Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

crosfredy

Evet deca serüveni başladı + resimler

Önerilen İletiler

crosfredy    261

Kürün 3. Haftası bitti deca daha açıldığını sanmıyorum önümüzdeki hafta belli eder kendini 14 hafta deca toplam kür 24 hafta olucak sağlam geliyoruz bakalım şuan tartıda +6 kg geliyor güncel 91kg o da d.bolden gelen su diyelim ince bi agresiflik hissetmiyor değilim fakat trendeki kadar değil 😅

( Bacağı haftada 2 ye çıkardım farkındayım )

600 pirinç haftada 1 yükleme 850 900 

400 600 arası tavuk

IMG-20231215-WA0031.jpg IMG-20231215-WA0017.jpg

• Beğen 2
  • Alkış 4
  • Ödül 2
  • Jest 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

GHOST    436

Haydi maşallah her şey istediğin gibi olur umarım şampiyon. B|

• Ödül 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
GHOST, 12 dakika önce yazdı:

Haydi maşallah her şey istediğin gibi olur umarım şampiyon. B|

Allah tuttuğunu altın etsin güzel kardeşim valla gece rüyamda kendimi podyumda gördüm umarım 😅

• Cool 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    97

Maşallah kardeşim güzel fizik inşa etmişsin etmeyede devam ediyorsun , umarım en az zararla en iyi verimi alırsın 🙏🏽 deca açıldığında güzel level atlatır sana , deca kaç mg alıyorsun , kürde peptid varmı ve boy kaç bu arada? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
boss41, 23 dakika önce yazdı:

Maşallah kardeşim güzel fizik inşa etmişsin etmeyede devam ediyorsun , umarım en az zararla en iyi verimi alırsın 🙏🏽 deca açıldığında güzel level atlatır sana , deca kaç mg alıyorsun , kürde peptid varmı ve boy kaç bu arada? 

Deca 300

Test 600

Peptit yok

1.76

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    356
crosfredy, 38 dakika önce yazdı:

Deca 300

Test 600

Peptit yok

1.76

Fotoğrafını gördüm bir yerde diyordum hatırladım seni paylaşan satıcıyı😄 yorumlarını bekliyorum 😄

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Yani böylesi bir döneme girerken 600 gr tavuk ne kadar verimli olur tartışılır

Kaldı ki bacakların büyümesini istediğimiz bir dönemde kesinlikle 900 gr  en efektif sonucu verecektir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
DeMoNhUnTeR, 14 dakika önce yazdı:

Yani böylesi bir döneme girerken 600 gr tavuk ne kadar verimli olur tartışılır

Kaldı ki bacakların büyümesini istediğimiz bir dönemde kesinlikle 900 gr  en efektif sonucu verecektir

Tek protein kaynağı tavuk değil whey ile takribi 800 Gr tavuğa tekabül ediyor maddiyat el verdiği kadar 300 gr tavuk çok birşey kaybettirmez bana ☺️

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233
crosfredy, 2 dakika önce yazdı:

Tek protein kaynağı tavuk değil whey ile takribi 800 Gr tavuğa tekabül ediyor maddiyat el verdiği kadar 300 gr tavuk çok birşey kaybettirmez bana ☺️

Okey ben de bu aralar kendimi wheyle kandırıyorum bakalım kütle koyabilecek miyiz? 🐝

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
Diver, 3 saat önce yazdı:

Fotoğrafını gördüm bir yerde diyordum hatırladım seni paylaşan satıcıyı😄 yorumlarını bekliyorum 😄

Bodytech kullandım bende çalıştı tahliller ile konuşuyorum ödem ağrı yaptı ardından dragona geçtim ve segment atlamış gibi oldum kalite ve hissiyat arttı daha önceki konularimda ki definasyon fotoğrafım sadece 200 acetat ile tuttuğum form  forumdaki konuları yakından takip ediyorum olaylardan haberim var fakat bende çalıştı ve çalışıyor gayet memnunum 

DeMoNhUnTeR, 2 saat önce yazdı:

Okey ben de bu aralar kendimi wheyle kandırıyorum bakalım kütle koyabilecek miyiz? 🐝

