Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Nynex

Testo enanthate primobolan kürü

Önerilen İletiler

Nynex    7

Herkese merhaba ben 10 haftadır haftalık 500 testo enanthate + 200 primobolan kullanıyorum biraz damarlanma oldu kaslar biraz diri ama onun dışında ölçü alımı ya da aşırı iştah artışı olmadı yaşım 38 bir yıldır fitness yapıyorum spor geçmişim olduğu için şuan girdiğim ağırlıklar cüsseme göre baya yüksek nizami bir şekilde çalışıyorum ancak kürden neden etki göremedim bilemiyorum hocalarım yardımcı olabilirse sevinirim bu gün test verdim test sonuçlarınıda ekliyorum. Şimdiden cevaplar için teşekkür ederim.

Screenshot_20231117_224209_e-Nabz.jpg Screenshot_20231117_224216_e-Nabz.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sonmez    39
Nynex, 1 saat önce yazdı:

Herkese merhaba ben 10 haftadır haftalık 500 testo enanthate + 200 primobolan kullanıyorum biraz damarlanma oldu kaslar biraz diri ama onun dışında ölçü alımı ya da aşırı iştah artışı olmadı yaşım 38 bir yıldır fitness yapıyorum spor geçmişim olduğu için şuan girdiğim ağırlıklar cüsseme göre baya yüksek nizami bir şekilde çalışıyorum ancak kürden neden etki göremedim bilemiyorum hocalarım yardımcı olabilirse sevinirim bu gün test verdim test sonuçlarınıda ekliyorum. Şimdiden cevaplar için teşekkür ederim.

Ürünler hangi marka 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nynex    7
sonmez, 10 saat önce yazdı:

Ürünler hangi marka 

Aburaihan iran testo , bayer rimobolan (eczane ürünü),

Bu arada kürümün 5.haftasında bir kutu klomen kullanmıştım bu günde 10.hafta yani son dozajı vuruldum devam etsemmi etmesemmi kararsız kaldım çünkü bir etki göremedim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    387

Boy ve kilonuzu söyler misiniz? Bir arkadaş min 400 mg kullanılmalı diyordu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nynex    7
Diver, 37 dakika önce yazdı:

Boy ve kilonuzu söyler misiniz? Bir arkadaş min 400 mg kullanılmalı diyordu

Boy 1.73 kilo 74 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    387
Nynex, 16 dakika önce yazdı:

Boy 1.73 kilo 74 

Önce 300e etki görmezseniz 400e yükseltin.Bu iş sabır ve disiplin işi. Düzenli şekilde devam edin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufukbelli.06    74

Rimobolanın etkisi de yan etkisi de düşük olduğu için dozajı yükselt. Gün aşırı 200 vurmaya başla etki alırsın. Rimobolan pişmanlık ayrıca maliyetli boldenon veya deca kullanman daha iyi olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc    43

Güncel kutuları görmek adına soruyorum, eğer ilacın orjinalliğinden eminseniz aburaihan fiyatı ve kutusunu video veya görsel yoluyla paylaşır mısın?

Yakın zamanda bende almayı düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aç goril    48
Nynex, 3 saat önce yazdı:

Aburaihan iran testo , bayer rimobolan (eczane ürünü),

Bu arada kürümün 5.haftasında bir kutu klomen kullanmıştım bu günde 10.hafta yani son dozajı vuruldum devam etsemmi etmesemmi kararsız kaldım çünkü bir etki göremedim

Klomen kullanmanızdaki amaç nedir hocam özelliklede 5. hafta gibi ilaçların hisedilmeye başlandığı kritik bir dönemde kürü baltalamışsınız resmen.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nynex    7
aç goril, 2 saat önce yazdı:

Klomen kullanmanızdaki amaç nedir hocam özelliklede 5. hafta gibi ilaçların hisedilmeye başlandığı kritik bir dönemde kürü baltalamışsınız resmen.

Hipofizi uyarmak için sadece 1 kutu kullandım sanırım bu yüzden total testo yüksek olmasına rağmen lh toparlanmış normalde lh ve fsh sıfırlanmış olması lazımdı bu şekilde ara cycle yapınca  kür bitiminde hipogonadal aksın daha kolay toparlandığını biliyorum.Ancak klomenin testoyu baskılamadığı aksine doğal üretim mekanızmanıda uyardığı için pozitif etkisi olduğunu düşünmüştüm kürü baltaladığını hiç düşünmedim hocam peki baltalama sebebi nedir tam olarak

ufukbelli.06, 4 saat önce yazdı:

Rimobolanın etkisi de yan etkisi de düşük olduğu için dozajı yükselt. Gün aşırı 200 vurmaya başla etki alırsın. Rimobolan pişmanlık ayrıca maliyetli boldenon veya deca kullanman daha iyi olur.

