Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Meto

Bulk kürü planlamam- yardım gerekli :)

Önerilen İletiler

Meto    22

Forumda okuduklarıma göre gh da en tecrübeli olan kişi sensin sana bir şey danışmak istiyorum 

bulk kürüne başlayacağım şuan kilom 99.5 buna rağmen belim 78 ve yağlı değilim çok 

kürde testo en. deca ve boldenon olacak 

1-26 test en

1-24 boldenon 

1-10 deca 

1-24 folli 

1-24 igf 

Bu küre 6 iu gh eklesem çok bir artısı olur mu beslenmem şuan bile 4700 kalori 

İnsülinle zıt çalışıyor nasıl bir yol izlemeliyim 

onun yerine İgf dozunu arttırmak daha mantıklı olur mu bu bu kürde bu ilaçların dozajları 1000 800 500 olacak igf ve ve folli 100 mcg  @Mickey @metinav @otopsicikedi @rastlantisal @Rdm @DeMoNhUnTeR

GÜNCEL HALİM

ca0d28e2-2d57-47c3-99e9-312578781f99.thumb.jpeg.c2008c1e4f621cf407f9625065a73452.jpeg

DEFİNASYON SÜRECİME DAİR BİLGİ ALMAK İSTEYENLER OLURSA

• Ödül 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    750

Bu vücudun deca girmiş halini düşünemiyorum :D Gh bence abartı igf zaten günde 4,5 iu kadar gh salgılatıyor.

Bu küre para yettirmek ayrı dert kürün hakkını verecek antrenaman ayrı dert beslenmesi bambaşka bir dert. :D 

Başarılar şimdiden.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meto    22

Antrenman konusu benim için ölüm ama spora başlama sebebim çoğu kişiden Farklı o yüzden antrenmanlar insan gibi geçmiyor 

beslenme konusu biraz sorun olacak 15 günde bir yeni fotoğraf atacağım 

çok teşekkür ederim 

🙏

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hikmett    62

Merhaba hocam formunuz müthiş geleceğiniz çok parlak gh kullanmadığımdan yardımcı olamaycağım ama sorum var igf nerden buldunuz marka ve fiyat ne kadardı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meto    22
Hikmett, 39 dakika önce yazdı:

Merhaba hocam formunuz müthiş geleceğiniz çok parlak gh kullanmadığımdan yardımcı olamaycağım ama sorum var igf nerden buldunuz marka ve fiyat ne kadardı

Sol alttaki wp butonundan Burak hocaya sorsana çoğu ilacın fiyatı benzer zaten ben hepsini toptan aldım o yüzden tam fiyat hatırlamıyorum @DeMoNhUnTeR

Teşekkür ederim bakalım nasıl olacak 

Teşekkür ederim,Bende biraz bu yönde düşünüyordum @metinav abinin yazılarından öğrendiğim kadarıyla igf dozunu arttırmak çok daha mantıklı ama çok fark yaratmayacak,gh konusunda elime bir avantaj geçmişti o yüzden sordum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    913

Yapılan bir çok araştırmaya göre igf ve gh yi beraber kullanmak kesinlikle daha çok sonuç veriyor. Bence 6 iü yerine 4 iü kullanıp 2 iü sabah aç karna 2 iü gece uyumadan vurabilirsin ve kes kille bu küre 4-6 haftalık idman sonu tek olacak şekilde 4 iü insülin eklemeni öneririm. Bu şekilde hem yaptığın yatırımın daha çok verimini alırsın hemde sağlık açısından daha iyi bir durumda olursun 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Meto, Bir saat önce yazdı:

Bende biraz bu yönde düşünüyordum @metinav abinin yazılarından öğrendiğim kadarıyla igf dozunu arttırmak çok daha mantıklı ama çok fark yaratmayacak,gh konusunda elime bir avantaj geçmişti o yüzden sordum 

İgf 1 ve insülin vucuttaki en anabolik en baş aktör iki hormon...Gh bunları başlatan ve durduran özelliklerde yancı rolde...Vucudun insülini yeterli olduğu sürece dışardan almak gerekmez.İgf ise dönüşen ve bir silsileyle sentezlenen bir hormon.Yeterli gelmeyebilir, trenbolon gibi anaboliklerin de yaptığı bu hormon sentezini arttırmak.Hazırını alıp yola devam etmek bir seçenek ve üretim risklerini atlamış olmak mantıklı bir tercih...İnsülinle igf 1 veya gh şı birlikte uygun dozlarla kullanmak sinerji yapar...