Fazla kasmamak gerek olympia yolcusu değiliz keza en başta insanız işler çok ciddilestigi zaman tavuğu wheyi düşünmek lazım 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
crosfredy, 13 dakika önce yazdı:

Bodytech kullandım bende çalıştı tahliller ile konuşuyorum ödem ağrı yaptı ardından dragona geçtim ve segment atlamış gibi oldum kalite ve hissiyat arttı daha önceki konularimda ki definasyon fotoğrafım sadece 200 acetat ile tuttuğum form  forumdaki konuları yakından takip ediyorum olaylardan haberim var fakat bende çalıştı ve çalışıyor gayet memnunum 

hocam decanın flakonuna ne kadar verdiniz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
ulquiorra_z, 34 dakika önce yazdı:

hocam decanın flakonuna ne kadar verdiniz?

300 mg 66 usd

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261

Güncel sabah aç karnına 93 çıkıyorum kür başlangıcı yanlış soylemişim 82 başladım yani +11 ekledim bu arada pirinci 800 e çektim zaman zaman 1kg çıktığım oluyor zorluyor du yemesi fakat adapte oldum gibi şuan rahat gidiyor 800 gr deca yı 500 çekme niyetim var 

IMG-20231222-WA0031.jpg

Definasyon da yakışıklıydım ben bulka gelince cezaevi kaçkını gibi oldum :((

• Beğen 2
  • ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Drei Lilien    19
crosfredy, 25 dakika önce yazdı:

Güncel sabah aç karnına 93 çıkıyorum kür başlangıcı yanlış soylemişim 82 başladım yani +11 ekledim bu arada pirinci 800 e çektim zaman zaman 1kg çıktığım oluyor zorluyor du yemesi fakat adapte oldum gibi şuan rahat gidiyor 800 gr deca yı 500 çekme niyetim var 

dragonun etkılerı nasıl hocam memnun kaldın mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
crosfredy, 4 dakika önce yazdı:

Definasyon da yakışıklıydım ben bulka gelince cezaevi kaçkını gibi oldum :((

xDxD o bulkun en büyük sorunu hocam ya yüzdeki yağlar çok kötü, fizik 10 numara umarım güzel bi süreç geçirirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
Drei Lilien, 32 dakika önce yazdı:

dragonun etkılerı nasıl hocam memnun kaldın mı ?

Evet memnunum gayet güzel çalışıyorlar bir çok ürününü kullandım daha pişman olmadım umarım böyle devam eder daha önceki definasyon fotoğraflarım da da düşük dozajlar ile büyük sonuçlar elde etmiştim 

ulquiorra_z, 32 dakika önce yazdı:

xDxD o bulkun en büyük sorunu hocam ya yüzdeki yağlar çok kötü, fizik 10 numara umarım güzel bi süreç geçirirsiniz.

Bakan eden de yok da işte tombik bir yüz görünce her sabah ayna da bu kim diyorum kendime 😂😂

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
crosfredy, 30 dakika önce yazdı:

Evet memnunum gayet güzel çalışıyorlar bir çok ürününü kullandım daha pişman olmadım umarım böyle devam eder daha önceki definasyon fotoğraflarım da da düşük dozajlar ile büyük sonuçlar elde etmiştim 

Bakan eden de yok da işte tombik bir yüz görünce her sabah ayna da bu kim diyorum kendime 😂😂

ben bulkta sakalı uzatıp şişko suratımı gizliyorum hocam tavsiye ederim xD 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    131
crosfredy, 4 saat önce yazdı:

reis dragon deca ödem yaptı mı sende 
ben 200testo/200 eq kullandım etkisi güzeldi fakat ödem sıkıntısı vardı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
TheExecutioner, 6 saat önce yazdı:

reis dragon deca ödem yaptı mı sende 
ben 200testo/200 eq kullandım etkisi güzeldi fakat ödem sıkıntısı vardı 

yok dragon da hiç ödem yaşamadım aksine bodytech kullanırken k*çımın üstüne oturamıyordum bende mix ürünlerini kullandım f/p olarak iyi çalışıyorlar yine de mix ürün pek mantıklı değil çok verimli olduklarını düşünmüyorum 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261