Hocam benden çok daha hacimli bir arkadaş var kendisi benimle aynı dozaj kullanıyor ama verim alıyor adam 45 cm kol var ben 37 cm koldan bir milim ileriye gidemedim kür boyunca ayrıca çok fazla su tutumuda olmadı ilginç valla

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Güz    32

Rimobolan, aromatize olmaz, e2 seviyelerinizi yükseltmez, testonun aromatize olmasını da kısmen engeller. Dolayısıyla su tutmadan, hacimlendirmeden görevini yapar ve temiz ilaç olduğu mantığı burdan gelir. Böyle durumlarda testo dozajı artırmak mantıklıdır, lakin bu sizin kilonuz ve geçmişinize uygun görünmüyor.

Beklentiniz hacimlenmek ise kür içi klomen kullanımını bırakın ve Rimobolan-Boldenon gibi ilaçları sadece androjenle kombinlemek için kullanın. Kısa ve sert idmanlar, günlük 5-10 gr keten tohumu kullanımı, yüksek karbonhidrat günleri, serbest öğünler, oral steroidlerin belirli aralıklarla kullanılması yardımcı olacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nynex    7
Güz, 7 saat önce yazdı:

Rimobolan, aromatize olmaz, e2 seviyelerinizi yükseltmez, testonun aromatize olmasını da kısmen engeller. Dolayısıyla su tutmadan, hacimlendirmeden görevini yapar ve temiz ilaç olduğu mantığı burdan gelir. Böyle durumlarda testo dozajı artırmak mantıklıdır, lakin bu sizin kilonuz ve geçmişinize uygun görünmüyor.

Beklentiniz hacimlenmek ise kür içi klomen kullanımını bırakın ve Rimobolan-Boldenon gibi ilaçları sadece androjenle kombinlemek için kullanın. Kısa ve sert idmanlar, günlük 5-10 gr keten tohumu kullanımı, yüksek karbonhidrat günleri, serbest öğünler, oral steroidlerin belirli aralıklarla kullanılması yardımcı olacaktır.

Hocam rica etsem konuyu biraz daha açarmısınız niyetim hacimlenmek yani only testo ile devam etsem dahamı etkili olur ? Veya anladığım kadarıyla testo yanına danabol gibi oral steroidlerden eklemekten bahsediyorsunuz sanırım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufukbelli.06    74
Nynex, 4 saat önce yazdı:

danabol gibi oral steroidlerden eklemekten bahsediyorsunuz sanırım

Enanthateden Sustanona geçiş yap kürün bitmesine 4 hafta kala tekrar Enanthate geçiş yapıp danabol yada anapolon ekle. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993

Benim görüşüm her zaman şudur kas kazanımı sağlayan en büyük faktörler sırasıyla 

1.ANTRENMAN 

2.BESLENME 

3.FARMAKOLOJİ 

Ayrıca benim görüşüm kürde iken klomen kullanımı yanlış.Dereyi görmeden paçaları sıvamak bu.Kür zaten olabildiğince en temiz risksiz ilaçlarla dizayn edilmiş.Yapanlar var mı bu protokolü,evet var ama bence gereksiz.Rimo kilo başına 0,4mg çıkabilirsiniz.Mümkünse yan etki yaşamadan Arim vb kullanmayın ve ilk 2 maddeyi iyi yaptığınızdan emin olun.

tarihinde Vural2 tarafından düzenlendi
İmla
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nynex    7
Vural2, 5 saat önce yazdı:

Benim görüşüm her zaman şudur kas kazanımı sağlayan en büyük faktörler sırasıyla 

1.ANTRENMAN 

2.BESLENME 

3.FARMAKOLOJİ 

Ayrıca benim görüşüm kürde iken klomen kullanımı yanlış.Dereyi görmeden paçaları sıvamak bu.Kür zaten olabildiğince en temiz risksiz ilaçlarla dizayn edilmiş.Yapanlar var mı bu protokolü,evet var ama bence gereksiz.Rimo kilo başına 0,4mg çıkabilirsiniz.Mümkünse yan etki yaşamadan Arim vb kullanmayın ve ilk 2 maddeyi iyi yaptığınızdan emin olun.

