Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

SPECTRE

Savaş cebeci vs kaan kazgan buluştu ve kapıştılar!

Önerilen İletiler

rastlantisal    5.444

Para bazısını bozuyor arkadaşlar. İki durum içinde geçerli. Savaş neyse de diğeri nasıl profesyonel anlamak güç. Ne olaya giriş şeklinde ne de sonrasında zerre martial art ruhu veya tekniği yok. 

Nereden baksan rezillik iki taraf içinde.

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rdm    2.539

Gelenekçi biri değilim, gelenekçi olacak kadar yaşlı da değilim. Günümüz şartlarının getirdiklerini bir noktaya kadar kabullenebiliyorum. Ama gerçekten bizim gençliğimizde bu kadar soytarı ve soytarılık yoktu. Rezillik ikisi için de.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tabi canım seromoni falan yapılması milli marşların falan okunması lazımdı kaan ayıp etmiş hahahahaha , kaana ana avrat küfür etmiş çok bile beklemiş bence dayak atmak için ellerine sağlık içimizin yağları eridi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
hakan_lasvegas, 3 dakika önce yazdı:

tabi canım seromoni falan yapılması milli marşların falan okunması lazımdı kaan ayıp etmiş hahahahaha , kaana ana avrat küfür etmiş çok bile beklemiş bence dayak atmak için ellerine sağlık içimizin yağları eridi 

Sen gerçekten bunu yazmak için mi üye oldun?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufukbelli.06    90

Savaşı yenen kendi egosu oldu. Videoda Kaan karınca gibi hareket ediyor her yerden hareket etmesini engelliyor. Ve emin olun Kaan o kadar soğukkanlı birisi ki o kadar küfüre kayıtsız kalıyor. Kaanın lisansı bence iptal olmaz çünkü iki tarafta anlaşmalı olarak kavgaya giriyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134

Arkadaşlar, bu yorumumu lütfen sonuna kadar okuyun...

Burada gelipte yok iyi olmuş, yok savaş hoca haketti yok patates oldu yok bilmem ne gibi yorumlar atan arkadaşlar için konuşuyorum. Bizim gibi milyonlar izledi bu videoları, halktan insanlar da izledi. Yarın birgün sokakta yürürken 50kg lavuğun teki gelir lan bu kaslar boşmuş diye size sataşır, döversin dövemezsin bıçağı takar geçer. hatta yakın bir muay thaici arkadaşım bile şakadan da olsa direk bana gelip gel bende seni döveyim diye makara yaptı, ki kavga etsek kafasını ezeceğimi ikimizde biliriz. Bu yüzden bile birton kavgalar çıkabilir. kaan savas hocayı yendi fakat ortalama bir mma dovuscusunu yenebileceğini düşünmüyorum, izlediğim kadarıyla bildiğimiz senin benim gibi adamlar nası kavga ediyorsa, oda öyle girdi. 2. si adam belliki psikolojik olarak baskı altında ve ortamdan korktuğu belli.

Belinde silahla gezen bir çocuğun arkadaşını gözünün önünde kaçınız dövebilir? Videoyu 2 kere izledim gerçekten izleyemedim daha fazla miğdem bulandı.

2. olarak 50 yaşında bir adamın çoluğu çocuğu o videoları izler mi ne yapar diye de düşünmemiş kimse. Herkes hakettiklerinin bedellerini öder fakat dövüş mertçe ringde olmalıydı. Ben hala savaş hocanın bacaktan kapılmamış olsa dövebileceğini düşünüyordum. Bir 2 tane sağlam vursa bayıltabilirdi bile kaanı.

3. olarak kaan arkadaş karaktersizliğini çok güzel belli etti. savas hoca maçtan sonra yenilgiyi kabul edip tebrik ederken, kaan kışkırtıcı videolar çekmeye devam etti.

4. savaş hoca 3 kişi gelmiş karşısı 20 25 kişi gelmiş, delikanlı gibi hanginiz cesaret edebilir bu kadar kalabalık bir grubun önünde kavga etmeyi? 

5. Savaş hoca o kalabalık grubun da baskısını yaşayarak hem çevreyi kolaçan ediyor hem adama laf yetiştirmeye çalışıyorken kavgayı baştan kaybetti.

