yardımcı olabilir ve motivasyonunu artırabilir.

Eksik noktaları görmemize ve üzerinde çalışmamıza yardımcı olur. Her zaman daha iyi olmaya çalışmak önemlidir…

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Slmrt    4

Hocam testoyu hiç kesmemek nekadar zararlı veya 125 mgda 8 hafta dinlenip tekrar 500 şeklinde nekadar gidilebilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399

Şahane doldurmuşsun vücudu tebrik ederim. Sadece çok zayıflar, vücudu doldurmanın ne denli zor olduğunu bilirler.

Sende benim gibi minimal doz ile ve zamana yayarak, sorun yaşamadan sürdürülebilir kür mantığı ile ilerliyorsun. Genetik olarak gelişen ve gelişmeyen yerlerimiz var. Buna yapılacak bir şey yok. Sen yine de gelişmediğini düşündüğün bölgeleri gelişmiyor diye es geçme. Bazen sonradan patlıyor. 

Genel kompozisyonu çok beğendim. Eğer yanlış görmüyorsam 30+ kg kütle eklemişsin ki bu küçük bir insan demek :D. Emeğin harikulade.

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    233

Testoda yan etki bakımından 250 ve 500 arasında uçurum farklar yok bu yüzden temel doz 500dür kürlerde. 500den sonra zarar eğrisi daha baskın oluyor o yüzden çıkabilirsin bence bu şekilde de sağlıklı ilerleyebilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik, 30.12.2023 - 18:04 yazdı:

Testoda yan etki bakımından 250 ve 500 arasında uçurum farklar yok bu yüzden temel doz 500dür kürlerde. 500den sonra zarar eğrisi daha baskın oluyor o yüzden çıkabilirsin bence bu şekilde de sağlıklı ilerleyebilirsin

Ben 500 testoda da herhangi bir yan etki görmedim. 4 yıldır kürdeyim ve hiçbir inhibitör kullanmadım. Şu an kür yapmıyorum total testo biraz daha düşsün testisleri büyütmek hedefim. Konu 250 vs 500 testo değil. 250 vs 2500 mg testo arasında da bir uçurum olamaz. Olsa olsa E2 fırlar.

rastlantisal, 30.12.2023 - 17:11 yazdı:

Şahane doldurmuşsun vücudu tebrik ederim. Sadece çok zayıflar, vücudu doldurmanın ne denli zor olduğunu bilirler.

Sende benim gibi minimal doz ile ve zamana yayarak, sorun yaşamadan sürdürülebilir kür mantığı ile ilerliyorsun. Genetik olarak gelişen ve gelişmeyen yerlerimiz var. Buna yapılacak bir şey yok. Sen yine de gelişmediğini düşündüğün bölgeleri gelişmiyor diye es geçme. Bazen sonradan patlıyor. 

Genel kompozisyonu çok beğendim. Eğer yanlış görmüyorsam 30+ kg kütle eklemişsin ki bu küçük bir insan demek :D. Emeğin harikulade.

Teşekkür ediyorum Ümit abicim. Sırt antrenmanları sonrası biceps çok fazla yoruluyor ve bazen sadece 5 set yapıp bitiyorum. Programda sadece bir günü kol antrenmanlarına ayıracağım. İyi seneler :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
NamasteGodDamnİt, 1 dakika önce yazdı:

Teşekkür ediyorum Ümit abicim. Sırt antrenmanları sonrası biceps çok fazla yoruluyor ve bazen sadece 5 set yapıp bitiyorum. Programda sadece bir günü kol antrenmanlarına ayıracağım. İyi seneler :)

O kadar ağır anabolik kullanmama rağmen halen 40 üstüne çıkamadım çıksam bile Göktuğ gibi uzun biceps yapısına sahibim dolmuyor bir türlü sende de aynısını görüyorum kaderimiz bu işimiz zor 😂

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    233
NamasteGodDamnİt, 18 dakika önce yazdı:

Ben 500 testoda da herhangi bir yan etki görmedim. 4 yıldır kürdeyim ve hiçbir inhibitör kullanmadım. Şu an kür yapmıyorum total testo biraz daha düşsün testisleri büyütmek hedefim. Konu 250 vs 500 testo değil. 250 vs 2500 mg testo arasında da bir uçurum olamaz. Olsa olsa E2 fırlar.

Yanlış anlamışım dinlenme değil de 250 dozajda ilerlediginizi sandım. En fazla 500 vuran birine göre de 250 vs 2500 dozaj yorumunuz ise çok yanlış maalesef. Öyle olsa herkes 2gr testo alırdı.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik, Şimdi yazdı:

Yanlış anlamışım dinlenme değil de 250 dozajda ilerlediginizi sandım. En fazla 500 vuran birine göre de 250 vs 2500 dozaj yorumunuz ise çok yanlış maalesef. Öyle olsa herkes 2gr testo alırdı.

