Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Trlakf

Testo e+bolde+son ay tren e. pct öneri

Önerilen İletiler

Trlakf    4

Küre testo e + boldenon ile başladım 4 ay yaklaşık 15-16 hafta sürdü boldeyi kesip tren e geçiş yaptım ara vermeden 3 hafta sürdü artan dht dolayı akne sivilce sorunu saç dökülmesi yan etkiler başladı uzatmadan kürü kestim.Eczanelerde HCG bulunmuyor çok aradım onun yerine klomen tamoxit aldım yan takviye olarak omega 3, zma,trıbulus,ester c,aspirin,creatin kullanıyorum. Nasıl bi pct yapmalıyım? @metinav @otopsicikedi @Rdm @rastlantisal

IMG_20230924_164624.jpg Screenshot_2023-09-18-21-38-20-897_cn.wps.xiaomi.abroad.lite.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vural2    997
Trlakf, 5 saat önce yazdı:

Küre testo e + boldenon ile başladım 4 ay yaklaşık 15-16 hafta sürdü boldeyi kesip tren e geçiş yaptım ara vermeden 3 hafta sürdü artan dht dolayı akne sivilce sorunu saç dökülmesi yan etkiler başladı uzatmadan kürü kestim.Eczanelerde HCG bulunmuyor çok aradım onun yerine klomen tamoxit aldım yan takviye olarak omega 3, zma,trıbulus,ester c,aspirin,creatin kullanıyorum. Nasıl bi pct yapmalıyım? @metinav @otopsicikedi @Rdm 

Ovitrelle alabilirsin dostum bulması çok kolay.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.412
Trlakf, 15 saat önce yazdı:

Küre testo e + boldenon ile başladım 4 ay yaklaşık 15-16 hafta sürdü boldeyi kesip tren e geçiş yaptım ara vermeden 3 hafta sürdü artan dht dolayı akne sivilce sorunu saç dökülmesi yan etkiler başladı uzatmadan kürü kestim.Eczanelerde HCG bulunmuyor çok aradım onun yerine klomen tamoxit aldım yan takviye olarak omega 3, zma,trıbulus,ester c,aspirin,creatin kullanıyorum. Nasıl bi pct yapmalıyım? @metinav @otopsicikedi @Rdm 

Ağır bir küre girmişsin. HCG bulmak zorundasın. 

Küre girmeden önce bunları dolaba atmış olmanız gerekiyor arkadaşlar. Anaboliklerden önce PCT ilaçlarını almış olmanız gerekiyor.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
akftrl    8
rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

Ağır bir küre girmişsin. HCG bulmak zorundasın. 

Küre girmeden önce bunları dolaba atmış olmanız gerekiyor arkadaşlar. Anaboliklerden önce PCT ilaçlarını almış olmanız gerekiyor.

Ovitrille alsam hocam hcg ile aynı etkiyi alır mıyım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.412
akftrl, 1 dakika önce yazdı:

Ovitrille alsam hocam hcg ile aynı etkiyi alır mıyım 

Ovitrelle zaten HCG :). Sadece etkisi daha az öbürlerine göre.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Trlakf    4
rastlantisal, 6 saat önce yazdı:

Ovitrelle zaten HCG :). Sadece etkisi daha az öbürlerine göre.

anladım hocam klomeni kullanıyorum hala 5 gün sonra mı vuruyum ovittreli hemen vursamda olur mu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delapuente    30

Ovitrelle daha önce denemiş biri olarak söyleyeyim. Bende hiçbir halta yaramadı. Choriomon bulmakta zorlanacaksın ama bulmalısın. Pregnyl bul derdim ama o direkt imkansız. 

Sağlıkçı çevren iyiyse Choriomon bulursun. Ben alıp stoklamıştım 20 adet kadar. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Trlakf    4
Delapuente, 27 dakika önce yazdı:

Ovitrelle daha önce denemiş biri olarak söyleyeyim. Bende hiçbir halta yaramadı. Choriomon bulmakta zorlanacaksın ama bulmalısın. Pregnyl bul derdim ama o direkt imkansız. 

Sağlıkçı çevren iyiyse Choriomon bulursun. Ben alıp stoklamıştım 20 adet kadar. :)

kendim hastanede tıbbi sekreterim düşün artık çevredeki hiçbir yerde yok bu ilaç karaborsaya düşmüş tabi onu da güvenip alabilirsen.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delapuente    30
Trlakf, 18 dakika önce yazdı:

kendim hastanede tıbbi sekreterim düşün artık çevredeki hiçbir yerde yok bu ilaç karaborsaya düşmüş tabi onu da güvenip alabilirsen.

Karaborsada değil aslında. Büyük hastanelere çalışan ecza depolarında mevcut. Hatta ufak bir tüyo da vereyim; tüp bebek merkezlerinin olduğu bölgedeki eczanelerde bulma ihtimalin çok daha yüksek. Fakat reçetesiz verildiği halde zorluk çıkartıp vermeyebilirler. Tanış biri olmalı mutlaka. 

