Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

squafy

Sustanon testo enanthat hangisi mantıklı

Önerilen İletiler

squafy    23

Arkadaşlar bir kaç ay sonra Sustanon Tren Enanthat Ve anapolon kürüne gireceğim fakat aklımda bir soru var

Testo Enanthat mı kullansam daha iyi kütle kazanırım yoksa Sustanon mu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vezuchiy    104
squafy, 7 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar bir kaç ay sonra Sustanon Tren Enanthat Ve anapolon kürüne gireceğim fakat aklımda bir soru var

Testo Enanthat mı kullansam daha iyi kütle kazanırım yoksa Sustanon mu

kanka bu kaçıncı kürün, kaç yıl spor geçmişin var? kür öncesi kan tahlilin var mı ? yaşın kaç boyun kilon kaç bunları belirtirsen yardımcı olalım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    234

Sustanon ağırdır testesteron enantata göre her vurduğunda ödem atar eczane istiyorsan sustanon kullan. testesteron enantat daha iyi ve stabil çalışır sustanon kadar dalgalı değil yormaz vücudu kürüne testo enantat daha mantıklı 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc    44

Testosteron propiyonat 30mg (19 saat)

Testosteron fenilpropiyonat 60mg (4.5 gün)

Testosteron izokaproat 60mg (9 gün)

Testosteron dekanoat 100mg (15 gün)

Olmak üzere testosteronun dört esterini barındırır, tedavi için mükemmel bir ilaç olmakla birlikte bence vücut geliştirmede işe yaramaz bir ilaçtır.

İçerdiği esterlerin uzunluğu sebebiyle çoğunlukla ayda 2 tane reçete edilir ve bu sayede ilaç kanda sıfırlanmaz.

Senin yerinde olsam iran eczane test ent kullanırdım.

tarihinde egerdnc tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aç goril    48
egerdnc, 20 dakika önce yazdı:

Testosteron propiyonat 30mg (19 saat)

Testosteron fenilpropiyonat 60mg (4.5 gün)

Testosteron izokaproat 60mg (9 gün)

Testosteron dekanoat 100mg (15 gün)

Olmak üzere testosteronun dört esterini barındırır, tedavi için mükemmel bir ilaç olmakla birlikte bence vücut geliştirmede işe yaramaz bir ilaçtır.

İçerdiği esterlerin uzunluğu sebebiyle çoğunlukla ayda 2 tane reçete edilir ve bu sayede ilaç kanda sıfırlanmaz.

Senin yerinde olsam iran eczane test ent kullanırdım.

Tam tersi tedavi için iyi vücut geliştirme için çok iyi bir ürün mix ürünler her zaman vücut geliştiremde daha iyidir

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc    44
aç goril, Bir saat önce yazdı:

Tam tersi tedavi için iyi vücut geliştirme için çok iyi bir ürün mix ürünler her zaman vücut geliştiremde daha iyidir

Bu kadar fazla yarılanma ömrüne sahip, testosteron seviyesini sürekli dalgalandıran bir ilaç nasıl vücut geliştirme için iyi olabiliyor? Eğer dalgalı testosteron seviyelerinin sabit testosteron seviyesine göre daha yararlı olduğuna dair gizli bir bilgi varsa paylaşmanızı isterim.

Sustanon mix bir ürün değil, sadece 4 farklı estere sahip ve etken maddesi testosteron olan Pharma Grade TRT ilacı.

tarihinde egerdnc tarafından düzenlendi
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufukbelli.06    90
egerdnc, 16 dakika önce yazdı:

Bu kadar fazla yarılanma ömrüne sahip, testosteron seviyesini sürekli dalgalandıran bir ilaç nasıl vücut geliştirme için iyi olabiliyor? Eğer dalgalı testosteron seviyelerinin sabit testosteron seviyesine göre daha yararlı olduğuna dair gizli bir bilgi varsa paylaşmanızı isterim.