• Beğen 2
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meto    22
Larues, Bir saat önce yazdı:

Formun muhteşem 

Teşekkür ederim

Askabar, 55 dakika önce yazdı:

Yapılan bir çok araştırmaya göre igf ve gh yi beraber kullanmak kesinlikle daha çok sonuç veriyor. Bence 6 iü yerine 4 iü kullanıp 2 iü sabah aç karna 2 iü gece uyumadan vurabilirsin ve kes kille bu küre 4-6 haftalık idman sonu tek olacak şekilde 4 iü insülin eklemeni öneririm. Bu şekilde hem yaptığın yatırımın daha çok verimini alırsın hemde sağlık açısından daha iyi bir durumda olursun 

Gh ı dediğiniz gibi yapabilirim ama şuan 4700 kalori alıyorum ama yağlanmak yerine yağ yakıyorum şuanlık gerek yok yağlanmaya başladığım zaman kullabilirim teşekkür ederim 

metinav, 18 dakika önce yazdı:

İgf 1 ve insülin vucuttaki en anabolik en baş aktör iki hormon...Gh bunları başlatan ve durduran özelliklerde yancı rolde...Vucudun insülini yeterli olduğu sürece dışardan almak gerekmez.İgf ise dönüşen ve bir silsileyle sentezlenen bir hormon.Yeterli gelmeyebilir, trenbolon gibi anaboliklerin de yaptığı bu hormon sentezini arttırmak.Hazırını alıp yola devam etmek bir seçenek ve üretim risklerini atlamış olmak mantıklı bir tercih...İnsülinle igf 1 veya gh şı birlikte uygun dozlarla kullanmak sinerji yapar...

Tamamdır metin abi kilom belli bir seviyeyi geçsin deneyeceğim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meto    22
SPECTRE, 39 dakika önce yazdı:

Hedef kg nedir bulk küründe?

Abi şuan 99.5 aç karna bu hafta aç karna 101 i görürüm 6 ay sonunda aynı yağ oranında 110-120 arasında olsam benim için yeterli 

yarından itibaren folliye başlayacağım kullananlar başladıkları andan itibaren sürekli pump hali ve anında gelen güç artışı yaşadıklarını söylüyorlar bakıcaz 

tarihinde Meto tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.237

Kürün gayet güzel herhangi bir sakatlık yaşamadan kürünü tamamlarsan sonuçlar göz kamaştırıcı olabilir dostum.

tarihinde Bay-T tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789

Decayı biraz daha geç gir ben genelde 7.hafta başlarım. Bu sayede boldenon açılmaya başlar decanın etkisini daha verimli alırsın. Özellikle 20. haftadan sonra tansiyonun ve baş ağrıların ciddi boyutlara ulaşabilir kızılaya kan verebilirsin, bu seni rahatlatır.

GH kesinlikle çok yakışır. 2+2iu sabah ve gece yeterli 6'ya çıkmana gerek yok ancak adele üstündeki etkisini tam olarak görebilmen için min 6 ay kullanman şart.

GH yanında insulin bu kürün etkisini maks düzeye taşıyacaktır ki bana göre bulk ın olmazsa olmazıdır. Uzun ester Lantus deneyebilirsin. İlk üç gün 5 10 15 iu ile başla ve kan şekerini kontrol et. Duruma göre günlük 30 iu'ye kadar çıkabilirsin.   

Tabi imkanın varsa özellikle eksik bölgelerini daha hızlı ilerletmek için IGF-1 kullanabilirsin ama bana kalırsa bu kadar silahı tek seferde harcama bunu başka bir küre saklayabilirsin ya da kullanabilirsin de tercih senin. 

Eğer igf-1 kullanacaksan follistatin yerine MGF kullanman daha doğru olur. MGF ile IGF-1 LR3 beraber uyumlu çalışır. En hızlı ve kaliteli büyüdüğüm dönemlerde bu iki peptid önemli rol oynamıştı.  