Tamamı tecrübeyle sabittir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
akftrl    8

Son enjeksiyondan tam 18 gün geçti 1ml testo e 1ml tren e yapmıştım bugün kan verdim kanımda hala testesteron var ovittrile vursam işe yarar mı lh fsh hala kapalı

@rastlantisalhocam ne yapmalıyım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kayhan035    36
akftrl, 1 saat önce yazdı:

Son enjeksiyondan tam 18 gün geçti 1ml testo e 1ml tren e yapmıştım bugün kan verdim kanımda hala testesteron var ovittrile vursam işe yarar mı lh fsh hala kapalı

@rastlantisalhocam ne yapmalıyım

dostum kanda 0 lanmasıl azım bunların kanında varsa 1 hafta beklemelisin ki değerlerin oturusun ilacın etkisi azalır 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Sabenmusti
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      En son enjeksiyonu 26 gün önce yaptım ve 6 hafta sadece testosteron kullandığım için pct yapmadım.
      2 gün önce değerlerime baktırmaya gittim ama söylememe rağmen sadece böbrek değerlerim falan vardı ve gayet normaldi hayatımda da enerji güç bakımından bir değişiklik olmadı!
      Sorularım:
      Değerlere yine de baktırmalı mıyım?  PCT yapmalı mıyım? Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: mogger
      Merhaba dostlarım.
      Testo E. Trenbolone E. Boldenon kürümün 4. haftasındayım.
      Kürüm şu şekilde;
      1-16 Hafta 500mg Boldenon, 1-8 Hafta 300mg Trenbolone Enanthate, 0-16 Hafta 600mg Testosteron Enanthate Clean bulk yapıyorum ve bu on altı haftadan sonra clean bulk bitecek.  Ancak ben ve anabolizanlar bir türlü anlaşamadık.
      Başlamadan yaklaşık 2 ay önce uzun zamandır açılma isteği duyduğum hanımefendiden red yemiştim. Normalde bana koymaz next der geçerdim. Yapım gereği pamuk gibi bir adamım aynı zamanda. Ancak küre girdiğim andan itibaren değil, tren'i küre eklediğim zamandan itibaren bu psikolojik olarak bana sürekli depresyon ve üzüntü hali vermeye başladı. Yalnız bir insanım normalde, çok samimi arkadaşım bir elin beş parmağını geçmez. Dışarı falan şu sıralarda arkadaşlarımla takılmaya falan çıkmam, hep geri planda kalırım. Bu samimi arkadaşlarımın bir tanesi bu hanımefendi ile ortak arkadaşımdı. Ben ona bu durumları anlatınca ve ne kadar üzüntülü olduğumu farkedince bu da hanımefendi ile konuşmuş ve hanımefendinin doldurmalarına gelmiş bana bir şeyler anlatmaya çalışıyordu. Saman alevi gibi TELEFON KONUŞMASINDA parlayıp evde kendi kendime kafamda olay kurmaya başladım. Ancak dayanılacak gibi değil bu durum. Şuan bu olayı burada konu açarak anlatmam bile bana iyi geliyor. O kadar kötü durumdayım. (İntihara meyilim kesinlikle yok.)
      Sizlere sorum şu, Tren'in dozunu azaltmam mı gerek, ya da son vermem mi gerek? Belki kendiliğinden geçecektir, devam mı etmeliyim? Sebepleri ne olabilir? Trenbolone hakkında daha tecrübeli arkadaşlar var ise belirtirse çok güzel olur. Teşekkürler.
    • Yazan: Meister
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      İleride rimobolan ve test enantat kürü yapmayı planlıyorum ama kararsızlık yaşıyorum.
      Pct ile vücudum tamemen eskisi gibi çalışıcak mı çalışmıyıcak ise ne gibi eksiklikler olur sizce.
      Sperm üretimi ve kalitesi ne kadar fark edicek ne kadar duygusal olucam vs.
    • Yazan: mamibolone
      Merhabalar pct sürecimin 13.günü bitti. Ruhsal olarak çok sıkıntı yaşamıyorum fakat libidom yerlerde ve ilişkiye girerken ereksiyon olma durumum zorlaşıyor bu durum normal midir ? 
    • Yazan: Genki
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      15 haftalık kür detayları:
      Testo Ent. Boldenon Masteron Detaylar:
      Kürü uyguladım. İlaçları bıraktıktan sonra 2 hafta daha Testoya kademeli düşürerek devam ettim. Testislerde bir miktar küçülme var. İlaçları bırakalı 3-4 hafta oldu. Nasıl bir pct protokolü uygulamalıyım bana yardımcı olur musunuz? @metinav @Bay-T @rastlantisal @Diver @AS1L
      Tüm cevaplar için Teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.