Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ağırlık

Steroidler hakkında bilgi rica ediyorum.

Önerilen İletiler

Ağırlık    1

Öncelikle merhabalar değerli peptid kullanıcıları sorum steroidler hakkında:

kendimi biraz tanıtayım; boyum 175 , kilom 60, yaş 20, 3 yıllık spor geçmişim var.

Amacım;kaslı ve kilolu olmak zayıfım diye.

şimdi şu şekilde ben 7 ay sonra şehir dışına gideceğim ve o zamana kadar hacimlenmek ve daha kaslanmak istiyorum. natürel olarak yaptım 65 kiloaya kadar çıktım bazı sorunlarımdan dolayı iş vs. (Sağlık değil) 60 kilo ya kadar düştüm.  Ve 7 ay sonra 70 75 kilo olmak ve kaslı olmak istiyorum biliyorum 7 ay az bir süre ama natürel veya sterodile nasıl bir yol izleyebilirim ve bana çok zarar vermeyecek bulk kürlerine girsem kaç kilo kas kazanırım 7 ay sonra nasıl olur , zararları neler olur bilgi verirseniz çok memnun olurum.

@Arenn @Rdm @DeMoNhUnTeR @GHOST @Semih Erarslan @rastlantisal @Askabar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

DeMoNhUnTeR    233

iyi beslenip sert idman yapsan her ay 2 kg koyarak temiz 15 kg alabilirsin zaten boyun 175 senin sedanter kilon 75 zaten

steroide hiç girme sana bir idman ve beslenme yazalım şimdilik ilaçları aklından çıkar derim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ağırlık    1
DeMoNhUnTeR, 38 dakika önce yazdı:

iyi beslenip sert idman yapsan her ay 2 kg koyarak temiz 15 kg alabilirsin zaten boyun 175 senin sedanter kilon 75 zaten

steroide hiç girme sana bir idman ve beslenme yazalım şimdilik ilaçları aklından çıkar derim

Anladım  da natürel yaptım 3 ay da 4 kilo aldım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    753
DeMoNhUnTeR, 11 dakika önce yazdı:

Demek ki yeterince yemiyorsun

Yemiyor kafasına ilacı koymuş halbuki yalandan su tutacak tutuğu suyu verecek erkekliğine vereceği kalıcı, geçici zararlarla baş başa kalacak ömür boyu.

Beslenmen düzelmesi lazım ilaç beslenmeni düzeltmez. 

Ama yok ben taktım kafaya diyorsan eczaneden gider sustanon + rimabalon alırsın işi bilen biriyle 12 haftalık minik bir şey yaparsın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ağırlık    1
SPECTRE, 54 dakika önce yazdı:

Yemiyor kafasına ilacı koymuş halbuki yalandan su tutacak tutuğu suyu verecek erkekliğine vereceği kalıcı, geçici zararlarla baş başa kalacak ömür boyu.

Beslenmen düzelmesi lazım ilaç beslenmeni düzeltmez. 

Ama yok ben taktım kafaya diyorsan eczaneden gider sustanon + rimabalon alırsın işi bilen biriyle 12 haftalık minik bir şey yaparsın.

Adamsın ilacı kafaya koymadım bilen biri lazım ona sormak istiyorum çıksın böyle konuşayım sorduğum herkes bir çeşit cevap veriyor

Diyelim ki 175 boyunda 60 kg 2 kişi var biri ilaçlı biri ilaçsız(natürel) 1 yıl sonra vücudunda ne gibi farklılıklar olur kiloları ne kadar olur neler olur kısacası 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hikmett    62

Hocam öncelikle bence steroid konularını iyice 3-5 ay araştırın çünkü eskisi gibi olmanız çok güç olacak, hormonlarınızdan tutun cilt kalitesine, cilt kalitesinden tutun devam ediyorsa boy uzamanıza. Sayamayacağım çok yan etki var bunları göz önünde bulundurup bilinçli bir şekilde küre girmen lazım. 

