Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

gigabatu

Testis ağrisi (hassasiyeti)

Önerilen İletiler

gigabatu    4

İlk kürümü yapıyorum kür öncesi değerlerim normal çıktı 300mg testosteron 300mg boldenon kullanıyorum ilk enjeksiyonumu üç gün önce yaptım testislerimde hafiften ağrı var çok rahatsız edecek durumda değil hassasiyet gibi bu durum normal midir? forumda aradım ama  bulamadım. @Rdm @rastlantisal @metinav @GHOST

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ulquiorra_z    196
gigabatu, 22.12.2023 - 23:27 yazdı:

İlk kürümü yapıyorum kür öncesi değerlerim normal çıktı 300mg testosteron 300mg boldenon kullanıyorum ilk enjeksiyonumu üç gün önce yaptım testislerimde hafiften ağrı var çok rahatsız edecek durumda değil hassasiyet gibi bu durum normal midir? forumda aradım ama  bulamadım. @Rdm @rastlantisal @metinav @GHOST

normal testiste ağrı, küçülürken büyürken hep ağrıyıp sızlar testis fakat 3 günde böle bişe olurmu bilmiom kafayı takma testislere xD 

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gigabatu, 10 saat önce yazdı:

Varikoselin olabilir mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gigabatu    4
Testocu, 10 saat önce yazdı:

Propionatmı kullanıyorsun 

Hayır enanthat kullanıyorum

ulquiorra_z, 10 saat önce yazdı:

normal testiste ağrı, küçülürken büyürken hep ağrıyıp sızlar testis fakat 3 günde böle bişe olurmu bilmiom kafayı takma taşağa xD 

Doğru diyosun her aklıma geldiğinde ağrıyı hissediyorum muhtemelen psikolojik :D  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

Kür esnasında testis ağrısı/sızısı normaldir. Testisler atrofiye uğradıkça kendini hissettirirler. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gigabatu    4
gönderildi (düzenlendi)

Günlerdir bu ağrıyı çekiyordum çaresi masturbasyon'muş :D sorun çözüldü, şimdilik...

tarihinde gigabatu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Metin O.    3
Rdm, 24.12.2023 - 14:43 yazdı:

Kür esnasında testis ağrısı/sızısı normaldir. Testisler atrofiye uğradıkça kendini hissettirirler. 

Hocam ben kurden cikali cok oldu ve pctyi yaklasik 1.5-2 ay once bitirdim ama hala ara ara testis agrisi oluyor. Pctyi yanlis yaptigimdan dolayi hala atrofi yasaniyor olabilir mi yoksa enfeksiyon tarzi bi durum mu var. testis boyunda belirgin buyume kuculme yok, libido dusuk fakat sertlikte ve ereksiyonda buyuk bi problem yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
Metin O., 12 saat önce yazdı:

Hocam ben kurden cikali cok oldu ve pctyi yaklasik 1.5-2 ay once bitirdim ama hala ara ara testis agrisi oluyor. Pctyi yanlis yaptigimdan dolayi hala atrofi yasaniyor olabilir mi yoksa enfeksiyon tarzi bi durum mu var. testis boyunda belirgin buyume kuculme yok, libido dusuk fakat sertlikte ve ereksiyonda buyuk bi problem yok

Eğer ilişki esnasında ve her gün olmasa da ara sıra uykunda veya uyandığında ereksiyon halinde isen hormonal döngün düzelmeye başlamış demektir ve zamanla libido düzelecektir. Testis ağrısı eğer çok aşırı değil ise testislerin büyümeye devam ediyor olabilir veya  testislerde  iltihaplanma, varikoselden şüphelenebilirsin. Eğer imkanın var ise testis usg'sine baktırabilirsin bir üroloji uzmanına.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Metin O.    3
Rdm, 17 dakika önce yazdı:

Eğer ilişki esnasında ve her gün olmasa da ara sıra uykunda veya uyandığında ereksiyon halinde isen hormonal döngün düzelmeye başlamış demektir ve zamanla libido düzelecektir. Testis ağrısı eğer çok aşırı değil ise testislerin büyümeye devam ediyor olabilir veya  testislerde  iltihaplanma, varikoselden şüphelenebilirsin. Eğer imkanın var ise testis usg'sine baktırabilirsin bir üroloji uzmanına.

