Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Kapukaya

Genotropin gh yardımlaşma

Önerilen İletiler

Kapukaya    85

Dostlar selamlar iyi forumlar daha önce peptid deneyimim olmadı sizlere danisacagim bı konu olacaktı.

Öncelikle peptid (Gh) enjeksiyonu ayda kaç gün olur veya haftada. Bildiğim kadarıyla kıkırdak büyütme tümör hücrelerini büyütme gibi olumsuz etkileri varmış bu tümör ve kıkırdağın kontrolünü nasıl sağlayabiliriz hangi bölüm ilgileniyor bunla ve hangi testler gerekli olumsuz bı durumda ne yapmalıyız ve son olarak baskılayıcı mıdır pct gerektirirmi yoksa bı anda kesmelimiyiz simdiden teşekkürler sağolun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kado    103
Kapukaya, 40 dakika önce yazdı:

Dostlar selamlar iyi forumlar daha önce peptid deneyimim olmadı sizlere danisacagim bı konu olacaktı.

Öncelikle peptid (Gh) enjeksiyonu ayda kaç gün olur veya haftada. Bildiğim kadarıyla kıkırdak büyütme tümör hücrelerini büyütme gibi olumsuz etkileri varmış bu tümör ve kıkırdağın kontrolünü nasıl sağlayabiliriz hangi bölüm ilgileniyor bunla ve hangi testler gerekli olumsuz bı durumda ne yapmalıyız ve son olarak baskılayıcı mıdır pct gerektirirmi yoksa bı anda kesmelimiyiz simdiden teşekkürler sağolun

Selamlar , Gh enjeksiyonu günlük olarak yapıyoruz, misal ben sabah uyanır uyanmaz 4 ünite vuruyorum, sabah 2  + akşam 2 şeklinde de olur gece son öğünü sindirdikten 2-3 saat sonra da yapılabilir böyle olacaksa da , uzun kullanım da etki alındığı söyleniyor benim daha 1. Ayım bakalım , bir de alacağın zaman kesinlikle eczaneden almalısın eczane ürünü zaten herhangi bir şahıstan alma eczane varken. Pct gerekmiyor diye biliyorum, test konusunda bilgisi olanlar yazacaktır.

tarihinde Kado tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
Kado, Bir saat önce yazdı:

Selamlar , Gh enjeksiyonu günlük olarak yapıyoruz, misal ben sabah uyanır uyanmaz 4 ünite vuruyorum, sabah 2  + akşam 2 şeklinde de olur gece son öğünü sindirdikten 2-3 saat sonra da yapılabilir böyle olacaksa da , uzun kullanım da etki alındığı söyleniyor benim daha 1. Ayım bakalım , bir de alacağın zaman kesinlikle eczaneden almalısın eczane ürünü zaten herhangi bir şahıstan alma eczane varken. Pct gerekmiyor diye biliyorum, test konusunda bilgisi olanlar yazacaktır.

Tamamdır hocam sağolasın. Eczanede genotropin var sanırım ücret nedir direkt eczaneye ismini verip temin edebiliyormuyuz elinizdeki ürün ve fiyatını yazabilirmisiniz size zahmet

Bide hocam kullanım süresi Max ve min ne kadar olmalı mesela ben kürden çıkıp pct yaptırdiktan sonra gh almaya başlasam sıkıntı olurmu( bu soru sadece arkadaşa değil genel olarak bilgisi olan varsa cevaplarsa mutlu olurum)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kado    103
Kapukaya, Bir saat önce yazdı:

Tamamdır hocam sağolasın. Eczanede genotropin var sanırım ücret nedir direkt eczaneye ismini verip temin edebiliyormuyuz elinizdeki ürün ve fiyatını yazabilirmisiniz size zahmet

Bide hocam kullanım süresi Max ve min ne kadar olmalı mesela ben kürden çıkıp pct yaptırdiktan sonra gh almaya başlasam sıkıntı olurmu( bu soru sadece arkadaşa değil genel olarak bilgisi olan varsa cevaplarsa mutlu olurum)

Ben bir kaç ay önce toplu aldım zam geldi şu an ilaçlara o yüzden en doğru fiyatı eczaneden alabilirsin internette de yazar da indirimli alınıyor eczaneden, ben 1600₺ den almıştım saizen growth , genotropin de 1500 liraydı o zaman . Genotropin kalem gibi kurup vuruyorsun , saizen de flakon insülin iğnesiyle çekip vuruyorsun. Günlük 4 ünite kullanımında ayda 3 kutu yapıyor minimum 6 ay kullanılması gerekiyor diye biliyorum ne kadar uzun süre o kadar iyi , bayağı maliyetli oluyor bu durumda. Pct sonrası kullanmanda sorun yok ama kürdeyken kullanman daha mantıklı. Fakat benim sana önerim gh yerine peptid kullansan (igf-1/folistatin vs) kısa sürede ciddi anlamda  daha iyi etki eder gh a göre 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hikmett    62
Kado, 15 dakika önce yazdı:

Ben bir kaç ay önce toplu aldım zam geldi şu an ilaçlara o yüzden en doğru fiyatı eczaneden alabilirsin internette de yazar da indirimli alınıyor eczaneden, ben 1600₺ den almıştım saizen growth , genotropin de 1500 liraydı o zaman . Genotropin kalem gibi kurup vuruyorsun , saizen de flakon insülin iğnesiyle çekip vuruyorsun. Günlük 4 ünite kullanımında ayda 3 kutu yapıyor minimum 6 ay kullanılması gerekiyor diye biliyorum ne kadar uzun süre o kadar iyi , bayağı maliyetli oluyor bu durumda. Pct sonrası kullanmanda sorun yok ama kürdeyken kullanman daha mantıklı. Fakat benim sana önerim gh yerine peptid kullansan (igf-1/folistatin vs) kısa sürede ciddi anlamda  daha iyi etki eder gh a göre 

