Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

roonies328

Testo ve primobolan kuru

Önerilen İletiler

roonies328    2

merhabalar herkese naçizane bir kaç sorum vardı ben ilk kürüme girmek istiyorum

haftalık 500 testo e. 100 primobolan 3 ay yapmayı düşünüyorum. 
sizce kuru kestikten sonra ve pct surecinde cinsel sıkıntılar falan yaşamamak için 100mg primabolonu kesmemek mantıklı bir süreç olur mu hani ani bir düşüş olmaması bakımından soyluyorum (libido problemleri falan)
ikinci sorum su ki pct döneminde libido problemi için viagara ve diğer cinsel ilaçlar ise yarıyor mu hani günü kurtarmak açısından 

hepinize tsk ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

otopsicikedi    1.460
roonies328, 11 dakika önce yazdı:

sizce kuru kestikten sonra ve pct surecinde cinsel sıkıntılar falan yaşamamak için 100mg primabolonu kesmemek mantıklı bir süreç olur mu hani ani bir düşüş olmaması bakımından soyluyorum (libido problemleri falan)
ikinci sorum su ki pct döneminde libido problemi için viagara ve diğer cinsel ilaçlar ise yarıyor mu hani günü kurtarmak açısından 

hepinize tsk ederim.

küre girmek yerine kendini geliştirmeni öneririm. Bu bilgilerle küre girmemelisin. Başkasına güvenip te küre girme. forumda biraz konuları okursan yanlışlarını anlarsın 

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hikmett    62

Hocam yanlış anlamayın ama bu bilginizle lütfen ilaç kullanmaya başlamayın. Planlamanız çok kötü. Bir kere Pct sürecinin mantığını bile anlamamışsınız. araştırmaya devam edin sizin için henüz zamanı değil.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    112
roonies328, 15 saat önce yazdı:

hepinize tsk ederim.

Kür sonrası cinsel problemler yaşayıp yaşamayacağını hiç kimse bilemez. 20 hafta kürde kalıp başarılı pct ile problem çekmeyen insanlarda var 2 hafta sarms kullanıp libidosunu aylarca toplayamayan insanlarda. daha önce hiç anabolik tecruben oldu mu ? ben ilk tabletlere başladım ve fsh lh geri dönmeye meyilli olduğu için problem yaşamadım 30 gün kadar rad140 kullanmıştım 3 gün kadar cinsel olarak isteksiz hissettikten sonra geçmişti (pct protokolündeydim) pctyi tamamladım ve problem yoktu . şuanda güncel olarak only testo küründeyim problem yaşamamak istiyorsan kür içi HCG (ovitrelle,pregnly) kullanabilirsin düşük dozajlarda veya Cycle yapabilirsin belirli zamanlarda bunlar riskleri azaltabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roonies328    2
Vezuchiy, 7 saat önce yazdı:

Kür sonrası cinsel problemler yaşayıp yaşamayacağını hiç kimse bilemez. 20 hafta kürde kalıp başarılı pct ile problem çekmeyen insanlarda var 2 hafta sarms kullanıp libidosunu aylarca toplayamayan insanlarda. daha önce hiç anabolik tecruben oldu mu ? ben ilk tabletlere başladım ve fsh lh geri dönmeye meyilli olduğu için problem yaşamadım 30 gün kadar rad140 kullanmıştım 3 gün kadar cinsel olarak isteksiz hissettikten sonra geçmişti (pct protokolündeydim) pctyi tamamladım ve problem yoktu . şuanda güncel olarak only testo küründeyim problem yaşamamak istiyorsan kür içi HCG (ovitrelle,pregnly) kullanabilirsin düşük dozajlarda veya Cycle yapabilirsin belirli zamanlarda bunlar riskleri azaltabilir.

