Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Yavuz    6

Arkadaşlar selam tren acetatta bugun 9. Gündeyim 4 enjeksiyon oldum haftada 375 alıyorum duygu değişimi filan oluyor ruhsal çöküntü gibi hiç bir şey yapmama isteği bu çalıştığını gösteriyor? Bir de 2. Haftanın sonunda bu etkiler oluyormuş bende erken başladı sanırım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

CiNaLi    3

Bence düşür dozunu psikoloji oyuncak değil. Tabi sen bilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    442
Yavuz, 43 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar selam tren acetatta bugun 9. Gündeyim 4 enjeksiyon oldum haftada 375 alıyorum duygu değişimi filan oluyor ruhsal çöküntü gibi hiç bir şey yapmama isteği bu çalıştığını gösteriyor? Bir de 2. Haftanın sonunda bu etkiler oluyormuş bende erken başladı sanırım.

Acetat 1,2 haftada açılır zaten çok normal. Uzun esterde bu durum 3,4 haftalarda başlar.

CiNaLi, 5 dakika önce yazdı:

Dozunuda düşürse fark etmez tren pozitif görsel sonuçları çok iyi ama psikolojik sorunları en tehlikeli ilaçtır hele ki gerçek bir trene

denk gelirseniz gözünüzü hastanede açabilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turhanoğlu    17

Ben haftalık 150 mg alıyorum tren a. 

5. Enjeksiyonu bugün yaptıracam bende güç artışı da olmadı psikolojik olarak da daha etkilemedi daha var sanırım yaşamak için bide dozaj olarak ufak olduğu için sanırım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yavuz    6
CiNaLi, 35 dakika önce yazdı:

375 in ne kadarı doludur ki ortalama 300 filan dolu olsa iyi bence doz 3. Kürüm

turhanoğlu, 6 dakika önce yazdı:

Ben haftalık 150 mg alıyorum tren a. 

5. Enjeksiyonu bugün yaptıracam bende güç artışı da olmadı psikolojik olarak da daha etkilemedi daha var sanırım yaşamak için bide dozaj olarak ufak olduğu için sanırım 

Olabilir

GHOST, 29 dakika önce yazdı:

Acetat 1,2 haftada açılır zaten çok normal. Uzun esterde bu durum 3,4 haftalarda başlar.

Dozunuda düşürse fark etmez tren pozitif görsel sonuçları çok iyi ama psikolojik sorunları en tehlikeli ilaçtır hele ki gerçek bir trene

denk gelirseniz gözünüzü hastanede açabilirsiniz.

İlk defa girmiyorum trene kanka

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sonmez    39
Yavuz, Bir saat önce yazdı:

375 in ne kadarı doludur ki ortalama 300 filan dolu olsa iyi bence doz 3. Kürüm

Olabilir

İlk defa girmiyorum trene kanka

Hangi marka

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yavuz    6
sonmez, 4 dakika önce yazdı:

Hangi marka

Proton labs kanka hocayla çalışıyorum kendine alıyor yarışmacı tanıdığım birisi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399

Arkadaşlar aldığınız ilaçların markalarını da yazarsanız şahane olur. Sonra sormak zorunda kalıyoruz konu uzuyor.

Duygu değişimi için test yaptırman lazım. Eğer trenin dolu ise prolaktinin yükselmiş olması gerek. Bunun içinde 7-10 günde 1 olacak şekilde dostinex kullanırız.

Her yan etki herkeste aynı olacak yada görünecek diye bir kaide yok. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yavuz    6
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Arkadaşlar aldığınız ilaçların markalarını da yazarsanız şahane olur. Sonra sormak zorunda kalıyoruz konu uzuyor.

Duygu değişimi için test yaptırman lazım. Eğer trenin dolu ise prolaktinin yükselmiş olması gerek. Bunun içinde 7-10 günde 1 olacak şekilde dostinex kullanırız.

Her yan etki herkeste aynı olacak yada görünecek diye bir kaide yok. 

