Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

roonies328

Proviron hakkinda soru

Önerilen İletiler

Kapukaya    85
roonies328, 2 dakika önce yazdı:

merhaba hepinize iyi gunler dilerim
Only testo kurunde proviron kullanmak sizce mantiklimi artilari eksileri neler olur 

Kullanabilirsiniz bı problem olmaz pctdede kullanabilirsiniz. Ben define küründe kullanıyordum pctsindede kullanmıştım libido problemimi bı miktar olumlu etkilemişti 

tarihinde Kapukaya tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    744
roonies328, 4 dakika önce yazdı:

Only testo kurunde proviron kullanmak sizce mantiklimi artilari eksileri neler olur 

Kullanmadan oku hocam.

tarihinde SPECTRE tarafından düzenlendi
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roonies328    2
SPECTRE, 6 dakika önce yazdı:

Kullanmadan oku hocam.

tamamdır teşekkür ederim hocam.

Kapukaya, 8 dakika önce yazdı:

Kullanabilirsiniz bı problem olmaz pctdede kullanabilirsiniz. Ben define küründe kullanıyordum pctsindede kullanmıştım libido problemimi bı miktar olumlu etkilemişti 

hocamın dediği gibi sanırım bulk küründe kullanmak çok saçma olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
roonies328, 2 dakika önce yazdı:

hocamin dedigi gibi sanirim bulk kurunde kullanmak cok sacma olur 

Evet Burak hoca bahsetmişti çok etkilememekle birlikte definisyonda ve pct döneminde kullanmak daha faydalı olr özellikle pct döneminde 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roonies328    2
Kapukaya, Şimdi yazdı:

Evet Burak hoca bahsetmişti çok etkilememekle birlikte definisyonda ve pct döneminde kullanmak daha faydalı olr özellikle pct döneminde 

tsk ederim zaten en cok beni pct donemindeki dusus korkutuyor insallah basa cika bilirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
roonies328, 4 dakika önce yazdı:

tsk ederim zaten en cok beni pct donemindeki dusus korkutuyor insallah basa cika bilirim

Tahlil raporunu atarsanız yardımcı oluruz hocam problem yok. Ancak düşüş elbette olacak önemli olan psikolojinin alıştırıp hazırlıklı olmak 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roonies328    2
Kapukaya, 5 dakika önce yazdı:

Tahlil raporunu atarsanız yardımcı oluruz hocam problem yok. Ancak düşüş elbette olacak önemli olan psikolojinin alıştırıp hazırlıklı olmak 

cok tsk ederim cansiniz
ben only testo yapmayi dusunuyorum ama hala dozajlar ve kur suresini kafamda oturtamadim sadece su tutup birakincada eski hale geri donmek istemiyorum yani kas kutlesi eklemek istiyorum bu surecte genetigimin yatkin oldugunu dusunuyorum cunku benimle birlikte baslayanlardan cok daha onde bir gelismem oldu (yetersiz protein almama ragmen) bunuda belirtmek isterimki kure girmeden once vitaminler suplementler ve beslenme isini elimden geldigi kadar iyi ayarladiktan sonra kure girecegim
dozaj ve kur suresi hakkinda kafam cok karisik

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
roonies328, 45 dakika önce yazdı:

cok tsk ederim cansiniz
ben only testo yapmayi dusunuyorum ama hala dozajlar ve kur suresini kafamda oturtamadim sadece su tutup birakincada eski hale geri donmek istemiyorum yani kas kutlesi eklemek istiyorum bu surecte genetigimin yatkin oldugunu dusunuyorum cunku benimle birlikte baslayanlardan cok daha onde bir gelismem oldu (yetersiz protein almama ragmen) bunuda belirtmek isterimki kure girmeden once vitaminler suplementler ve beslenme isini elimden geldigi kadar iyi ayarladiktan sonra kure girecegim
dozaj ve kur suresi hakkinda kafam cok karisik

