Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

DeMoNhUnTeR

Demonhunter kür günlüğü

Önerilen İletiler

DeMoNhUnTeR    233

Selamlar dostlarım bugün sizlerle kür rutinimi ve sürecimi anlatmak için buradayım.

Test E. 750 mg

Deca 500 mg

Boldenon 800 mg

Anapolon 100 mg

Lantus İnsülin 50 iu

Kullanıyorum.

38. gündeyim

1.68 boy 82 kg başlamıştım şuan 89 kilodayım. Hedefim 102 kg.

Ancak son hafta sorun yaşamaya başladım çünkü iştahım olmadığı için yediğim yiyecek miktarını arttıramıyorum 89 kiloda kaldım bu süreçte Prakten şurup falan kullandım ancak yine olmadı. Boldenon ve Lantus insülin bile iştahımı arttırmadı. Bilmiyorum bu sorunu buradaki dostlarımda birlikte aşabileceğimi umuyorum. Yani belli ki benim atladığım ya da gözden kaçırdığım birşey var ama ne. Hadi bütün bunları konuşalım. @metinav @Rdm @otopsicikedi @Askabar @Mickey

Herkese sevgiler selamlar... 

• Ödül 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

DeMoNhUnTeR    233
otopsicikedi, 5 dakika önce yazdı:

Genel olarak yemek sorunu mu var yoksa aynı şeyleri tüketmek mi iştahı yordu? Açlık kan şekeri ne durumda?

Selamlar 80 civarında

normal öğünlerimi yiyorum iştah sorunum yok ancak kütle arttırabilmem için daha fazla yemem gerekiyor ama bundan daha fazla yiyemiyorum sorun bu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    931
DeMoNhUnTeR, 13 dakika önce yazdı:

Selamlar dostlarım bugün sizlerle kür rutinimi ve sürecimi anlatmak için buradayım.

Test E. 750 mg

Deca 500 mg

Boldenon 800 mg

Anapolon 100 mg

Lantus İnsülin 50 iu

Dostum iştah konusunu konuşmadan önce bu dozlar ne Allah için !!!

İştah konusunda mk677 kullanmanı öneririm. Anapolon kes oda etkiler iştahı lantus 30 u geçme 

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.243

Karb. nelerden alıyorsun? glisemik indeks odaklı besleniyorsan pek sorun yaşamaman lazım?

Askabar, 3 dakika önce yazdı:

Dostum iştah konusunu konuşmadan önce bu dozlar ne Allah için !!!

İştah konusunda mk677 kullanmanı öneririm. Anapolon kes oda etkiler iştahı lantus 30 u geçme 

Bolde dışında güzel bir bulk geçirmek için güzel mglar bence. İnsulini gereksiz gördüm ben ve bolde 800 değilde 500 ideal gibiydi bu küre sanki.

DeMoNhUnTeR, 15 dakika önce yazdı:

Test E. 750 mg

Deca 500 mg

Boldenon 800 mg

Anapolon 100 mg

15,20 kg koyarsın bu kürde güzel beslenirsen.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233
Askabar, 12 dakika önce yazdı:

Dostum iştah konusunu konuşmadan önce bu dozlar ne Allah için !!! İştah konusunda mk677 kullanmanı öneririm. Anapolon kes oda etkiler iştahı lantus 30 u geçme 

Sevgili Askabar,

Bu benim 4. Kürüm ve vücudumun tepki verdiği minimum dozlar bundan ibaret. Evet Anapolondan şüpheleniyorum kısa bir süre sonra keseceğim.

mk-677 ise son çare olarak düşünüyorum bugün burak abimle de konuştuk sanırım kullanacağım.

Bay-T, 8 dakika önce yazdı:

Karb. nelerden alıyorsun? glisemik indeks odaklı besleniyorsan pek sorun yaşamaman lazım?

Bolde dışında güzel bir bulk geçirmek için güzel mglar bence. İnsulini gereksiz gördüm ben ve bolde 800 değilde 500 ideal gibiydi bu küre sanki.

Tayfun abi,

Boldenon 800den aşağısı vücuduma yaramıyor.

Karbonhidratı hızlı kaynaklardan alıp hızlı sindirmeyi tercih ediyorum makarna pirinç beyaz ekmek..

20 kg hedefim var ve ne olursa olsun o 20yi göreceğim!...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.243
DeMoNhUnTeR, 6 dakika önce yazdı:

Sevgili Askabar,

Bu benim 4. Kürüm ve vücudumun tepki verdiği minimum dozlar bundan ibaret. Evet Anapolondan şüpheleniyorum kısa bir süre sonra keseceğim.

mk-677 ise son çare olarak düşünüyorum bugün burak abimle de konuştuk sanırım kullanacağım.

Tayfun abi,

Karbonhidratı hızlı kaynaklardan alıp hızlı sindirmeyi tercih ediyorum makarna pirinç beyaz ekmek..