Yani anlıyacağınız arkadaşlar, gerçekten çok üzüldüm. Videoyu izlerken içim burkuldu gerçekten, kendisiyle daha 1,5 ay önce tuzla marinada muhabbet sohbet etmiştik, gerçekte tanısanız ciddi manada pamuk gibi adam. ama sosyal medyada maalesef hype için atılgan olmak zorundasınız.

Keşke hiç olmasaydı, keşke bu videolar internete sızmasaydı.

Kadir hocaya gelecek olursak, kendisini kanalı yokken bile atakanın kanalından takip ederdim, severek izlerdim. Kavgada arayı kızıştıran suçlulardan en büyüğü kadir hoca. Kendisi protein tozları işe yaramaz deyip kendi instagramında reklam yapınca hikayesine hani boştu hocam, para mı doldurdu içini dedim diye beni engelledi.

Şimdi iki yüzlü vücut geliştirme camiası gokalafı etiketleyip, taylanı etiketleyip yerse sende dövüş vs vs gibi yorumlar yapmaya başladı. 

Bizim bu türk milleti neden böyle bilmiyorum, yada bazı insanlar farklı, ben videoyu üzüntüden izleyemezken insanlar internette paylaşmaya cesaret etmişler, miğdeleri kaldırmış. Olay savaş hoca değil. 50 yaşında bir adamın 25 kişinin ortasında kanlar içinde yerde yatması.

Dostlarım sizlere temennim videodan da gördüğünüz üzere bireysel silahlanma bize yasak, sana yasak, bu yazıyı okuyan arkadaşım; babana yasak abine yasak dayına yasak ama onlara yasak değil. Silah iyi insanlara yasak. Canınızı eğer seviyorsanız, bu ülkeden kısa sürede kurtulmaya bakın, hergün linkedlnden abd'de olan 100 lerce işe başvuruyorum. Birisi çağırsın da bu kaostan kurtulayım diye. Diyeceğim o ki, keşke yaşanmasaydı, keşke hiç başlamasaydı.

• Beğen 3
  • Olumsuz 3
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
uslu4335    5
gokalaf, 11 dakika önce yazdı:

Burada gelipte yok iyi olmuş, yok savaş hoca haketti yok patates oldu yok bilmem ne gibi yorumlar atan arkadaşlar için konuşuyorum. Bizim gibi milyonlar izledi bu videoları, halktan insanlar da izledi. Yarın birgün sokakta yürürken 50kg lavuğun teki gelir lan bu kaslar boşmuş diye size sataşır, döversin dövemezsin bıçağı takar geçer. hatta yakın bir muay thaici arkadaşım bile şakadan da olsa direk bana gelip gel bende seni döveyim diye makara yaptı, ki kavga etsek kafasını ezeceğimi ikimizde biliriz. Bu yüzden bile birton kavgalar çıkabilir. kaan savas hocayı yendi fakat ortalama bir mma dovuscusunu yenebileceğini düşünmüyorum, izlediğim kadarıyla bildiğimiz senin benim gibi adamlar nası kavga ediyorsa, oda öyle girdi. 2. si adam belliki psikolojik olarak baskı altında ve ortamdan korktuğu belli.

Belinde silahla gezen bir çocuğun arkadaşını gözünün önünde kaçınız dövebilir? Videoyu 2 kere izledim gerçekten izleyemedim daha fazla miğdem bulandı.

2. olarak 50 yaşında bir adamın çoluğu çocuğu o videoları izler mi ne yapar diye de düşünmemiş kimse. Herkes hakettiklerinin bedellerini öder fakat dövüş mertçe ringde olmalıydı. Ben hala savaş hocanın bacaktan kapılmamış olsa dövebileceğini düşünüyordum. Bir 2 tane sağlam vursa bayıltabilirdi bile kaanı.

3. olarak kaan arkadaş karaktersizliğini çok güzel belli etti. savas hoca maçtan sonra yenilgiyi kabul edip tebrik ederken, kaan kışkırtıcı videolar çekmeye devam etti.

4. savaş hoca 3 kişi gelmiş karşısı 20 25 kişi gelmiş, delikanlı gibi hanginiz cesaret edebilir bu kadar kalabalık bir grubun önünde kavga etmeyi? 

5. Savaş hoca o kalabalık grubun da baskısını yaşayarak hem çevreyi kolaçan ediyor hem adama laf yetiştirmeye çalışıyorken kavgayı baştan kaybetti.