ilaç konusunda küre gireceğim illaki diyorsan orijinal ürün piyasada referansın olmadan bulmak zor o yüzden eczaneden sustanon ile başlaman gayet güzel bir başlangıç kürü olur 12 hafta devam edersiniz ancak sustanon çok fazla dalgalanma yapıyor bu yüzden enjeksiyon sıklığını gevşetmemen lazım. İyice araştırıp  karar verdikten sonra tekrar başlık açarsın yardımcı oluruz, natural olarak hedefine ulaşabileceğine inanıyorum 💪

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ağırlık    1
Hikmett, 6 saat önce yazdı:

Hocam öncelikle bence steroid konularını iyice 3-5 ay araştırın çünkü eskisi gibi olmanız çok güç olacak, hormonlarınızdan tutun cilt kalitesine, cilt kalitesinden tutun devam ediyorsa boy uzamanıza. Sayamayacağım çok yan etki var bunları göz önünde bulundurup bilinçli bir şekilde küre girmen lazım. 

ilaç konusunda küre gireceğim illaki diyorsan orijinal ürün piyasada referansın olmadan bulmak zor o yüzden eczaneden sustanon ile başlaman gayet güzel bir başlangıç kürü olur 12 hafta devam edersiniz ancak sustanon çok fazla dalgalanma yapıyor bu yüzden enjeksiyon sıklığını gevşetmemen lazım. İyice araştırıp  karar verdikten sonra tekrar başlık açarsın yardımcı oluruz, natural olarak hedefine ulaşabileceğine inanıyorum 💪

Hocam sizce naturel olarak 7 ay da kaç kilo alabilirim ve kaç kilo kas kütlesi koyabilirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.388

Senin natural olarak kaç kilo alacağını bırak buradakiler sen bile bilemezsin. Çünkü hakkında hiç bir şey bilmiyoruz. 1 hafta boyunca yediğin içtiğin her şeyi diyetkolik uygulamasına girip aldığın kalori ve makro kısmının ekran görüntüsünü burada paylaşırsan hakkında "biraz" fikir sahibi oluruz. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ağırlık    1
rastlantisal, 53 dakika önce yazdı:

Senin natural olarak kaç kilo alacağını bırak buradakiler sen bile bilemezsin. Çünkü hakkında hiç bir şey bilmiyoruz. 1 hafta boyunca yediğin içtiğin her şeyi diyetkolik uygulamasına girip aldığın kalori ve makro kısmının ekran görüntüsünü burada paylaşırsan hakkında "biraz" fikir sahibi Screenshot_20231212-072810_FatSecret.thumb.jpg.c778b1824088f0ccd6b63c022d53886c.jpg

Yediğim şeyler bu normalde 3000 bin kalori almam lazım 3200 falan ben fazla alıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.388
Ağırlık, 3 dakika önce yazdı:

Yediğim şeyler bu normalde 3000 bin kalori almam lazım 3200 falan ben fazla alıyorum 

Bunu 1000 kalori kadar artır. Araya sevebileceğin tatlılardan da ekle. Günün sonunda kilo alıp vermeni içeriğinden çok aldığın kalori belirliyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ağırlık    1

Biliyorum normalde bu attığım şey orda var 4000 bin kalori ye kadar alıyorum . Vücudum böyle beslenmem o şekil sizce  bu vücutum ve kaç kilo alabilirim ve ne kadar kas kütlesi ekleyebilirin

20231212_073958.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.388
Ağırlık, 19 dakika önce yazdı:

Biliyorum normalde bu attığım şey orda var 4000 bin kalori ye kadar alıyorum . Vücudum böyle beslenmem o şekil sizce  bu vücutum ve kaç kilo alabilirim ve ne kadar kas kütlesi ekleyebilirin

50Kg başladığım bu yolda 90a kadar çıktım. Şuan 80kg'da kalmaya çalışıyorum. Seni iyi anlıyorum ve o yüzden diyorum kalori artırmalısın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ağırlık    1

Anladım hocamda sizce 7 ay da natürel yapsam kaç kilo alırım ve kaç kilo kas kütlesi koyarım ? veya ilaçlı yapsam kaç kg alırım ve  kaç kg kas kütlesi koyarım ?

