Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

KGKVBK

Ilk küre hazır mıyım? küre girmeli miyim?

Önerilen İletiler

KGKVBK    11

Aslında bir kaç aydır aklımda dönen bir soru, bazen araştırıyorum yan etkileri, youtube videolar, kullananlar, fiyatlar vs. natural olarak da kendimce gayet iri ve iyi durduğumu düşünüyorum. Hayatımı genel olarak disiplinli yaşarım, bazen haftada bir sekme olur beslenmemde bazen hiç olmaz, antrenman özel durum olmadıkça kaçırmam ve her işimde de disiplinliyimdir. Amacım sanırım ego tatmini(kendi sınır egom) ve duygusal bir çöküş süresinde kafa dağıtmak(psikolojik bir sorun değil, her Türk vatandaşı gibi duruluyorum, genel olarak pozitifim).

Böyle bir süreçle küre başlayıp da pişman olan / olmayan veyahut konu hakkında bilgiye sahip olan abilerimin / arkadaşlarımın fikirlerini duymak isterim.

ağırlıklar:

bench - 120-130 arası (genel olarak bench yapan kilosunu arttırmaya çalışan biri değilim, nadiren yapıyorum o yüzden çok yüksek olmaması bence normal)

db bench(incline / flat) - 50 kg db'ler ile çok rahat 5 set 6-10 tekrar çıkarabiliyorum, form tamamen uygun, desteksiz, full ROM, negatif yavaş şekilde.

• deadlift - bilinmiyor (yıllardır yapmadım)
  • squat - makinede 150 başlayıp set sonu 200kgye yakın bırakıyorum.
  • barbell row - 100kg süperset şeklinde icra edebiliyorum.

5 yıldır yapıyorum, pandemi harici ara vermedim. Haftanın 5 günü PPL-rest-PP-rest şeklinde çalışıyorum, antrenmanlar tempolu ve yoğun geçiyor. Öğrenciyim ek olarak yazılımcı olarak çalışıyorum nakit sıkıntım var neredeyse denmez, rahat sayılırım. Görsellerdeki sırt fotoğrafı aylar öncesine ait, pek fotoğraf çekilmediğim için güncel yok farkı bel inceliği daha derin hatlar vs. (kontrol ettiğimde telefonda daha kaliteli ama yüklerken vs ister istemez görüntü kaybı oluşabiliyor).

Ek olarak istediğiniz bir bilgi olursa lütfen belirtin, paylaşmaktan çekinmem, iyi forumlar.

@metinav @Askabar @Semih Erarslan @Mickey @Rdm @DeMoNhUnTeR @Arenn

10CADD9E-6F54-4EE4-BAC5-2E5D5B135D47_4_5005_c.jpeg 07166EC7-6EB6-4FF9-B821-F9CEE32A49EA_1_201_a.jpeg CDF97815-48DA-49A6-B08A-BCBA569D609C_4_5005_c.jpeg EA081286-59B8-49B8-B7CA-A5D100011D57_4_5005_c.jpeg

• Beğen 3
  • Ödül 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

TRAPEX    5

Doğal olarak süper bir noktaya gelmişsin brom emeğine sağlık

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    780

Natural olarak en güzel seviyelerdesin. Boy kaç?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    953
KGKVBK, 3 saat önce yazdı:

Aslında bir kaç aydır aklımda dönen bir soru, bazen araştırıyorum yan etkileri, youtube videolar, kullananlar, fiyatlar vs. natural olarak da kendimce gayet iri ve iyi durduğumu düşünüyorum. Hayatımı genel olarak disiplinli yaşarım, bazen haftada bir sekme olur beslenmemde bazen hiç olmaz, antrenman özel durum olmadıkça kaçırmam ve her işimde de disiplinliyimdir. Amacım sanırım ego tatmini(kendi sınır egom) ve duygusal bir çöküş süresinde kafa dağıtmak(psikolojik bir sorun değil, her Türk vatandaşı gibi duruluyorum, genel olarak pozitifim).

Böyle bir süreçle küre başlayıp da pişman olan / olmayan veyahut konu hakkında bilgiye sahip olan abilerimin / arkadaşlarımın fikirlerini duymak isterim.

Öncelikle merhaba şimdi bu iş için temel olarak şöyle birkaç şeyden bahsedeyim.

Bir kere küre girince bağımlısı olacaksın bıraktığın zaman o eski halini özleyip muhtemelen tekrar gireceksin. Öncelikle psikolojik olarak hazır olmak gerekiyor sonrasında maddiyat istiyor. Şahsi beslenme, ilaç, suplement ve koruyuculara verdiğim para aylık 1 asgari ücretten fazladır  

Naturel olarak geldiğin seviye bir çok insanın kür ile gelemediği seviyede ki bu taktir edilmeli. Benim kendi düşüncem ilerde yarışma vs gibi bir hedef yoksa sonrasını da düşünürsem girmemek daha mantıklı yarışacaksan ayrı tabi. Tabi ki kendini daha iyi hissetmek adına da girebilirsin ama dost tavsiyesi küre yatıracağın parayı kenara bir yere yatırım yaparsan bir kaç seneye daha mutlu olursun ( ytd ). 