Onun yerine cabaser de olur mu aynı etken madde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399
Yavuz, 5 dakika önce yazdı:

Onun yerine cabaser de olur mu aynı etken madde

olur ama çeyrek doz. 

Tüm bunlardan önce test yaptır ki emin olalım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    303

Bende pazartesi başlayacağım 300 mg acetat alacagım (arenis medico) 2 haftaya bende başlarım kafamda kurmaya o ne dedi bu ne dedi hayırdır bana neden baktı birde gece terlemelerı uykusuzluk 10 haftalık çile başlıyor :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399
SERKO, 16 dakika önce yazdı:

Bende pazartesi başlayacağım 300 mg acetat alacagım (arenis medico) 2 haftaya bende başlarım kafamda kurmaya o ne dedi bu ne dedi hayırdır bana neden baktı birde gece terlemelerı uykusuzluk 10 haftalık çile başlıyor :(

2 hafta sonra çeyrek dostinex alırsan bunlar olmuyor. Üzerine god mode gezmeye başlıyorsun. Öfkesiz ama her şeyin üzerinde :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    303
rastlantisal, 33 dakika önce yazdı:

2 hafta sonra çeyrek dostinex alırsan bunlar olmuyor. Üzerine god mode gezmeye başlıyorsun. Öfkesiz ama her şeyin üzerinde :)

hocam öfke olmuyor ama çok kuruyorum kafamda ve uykusuzluk çok yapıyor bende bakalım dostınex alıcam hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399
SERKO, 2 dakika önce yazdı:

hocam öfke olmuyor ama çok kuruyorum kafamda ve uykusuzluk çok yapıyor bende bakalım dostınex alıcam hocam 

Kurmanın nedeni genelde yüksek prolaktindir. Trende bu ihtimal çok daha yüksektir. Çünkü NOR19 prolaktini artırıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    303

rastlantisal, Şimdi yazdı:

Kurmanın nedeni genelde yüksek prolaktindir. Trende bu ihtimal çok daha yüksektir. Çünkü NOR19 prolaktini artırıyor.

haftalık yarım alıyorum ben genel de ama 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399
SERKO, Bir saat önce yazdı:

aldıktan 2 gün sonra test yaptırırsan durumu tam anlarız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
SERKO, 2 saat önce yazdı:

Prolaktin konusunda çok yazdık. Benim hastalığım  sebebi bilinmeyen prolaktinoma olduğu için kendisiyle özel bir bağım var hatta :)  Dikkat edilmesi gereken en önemli hormonların başında gelmeli bana göre. İnsanı gerçekten psikopat, katil ruhlu biri haline çevirebiliyor farkına varmadan. Partnerini ortada hiç bir sebep yok iken aldattığını düşündürecek kadar psikopatlaştırıyor hem de.

Hangi hormon değerini sürekli bilmek isterdin diye sorsalar ilk sıraya koyardım kendisini. İmkanım olsa 3 günde bir test verir öğrenirdim, öyle bir hormondur kendisi :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    303
Rdm, 20 dakika önce yazdı:

Prolaktin konusunda çok yazdık. Benim hastalığım  sebebi bilinmeyen prolaktinoma olduğu için kendisiyle özel bir bağım var hatta :)  Dikkat edilmesi gereken en önemli hormonların başında gelmeli bana göre. İnsanı gerçekten psikopat, katil ruhlu biri haline çevirebiliyor farkına varmadan. Partnerini ortada hiç bir sebep yok iken aldattığını düşündürecek kadar psikopatlaştırıyor hem de.

