Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

turhanoğlu

Enjeksiyon sonrası ödem kaşıntı

Önerilen İletiler

turhanoğlu    17

Omuzdan insülin iğnesi ile 2 ml ilaç yaptım 

Bölgede şişlik ve kaşıntı var şuan 

Sanırım ilaç kasa ulaşmadı 

Şimdi bu ilaç boşa gitti mi gitmedi mi 

Ödem dağıtıcı krem aldım kullanıyorum ama kaşıntı çok kötü tatlı tatlı kaşınıyor 

Başına gelen var mı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ufukbelli.06    90

Omuzdan 2 ml fazla sıcak havlu ile presleme yap. Kolonya ile kaşıntıyı durdurabilirsin ama tekrar kaşıma. Geçmiş olsun

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
ufukbelli.06, 12 dakika önce yazdı:

Omuzdan 2 ml fazla sıcak havlu ile presleme yap. Kolonya ile kaşıntıyı durdurabilirsin ama tekrar kaşıma. Geçmiş olsun

Hocam 2 ml yaptım sola yaptım yarım saat önce  herhangi bi problem yok aşırı rahattı. acaba Adele boyutuyla mi alakalı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    475
turhanoğlu, 20 dakika önce yazdı:

Çok sağolun. İlaç emilir yani boşa gitmez değil mi hocam 

Boşa gitmez dostum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
Kapukaya, 4 saat önce yazdı:

Hocam 2 ml yaptım sola yaptım yarım saat önce  herhangi bi problem yok aşırı rahattı. acaba Adele boyutuyla mi alakalı 

1-1 böl omuzlara 2ml e kadar emebiliyor fakat karpuz gibi omuzların yoksa gereksiz 

turhanoğlu, 4 saat önce yazdı:

Valla üzülürdüm boşa gitseydi sağolun 

adamım bu tip durumlar da ilaca üzülme bir an önce sorunla başa çık 2 gün önce 2ml ilaç patlattım azım yüzüm testo oldu olacak böyle şeyler 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
crosfredy, 2 dakika önce yazdı:

adamım bu tip durumlar da ilaca üzülme bir an önce sorunla başa çık 2 gün önce 2ml ilaç patlattım azım yüzüm testo oldu olacak böyle şeyler 

İlaç patlatma acısı> aşk acısı 

tarihinde Kapukaya tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    234
crosfredy, 8 dakika önce yazdı:

Ben 1000 liralık growth patlattım 2 ml lik ilaç da neymiş 😂

• ahahaha 2
  • Şaşkın 1
  • Üzgün 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
crosfredy, 1 saat önce yazdı:

1-1 böl omuzlara 2ml e kadar emebiliyor fakat karpuz gibi omuzların yoksa gereksiz 

Hocam uğraşmamak için tekte vuruyorum pzt sağ Perşembe sol 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
Kapukaya, 2 saat önce yazdı:

Hocam uğraşmamak için tekte vuruyorum pzt sağ Perşembe sol 

Gereksiz kankam şahsen dediğim gibi büyük omuzların yoksa emilimi yavaş olucaktir şişkinlik de yapar bölerek vur rahat edersin yada kalça veya bacaktan tekte vur geç en rahatı o şekilde olur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
crosfredy, 6 saat önce yazdı:

Gereksiz kankam şahsen dediğim gibi büyük omuzların yoksa emilimi yavaş olucaktir şişkinlik de yapar bölerek vur rahat edersin yada kalça veya bacaktan tekte vur geç en rahatı o şekilde olur 

Hocam dün vurdum bugün uyandım bölgeye bastırıyorum elimle ağrı yok omzumu kolumu çok rahat kullanabiliyorum omzumda karpuz kadar değil ama bı tık büyük problem olmadı hocam devamı edeyim yoksa boleyimmi dediğim gibi kalçaya göre omuz daha rahat oldu bende

tarihinde Kapukaya tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
Kapukaya, 7 dakika önce yazdı:

Hocam dün vurdum bugün uyandım bölgeye bastırıyorum elimle ağrı yok omzumu kolumu çok rahat kullanabiliyorum omzumda karpuz kadar değil ama bı tık büyük problem olmadı hocam devamı edeyim yoksa boleyimmi dediğim gibi kalçaya göre omuz daha rahat oldu bende

Kanka nasıl rahat ediyorsan öyle yap ağrı şişlik vs yoksa vur gitsin baktın ileride omuz zorluyor bacağa falan geçersin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.443

Geçmiş olsun. En garanti bölge bacak. Kendinizi bacağa alıştırın.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
crosfredy, 20 dakika önce yazdı:

Kanka nasıl rahat ediyorsan öyle yap ağrı şişlik vs yoksa vur gitsin baktın ileride omuz zorluyor bacağa falan geçersin 

Tamamdır hocam teşekkür ederim iyigünler❤️❤️🙏

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
rastlantisal, 4 saat önce yazdı:

Geçmiş olsun. En garanti bölge bacak. Kendinizi bacağa alıştırın.

hocam bana bacak rahat geliyo ağrı falan yok ama sürekli damara geliyo sürekli kanıyo ne önerirsiniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.443
ulquiorra_z, 3 dakika önce yazdı:

hocam bana bacak rahat geliyo ağrı falan yok ama sürekli damara geliyo sürekli kanıyo ne önerirsiniz

Tam olarak hangi bölgesinden enjekte ediyorsun? 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

hocam bölge isim olarak bilmiyorum ama 4 diz kapağından 4-5 parmak yukarı kalçada tarafındanda 4-5 parmak aşağı doğru arada kalan alana hafif dışa doğru yapıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.443
ulquiorra_z, 12 dakika önce yazdı:

hocam bölge isim olarak bilmiyorum ama 4 diz kapağından 4-5 parmak yukarı kalçada tarafındanda 4-5 parmak aşağı doğru arada kalan alana hafif dışa doğru yapıyorum

1cm yukarıdan yapmayı dene.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turhanoğlu    17
hectordoyle, 28 dakika önce yazdı:

Vücudun ilacın içindeki çözücü yağa veya benzil benzoat benzeri maddelere tepki vermiş olabilir

Belki öyle hocam kalçadan ve bacaktan deneyip bakacam 

Kalçadan kendi yapan nasıl yapıyor kan kontrolünü nasıl yapıyor anlamış değilim. 

rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

Bacaktan yaparken siyah uç ile yaparsam tamamını sokmam mı gerekir hocam 

Veya insülin iğnesi ile yaparsam da uygun olur mu yağlı bi yapım yok 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
voSaydin    3
turhanoğlu, 22 saat önce yazdı:

Omuzdan insülin iğnesi ile 2 ml ilaç yaptım 

Bölgede şişlik ve kaşıntı var şuan 

Sanırım ilaç kasa ulaşmadı 

Şimdi bu ilaç boşa gitti mi gitmedi mi 

Ödem dağıtıcı krem aldım kullanıyorum ama kaşıntı çok kötü tatlı tatlı kaşınıyor 

Başına gelen var mı 

kalitesiz ve steril olmayan ilaç kullanımıyla olur normalde. kaliteli ilaç kullanmaya başladığımdan beri yaşamadım. doğru yaptığına eminsen ilactan dolayı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turhanoğlu    17
voSaydin, 1 saat önce yazdı:

kalitesiz ve steril olmayan ilaç kullanımıyla olur normalde. kaliteli ilaç kullanmaya başladığımdan beri yaşamadım. doğru yaptığına eminsen ilactan dolayı

İlaçlar kaliteli kalçadan başkası yaparken ne sivilce ne ödem hiçbir sorun yaşamadım kendim yaptığımda oldu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
rastlantisal, 20 saat önce yazdı:

1cm yukarıdan yapmayı dene.

Hocam bacaktan bunu tercih edebilirmiyiz  baya ağrısıza benziyor özelliklerinde ince uca rağmen sorunsuz akışkan enjeksiyon falan diyor

Screenshot_2023-12-09-11-27-26-228_com.instagram.android.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.