Hocam ilk etapta sağlam dolu bı marka gireceksiniz haftada 1 ml testo (250mg) testo 1 ml(200mg)  boldenon ve 20 mg dianabol genelde başlangıç kürü için idealdir süre olarak genelde 12-15 hafta başlarlar. Ben dümenden bı marka girdiğim için haftada 500 testo(2ml) almistim ilk kurumde ancak ona rağmen beklediğimin üstünde verim almıştım. Ayriyetten kazandigin kas her türlü gidecek ancak beslenme ve antrenmanına sıkı şekilde dikkat ederek bu süreci yavaşlatır ve ayriyeten kazandığının ufak bı kısmını tutabilirsin. Ancak dediğim gibi bir kere küre girdim o kas ömür boyu kalacak diye birşey yok öyle birşey olsa proflar yıllarca blast Cruise yapmazlar

tarihinde Kapukaya tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roonies328    2
Kapukaya, 16 dakika önce yazdı:

Hocam ilk etapta sağlam dolu bı marka gireceksiniz haftada 1 ml testo (250mg) testo 1 ml(200mg)  boldenon ve 20 mg dianabol genelde başlangıç kürü için idealdir süre olarak genelde 12-15 hafta başlarlar. Ben dümenden bı marka girdiğim için haftada 500 testo(2ml) almistim ilk kurumde ancak ona rağmen beklediğimin üstünde verim almıştım. Ayriyetten kazandigin kas her türlü gidecek ancak beslenme ve antrenmanına sıkı şekilde dikkat ederek bu süreci yavaşlatır ve ayriyeten kazandığının ufak bı kısmını tutabilirsin. Ancak dediğim gibi bir kere küre girdim o kas ömür boyu kalacak diye birşey yok öyle birşey olsa proflar yıllarca blast Cruise yapmazlar

anladim demek istediginizi hocam cok tessekur ederim pki sizce only testo icin 3 ay iyi bir suremi yoksa kan tahlilinde sorun cikmasza uzatmak mi lazim iyi bir verim almak icin bu arada iranliyim iran testosu kullanicam mecburen 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
roonies328, Şimdi yazdı:

anladim demek istediginizi hocam cok tessekur ederim pki sizce only testo icin 3 ay iyi bir suremi yoksa kan tahlilinde sorun cikmasza uzatmak mi lazim iyi bir verim almak icin bu arada iranliyim iran testosu kullanicam mecburen 

Only testo kullanacaksanız 500 mg a çıkabilirsiniz testlerde problem çıkmazsa 12-16 hafta yapın benim onerimce. Ancak bana soracak olursanız en az 1 tane anabolizan eklemenizi öneririm bu önerim ise boldenon ve dianabol olabilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roonies328    2
Kapukaya, Şimdi yazdı:

Only testo kullanacaksanız 500 mg a çıkabilirsiniz testlerde problem çıkmazsa 12-16 hafta yapın benim onerimce. Ancak bana soracak olursanız en az 1 tane anabolizan eklemenizi öneririm bu önerim ise boldenon ve dianabol olabilir

anladim hocam sadece tek sıkıntım boldenon ve... gibi ilaclari bulmakta cok zorlaniyorum nerdeyse hic bulamadim ama arastiricam vakit ayirdigin icin cok tsk ederim cansin basarilar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
roonies328, 1 dakika önce yazdı:

anladim hocam sadece tek sıkıntım boldenon ve... gibi ilaclari bulmakta cok zorlaniyorum nerdeyse hic bulamadim ama arastiricam vakit ayirdigin icin cok tsk ederim cansin basarilar 

Rica ederim hocam ne demek. İyi günler 🙏🙏🙏

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    905
roonies328, 3 saat önce yazdı:

Bence kür esnasında libido ile bağdaşan değerlerde sorun olmadığı taktirde libido problemi yaşanıyorsa kullanılabilir aksi taktirde boş yere kullanmış olursun. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    406