Yani anlıyacağınız arkadaşlar, gerçekten çok üzüldüm. Videoyu izlerken içim burkuldu gerçekten, kendisiyle daha 1,5 ay önce tuzla marinada muhabbet sohbet etmiştik, gerçekte tanısanız ciddi manada pamuk gibi adam. ama sosyal medyada maalesef hype için atılgan olmak zorundasınız.

Keşke hiç olmasaydı, keşke bu videolar internete sızmasaydı.

Kadir hocaya gelecek olursak, kendisini kanalı yokken bile atakanın kanalından takip ederdim, severek izlerdim. Kavgada arayı kızıştıran suçlulardan en büyüğü kadir hoca. Kendisi protein tozları işe yaramaz deyip kendi instagramında reklam yapınca hikayesine hani boştu hocam, para mı doldurdu içini dedim diye beni engelledi.

Şimdi iki yüzlü vücut geliştirme camiası gokalafı etiketleyip, taylanı etiketleyip yerse sende dövüş vs vs gibi yorumlar yapmaya başladı. 

Bizim bu türk milleti neden böyle bilmiyorum, yada bazı insanlar farklı, ben videoyu üzüntüden izleyemezken insanlar internette paylaşmaya cesaret etmişler, miğdeleri kaldırmış. Olay savaş hoca değil. 50 yaşında bir adamın 25 kişinin ortasında kanlar içinde yerde yatması.

Dostlarım sizlere temennim videodan da gördüğünüz üzere bireysel silahlanma bize yasak, sana yasak, bu yazıyı okuyan arkadaşım; babana yasak abine yasak dayına yasak ama onlara yasak değil. Silah iyi insanlara yasak. Canınızı eğer seviyorsanız, bu ülkeden kısa sürede kurtulmaya bakın, hergün linkedlnden abd'de olan 100 lerce işe başvuruyorum. Birisi çağırsın da bu kaostan kurtulayım diye. Diyeceğim o ki, keşke yaşanmasaydı, keşke hiç başlamasaydı.

haklısın sonuna kadar ama kaçırdığın birşey var 50 yaşındaki adam da 25 yaşındaki çocuğun anasına sövüyor taraf tutmuyorum doğruda bulmuyorum ama hak etmiş yerdeyken bile anasına sövüyor millet anasına sövüldü diye cin4yet işliyor az bile olmuş.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xendroov    22
uslu4335, 5 dakika önce yazdı:

haklısın sonuna kadar ama kaçırdığın birşey var 50 yaşındaki adam da 25 yaşındaki çocuğun anasına sövüyor taraf tutmuyorum doğruda bulmuyorum ama hak etmiş yerdeyken bile anasına sövüyor millet anasına sövüldü diye cin4yet işliyor az bile olmuş.

aynen tam olarak öyle.

yukarıdaki arkadaş biraz dramacı, duyara davet etmiş dramatize etmiş olayı.

olayda kim kimin çevresi olduğuna dair detaylı bir video yok 3 kişi gelmiş olarak savunamazsın, kaanda oraya 15 araba gitmiyor.

adam yerdeyken bile ailevi değerlerine küfür ediyor, kaan bunu duymasına rağmen çok soğuk kanlı bırak dediğine bırakıyor.

sosyal medyada küfür etmedi, üslubunu bozmadı o kadar üstüne gidildi prim prim denildi şimdi ekmeğini yiyor olayın hakkıdır.

bizim salonda bu sabah 6'da muhabbetini yaptık goygoyunu yaptık olayın bi posta kahkaha attık

tarihinde xendroov tarafından düzenlendi
  • Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kakule    42

klavye delikanlılığının aslında ne kadar bos oldugunu aslında işlerin yüzyüzede farklı oldugunu gormus olduk. olay gayet sokak kurallarına uygun sekilde gerceklesti. savas ında ilyas denilen arkadasında emanet varmıs yani bu işler karsılıklı. işler yüzyüzede farklı işliyormus reels cekip atmakla primle duyarla olmuyor bu işler.küfür ederken o küfürün nereye kime gittiğine dikkat etmek gerek. videoların tamamında kaan napması gerekiyorsa onu yapmıs beklemiş dinlemiş uyarmıs ve girişmiş. profesyonel bir mac olacagını dusunen arkadaslar yanıldılar.belki savas hoca ufak bir pozisyona otursa guardını alsa indiremeyebilirdi kaan ya da az teknık bılse bacaga gırınce silkme atsa yere saglam carpsa bu kada darbe almazdı.gerci adamda profesyonel kim bilir kac çeşit senaryoda kac cesit mac yaptı belki kontrası bile hazırdı kafasında herseyı cizip ölcüp biçip gelmiştir.ama hersey ortada malesef uzun boylu ve hantalsanız o adam araya gırdıyse işiniz biter.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134
uslu4335, 10 dakika önce yazdı:

hocam sağol ama kaçırdığın bi nokta da sende var. Anasına sövüldü diye cinayet işleyen adam zaten boş adamdır, geleceğe dair kaybedecek birşeyi olmayan adamdır. Savaş hocanın kaybedecek çok şeyi var ama kaan bir dövüşçü olarak zafer kazanmış oldu. Dediğim gibi olmasaydı keşke. Ofiste bizde konuştuk molada bu olayı, olayı insanlara izlettim ve herkes habersiz dalmış dedi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kakule    42
gokalaf, 1 dakika önce yazdı:

hocam sağol ama kaçırdığın bi nokta da sende var. Anasına sövüldü diye cinayet işleyen adam zaten boş adamdır, geleceğe dair kaybedecek birşeyi olmayan adamdır. Savaş hocanın kaybedecek çok şeyi var ama kaan bir dövüşçü olarak zafer kazanmış oldu. Dediğim gibi olmasaydı keşke. Ofiste bizde konuştuk molada bu olayı, olayı insanlara izlettim ve herkes habersiz dalmış dedi.

videoların tamamını izlemediğin belli. basta saga sola satasıyor savas kaan ortaya cekıyor tas var dıyor  20 kere uyarıyor hadi diye geldim baslayalım dırek konusma yok dıyor bak yaklas dalarım dıye  uyarıyor bence nerden baktıgınla alakalı. fan boyluk yapmaya gerek yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134
kakule, 1 dakika önce yazdı:

videoların tamamını izlemediğin belli. basta saga sola satasıyor savas kaan ortaya cekıyor tas var dıyor  20 kere uyarıyor hadi diye geldim baslayalım dırek konusma yok dıyor bak yaklas dalarım dıye  uyarıyor bence nerden baktıgınla alakalı. fan boyluk yapmaya gerek yok

fan boyluk değil dostum. vicdani olarak yazıyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kakule    42
gokalaf, 3 dakika önce yazdı:

fan boyluk değil dostum. vicdani olarak yazıyorum. 

hiç öyle durmuyor iyi forumlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134
kakule, 1 dakika önce yazdı:

hiç öyle durmuyor iyi forumlar

dostum muhtemelen genç bir kardeşimizsin. 1-2 yıl sonra foruma geri gelip bu konuyu okuduğun zaman ne kadar haklı olduğumu, kavganın ne kadar rezalet birşey olduğunu ve sosyal medyanın ne denli aşağılık olduğunu anlarsın. Bu yorumu sana 4 yıllık profesyonel dövüş kariyeri olan birisi olarak yazıyorum. Ve bacağı diz kapağının ortasından ringde kırılmış biri olarak.

• Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    236
gokalaf, 2 saat önce yazdı:

O kadar cringe yazmissin ki 3. Cümleden sonra okuyamadim inan 😂

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kakule    42
gokalaf, 5 dakika önce yazdı:

dostum muhtemelen genç bir kardeşimizsin. 1-2 yıl sonra foruma geri gelip bu konuyu okuduğun zaman ne kadar haklı olduğumu, kavganın ne kadar rezalet birşey olduğunu ve sosyal medyanın ne denli aşağılık olduğunu anlarsın. Bu yorumu sana 4 yıllık profesyonel dövüş kariyeri olan birisi olarak yazıyorum. Ve bacağı diz kapağının ortasından ringde kırılmış biri olarak.

hocam yasınızın su yorumdan ve nickinizden kac oldugunu tahmin edebilcek yastayım. o yuzden uzatmanın manası yok keyfinize bakın hayatta size basarılar saygı sevgi ile

tarihinde kakule tarafından düzenlendi
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trznd    72
gokalaf, 2 saat önce yazdı:

Brom adam kaana ana avrat söverken sence iyi miydi? bu davranıştan sonra tebrik etse ne olur etmese ne olur? Sence ne kadar samimi savaşın bu davranışı? yani tabiri caizse s**tı batırdı. Sonra da gitti tebrik videosu çekti. Ben bu kavgayı tasvip etmiyorum fakat herkes bir kez daha anlamış oldu ki boş konuşmanın sonu iyi bitmiyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134

