Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

BullMonster

Aburaihan testosteron enanthate orjinal mi sahtemi acaba *resimli*

Önerilen İletiler

BullMonster    0

Merhaba testosteron enanthate kullanıyorum haftalık 250mg merak ettiğim dışarıdan vucudun ürettiği testosteronun 2 3 katını alıyoruz normal olaral libido felan artış göstermesi lazım yani cinsel istek yükselmesi gerekiyor ben şuan  3 haftam dayım  yani 3 ampul kullandım daha fakat birazcık güç artışı dışında cinsel konuda bir artış yok ne zaman ve kaçıncı haftada başlar cinsel istekde yükselme felan şimdiden teşekkür ederim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yusuftenk    13
BullMonster, 59 dakika önce yazdı:

Merhaba testosteron enanthate kullanıyorum haftalık 250mg merak ettiğim dışarıdan vucudun ürettiği testosteronun 2 3 katını alıyoruz normal olaral libido felan artış göstermesi lazım yani cinsel istek yükselmesi gerekiyor ben şuan  3 haftam dayım  yani 3 ampul kullandım daha fakat birazcık güç artışı dışında cinsel konuda bir artış yok ne zaman ve kaçıncı haftada başlar cinsel istekde yükselme felan şimdiden teşekkür ederim. 

hangi marka aldın ürünü 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
BullMonster, 1 saat önce yazdı:

Libido durumu için serbest test’e bakmak lazım ve marka nedir ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BullMonster    0
yusuftenk, 6 saat önce yazdı:

hangi marka aldın ürünü 

Aburaihan markası hocam

Arenn, 5 saat önce yazdı:

Libido durumu için serbest test’e bakmak lazım ve marka nedir ?

Aburaihan markası bi siteden aldım sonu ***** ile bitiyor orjinal mi degil mi emin olamadım 

janbertozen, 5 saat önce yazdı:

hissetmen lazımdı şuana libido artışını net şekilde  ürün ne marka

Aburaihan markası hocam bi siteden aldım sonu ***** ile bitiyor orjinal mi degil mi bilmiyorum 2 hafta sonra gidicem kan vericem oradan göreceğim orjinal mi değil mi diye

Tr3n, 5 saat önce yazdı:

İlaç boşsa ne libido hissedersin nede kilo artışı 

Markası Aburaihan sahte olma olasılığı var mı ki bu ürünün?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ToraBora    0
Geleceğin Olympia'sı, 2 saat önce yazdı:

4. Haftada başlar hocam. Şuanda da başlamış olması lazım.

Hocam testo ent de marka fark ediyormu sizce iran ent veya balkan ent arasında fark olurmu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BullMonster    0
yusuftenk, 11 saat önce yazdı:

hangi marka aldın ürünü 

Aldigim sayfanin logosu mavi yazi ve kırmızı kol işareti var orjinal mi dir sizce ?

janbertozen, 11 saat önce yazdı:

Aldigim sayfanin logosu mavi yazi ve kırmızı kol işareti var orjinal mi dir sizce ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

Yani iranın da sahtesi olacağını düşünmüyorum fotosu var mı ürünlerinin kutunun falan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
janbertozen, 56 dakika önce yazdı:

Yani iranın da sahtesi olacağını düşünmüyorum fotosu var mı ürünlerinin kutunun falan

Gözü para dönmüş çok insan var iran'ın bile sahtesi yapılır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.385
BullMonster, 8 saat önce yazdı:

İlaç boş ise zaten üzerinde konuşmaya gerek yok. Eğer ilaç dolu ise her bünyenin verdiği tepki farklı oluyor. Free testosteron artırmak için bu dönemde günde 1 tane proviron kullanmanı tavsiye ederim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BullMonster    0

Yaklaşık 3 ampul kullandım fakat denildiği gibi libidom ne artış gösterdi nede cinsel konuda istediğim arttı bende şüphelendim acaba sahtemi diye o yüzden yeni konu açtım bu sefer resimlerini atmak için

20230824_092103.jpg 20230824_092246.jpg 20230824_092258.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261

Hocam her bireyin verdiği tepki farklı oluyor ilacın çalışıp çalışmadığını anlamak için en doğru yol 5. Haftada test verip değerlere bakmak olur ürünler fake mi orjinal mi onu bilen hocalarımız yorumlar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    753
janbertozen, 29 dakika önce yazdı:

Orjianl ürünler dostum günlük 1 tablet proviron al 

rastlantisal, 4 saat önce yazdı:

İlaç boş ise zaten üzerinde konuşmaya gerek yok. Eğer ilaç dolu ise her bünyenin verdiği tepki farklı oluyor. Free testosteron artırmak için bu dönemde günde 1 tane proviron kullanmanı tavsiye ederim.

Bence proviron almadan burayı okusun o şekilde kullansın.

tarihinde SPECTRE tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yusuftenk    13
BullMonster, 2 saat önce yazdı:

Yaklaşık 3 ampul kullandım fakat denildiği gibi libidom ne artış gösterdi nede cinsel konuda istediğim arttı bende şüphelendim acaba sahtemi diye o yüzden yeni konu açtım bu sefer resimlerini atmak için

Her şeyin sahtesi var keşke sol alttaki wp butonundan burak hocadan alsaydın o da aburaihan getiriyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    408

Sen en iyisi bir ampülü kırıp vurmadan parmağına bir damla at diline sür tadı çok acı olması lazım ;)))

Bir kere yanlışlıkla ağzıma deydirmiştim ampulu kırdıktan sonra elimde kalmış tadı hem çok acıydı hemde dilim uyuşmuştu ;)))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
erc    49

Ürün orjinal vücut aramatizasyonun yüksektir proviron kullanmadım ama masteron bu konuda çok iyi

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hikmett    62
BullMonster, 3 saat önce yazdı:

Hocam merhaba bende aylar önce internet sitesinden aburaihan testo almıştım ve sahte çıktı emin olun her şeyin sahtesini yapıyorlar tarihler bile en ufak parmak atınca siliniyordu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Qubi    4

Bu iranlar sahte dostum logolara bakın arkadaslar 

Screenshot_2023-08-12-19-47-56-482_com.instagram.android.jpg

Bu iranlar sahte dostum logolara bakın arkadaslar orjinallar attığım reismdeki gibi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BullMonster    0
Qubi, 39 dakika önce yazdı:

Bu iranlar sahte dostum logolara bakın arkadaslar 

Screenshot_2023-08-12-19-47-56-482_com.instagram.android.jpg

Bu iranlar sahte dostum logolara bakın arkadaslar orjinallar attığım reismdeki gibi 

Hocam zaten bendeki logolar felan kabartmalı yani tırnakladığın zaman soyulmuyor sahte olsaydı tırnakladigin an silinir di yazılar hatta aldım buzdolabina bile koydum yarım saat kaldı dolapta ama donmadı hiçbir şekilde ürün sahte olsaydi donardi diye düşünüyorum şuan 3 ampul kullandim 2 ampul daha kullanayim kan tahlili verip bakacağım sonucu paylaşacağım buradan 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sahineffect    34
Hikmett, 9 saat önce yazdı:

Hocam merhaba bende aylar önce internet sitesinden aburaihan testo almıştım ve sahte çıktı emin olun her şeyin sahtesini yapıyorlar tarihler bile en ufak parmak atınca siliniyordu 

Tarihler zaten silinir dostum ellediğin zaman orj iran da öyle.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
qwert    25
janbertozen, 23 saat önce yazdı:

ben bugün 6.cı enjeksiyonu yaptım fakat libidom çok artmadı 250 mg gidiyorum şuan tek ilaç 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.