Sustanon mix bir ürün değil, sadece 4 farklı estere sahip ve etken maddesi testosteron olan Pharma Grade TRT ilacı.

Gün aşırı enjeksiyon yaptığında dalgalanma sorunu minimum seviyede kalıyor verdiği haz enanthate göre çok çok yüksek ha ağır ilaçtır ödem yapmaması için evigenle beraber enjekte edilginde ödem sorunu da olmuyor 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    234
egerdnc, 8 saat önce yazdı:

Sustanon ve rimabolon sevicilerini ikna edemezsin dostum daima onlar haklidir bu iki ilaç vücut geliştirme için değildir bunu kaç kere bende söyledim ama anlamadilar güvenebilecigin satıcı yoktur yada takıntılısindir eczanede malı kullanmak istersin ozaman eyvallah devam et susta rimoya ben sadece yokluk zamanlarım da kullandım 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aç goril    48
egerdnc, 9 saat önce yazdı:

Enanthateda kullandım propda kullandım güvenli alabielceğim satıcımda var ama o sustanonun verdiği gücü doluluk hissini hiç bir testoda alamıyorum yabancı forumalra bakarsanız biraz sustanonun eczanede reçetesiz satılmasının vücut geliştirme için nasıl bir velinimet olduğunu anlarsınız aynı zamanda marcus ruhl gibi kütle canavarı bir adamın kürlerine bakarsanız sustanona yer verdiğini görürsünüz bu kadar bolluk bereketin içinde istemedeiği kadar ilacın içinde niye off sezonda sustanon kulalnıyorki bu adam tedavi ilacı değil mi sonuçta :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc    44
aç goril, 27 dakika önce yazdı:

Enanthateda kullandım propda kullandım güvenli alabielceğim satıcımda var ama o sustanonun verdiği gücü doluluk hissini hiç bir testoda alamıyorum yabancı forumalra bakarsanız biraz sustanonun eczanede reçetesiz satılmasının vücut geliştirme için nasıl bir velinimet olduğunu anlarsınız aynı zamanda marcus ruhl gibi kütle canavarı bir adamın kürlerine bakarsanız sustanona yer verdiğini görürsünüz bu kadar bolluk bereketin içinde istemedeiği kadar ilacın içinde niye off sezonda sustanon kulalnıyorki bu adam tedavi ilacı değil mi sonuçta :D

Demek ki satıcınıza olan güveninizi gözden geçirmeniz gerekiyor, muhtemelen underdose ilaç kullandınız.

Sustanon için iyi diyebileceğim tek şey hammaddesinin pharma grade olmasıdır bu sebeple 99.9% saflıkta olur.

Dalgalı testosteronun erkek psikolojisine, libidosuna, kardiyovasküler sistemine olan etkilerinin pubmed’den araştırmanı tavsiye ediyorum.

Sırf pharma grade diye bu kadar övülen bir ilaç dünyanın hiçbir yerinde duymadım görmedim, gerçi türkiyede büyük bir UGL düşmanlığı var onu da unutmamak lazım. En temizi homebrew olacaktır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
aç goril, 12 saat önce yazdı:

Kısa bir dönem diyette kullanmıştım ve çok beğenmiştim. Sonraki bulkumu da sustanon ile yapmayı düşünüyorum. Dediğine katılıyorum bence çok daha iyi vucüt geliştirme için.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.443

Tren seni zaten zorlayacakken bir de sustanon darlamasına maruz kalman çok da iyi olmaz. Trene girdiğinde testosteronu anabolik etkilerinden dolayı değil, trenin yan etkilerinden korunmak için kullandığını unutma. O yüzden her zaman enhantate gibi dalgalanma yaratmayacak testosteron tercih edilmelidir.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.539

İsteyen enanthate isteyen cypionat  isteyen sustanon kullansın. Her esterin artı ve eksileri mevcut, herkesin yoğurt yiyişi de farklı.

Tren ile Cypionat eğer yoksa enanthate bence en mantıklı seçenek olurdu.

• Beğen 2
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.