Rica ederim dinleniyorum evet. Testo konusuna girmek istemiyorum sadece kimsenin uslu uslu pazartesi perşembe 1ml testo çekip enjekte ettiğini düşünecek kadar masum olmayın. Maddi gücü olan kullanıyor zaten. İyi seneler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    233
NamasteGodDamnİt, 12 dakika önce yazdı:

Rica ederim dinleniyorum evet. Testo konusuna girmek istemiyorum sadece kimsenin uslu uslu pazartesi perşembe 1ml testo çekip enjekte ettiğini düşünecek kadar masum olmayın. Maddi gücü olan kullanıyor zaten. İyi seneler.

Emin ol sandığın kadar masum değilim :) sana da iyi seneler dostum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    410

Öncelikle başarılar yorumların sadece bir kısmını okuyabildim gerçekten ;)) 

Başlangıç doz ve zamana göre gayet iyi bir vücut özellikle ön bacak kısımında muhteşem zoru başarmışsınız kolu küçük şu küçük diyen arkadaşlara şöyle bir şey dicem biraz daha izlemek ve görmeyi öğrenmek lazım bence kolunuz da gayet iyi sırt pozlarında tricepse detaylı bakarlarsa demek istediğimi anlarlar sadece vücut kapalı olduğu için çok patlak durmuyor ki bu gayet normal açıkçası vücudu ilk gördüm Buğra keskinin yapısını andırdı biraz vücut genetik olarak biraz dar bu da biraz daha fazla çalışma isteyecek başarılar 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Slmrt    4
NamasteGodDamnİt, 15 saat önce yazdı:

Dostum merhaba cruiseda (125mg) yapmıyorsun anladığım kadarıyla iyi seneler

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Slmrt, 2 saat önce yazdı:

Dostum merhaba cruiseda (125mg) yapmıyorsun anladığım kadarıyla iyi seneler

Merhaba 10 günde 1 250 mg İran testo alıyorum gerekirse bunu 14 günde 1'e çıkarırım zaten aynı kapıya çıkmış oluyor haftada 1 125 mg doz ile. Size de iyi seneler.

Ironmann, 6 saat önce yazdı:

Öncelikle başarılar yorumların sadece bir kısmını okuyabildim gerçekten ;)) 

Başlangıç doz ve zamana göre gayet iyi bir vücut özellikle ön bacak kısımında muhteşem zoru başarmışsınız kolu küçük şu küçük diyen arkadaşlara şöyle bir şey dicem biraz daha izlemek ve görmeyi öğrenmek lazım bence kolunuz da gayet iyi sırt pozlarında tricepse detaylı bakarlarsa demek istediğimi anlarlar sadece vücut kapalı olduğu için çok patlak durmuyor ki bu gayet normal açıkçası vücudu ilk gördüm Buğra keskinin yapısını andırdı biraz vücut genetik olarak biraz dar bu da biraz daha fazla çalışma isteyecek başarılar 

Teşekkür ederim detaylı yorumun için. Arka kolum dominant evet o pozlamayı yapmadım ama gayet parçalı ve hacimli. Daha fazla çalışmayı nasıl yapabilirim bilmiyorum ama steroid konusunda fazla açılmak istemiyorum :) Varsın vücudum kapalı olsun ama fiziksel, mental sağlığım bana kalsın. Buğra Keskin'i de çok severim; antrenman konusunda çok sağlamdır fakat söylediğin gibi genetik olarak vücudu gerçekten dar, benim de göğüslerim en iyi 3 bölgemden biri değil. Gücümüz yerinde olsun, senelerdir bir sakatlığım olmadı bütün bunlar kendimi şanslı hissettiğim noktalar; yarışmacı değilim, bu sporu çok seviyorum. Konu gerçekten sadece ağırlık kaldırmak değil, öyle olsaydı bende yüzde 99'u gibi kafayı biceps ile bozardım. Bu spor insanın karakterini de şekillendiriyor. İyi seneler :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    753
gönderildi (düzenlendi)
NamasteGodDamnİt, 30.12.2023 - 00:33 yazdı:

Görüntü4.jpg Görüntü5.jpg 

Eski halini ben çok daha beğendim hocam estetik benim için çok önemli yeni halin hard body olmuş biraz.

tarihinde SPECTRE tarafından düzenlendi
  • Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: n4s1bxx
      Merhabalar ekte eklediğim fotoğrafta gördüğünüz üzere tah tahlillerim mevcut ve total testo referans dışı bu durumda ne yapmalıyım? Uzun süredir her hangi bir anabolik kullanmadım ve bırakma evresi de çok bilinçsiz olduğundan böyle bir durumla karşı karşıya kaldığımı düşünüyorum.
      Yardımcı olur musunuz? Düşük dozaj testo ile bu durum düzeltilebilir mi?
    • Yazan: Sever4141
      Öncelikle merhaba saygı değer hocalarım ve arkadaşlarım.
      Yaklaşık 7 senedir VG yapıyorum son 2 senedir de anabolik steroid kullanıyorum fakat kullandığım her kürden sonra PCT yaptım son kürüm de PCT yerine Cruise & TRT yapmak istiyorum ve sonrasında tekrardan bir kür yapmak istiyorum. değerli hocalarımdan bu konu hakkında bilgi istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim 
      Kür içeriğim,
      haftada 300 mg testo enant haftada 300 mg boldenon ve 100 adet danabol kullandım  Test sonuçlarım aşağıda ilgilenen arkadaşlarım ve hocalarıma teşekkür ederim şimdiden.
      @rastlantisal @Askabar @godofdark @Diver @otopsicikedi @metinav @Bay-T