Burda bu şekilde ve halka açık bir yerde kavga etme sebebi olarak ana avrat diyen arkadaşlar hayatın gerçekleriyle henüz yüzleşmemiş ve olgunlaşmamış yaştalar bence. Birine gidersin ana avrat küfür etti diye döversin, adam gelip ertesi gün kafana mermiyi basar. Görürsün o zaman delikanlılık yapmayı... Oğlum kendinize gelin, türkiye de yaşıyoruz hepimiz, hergün binlerce cinayet haberi görüyoruz... Ulan 1 yıl önce kavga ettim, adamları haşat ettim, döverken iyiydi ama 1 yıl olmasına rağmen yolda yürürken arkama baka baka gidiyorum ki gelip kahpece bir şekilde sırtımdan bıçak yemiyeyim veya mermi yemiyeyim diye. bütün ihtimalleri düşünmek zorundasınız. SM den her ananıza söveni çağırıp kavga mı ediyorsunuz? az lafınızın arkasında durun da dm kutularını açıp o zaman size söven herkesi kavgaya davet edin. Dikkat edin de belinde 7.62mm ile karşınıza çıkmasın ama dostlarım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trznd    72
gokalaf, 5 dakika önce yazdı:

Burda bu şekilde ve halka açık bir yerde kavga etme sebebi olarak ana avrat diyen arkadaşlar hayatın gerçekleriyle henüz yüzleşmemiş ve olgunlaşmamış yaştalar bence. Birine gidersin ana avrat küfür etti diye döversin, adam gelip ertesi gün kafana mermiyi basar. Görürsün o zaman delikanlılık yapmayı... Oğlum kendinize gelin, türkiye de yaşıyoruz hepimiz, hergün binlerce cinayet haberi görüyoruz... Ulan 1 yıl önce kavga ettim, adamları haşat ettim, döverken iyiydi ama 1 yıl olmasına rağmen yolda yürürken arkama baka baka gidiyorum ki gelip kahpece bir şekilde sırtımdan bıçak yemiyeyim veya mermi yemiyeyim diye. bütün ihtimalleri düşünmek zorundasınız. SM den her ananıza söveni çağırıp kavga mı ediyorsunuz? az lafınızın arkasında durun da dm kutularını açıp o zaman size söven herkesi kavgaya davet edin. Dikkat edin de belinde 7.62mm ile karşınıza çıkmasın ama dostlarım.

Aynı şeyden bahsetmiyoruz. Bugün zaten türkiyenin teksasa döndüğünü bilmeyen yok küfür de yesen eyvallah diyip geçeceksin eğer kendini ve sevdiklerini biraz düşünüyorsan. Ama bu olayda edilen ana avrat küfürü niye günlük olaydan örnek veriyorsun ben bunu anlamıyorum. Saçma bir örnek yani. Bugün senin dediğini bilmeyen yok zaten. Biz bu olaydaki küfür olayından bahsediyoruz.

• Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MrJoker    23

Her şey bir kenara iki taraf için de çok acınası bir olaydı. Savaş’ın çocuğu yaşındaki bir gence böyle aşağılayıcı, ailevi değerlerine varana kadar hakaret etmesi, ve seversiniz sevmezsiniz sonuç olarak sosyal medyaya içerik üreten birisi ve bir çok gencin takip ettiği örnek aldığı biri. Yarın birgün bu videoyu çocuğu da izleyecek ve ne düşünecek sizce. Bir babanın bunları düşünmeden böyle bir davranış göstermesi çok üzücü.

Kaan tarafından bakarsak da profesyonel bir dövüşçünün hiç kavga bilmeyen birine karşı bu kadar çabuk tahrik olması ve ortaya hiç hoş olmayan sporcu ahlakına ters bir davranış sergilemesi bu genç yaşında kariyerini çok riske atacak amatör bir davranış.