Tabi böyle bir kürde beslenme ve antrenmanın mükemmel olması gerekir. Mutlaka kardiyolara özen göster. Vücuda fazla kalori almak istiyorsan yer açmalısın ki bu da kardiyo ile olur. Kardiyo definasyonda olduğu kadar bulk döneminde de önemlidir. 

Kalbini korumak için 40mg Telmisartan kullan, diğer standart koruyucuları zaten bilirsin, söylemiyorum.

Gayet güzel şablonu iyi oturtmuşsun başarılar dilerim. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meto    22
Mickey, 23.08.2023 - 14:06 yazdı:

Decayı biraz daha geç gir ben genelde 7.hafta başlarım. Bu sayede boldenon açılmaya başlar decanın etkisini daha verimli alırsın. Özellikle 20. haftadan sonra tansiyonun ve baş ağrıların ciddi boyutlara ulaşabilir kızılaya kan verebilirsin, bu seni rahatlatır.

GH kesinlikle çok yakışır. 2+2iu sabah ve gece yeterli 6'ya çıkmana gerek yok ancak adele üstündeki etkisini tam olarak görebilmen için min 6 ay kullanman şart.

GH yanında insulin bu kürün etkisini maks düzeye taşıyacaktır ki bana göre bulk ın olmazsa olmazıdır. Uzun ester Lantus deneyebilirsin. İlk üç gün 5 10 15 iu ile başla ve kan şekerini kontrol et. Duruma göre günlük 30 iu'ye kadar çıkabilirsin.   

Tabi imkanın varsa özellikle eksik bölgelerini daha hızlı ilerletmek için IGF-1 kullanabilirsin ama bana kalırsa bu kadar silahı tek seferde harcama bunu başka bir küre saklayabilirsin ya da kullanabilirsin de tercih senin. 

Eğer igf-1 kullanacaksan follistatin yerine MGF kullanman daha doğru olur. MGF ile IGF-1 LR3 beraber uyumlu çalışır. En hızlı ve kaliteli büyüdüğüm dönemlerde bu iki peptid önemli rol oynamıştı.  

Tabi böyle bir kürde beslenme ve antrenmanın mükemmel olması gerekir. Mutlaka kardiyolara özen göster. Vücuda fazla kalori almak istiyorsan yer açmalısın ki bu da kardiyo ile olur. Kardiyo definasyonda olduğu kadar bulk döneminde de önemlidir. 

Kalbini korumak için 40mg Telmisartan kullan, diğer standart koruyucuları zaten bilirsin, söylemiyorum.

Gayet güzel şablonu iyi oturtmuşsun başarılar dilerim. 

Dediklerinizi uygulayacağım hocam çok saolun 

IMG_1931.jpeg

Bay-T, 23.08.2023 - 12:00 yazdı:

Kürün gayet güzel herhangi bir sakatlık yaşamadan kürünü tamamlarsan sonuçlar göz kamaştırıcı olabilir dostum.

Saolun antrenman ve beslenmeye çok dikkat ediyorum antrenman sabah 2 saat akşam 1 saat olmak üzere çift idman kardiyo 1 saat 15 eğim 3 hız koşu bandı 

beslenme 500 gr tavuk 1 kilo karides 800 gr pirinç şeklinde gidiyor şuan yanında yeşillik sabah yumurta falan detaya inmiyorum çok 

4700 kaloride haftada 1-2 kilo alıyorum 

deca varken yine temiz bir şekilde büyümeye mi çalışayım yoksa pirinci 1200 gr a çıkartıp totel kaloriyi 6 bine çekip 10 hafta böyle devam etsem sonra yine kalori düşürsem nasıl olur günlük 8 öğün yiyorum şuan 2 saatte bir yemek yiyorum şuan 

birde hemşire arkadaşım var kan alacak birazdan ne kadar alsın ne kadar almalı bir şeyi varmı bilen varmı @rastlantisal @Rdm @galicik @otopsicikedi @Askabar