Evet uykuda ereksiyonlar eskiye nazaran daha artti. Testis agrisi Ara ara geliyor Asiri keskin degil ama giz ardi edilicek kadarda az degil. Bu hafta kan testi vericem olmadi dediginiz gibi urologa giderim tesekkurler

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Metin O.    3
Rdm, 03.01.2024 - 08:13 yazdı:

Hocam sağlık ocağına kan testi yaptırdım fakat gerekli testlerin hepsini yapmadı.

gerekli testlerden yaptırabildiklerim bunlar;

• Tsh - 2.63
  • Serbest T3 - 2.59
  • Serbest T4 - 1.55
  • Kortizol - 0.2 (normal sinirin cok altinda)
  • Kolestrol - 133
  • Ldl Kolestrol - 61
  • Hdl Kolestrol - 59
  • Kreatinin - 0.9
  • Insulin - 10.7
  • Alt - 32
  • Ast - 32
  • Total Testo - 2.54

en yakin zamanda lh-fsh-serbest testo-dht-ostrojen-progesteron-prolaktin-shbg Bu testleri de vericem. Verdigimde atacagim

Bu testlerden yorum yapicak olursaniz ne diyebilirsiniz (biliyorum yeterli degil fakat aklimda bi fikir olusmasi bakimindan) 

pctyi bitireli 1-2 ay civari oldu klomen tamoxifen kullandim hcg vurulmadim. Testiste bariz bi kuculme yok. Libido kaybi var kimi zaman sabah ereksiyonlari oluyor. sertlikte asiri bi problem yok fakat kur oncesi gibi degil tabii ki. Kur sonu psikolojik cokus oldu ciddi manada psikolojik olarak kotu durumdaydim fakat enerji kaybi pek olmadi antrenmanlari aksatmadim. Antrenmanlarda agirlik artirabiliyorum suanlik o yonde bi sikinti yok. Son kurum 2 ay boyunca 30-40mg only anavardi. Desteginiz icin simdiden tesekkurler 🙏🙏

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
Metin O., 19.01.2024 - 13:18 yazdı:

Hocam sağlık ocağına kan testi yaptırdım fakat gerekli testlerin hepsini yapmadı.

gerekli testlerden yaptırabildiklerim bunlar;

• Tsh - 2.63
  • Serbest T3 - 2.59
  • Serbest T4 - 1.55
  • Kortizol - 0.2 (normal sinirin cok altinda)
  • Kolestrol - 133
  • Ldl Kolestrol - 61
  • Hdl Kolestrol - 59
  • Kreatinin - 0.9
  • Insulin - 10.7
  • Alt - 32
  • Ast - 32
  • Total Testo - 2.54

en yakin zamanda lh-fsh-serbest testo-dht-ostrojen-progesteron-prolaktin-shbg Bu testleri de vericem. Verdigimde atacagim

Bu testlerden yorum yapicak olursaniz ne diyebilirsiniz (biliyorum yeterli degil fakat aklimda bi fikir olusmasi bakimindan) 

pctyi bitireli 1-2 ay civari oldu klomen tamoxifen kullandim hcg vurulmadim. Testiste bariz bi kuculme yok. Libido kaybi var kimi zaman sabah ereksiyonlari oluyor. sertlikte asiri bi problem yok fakat kur oncesi gibi degil tabii ki. Kur sonu psikolojik cokus oldu ciddi manada psikolojik olarak kotu durumdaydim fakat enerji kaybi pek olmadi antrenmanlari aksatmadim. Antrenmanlarda agirlik artirabiliyorum suanlik o yonde bi sikinti yok. Son kurum 2 ay boyunca 30-40mg only anavardi. Desteginiz icin simdiden tesekkurler 🙏🙏

Kortizolun düşük değil (ölçüm referans değerleri standart değerlerden farklı değil ise) Total testosteronun düşük, lh ve fsh sonuçların olsaydı bile en azından ne yapman gerektiği hakkında fikrimiz olabilirdi. Tekrar pct yapman gerekebilir, endişelenme bu bir süreç zamana her şey düzelecektir. Şimdilik en önemli şey psikolojini sağlam tutman.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Metin O.    3
Rdm, 22.01.2024 - 08:58 yazdı:

Kortizolun düşük değil (ölçüm referans değerleri standart değerlerden farklı değil ise) Total testosteronun düşük, lh ve fsh sonuçların olsaydı bile en azından ne yapman gerektiği hakkında fikrimiz olabilirdi. Tekrar pct yapman gerekebilir, endişelenme bu bir süreç zamana her şey düzelecektir. Şimdilik en önemli şey psikolojini sağlam tutman.

Duzelicegini bildigim icin psikolojik olarak prk bi sorun yasamiyorum. En yakin zamanda lh fsh testlerini de vericrm. Suanlik tek sikayetim libido

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
Metin O., Bir saat önce yazdı:

Duzelicegini bildigim icin psikolojik olarak prk bi sorun yasamiyorum. En yakin zamanda lh fsh testlerini de vericrm. Suanlik tek sikayetim libido

Proviron kullanıp ereksiyon ve libidonu arttırabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.