Nereden tutsak elimizde kalıyor. Bu olayın haklısı haksızı yok. Kaybeden bu iki şahsı takip eden onlara değer veren takipçileri oldu. Umarım gençlerimiz bu olayı örnek almak yerine bundan bir ders çıkarır ve böyle görüntüleri bir daha görmeyiz. Naçizane fikirlerim bu şekilde teşekkür ederim iyi forumlar…

• Beğen 2
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    417

Profesyonel bir sporcusun ve gidip sokakta birini dövüyorsun hadi dövüyorsun tamam bari bunu kendi sosyal medya hesabından yayınlama olayı takip edenlerin çoğu daha 18 yaşına gelmemiş çocuklar hadi yaptığını kanıtlamak istiyorsun ya başka hesaplardan yayınlat ya da küçük bir foto at geç profilinde video 1 milyondan fazla izlenmiş ve video hala duruyor bilmiyorum en çok bunu yakıştıramadım.

Ring konusuna gelince savaş Cebeci kuralsız filan olucak dedi Kaan için Orda haklı bir sebep olabilir ama yıllardır bu sporla uğraşmış profesyonel biriysen ring davetini kabul etmek daha iyi olurdu sanki.Hatırlarsanız survivorda adem kılıçcı galiba turabiydi bir tartışmada ringe çağırmıştı özellikle.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134
Ironmann, 14 dakika önce yazdı:

Profesyonel bir sporcusun ve gidip sokakta birini dövüyorsun hadi dövüyorsun tamam bari bunu kendi sosyal medya hesabından yayınlama olayı takip edenlerin çoğu daha 18 yaşına gelmemiş çocuklar hadi yaptığını kanıtlamak istiyorsun ya başka hesaplardan yayınlat ya da küçük bir foto at geç profilinde video 1 milyondan fazla izlenmiş ve video hala duruyor bilmiyorum en çok bunu yakıştıramadım.

Ring konusuna gelince savaş Cebeci kuralsız filan olucak dedi Kaan için Orda haklı bir sebep olabilir ama yıllardır bu sporla uğraşmış profesyonel biriysen ring davetini kabul etmek daha iyi olurdu sanki.Hatırlarsanız survivorda adem kılıçcı galiba turabiydi bir tartışmada ringe çağırmıştı özellikle.

kaanın mma federasyonundan kariyerine bakarsanız toplam 3 pro dövüşü var 1 i afgan ve noname 2.suriyeli noname bir herif fotoğrafları bile yok. 3. dövüş umut kuzgun diye 18 yaşında bir çocuk ve çocuğun ilk maçı :D kaan karaktersizliğini göstemiş, umarım savaş cebeci dava eder de italyada tatilini yapmaya devam eder.

Bu yorumu yazmamdaki sebep ise şu. Sen bir f1 pilotu olduğunu düşün ve trafikte bir tofaş sana meydan okuyor, sende onu yenip bütün sosyal medyalarda yendim diye paylaşıyorsun, arkadaşlarına paylaştırtıyorsun. :D eğer savaş hoca yenseydi tebrik edip işine bakardı bence.

• Olumsuz 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    236
gokalaf, 45 dakika önce yazdı:

kaanın mma federasyonundan kariyerine bakarsanız toplam 3 pro dövüşü var 1 i afgan ve noname 2.suriyeli noname bir herif fotoğrafları bile yok. 3. dövüş umut kuzgun diye 18 yaşında bir çocuk ve çocuğun ilk maçı :D kaan karaktersizliğini göstemiş, umarım savaş cebeci dava eder de italyada tatilini yapmaya devam eder.

Bu yorumu yazmamdaki sebep ise şu. Sen bir f1 pilotu olduğunu düşün ve trafikte bir tofaş sana meydan okuyor, sende onu yenip bütün sosyal medyalarda yendim diye paylaşıyorsun, arkadaşlarına paylaştırtıyorsun. :D eğer savaş hoca yenseydi tebrik edip işine bakardı bence.

Aynen kesin öyle yapardı. Olaylara vakıf olmadan bi ton saçmalık dokmussun ortaya yani düşün şu yazılar başkasının ismini çalıp kullanmandan bile daha komik gözüküyor. Allah akıl fikir versin 

• Beğen 1
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134
KlasikFizik, 4 dakika önce yazdı:

Aynen kesin öyle yapardı. Olaylara vakıf olmadan bi ton saçmalık dokmussun ortaya yani düşün şu yazılar başkasının ismini çalıp kullanmandan bile daha komik gözüküyor. Allah akıl fikir versin 

dostum sen hayal dünyanda yaşamaya devam et. ortalığı kızıştırmaya çalışan ergenlerden hiçbir farkın yok. git tren falan al da az özgüvenin yerine gelsin .d

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.