• Yazan: Synthbody
      Herkese selamlar dostlar. Uzun yıllardır sporun içindeyim ancak gerek hayat şartları gerek genetik bazı dezavantajlar, gerek sakatlıklar sürekli beni aşağı yukarı itmiş ve artık vücudumu forma sokmak konusu beni yorduktan ve işim gereği(antrenörüm) diğer tarafı da yaş çok geçmeden tecrübe etme kararı sonrası only testosteron ile yolun karanlık tarafında ilerlemeye başlamış bulunuyorum.
      Burada forumda beni anlayabilecek adam sayısı bir elin parmağını geçmeyecektir. Ancak hem kendime bir günlük olması hem de birileri aynı yoldan geçmek isterse bir referans oluşturması için bu başlığı açıyorum. Kendimle ilgili detaylı bilgileri aklıma geldikçe güncelleyeceğim şimdilik buraya genel bilgileri yazıyorum.
      Sizlerin soruları oldukça buraya güncelleyeceğim.

İlk etapta deneyim amaçlı ve maceranın keyfini çıkartmak vücudumu tanımak için kendime 20 hafta verdim aşağıda da detaylı şekilde hangi gün ne yaptığımı yazıyorum.
      Şu an 9. haftanın içindeyim. Her hafta tamamladıkça yeşil ile işaretliyorum.

Haftada 4-5 gün antrenman. Antrenman sonrası en az 20dk cardio. Günlük 5000 kalori. 261 gr protein 700 gr karbonhidrat 135gr yağ (yağdan zengin beslenmem gerekiyor bağırsaklarda problem yaratmaması için) Başlangıç ölçüleri
      Yaş:33 Boy: 181  Kilo: 73 Genel nabız 12 ye 8 (sürekli kontrol ediliyor) Güncel kg: 77 Kullandığım vitamin mineraller
      Glukozamin Omega 3 Magnezyum Çinko Vitamin C B Kompleks B12 (haftada 1 kez enjeksiyon) D3 Damla (Sabah 10 akşam 10 damla idame amaçlı) D3 Ampül (2 Hafta aralıkla) Folbiol (Folik Asit)  Kullandığım Supplementlar
      Gainer (Günlük 1 veya 2 ölçek) Creatin (9.hatfada başladım günde 1 ölçek)
    • Yazan: Jonturk
      Merhaba arkadaşlar,
      Kişisel özelliklerim:
      42 yaşındayım. 1.78 cm boyunda. 94 kg. Gençlik yıllarım olan 25 yaşındayken:
      DecaDroboloin Primobolan Kürü yapmıştım 6 hafta boyunca. 2017'den beri doğal şekilde sporumu yapıyorum. O zamanlar pct böyle bilinen, uygulanan bir yöntem değildi pek haliyle sorunda yaşamamıştık, verimde almıştık o dönem. Haftada 3 gün antrenman ile bu süreci desteklemiştim. Daha sonra 2017 yılında evlendim.  Bu durum spora tekrar dönmemede  vesile oldu. Fakat ben Troid hastasıyım arkadaşlar (aileden gelen, genetik bir durum) 
      Şimdi ise doktor kontrolünde sustanon uygulaması yapıyorum. 2. dozu aldım fakat herhangi bir pozitif etki görebildiğimi düşünmüyorum an itibarı ile. Yarın tekrar doktora gideceğim çünkü 2. enjeksiyondan sonra beni davet etmişti. (Muhtemelen doz yükseltecek). 
      Size sormak istediğim sustanonun faydası olur mu?
      Bende ne tür değişikliklere sebep olur sustanon?
      Şimdiden katkılarınız için teşekkürler.
    • Yazan: EternalWolf
      Merhaba arkadaşlar. Sporla pek ilgim yok fakat altyapım iyi.
      35 yaşındayım ve kaslar eridiği için ve dolgun görüntü sevdiğim için diyetle beraber %8-9 civarında kalıp TRT yapmak hedefindeydim. Su tutumu sevmediğim için propionate kullandım. Optimum yarışmacı seri, cam şişede OP yaza , ürünü kullandım. Eskiden Tren bile basmışlığım var ama bu ürünü çok az yani haftada 3 gün 0,5 alsam dahi benk maffetti.
      Sorunlar:
      Erken boşalma, orgazm olmadan meni gelmesi, sertleşme sorunu, orgazm olamama ve aşırı azgınlık. Bu ne biçim bir üründür? İnanın tren aldığımda bile bunun onda biri olmamıştı. Hele ki kendi kendine boşalma nasıl olur? Lütfen bana TRT için güvenli bir ürün temin edecek bir yol gösterin. Sadece kaslarda sertlik ve dolgunluk istiyorum. Beklentim düşük. Optimum bıraktım düzeliyorum ama çok kotu şeyler yaşadım. @Askabar @Rdm @hectordoyle @DeMoNhUnTeR @otopsicikedi

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.