@Mickey @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meto    22

FullSizeRender.thumb.jpeg.5b87fa022d9813fe30c74cc44ef1ab9a.jpeg IMG_7823.thumb.jpeg.d19f2bf3a1cef4d5319864331bd94ddf.jpeg FullSizeRender.thumb.jpeg.5b87fa022d9813fe30c74cc44ef1ab9a.jpeg IMG_1931.thumb.jpeg.cfb3d538ff607e8c9200c0c9839d5503.jpeg 385CADE2-CE7A-476C-BF3B-5DF8EC38D06E.thumb.jpeg.80f4b0af5306ac03ecdd00b025cbf2d8.jpeg

Abilerim kardeşlerim şuan sabah aç karna kilom 102 kg gelmeye başladı 

A17D71E0-2D03-4028-B3D8-D39CF88A3862.jpeg IMG_5105.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    750
Meto, Bir saat önce yazdı:

Abilerim kardeşlerim şuan sabah aç karna kilom 102 kg gelmeye başladı 

Bu fizikte 110-120 arasında bir yerlere gelirsen estetik olarak zaten başka şeyler konuşuyor olur hakkında pozitif olarak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meto    22
SPECTRE, 40 dakika önce yazdı:

Bu fizikte 110-120 arasında bir yerlere gelirsen estetik olarak zaten başka şeyler konuşuyor olur hakkında pozitif olarak.

Teşekkür ederim antrenman ve beslenmenin de hakkını veriyorum çok fazlasıyla 15 günde bir form atarım demiştim ama 2-3 günde acayip bir değişim oluyor vücudumda o yüzden arada atacağım böyle 

• Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    750
Meto, 1 dakika önce yazdı:

Teşekkür ederim antrenman ve beslenmenin de hakkını veriyorum çok fazlasıyla 15 günde bir form atarım demiştim ama 2-3 günde acayip bir değişim oluyor vücudumda o yüzden arada atacağım böyle 

Bu iyi haber senin adına. İnsanın emeklerinin karşılığını alması kadar güzel bir duygu yok.

Follistatin 344 kullanacaktın ne oldu o durum? Var mı gelişme başladın mı? Tecrübelerini aktarır mısın tüm peptidler hakkında? :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meto    22

Ayın 23 de kullanmaya başladım 3 gün oldu bugün günde çift idman atıyorum sabah tek öğün yiyip gidiyorum o antrenmandaki pump arttı gücüm arttı daha yorum yapmak için çok erken İgf konusunda tek peptid girecek olsam net igf olurdu dozajını 200 mcg ye çıkartık iyileşme sürem yarıya düştü 2 idman diyorum ama idmanlar gerçekten çok sert ayrıca 1.5 saat kardiyo yapıyorum günlük şuan 8 öğün yiyorum kalktıktan sonra 2 satte bir olmak üzere gram yağlanmadan büyüyorum güzel gidiyor şuan ne deca açıldı ne boldenon açılınca ne olacak bilemiyorum :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meto    22
otopsicikedi, Bir saat önce yazdı:

Söylecek bişey yok şimdiden maşallah diyelim nazar değmesin 

Hahahahahaa teşekkür ederim saolun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kado    103
Meto, 2 saat önce yazdı:

Ayın 23 de kullanmaya başladım 3 gün oldu bugün günde çift idman atıyorum sabah tek öğün yiyip gidiyorum o antrenmandaki pump arttı gücüm arttı daha yorum yapmak için çok erken İgf konusunda tek peptid girecek olsam net igf olurdu dozajını 200 mcg ye çıkartık iyileşme sürem yarıya düştü 2 idman diyorum ama idmanlar gerçekten çok sert ayrıca 1.5 saat kardiyo yapıyorum günlük şuan 8 öğün yiyorum kalktıktan sonra 2 satte bir olmak üzere gram yağlanmadan büyüyorum güzel gidiyor şuan ne deca açıldı ne boldenon açılınca ne olacak bilemiyorum :) 

İgf konusuna kesinlikle katılıyorum ciddi anlamda kullandığım ürünlerin zirvesinde diyebilirim, 1 flakon  denerim diyordum şu an 2. Yi Aldım kolay kolay da bırakacağımı düşünmüyorum etkisi getirisi fenaa vücuduma maddi sorun olmadıkça kesmeyi düşünmüyorum ben de burak hocadan aldım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    851

Deca 5,6 hafta libido konusu nasıl olacak onu merak ediyorum bende veya isteklilik hali.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.