güncelleme geldi update 95.4 geliyorum sabah wc den sonra aç karnına halen dozaj aynı 300-600 decayı 400 450 çekicem ama göbek bölgesinde yağlanma mevcut çok değil fakat yine deri ince damarlar gitti malesef yani halen var fakat cut dönemine göre 5-3 azalma var o da normal günlük 800 gr pirinç alıyorum çiğ gramaj ara öğünler falan derken 4500 bazen 5000 kalori bulduğum oluyor temiz besleniyorum ruh hastası gibi sabah 6 da tavuk pilavla başlayıp kapanışı tavuk pilavla yapıyorum :D en iyi off sezonum ağırlıklar yetmiyor bench 150x5 atmaya başladım haftaya 160 deniyecem 3 tekrar çıksa kafi makineler zaten 4 set full stack 10-15 tekrar cıkıyor keşke plaka takılsa ama bizim bura biraz sorun salonlar eski resmen god mode açmış bulunmaktayım 12 de kesicem diyordum fakat uzatıcam decayı 16 haftaya kadar önümüzdeki ay da gh ekliyorum 4iu 

2024-01-15 13-42-39 (2).jpeg

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nakres27    37
crosfredy, 14 saat önce yazdı:

güncelleme geldi update 95.4 geliyorum sabah wc den sonra aç karnına halen dozaj aynı 300-600 decayı 400 450 çekicem ama göbek bölgesinde yağlanma mevcut çok değil fakat yine deri ince damarlar gitti malesef yani halen var fakat cut dönemine göre 5-3 azalma var o da normal günlük 800 gr pirinç alıyorum çiğ gramaj ara öğünler falan derken 4500 bazen 5000 kalori bulduğum oluyor temiz besleniyorum ruh hastası gibi sabah 6 da tavuk pilavla başlayıp kapanışı tavuk pilavla yapıyorum :D en iyi off sezonum ağırlıklar yetmiyor bench 150x5 atmaya başladım haftaya 160 deniyecem 3 tekrar çıksa kafi makineler zaten 4 set full stack 10-15 tekrar cıkıyor keşke plaka takılsa ama bizim bura biraz sorun salonlar eski resmen god mode açmış bulunmaktayım 12 de kesicem diyordum fakat uzatıcam decayı 16 haftaya kadar önümüzdeki ay da gh ekliyorum 4iu 

emeklerin boşa gitmez inşallah kardeşim. Yan etkiler olarak neler yaşıyorsun nasıl ilerliyor bu süreç

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    293
crosfredy, 16.12.2023 - 14:00 yazdı:

400 gr tavuk alsan bile emin ol yeterli olur görüşündeyim ve artı whey

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xnoli    0
crosfredy, 14 saat önce yazdı:

İlaç marka nedir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
nakres27, 5 saat önce yazdı:

emeklerin boşa gitmez inşallah kardeşim. Yan etkiler olarak neler yaşıyorsun nasıl ilerliyor bu süreç

Yakın bir zamanda bununla ilgili konu açmayı düşünüyordum üstüne denk geldi çok fazla nefes darlığı yaşıyorum ve uyuyamıyorum kesinlikle tren kadar olmasa da deca da pek masum değil libido düşük saçma sapan yerler de sertleşme yaşıyorum ara ara kalbim sıkışıyor gibi bir his geliyor ve çok hızlı nefes alıyorum fakat deca da depresyon ve anksiyete yaşamadım tüm bu olumsuz yan etkilere rağmen aynada kendime baktığımda tüm motivasyonum yerine geliyor ve daha çok hirslaniyorum tek büyük sorun uyku uyku uyku o kadar da normal 

SERKO, 5 saat önce yazdı:

400 gr tavuk alsan bile emin ol yeterli olur görüşündeyim ve artı whey

Kesinlikle katılıyorum şuan 500 tavuk alıyorum ve yeterli oluyor yumurta falan ekleyince kas kaybı yaşadığımı düşünmüyorum protein bence off sezon da çok abartıldığını düşünüyorum cut için evet ama off sezon da karb odaklı büyümek ..

xnoli, 4 saat önce yazdı:

İlaç marka nedir

Dragon 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261

Dırıdıt sırt atmamışım hiç hafta 9 galiba unuttum da artık 2. Flakona geçtim halen 300 mg gidiyorum deca şu aralar acayiiip bozdum beslenmeyi geri asılıcam ama aç karnına 97 geliyorum kür öncesi ölçüler vardı kıyasladım bu gün yağ oranım aman aman artmadı sadece kolumda sivilcelenme başladı

• omuz 106=116
  • chest 106=114
  • biceps 38.5= 42

bel unuttum fakat belde güzel bir artış var 😂

IMG_0137.jpeg IMG_0061.jpeg

yalnız ben birdaha boldeyle kür yaparmıyım tövbe deca rahatlıkmış yemin ederim bolde kullandığım dönem sabahları kalktığımda sırtım kan içerisinde oluyordu sivilcelerden yüzüm kollarım sırtım heryerim sivilce abidesiydi deca da allahtan yaşamadım böyle bir sorun bolde pişmanlık yemin ederim birdaha elimi sürmem 

• Beğen 1
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: cicekselcukk
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Kür içeriği olarak: (Haftalık)
      500Mg Testosteron 250Mg Deca Yükleme yapıyorum. (Kürün 6.Haftasına gireceğim pazartesi günü)
      Testoyu sabit tutup, Deca'yı 500'e çıkarmamın 500+500 yapmamın bir sakıncası var mı? Yoksa testoyu da mı arttırmalıyım? Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: Diver
      Selam arkadaşlar.
      @Loving hocamın desteğiyle büyümeye kaldığımız yerden devam edicez inşallah  Ramazanda istediğim diyeti yapamadım. İşte çok yoğun bir dönemdeyiz uzun süreli dalışlar hem yoruyor hemde sıfır karbonhidrat çekilmez kıldı gözümü açamıyordum 1-2 kere bayılma derecesinde şekerim düşünce iftara pilav ekledim. Antrenman konusunda kendimi iyi hissettiğimde yaptım genel olarak dinlendirdim vücudumu.İstediğim yağ oranına inemedim lakin hocamın tavsiyesiyle hem mental hemde fiziki olarak dinlendim. Ramazandan sonra karbonhidratı 200gr pirinç ile sınırladım hem işte hemde sporda kendime geldim. Neden bilmiyorum antrenmanda aşırı derecede pump oluyorum tabi şikayetçi değilim 😁 Kütlemde çok bir değişiklik olmadığını düşünüyorum. Şimdilik 104 kgda sabitim. Yeni kürde;
      500 Testo
      500 Bolde
      400 Deca olacak.
      @rastlantisal @Rdm @Askabar @otopsicikedi @Tr3n @GHOST @SPECTRE @SERKO @metinav @crosfredy @Semih Erarslan @Emrah
      3500 kalori ile başlayıp duruma göre yavaş yavaş artıracam.Bol yeşillik, bol balık, zeytinyağlı enginar yemeği vs cleanbulk mantığıyla ilerleyecez inşallah. 
      Yine sağlam stok yaptım😁. Sağolsun hocam hediye göndermiş çok hoşuma gitti teşekkür ederim.
      Sağlam amele yanığı olduk😄
      Tavsiyelerinizi uyarılarınızı bekliyorum saygılar.

• Yazan: cicekselcukk
      Merhabalar, kürümün 5.haftasındayım, haftalık 500 Testosteron + 250 Deca Durobolin alıyorum. Kan değerlerim beklendiği gibi, testosteron değerlerim yüksek fakat prolaktin değerlerim çok düşük. 
      Deca'nın çalışmadığından şüpheleniyorum, gözle görülür bir hacim artışı ve su tutumu yok vücudumda, kan değerlerimi paylaşıyorum bakabilirseniz sevinirim. @Diver

• Yazan: Tr3n
      Arkadaşlar deca haftada kaç mg vuruyorsunuz, haftada kaç mg daha etkili olur?
      Yeni küre atladım testesteron propionat boldonon deca durabolin.
    • Yazan: gainzavcısı
      Merhaba, ilaçlarla ilgili aklıma takılan şey vardı.
      Büyümek için Boldenon yada rimobolon yerine Deca eklemek nasıl bir etki yaratır diğer 2 ilaca göre?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.