Hocam merhaba öncelikle arkadaşın başlığını baltalamak istemem ama sorum var peptid konusunda çok bilgi sahibi değilim. Size sorum igf-1 veya folistatin boy uzamasını olumlu yönde etkiler mi? açtığım önceki başlıktan durumu net bir şekilde öğrenebilirsin detaylıca anlattım. Gh ciddi anlamda cebimi yakacak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
Kado, 45 dakika önce yazdı:

Hocam günlük 1-2 ünite 6 ay boyunca sağlam etki gösterir mi yağ yakımına desteği ve kas kazanım süreci olsun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kado    103
Hikmett, 32 dakika önce yazdı:

Hocam merhaba öncelikle arkadaşın başlığını baltalamak istemem ama sorum var peptid konusunda çok bilgi sahibi değilim. Size sorum igf-1 veya folistatin boy uzamasını olumlu yönde etkiler mi? açtığım önceki başlıktan durumu net bir şekilde öğrenebilirsin detaylıca anlattım. Gh ciddi anlamda cebimi yakacak.

Merhaba, konuya baktım fakat boy uzaması hakkında bilgim yok maalesef, fakat ciddi anlamda kas gelişimine faydası var kısa sürede iyi doldurdu vücudumu deneyimim bu şekilde.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kado    103
Kapukaya, 33 dakika önce yazdı:

Hocam günlük 1-2 ünite 6 ay boyunca sağlam etki gösterir mi yağ yakımına desteği ve kas kazanım süreci olsun 

Şu an daha 1. Ayımda olduğum için bir şey diyemiyorum gh için 6 ay olunca bende öğrenmiş olacağım , fakat peptid de kısa sürede  ciddi anlamda  etki aldım. Gh ın dediğin şekilde sağlam bir etki edeceğini düşünmüyorum özellikle yağ yakımında . Ben 4 ünite kullandığım halde böyle bir beklentim yok zaman ne gösterir bakacağız , sana tavsiyem başka ürünlere yönelmen boşuna masraf etme. Daha bilgili olanlarda yazacaktır ben deneyimlediğim bildiğim kadarını anlattım.

tarihinde Kado tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
Kado, 45 dakika önce yazdı:

Şu an daha 1. Ayımda olduğum için bir şey diyemiyorum gh için 6 ay olunca bende öğrenmiş olacağım , fakat peptid de kısa sürede  ciddi anlamda  etki aldım. Gh ın dediğin şekilde sağlam bir etki edeceğini düşünmüyorum özellikle yağ yakımında . Ben 4 ünite kullandığım halde böyle bir beklentim yok zaman ne gösterir bakacağız , sana tavsiyem başka ürünlere yönelmen boşuna masraf etme. Daha bilgili olanlarda yazacaktır ben deneyimlediğim bildiğim kadarını anlattım.

Anladım hocam orjinal peptid çok sıkıntı çok sağlam referansım da yok bundan dolayı en güvenilir olan eczane ürününü tercih edeyim dedim o mantıkla yani o zaman bildiğimden ilerleyeyim Gh yerine anaboliklere bakayım sağolun iyi akşamlar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: wrist
      Selamlar,
      Bu sene +90 kilo bilek güreşi Türkiye şampiyonasında yarıştım ve şampiyon oldum.
      Creatine dışında bi şey kullanmadım ama rakiplerimin hepsi ağır kürdeydi.
      Bu sene ben de güç artışı yaşamak istiyorum önerileriniz nelerdir?
    • Yazan: bilimselbodyci
      Merhaba arkadaşlar,
      Omnitrope 15mg 45 iu kullanacağım daha önce kullanan var mı? Kaç iu kullanmalıyım? Genelde bu markada 2 iu max 3 4 iu yeterli diyorlar daha önce kullanan birisi varsa, veya growth kullanmış olan tecrübelerini aktarmak isteyenleri beklerim.
      Teşekkürler
    • Yazan: erbapura
      Merhabalar,
      Foruma kayıt amacım gh hormonu hakkında doğru bildiğim yanlışlarımı bilinçli insanların tavsiyeleri ile kullanma veya kullanmama kararını vermek öncelikle. 29 Yaşındayım, Yüz mankenliği yapıyorum düzenli bir fitness hayatım, beslenmem ve uyku disiplinim mevcut. GH hormonunu öncelik kullanım amacım cilt gelişimini desteklemek 2.planda ise vücut gelişimine destek olması.
      Değerli hocalarıma ve arkadaşlarıma sorularım şu şekilde ; 
      Öncelikli amacıma yönelik ( cilt güzelliği )  kullanımım etkili bir tercih mi olacaktır ? Kullanmam gereken ilaç sadece GH'mi olacaktır ?  Kullanım periyodum nasıl olmalı ?  Önerebileceğiniz en güvenilir marka nedir ?  Geri dönüşü olmayacak yanlışları önlemesi açısından ülkemiz de böyle bir platformun olması altın niteliğinde.
      Değerli cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim, iyi günler dilerim.
    • Yazan: Gainzzz
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Bazı sorularım olacak sizlere;
      Definasyon döneminde gh ve insülin birlikte kullanımı ne gibi bir fayda sağlıyor? Eğer ki kullanımı yağ yakımını hızlandırıyorsa günlük nasıl ve ne kadar alınmalı? Teşekkürler.
    • Yazan: Tr3n
      Merhaba arkadaşlar,
      Genotropini 4iu 2 hafta dolu 2 hafta boş şekilde kullansak nasıl olur? Maddiyatan tasarruf adına iş yapar mı deneyen oldu mu hiç ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.