Güzel planlanmış bir diyet ile fazla yağlardan biraz daha kurtulup çok daha güzel bir görüntüye sahip ol. Bu güzel motivasyon olur. 

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KGKVBK    11
TRAPEX, 3 saat önce yazdı:

Doğal olarak süper bir noktaya gelmişsin brom emeğine sağlık

çok teşekkür ederim, saygılar ^^

SPECTRE, 2 saat önce yazdı:

Natural olarak en güzel seviyelerdesin. Boy kaç?

teşekkür ederim, 178 ^^

byreal22, 50 dakika önce yazdı:

Yağ oranını az daha düşürüp girebilirsin bence. 

Yorumunuz için teşekkür ederim, zaten direkt yarın ilaç alıp başlamalık bir durum yok, ilk kürde izlediğim / okuduğum kadarıyla düşük yağ oranları ile bulk kürü öneriliyor girmeye bugün karar versem 6-8 hafta sert diyet yapıp öyle girerim

Askabar, 42 dakika önce yazdı:

Öncelikle merhaba şimdi bu iş için temel olarak şöyle birkaç şeyden bahsedeyim.

Bir kere küre girince bağımlısı olacaksın bıraktığın zaman o eski halini özleyip muhtemelen tekrar gireceksin. Öncelikle psikolojik olarak hazır olmak gerekiyor sonrasında maddiyat istiyor. Şahsi beslenme, ilaç, suplement ve koruyuculara verdiğim para aylık 1 asgari ücretten fazladır  

Naturel olarak geldiğin seviye bir çok insanın kür ile gelemediği seviyede ki bu taktir edilmeli. Benim kendi düşüncem ilerde yarışma vs gibi bir hedef yoksa sonrasını da düşünürsem girmemek daha mantıklı yarışacaksan ayrı tabi. Tabi ki kendini daha iyi hissetmek adına da girebilirsin ama dost tavsiyesi küre yatıracağın parayı kenara bir yere yatırım yaparsan bir kaç seneye daha mutlu olursun ( ytd ). 

Güzel planlanmış bir diyet ile fazla yağlardan biraz daha kurtulup çok daha güzel bir görüntüye sahip ol. Bu güzel motivasyon olur. 

Yorumunuz ve fikriniz için çok teşekkür ederim, @byreal22ye verdiğim cevap gibi direkt girmelik bir durum düşünmüyorum zaten, bir süredir diyetteyim yağ oranım düşüyor görünüm güzelleşiyor ama anlam veremediğim bir eksiklik hissediyorum, yarışma yani o düzeyde neye benzeyeceğimi bilmediğim için kestiremiyorum ama şu an için böyle bir amacım yok, sadece zevk olarak düşündüm. Masrafların aşağı yukarı farkındayım, pek sorun çıkaracağını sanmıyorum, saygılar ^^

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    214

Öncelikle emeğine sağlık bu zaman’a kadar güzel form çıkarmışsın. Eğer herşeyi göze alıyorsan ve maddiyatta bir sorun yaşayacağını düşünmüyorsan tek isteğim gerekirse 1 yıl daha bekle derim. Bana göre ideal yaş 23 gibi gibi. Onun dışında beklemek istemiyorum dersen de saygım sonsuz sadece tek isteğimse birazcık o yağ oranını düşür bi açlığa karşı savaş biraz. Biliyorum inanılmaz yorucu ama o yağ oranın düştükten sonra verimin kat ve kat artmış olacak ki hatta kendine ufak bir hedefte koyup 3/5 ay çıtırından define olup hediye olarak kendine kür armağan edebilirsin. Şimdiden başarılar dilerim 😁

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

Çok iyi kütle  yağ oranını düşürüp küre girebilirsin direkt, bence itiş kas grupların sırta göre çok önde ki liftlerden de bu belli oluyor kürdeyken bunun hacmini ayarlarsan daha iyi olue yoksa gerçekten gelicek güçle beraber itişler daha da artarsa çok dengesiz bi fiziğin olabilir 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.539

Yazdıklarına göre gayet olgun, aklı başında genç bir arkadaşımızsın. Formunda çok iyi, tebrik ederim öncelikle.

Kür yaptığında oluşabilecek riskleri göze alıyorsan istediğin zaman girebilirsin.  