Ve ilaçlı yapsam zararları ne olur sallama kür diyorum kür mü bilmiyorum  testestoron enanteth ve boldenon 2 kür yapsam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.388
Ağırlık, 14 dakika önce yazdı:

Anladım hocamda sizce 7 ay da natürel yapsam kaç kilo alırım ve kaç kilo kas kütlesi koyarım ? veya ilaçlı yapsam kaç kg alırım ve  kaç kg kas kütlesi koyarım ?

Ve ilaçlı yapsam zararları ne olur sallama kür diyorum kür mü bilmiyorum  testestoron enanteth ve boldenon 2 kür yapsam

Bunun cevabı yok çünkü öyle bir matematik yok. Haftada çok gün antrenman yapıyorsan onu 3 güne düşürüp 1 gün de kardio ekleyererek devam edersen kilo alımın kolaylaşır. En ciddi kütlemi 5X5 tarzı antrenmanlarla ekledim kendime. Her anaboliğin zararı vardır ve etkisi kullandığın sürece devam eder. Bıraktığında aldıkların gider. O yola hiç girme.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ağırlık    1
rastlantisal, 4 saat önce yazdı:

Bunun cevabı yok çünkü öyle bir matematik yok. Haftada çok gün antrenman yapıyorsan onu 3 güne düşürüp 1 gün de kardio ekleyererek devam edersen kilo alımın kolaylaşır. En ciddi kütlemi 5X5 tarzı antrenmanlarla ekledim kendime. Her anaboliğin zararı vardır ve etkisi kullandığın sürece devam eder. Bıraktığında aldıkların gider. O yola hiç girme.

Anladım hocam 5x5 dediğiniz program bu mu

Screenshot_20231212-082742_Chrome.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213

Kür için bence kesin girmek istiyorum dersen 2 sene daha bekle. En kötü 1 sene kadar daha dayan. 20 yaşında gelişimin ve hormonların şuan maksimum şekilde çalışıyor. Kan tahlillerimi atarsın bakarız.. kür dışında neler yaparız onun içinde yönlendiririz lakin en son düşüncen şu yaşında kür olmasın. Tek isteğim 🙌🏻

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.388
Ağırlık, 4 saat önce yazdı:

Anladım hocam 5x5 dediğiniz program bu mu

Evet bu örnek bir program. Ancak olayın mantığını anlaman lazım. Gerçekten ağır çalışman lazım. 5X5'in mantığı her sette kilo artırmada yatar. Aynı şekilde her antrenmanda da.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
voSaydin    3

7 ayda 15kg doğru beslenmeyle kısmen temiz birazda yağlı alır güzel sayılabilecek bi görüntüye kavuşursun ilaçta biraz daha kütleli biraz daha yağsız olursun ama sırf bunun için ilaç kullanmaya değmez bence. illa kullanacaksan güzel bir koç iyi güvenilir bi ilaç tedarikçisi bul sonrasında güzel bi dinlenme süreci falan geçir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ağırlık    1
voSaydin, 8 saat önce yazdı:

7 ayda 15kg doğru beslenmeyle kısmen temiz birazda yağlı alır güzel sayılabilecek bi görüntüye kavuşursun ilaçta biraz daha kütleli biraz daha yağsız olursun ama sırf bunun için ilaç kullanmaya değmez bence. illa kullanacaksan güzel bir koç iyi güvenilir bi ilaç tedarikçisi bul sonrasında güzel bi dinlenme süreci falan geçir

Amacım küre girmek de çok değil ayıptır söylemesi ben pilotaj okuyacağım sağlığımada dikat etmeliyim de artık zayıflıktan aşırı bıktım

Natürel inşallah 7 ayda 15 kilo koyabilirim önceden 4 ayda 6 ,7kilo koydum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
voSaydin    3

Amacım küre girmek de çok değil ayıptır söylemesi ben pilotaj okuyacağım sağlığımada dikat etmeliyim de artık zayıflıktan aşırı bıktım

Natürel inşallah 7 ayda 15 kilo koyabilirim önceden 4 ayda 6 ,7kilo koydum

kirli beslenmeyi önemsemediğim bir dönemde 2 haftada 9 kilo (natural zamanımda) aldım. yeterki yeterince ye. alırsın

tarihinde voSaydin tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188
Ağırlık, 11.12.2023 - 20:50 yazdı:

Öncelikle merhabalar değerli peptid kullanıcıları sorum steroidler hakkında:

kendimi biraz tanıtayım; boyum 175 , kilom 60, yaş 20, 3 yıllık spor geçmişim var.