Proviron serbest testosteron ve shgb değerlerine göre alınır.Kür içinde shgb ile etkileşime giren bir ilaç varsa gerek yok onun dışında deca kullanıcağın zaman kullanırsan büyük ihtimal libido problemi yaşamazsın düşük doz kürlerde pek önerilmez.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    206
roonies328, 2 saat önce yazdı:

Sol aşağı da wp butonu üzerinden Burak hocamızla sağlıklı bir şekilde iletişime geçebilirsin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roonies328    2
Askabar, 4 saat önce yazdı:

Bence kür esnasında libido ile bağdaşan değerlerde sorun olmadığı taktirde libido problemi yaşanıyorsa kullanılabilir aksi taktirde boş yere kullanmış olursun. 

tsk ederim vakit ayirdiginiz icin bi sorum daha olcakti sizce 250- 500gm testoyla beraber 4 iu somatrophin kullanmak buyumek acisindan faydasi olurmu uzun sureli kullanmayi dusunuyorum

Ironmann, 4 saat önce yazdı:

Proviron serbest testosteron ve shgb değerlerine göre alınır.Kür içinde shgb ile etkileşime giren bir ilaç varsa gerek yok onun dışında deca kullanıcağın zaman kullanırsan büyük ihtimal libido problemi yaşamazsın düşük doz kürlerde pek önerilmez.

tsk ederim vakit ayirdiginiz icin

Arenn, 3 saat önce yazdı:

Sol aşağı da wp butonu üzerinden Burak hocamızla sağlıklı bir şekilde iletişime geçebilirsin. 

tsk ederim ama malesef TR de yasamiyorum irandayim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    206
roonies328, 2 saat önce yazdı:

tsk ederim vakit ayirdiginiz icin bi sorum daha olcakti sizce 250- 500gm testoyla beraber 4 iu somatrophin kullanmak buyumek acisindan faydasi olurmu uzun sureli kullanmayi dusunuyorum

Iran’da çoğu eczaneler de ilaç var nasıl temin edemiyorsun ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    361
Arenn, 3 dakika önce yazdı:

Ben İrana gitmeyi düşünüyordum hem gezerim hem ilaç alırım diye🤣

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roonies328    2
Arenn, 54 dakika önce yazdı:

varda boldenon yok eczanede testo falan var 

Arenn, 54 dakika önce yazdı:

burda testo e. 250 tanesi 5 liraya falan denk geliyo aksdladjkadska

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    206
roonies328, 7 saat önce yazdı:

Bolde yerine rimo alırsın çok zor değil bunlar hatta git ellerinde sürekli insulinle gezen bodycilerle bi tanış konuş bak, dene bakalım şansını 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    406
roonies328, 9 saat önce yazdı:

İran’da ilaç bulamıyorsan hiç bir yerde bulamazsın humax zphc bunlar hep İran’da tr ye gelenlerde İran’dan geliyor çok basit bir şekilde araştırsan bulursun zaten.Hadi den sonraki İran’da ki meşhur bir open yarışan adam var adam 350 bin kişilik hesabında bazen reklam yapıyor işte bir tişört giyiyor etiket atıyor filan adamlarda ilaç derdi yok hepsi canavar gibi olmuş insan azmanları 😅

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    905
roonies328, 14 saat önce yazdı:

Büyüme hormonunu kısa süre kullanacaksan bulaşma derim ama 8-9 ay hiç kesmeden kullanabilecek maddiyat varsa çok güzel sonuçlar alırsın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roonies328    2
Arenn, 13 saat önce yazdı:

Bolde yerine rimo alırsın çok zor değil bunlar hatta git ellerinde sürekli insulinle gezen bodycilerle bi tanış konuş bak, dene bakalım şansını 

aslinda ben kucuk bir sehirdeyim burdaki eczanelerde rimoda yok ama tahrandan falan siparis vercem yapacak bi sey yok 

Ironmann, 11 saat önce yazdı:

İran’da ilaç bulamıyorsan hiç bir yerde bulamazsın humax zphc bunlar hep İran’da tr ye gelenlerde İran’dan geliyor çok basit bir şekilde araştırsan bulursun zaten.Hadi den sonraki İran’da ki meşhur bir open yarışan adam var adam 350 bin kişilik hesabında bazen reklam yapıyor işte bir tişört giyiyor etiket atıyor filan adamlarda ilaç derdi yok hepsi canavar gibi olmuş insan azmanları 😅

evet dogru ama ben kucuk sehirdeyim burda bulmak cok zor o yuzden dedim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roonies328    2
Askabar, 10 saat önce yazdı:

Büyüme hormonunu kısa süre kullanacaksan bulaşma derim ama 8-9 ay hiç kesmeden kullanabilecek maddiyat varsa çok güzel sonuçlar alırsın 

evet minimum 6 ay kullanmayi dusunuyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: ugurrgennc
      Merhabalar arkadaşlar,
      İlk kür olarak 4-5 haftalığına haftalık 500mg only testo gitmeyi planlıyorum ardından 3 ay kadar da yanına npp vb. ilaçlar ekleyerek temmuzda olacak yarışmaya hazırlanmak istiyorum.
      Bu 4-5 haftalık only testo sırasında nelere dikkat etmeliyim? Neler yapmalıyım, tavsiyeleriniz nelerdir ?  Testo olarak da iran testo tercih ettim.
      Cevaplar için teşekkürler
    • Yazan: best16.5
      Merhaba hocalarım,
      17 den yeni 18 geçtim 15 yaşımda bir sustanon kürü vardı şimdi 18 Yaşındayım sustanon kürü yaptım biraz bekledikten sonra bir kür daha yapıcam ama yan etkileri ve zararları en az olan steroitler nedir bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim?
    • Yazan: h4runx
      Merhaba,
      3 Yıl önce haftada 750mg testo propionat kullandım. Kürün 6. haftasında sakatlık yaşadım ve pct yapamadan bıraktım. Libido düşüklüğü sebebiyle kan testi yaptırdığımda total testo alt sınırda çıktı, prolaktin ise 44. Sanırım pct yapmadığım için hormonlarım hala normale dönmemiş.
      Ne yapabilirim? Pregnly veya klomen mi kullanayım? Teşekkür ederim. 
    • Yazan: havabukucu
      Herkese merhaba saygılar testo enanthate 250 mg kürümün 9.haftasındayım bir diyetisyenle anlaşıp beslenme programı çıkarttım ama programda azar azar kaçamaklar yapabileceğimi söyledi bir rivayete göre kürde beslenme önemli değilmiş bu doğru mu bana aşırı saçma geldiği için soruyorum. 
    • Yazan: Jonturk
      Merhaba arkadaşlar,
      Kişisel özelliklerim:
      42 yaşındayım. 1.78 cm boyunda. 94 kg. Gençlik yıllarım olan 25 yaşındayken:
      DecaDroboloin Primobolan Kürü yapmıştım 6 hafta boyunca. 2017'den beri doğal şekilde sporumu yapıyorum. O zamanlar pct böyle bilinen, uygulanan bir yöntem değildi pek haliyle sorunda yaşamamıştık, verimde almıştık o dönem. Haftada 3 gün antrenman ile bu süreci desteklemiştim. Daha sonra 2017 yılında evlendim.  Bu durum spora tekrar dönmemede  vesile oldu. Fakat ben Troid hastasıyım arkadaşlar (aileden gelen, genetik bir durum) 
      Şimdi ise doktor kontrolünde sustanon uygulaması yapıyorum. 2. dozu aldım fakat herhangi bir pozitif etki görebildiğimi düşünmüyorum an itibarı ile. Yarın tekrar doktora gideceğim çünkü 2. enjeksiyondan sonra beni davet etmişti. (Muhtemelen doz yükseltecek). 
      Size sormak istediğim sustanonun faydası olur mu?
      Bende ne tür değişikliklere sebep olur sustanon?
      Şimdiden katkılarınız için teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.