hocam oncelikle cok tsk ederim degerli vaktini ayirdigin icin
evet ilk kurum ve sizinde bildiginiz gibi erkekler icin cinsellik cok onemli o yuzden bu konuya cok takintiliym simdi anladigim su ki her sekilde pct doneminde libidoda bi dusukluk olcak iste kimisinde 1 ay surer kimisinde daha fazla 
sence kur icersinde problem yasamamak icin direk her ay sonu klomen kulanmammı daha mantikli yoksa daha emin adimlarla iste prolaktin ve diger unsurlara  falan baktirarak ilerlemek mi mantikli cunku arastirdigim kadariyla libido probleminin bir cok nedeni olabilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    112
roonies328, 10 saat önce yazdı:

hocam oncelikle cok tsk ederim degerli vaktini ayirdigin icin
evet ilk kurum ve sizinde bildiginiz gibi erkekler icin cinsellik cok onemli o yuzden bu konuya cok takintiliym simdi anladigim su ki her sekilde pct doneminde libidoda bi dusukluk olcak iste kimisinde 1 ay surer kimisinde daha fazla 
sence kur icersinde problem yasamamak icin direk her ay sonu klomen kulanmammı daha mantikli yoksa daha emin adimlarla iste prolaktin ve diger unsurlara  falan baktirarak ilerlemek mi mantikli cunku arastirdigim kadariyla libido probleminin bir cok nedeni olabilir

benim naçizane tavsiyem 4 haftada bir cycle yapman olucaktır. 3. hafta 1000 ui hcg kullanıp 4. hafta 1 kutu klomen bitirebilirsin yararı olacaktır hipofizin ve testislerin uyarılması bakımından. bunlar riskleri sıfıra indirmez ama hormonlarının daha hızlı geri gelmesine yardımcı olacağını umuyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: anabolik.adam
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Kür içeriğim:
      Testosteron Deca Sorularım:
      Tren de olduğu gibi decada da en iyi verimi almak için testoyu decadan daha düşük dozajda mı kullanmamız gerek? Deca dick den bağımsız olarak sadece etki açısından soruyorum. tren kürlerinde trenden maksimum verim ve minimum zarar alabilmek için trenin daha iyi çalışması için testoyu trenden düşük alın deniliyor aynısı deca içinde geçerli mi bilgisi olanlar yazarsa çok sevinirim.
    • Yazan: Jeshi
      Herkese Selamlar, Umarım iyisinizdir.
      5 haftalık only testesteron kürünü yaklaşık 1 ay önce bitirdim. Bir süredir (yaklaşık 2-3 hafta) d3 ve balık yağı kullanıyorum. Onun dışında herhangi bir takviye veya vitamin almıyorum. Tahlil sonuçlarımı aşağıya ekliyorum. Önceki tahlilime göre kapanmış olan lh ve fsh kendiliğinden açılmış e2 düşmüş prolaktiminde ise bir farklılık yok. 
      Şuan kullanmam gereken bir ilaç var mı? Prolaktin zamanla düşer mi? Başka bir takviye veya vitamin almalı mıyım? @Diver @otopsicikedi @ardas @Oathbreaker @rastlantisal
      Yardımlarını bekliyorum herkese çok teşekkürler.

• Yazan: dragx
      Pazartesi günü only testo başlıyorum 20 hafta bu kür süresince deneyimlerinizle önerebileceğiniz şeyler var mıdır?
      Tüm cevaplar için şimdiden teşekkürler.
    • Yazan: Geleceğin Olympia'sı
      Kür detaylarım 10 hafta boyunca:
      500 mg testosteron 500 mg boldenon Yaptım, arkasından 2 ay kadar only testo yapıp testoyu da kestim, boldenonu bırakma sebebim kür ortalarında gelen aşırı yorgunluk ve dalgınlık oldu ama güzel verim aldım gayet tatmin ediciydi keşke böyle bir sorun yaşamasaydım, 20 hafta yapacaktım normalde.
      Tahlillerimi testo kestikten sonra 14. günde verdim buyrun:

• Yazan: gigabatu
      Öncelikle selamlar, yaklaşan bayramınızı kutlarım...
      Yaklaşık 6 ay önce ilk kürüme başladım kür içinde boldenon, deca ve testo e vardı. Kür sorunsuz bitti PCT'mi yaptım Ovitrelle vurup 1 hafta sonra klomen'e başladım. 1 Ay'da pct sürdü ve PCT'den sonra libido kaybı yaşadığımı fark ettim ilk kürüm olduğu için normal mi değil mi emin olamıyorum dün bir kan testi verdim ve sonuçlar aşağıdaki gibi çıktı.
      Kan testim normal midir? Libido'mu nasıl yükseltebilirim, akışına bırakıp beklemem mi gerekiyor?  Şimdiden teşekkürler...

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.