Amacım;kaslı ve kilolu olmak zayıfım diye.

şimdi şu şekilde ben 7 ay sonra şehir dışına gideceğim ve o zamana kadar hacimlenmek ve daha kaslanmak istiyorum. natürel olarak yaptım 65 kiloaya kadar çıktım bazı sorunlarımdan dolayı iş vs. (Sağlık değil) 60 kilo ya kadar düştüm.  Ve 7 ay sonra 70 75 kilo olmak ve kaslı olmak istiyorum biliyorum 7 ay az bir süre ama natürel veya sterodile nasıl bir yol izleyebilirim ve bana çok zarar vermeyecek bulk kürlerine girsem kaç kilo kas kazanırım 7 ay sonra nasıl olur , zararları neler olur bilgi verirseniz çok memnun olurum.

@Arenn @Rdm @DeMoNhUnTeR @GHOST @Semih Erarslan @rastlantisal @Askabar

Yapma etme demicem deca oxsandrol ve enantad 8 hafta arkasına bolde enantad 16 hafta son 4 hafta enantad ve kes dinlenme pct tabi bilir kişi tarafından gözetimde koçunla çalışan ürünlerle tek bölge haftada minimum 4-5 gün antreman ve dinlenme 80 bile olursun fakat amaç  ben vücut geliştirmeci olucam diyorsan tüm risklerini aldım kabul diyorsan başka şehirde birileri iyi gözükmek için sakın bulaşma son yazdığım cümleleri 2 kere oku

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ağırlık    1
Semih Erarslan, Bir saat önce yazdı:

Yapma etme demicem deca oxsandrol ve enantad 8 hafta arkasına bolde enantad 16 hafta son 4 hafta enantad ve kes dinlenme pct tabi bilir kişi tarafından gözetimde koçunla çalışan ürünlerle tek bölge haftada minimum 4-5 gün antreman ve dinlenme 80 bile olursun fakat amaç  ben vücut geliştirmeci olucam diyorsan tüm risklerini aldım kabul diyorsan başka şehirde birileri iyi gözükmek için sakın bulaşma son yazdığım cümleleri 2 kere oku

Kral ilaçsız devam edicem baktımda ilerde baya büyük riskler açar falan uğraşamam cidden sizden de bir kez daha allah razı olsun hepinizin vaktinden de aldım hakkınızı helal ederseniz sevinirim görüşleriniz altın değerindedir. Kral son birde sormak istediğim bir soeu var 7 ayda ne kadar kas ekleyebilirim ve ne kadar kilo alabilirim  birde hangi program en uygunu bana 5x5 iyi demişti bir abimiz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
Ağırlık, 12.12.2023 - 06:56 yazdı:

Hocam sizce naturel olarak 7 ay da kaç kilo alabilirim ve kaç kilo kas kütlesi koyabilirim

Ben spora 65 kilo olarak başladığımda 7-8 ay içinde 20 kiloya yakın aldım. İlaç sana kilo aldırmaz hele ki ektomorfsun doğru düzgün su bile tutmayacak vücudun. 7-8 ayda o kadar kilo aldım ama nasıl? Her ama her gün kalori saydım. Yediğim hiç bir öğünde doyduğum için o masadan kalkmadım. Tabağın 3te 2si bitince doymama rağmen kalanını zorla yedim. Hala daha bazen pazar günlerini free yapıyorum kafama göre yiyorum ve gün sonunda çok az yemek yemiş oluyorum hesaplayarak yemediğim için. Natural olarak 83 kiloya kadar çıktım ve ilaçlıyken de 90ı gördüm. İlaç kullanmasam da o kiloya çıkardım sadece görüntü farklı olurdu. Ve formda olduğum dönemler yine natural olarak çıktığım kilonun çok az üstünde oldum hep. Yemek işini çözmeden istediğin ilacı kullan hiçbir halta yaramayacak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.