Buraya kadar geldiysen belli ki kafandaki küre girme fikrine onay istiyorsun, o onay kendi öz bilincin ile tamamiyle sende :) 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.432

Gördüğüm en iyi natural formlardan birine sahipsin. Bu çizginden asla şaşma. Asla şaşma hem de. Vücuduna steroid soktuğunda bir daha geri dönüşü olup olmayacağını bilmiyorsun. Şu tutturduğun düzen harika iken niye riske atasın? Bak daha geçen bir kardeşimin yaptığı PCT'ye vücudu cevap vermedi. Bu haliyle bir de askere gidecek. Aynısının sana olmayacağının asla garantisi yok. Definasyon döneminde peptidlerden yardım alabilirsin. Bunun ötesine geçme.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
uslu4335    5

çoğu insan senin vücudunun hayalini kuruyor  biraz motive et kendini, insan oğlu nankördür devamlı daha iyisini ister.Bence doğal devam et.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KGKVBK    11
Arenn, 11 saat önce yazdı:

Öncelikle emeğine sağlık bu zaman’a kadar güzel form çıkarmışsın. Eğer herşeyi göze alıyorsan ve maddiyatta bir sorun yaşayacağını düşünmüyorsan tek isteğim gerekirse 1 yıl daha bekle derim. Bana göre ideal yaş 23 gibi gibi. Onun dışında beklemek istemiyorum dersen de saygım sonsuz sadece tek isteğimse birazcık o yağ oranını düşür bi açlığa karşı savaş biraz. Biliyorum inanılmaz yorucu ama o yağ oranın düştükten sonra verimin kat ve kat artmış olacak ki hatta kendine ufak bir hedefte koyup 3/5 ay çıtırından define olup hediye olarak kendine kür armağan edebilirsin. Şimdiden başarılar dilerim 😁

uslu4335, 40 dakika önce yazdı:

çoğu insan senin vücudunun hayalini kuruyor  biraz motive et kendini, insan oğlu nankördür devamlı daha iyisini ister.Bence doğal devam et.

Rdm, 2 saat önce yazdı:

Yazdıklarına göre gayet olgun, aklı başında genç bir arkadaşımızsın. Formunda çok iyi, tebrik ederim öncelikle.

Kür yaptığında oluşabilecek riskleri göze alıyorsan istediğin zaman girebilirsin.  

Buraya kadar geldiysen belli ki kafandaki küre girme fikrine onay istiyorsun, o onay kendi öz bilincin ile tamamiyle sende :) 

janbertozen, 9 saat önce yazdı:

Çok iyi kütle  yağ oranını düşürüp küre girebilirsin direkt, bence itiş kas grupların sırta göre çok önde ki liftlerden de bu belli oluyor kürdeyken bunun hacmini ayarlarsan daha iyi olue yoksa gerçekten gelicek güçle beraber itişler daha da artarsa çok dengesiz bi fiziğin olabilir 

rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

Gördüğüm en iyi natural formlardan birine sahipsin. Bu çizginden asla şaşma. Asla şaşma hem de. Vücuduna steroid soktuğunda bir daha geri dönüşü olup olmayacağını bilmiyorsun. Şu tutturduğun düzen harika iken niye riske atasın? Bak daha geçen bir kardeşimin yaptığı PCT'ye vücudu cevap vermedi. Bu haliyle bir de askere gidecek. Aynısının sana olmayacağının asla garantisi yok. Definasyon döneminde peptidlerden yardım alabilirsin. Bunun ötesine geçme.

Herkese ayrı ayrı yaptığı yorumlar için teşekkür ederim, teker teker cevap verip laf kalabalığı yapmak istemedim. @rastlantisalhocamın lafı gayet mantıklı geldi, sürecime natural olarak devam etmeye karar verdim. Peptidleri pek fazla araştırmadım açıkçası bir kaç türüne örnek verebilir misiniz bana yardımcı olabilecek? Ek olarak SARM'lar kullanılabilir mi yoksa gereksiz mi görüyorsunuz? Herkese saygılar, iyi forumlar ^^

tarihinde KGKVBK tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.432
KGKVBK, 11 dakika önce yazdı:

Herkese ayrı ayrı yaptığınız yorumlar için teşekkür ederim, teker teker cevap verip laf kalabalığı yapmak istemedim. @rastlantisalhocamın lafı gayet mantıklı geldi, sürecime natural olarak devam etmeye karar verdim. Peptidleri pek fazla araştırmadım açıkçası bir kaç türüne örnek verebilir misiniz bana yardımcı olabilecek? Herkese saygılar, iyi forumlar ^^

Bu konunun duayeni Burak Hoca'dır. Yani @Loving

Amacını anlatarak kendisi ile iletişime geçmeni tavsiye ederim. 

Ayrıca sevgili @Bay-Tüstadın vakti ile açtığı bir başlık var. Onu incelemelisin. Keza bende bildiklerimin bir kısmını bu başlıktan öğrendim. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KGKVBK    11
rastlantisal, 30 dakika önce yazdı:

Bu konunun duayeni Burak Hoca'dır. Yani @Loving

Amacını anlatarak kendisi ile iletişime geçmeni tavsiye ederim. 

Ayrıca sevgili @Bay-Tüstadın vakti ile açtığı bir başlık var. Onu incelemelisin. Keza bende bildiklerimin bir kısmını bu başlıktan öğrendim. 

Araştırıp karar vereceğim hocam, teşekkür ederim iyi günler dilerim ^^

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.