Hangi hormon değerini sürekli bilmek isterdin diye sorsalar ilk sıraya koyardım kendisini. İmkanım olsa 3 günde bir test verir öğrenirdim, öyle bir hormondur kendisi :)

İşte o sevimsiz prolaktin bana sürekli kurduruyor resmen kafamda tiyatro oyunu oynuyorum sinema çeviriyorum inşallah son kürüm olacak jübilemi yapıcam insallah

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    303
rastlantisal, 27 dakika önce yazdı:

aldıktan 2 gün sonra test yaptırırsan durumu tam anlarız.

tamamdır hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399
SERKO, Şimdi yazdı:

İşte o sevimsiz prolaktin bana sürekli kurduruyor resmen kafamda tiyatro oyunu oynuyorum sinema çeviriyorum inşallah son kürüm olacak jübilemi yapıcam insallah

Paranoya, aşırı kıskançlık hatta paranoyaklık düzeyinde kıskançlık, güvensizlik, negatif düşünce vs hepsi prolaktin işi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    303

hocam biz neler yaptırıyoruz kendimize böyle :) parayla yaptıramazsın ama bir trenbolone insanı ruh hastası yapıyor allah korusun.İlk tren kürüm de bvs kullanmıştım rüzgarla kavga ediyordum dışarda e birde evliyiz aman aman :))))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardarnold    2

bende kürdeyim 2. haftam olacak ve şuan o kötü hisler gelmeye başladı ve şuan hiçbirşey yapasım yok spora dahi gitmeye mecalim yok sizce bunu nasıl engellerim? diyeti hep bozuyorum @rastlantisal @rdm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399
ardarnold, 34 dakika önce yazdı:

bende kürdeyim 2. haftam olacak ve şuan o kötü hisler gelmeye başladı ve şuan hiçbirşey yapasım yok spora dahi gitmeye mecalim yok sizce bunu nasıl engellerim? diyeti hep bozuyorum @rastlantisal @rdm

Tren küründe misin?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardarnold    2
rastlantisal, 6 dakika önce yazdı:

Tren küründe misin?

Evet hocam 200-250 mg tren 300 testo prop 400 masteron kullanıyorum ilaçları burak hocadan temin ettim dolular

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    303
ardarnold, 9 dakika önce yazdı:

Evet hocam 200-250 mg tren 300 testo prop 400 masteron kullanıyorum ilaçları burak hocadan temin ettim dolular

Marka nedir ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Sparta34
      Arkadaşlar selam, nasılsınız?
      Definasyondayım bi süredir ve uzun bi zaman bulk yapamayacağım yaparsam da çok ağır değil ufak 2-3 aylık şeklinde. Elimde sp nin boldeleri var zamanında stok yapmıştım. Tren ace ile kombini nasıl olur deneyimleyen var mı?
      Form şuan şu şekilde. Teşekkürler şimdiden

• Yazan: nazillikaplanı09
      Merhabalar iyi forumlar,
      iran testosteron nova boldenon Var  trenbolone de eklemeyi istiyorum fakat  piyasadaki çoğu trebolonun boş olduğu en dolusunun bile yüzde 40 dolulukta olduğunu öğrendim  daha önceden tren kullanmış kişiler hangi marka tren kullandığını ve ne kadar verim aldığını paylaşabilir mi rica etsem.
    • Yazan: huseyinatas7
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      18 yaşlındayım ve ilk kürüm olacak. Spor geçmişim yarım yıl kadar.
      trenbolone acethat testesterone cyp Kullanacağım yan etkilerini vs biliyorum ve kabulüm her şeyine lütfen algı yapmayalım boy 170 kilo 65 şu anlık yeme uyku düzenim yok elimde ki koruyucular, vitaminler :
      liv52 omega 3 milk thistle  Abilerim bana öğüt vermeyip lütfen yardımcı olur musunuz dozajlama hakkında 4-5 ayda baya fark görmek istiyorum o yönden bir dozajlama önerebilirseniz ikisiyle beraber ve vitaminleri de nasıl kullanabileceğimi söylerseniz sevinirim teşekkürler🥰
    • Yazan: huseyinatas7
      liv52 omega 3 milk thistle 
      3 aylık testo tren kürü kullanımı nasıl olmalı ilk kürüm lütfen ilk kürde tren olur mu demeyin kafaya koydum aldım ürünleri 
      bu vitaminleri nasıl kullanacagım

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.