Cevap için teşekkürler hocam 10 hafta rimobolan ekonomik olarak çok zorladı burdan itibaren testo ile devam etsem yanına farklı ilaç eklesem daha kötümü olur yani ara vermemmi gerekiyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Güz    32
Nynex, 18.11.2023 - 22:32 yazdı:

Hocam rica etsem konuyu biraz daha açarmısınız niyetim hacimlenmek yani only testo ile devam etsem dahamı etkili olur ? Veya anladığım kadarıyla testo yanına danabol gibi oral steroidlerden eklemekten bahsediyorsunuz sanırım

Hacimlenmek için kilit nokta yüksek E2 seviyeleri... Deca, bu amaca daha uygun olur. Karaciğer enzimlerinin düzenli takibi şartıyla danabol-anapolon her zaman, belirli periyotlarla kullanılabilir. Ülkemizde sadece kick start mantığıyla kullanılıyor, oysa ki eşik atlamada çok yardımcıdır. Daha yüksek E2 seviyeleri > kas içerisinde daha çok sodyum tutumu > güçlenme > daha yüksek ağırlık kaldırma > kasa daha çok hasar verme > yeni kas hücreleri inşa etme

Döngü bu şekilde.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nynex    7
Güz, 26.11.2023 - 22:35 yazdı:

Hacimlenmek için kilit nokta yüksek E2 seviyeleri... Deca, bu amaca daha uygun olur. Karaciğer enzimlerinin düzenli takibi şartıyla danabol-anapolon her zaman, belirli periyotlarla kullanılabilir. Ülkemizde sadece kick start mantığıyla kullanılıyor, oysa ki eşik atlamada çok yardımcıdır. Daha yüksek E2 seviyeleri > kas içerisinde daha çok sodyum tutumu > güçlenme > daha yüksek ağırlık kaldırma > kasa daha çok hasar verme > yeni kas hücreleri inşa etme

Döngü bu şekilde.

Cevap için teşekkürler.Benim tiroid bezlerim yok  tiroid hapı kullanıyorum bu yüzden kür yaparken sadece testo ve rimo kullandım şuan rimoyu kestim only testo yapıyorum ancak halâ bi hacimlenme yok baya yüksek ağırlıklarla çalışıyorum antrenmanları aksatmıyorum ama neden ölçü alımı olmuyor anlamadım danabol denemeyi düşünüyorum bir kutu en azından etkilerini göreyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
uslu4335    5

günlük ne kadar protein alıyorsun,uyku saatlerin nasıl, asıl önemli olan sorular bunlar bence.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Yasinakda
      Arkadaşlar bunlar yüksek sorun olur mu yeni bir küre giricem ?
      @rastlantisal @Diver @godofdark @otopsicikedi

• Yazan: canayyldx
      Merhaba hocalarım ve arkadaşlar,
      Almanya'da güvenilir orijinal ilaç satan veya bilen var mı aranızda oraya yerleşeceğimden dolayı bilmediğimden kendim için ilaç tedarik etmek istiyorum.
    • Yazan: huseyinatas7
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      18 yaşlındayım ve ilk kürüm olacak. Spor geçmişim yarım yıl kadar.
      trenbolone acethat testesterone cyp Kullanacağım yan etkilerini vs biliyorum ve kabulüm her şeyine lütfen algı yapmayalım boy 170 kilo 65 şu anlık yeme uyku düzenim yok elimde ki koruyucular, vitaminler :
      liv52 omega 3 milk thistle  Abilerim bana öğüt vermeyip lütfen yardımcı olur musunuz dozajlama hakkında 4-5 ayda baya fark görmek istiyorum o yönden bir dozajlama önerebilirseniz ikisiyle beraber ve vitaminleri de nasıl kullanabileceğimi söylerseniz sevinirim teşekkürler🥰
    • Yazan: huseyinatas7
      liv52 omega 3 milk thistle 
      3 aylık testo tren kürü kullanımı nasıl olmalı ilk kürüm lütfen ilk kürde tren olur mu demeyin kafaya koydum aldım ürünleri 
      bu vitaminleri nasıl kullanacagım

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.