Tabi kardeşim vücudunu en iyi sen tanıyorsun biz misafiriz yorumcu olarak sen ev sahibisin. 15,20 rahat görürsün. :)

Tamam bulgur vb tok tutar o yüzden sorayım dedim.

Hadi başarılar sen gayet işini bilen birisin başaracağına eminim. B|

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.391

anapolon bende direk yemek görünce mide bulantısı iştahsızlık yapmıştı 2. haftadan sonra iştahımı açmıştı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.592

İnsülin dozu çok fazla, kilo almaman da garip o dozlarda.Hipoglisemi olmuyorsan insülin direnci vb. durumun gelişmiş olabilir.Sadece deca ve testoyla 10 kg alınabilirken bu kadar fazla içerikle tatmin olmaman bir şeyleri sorgulatmalı...

Ben olsam testo+deca+anapolon veya danabol + lantus kullanırdım...Onun dışında gerisi beslenmene dinlenmene kalırdı...Ama insülin hassasiyeti noktasında bir sıkıntı olabilir bunu bir araştır...

Bu günden sonra 15 gün içinde kiloda ve gelişimde artış olmalı deca açısından düşünürsek...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233
metinav, 13 dakika önce yazdı:

İnsülin dozu çok fazla, kilo almaman da garip o dozlarda.Hipoglisemi olmuyorsan insülin direnci vb. durumun gelişmiş olabilir.Sadece deca ve testoyla 10 kg alınabilirken bu kadar fazla içerikle tatmin olmaman bir şeyleri sorgulatmalı...

Ben olsam testo+deca+anapolon veya danabol + lantus kullanırdım...Onun dışında gerisi beslenmene dinlenmene kalırdı...Ama insülin hassasiyeti noktasında bir sıkıntı olabilir bunu bir araştır...

Bu günden sonra 15 gün içinde kiloda ve gelişimde artış olmalı deca açısından düşünürsek...

Hocam hipoglisemi olacak kadar aç kalmıyorum ki 3 saatte 1 öğün yiyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    931
Bay-T, 3 saat önce yazdı:

Abi anapolon ve insilün çok gereksiz yüksek bence. Diğerleri normal benim en büyük tepkim lantus a oldu. 

DeMoNhUnTeR, 3 saat önce yazdı:

Sevgili Askabar,

Tayfun abi,

Ben sana söyle söyleyim 2 seneye yakın b&c şekilde gittim şuan pct ye başlamak üzereyim. Bu 2 senelik sürede 500 testoyu geçmedim. Bir kere 3-4 hafta 750 aldım ve oda ilaçlar yarı doluydu diye. Şuan yeni kürümü bile planladım 400 enanth olacak.

Yani reseptör senin sandığın kadar kısa sürede körermiypr. Ve yanlış anlama ama ben forumda gördüğüm kadarıyla 750 testoyu tam verimli kullanacak kas kütlesine sahip 1-2 insan ya vardır ya yoktur.

Ayrıca ne olursa olsun su kiloyu görecem demek çok saçma. Ben aylık 1 kilo alayım oda kas olsun mantığındayım. Yıllık koyabileceğin kas miktarı az çok belli zaten fazla kilo alıp yağ almak çok saçma. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yusuftenk    13
DeMoNhUnTeR, 3 saat önce yazdı:

Sevgili Askabar,

Tayfun abi,

hangi marka kullanıyorsun da 800 boldenonun altı yaramıyor allah aşkına :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233
yusuftenk, 28 dakika önce yazdı:

hangi marka kullanıyorsun da 800 boldenonun altı yaramıyor allah aşkına :D 

Bodypharm kullanıyorum ama önceki Kürlerimde de boldenon bir primobolan kadar bile etkili olmuyordu. Benim gibi birkaç kişi daha biliyorum bir sp deca  kadar primobolan kadar yaramayabiliyor. Yani en azından bende...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    410
DeMoNhUnTeR, 7 saat önce yazdı:

Test E. 750 mg

Deca 500 mg

Boldenon 800 mg

Anapolon 100 mg

Lantus İnsülin 50 iu

Kullanıyorum.

38. gündeyim

1.68 boy 82 kg başlamıştım şuan 89 kilodayım. Hedefim 102 kg.

Ancak son hafta sorun yaşamaya başladım çünkü iştahım olmadığı için yediğim yiyecek miktarını arttıramıyorum 89 kiloda kaldım bu süreçte Prakten şurup falan kullandım ancak yine olmadı. Boldenon ve Lantus insülin bile iştahımı arttırmadı. Bilmiyorum bu sorunu buradaki dostlarımda birlikte aşabileceğimi umuyorum. Yani belli ki benim atladığım ya da gözden kaçırdığım birşey var ama ne. Hadi bütün bunları konuşalım. @metinav @Rdm @otopsicikedi @Askabar @Mickey

Herkese sevgiler selamlar... 

İnsülin çok fazla kuveytlilerin kullandığı protokolde bile 30+10 lantus gidiyorlar bilmiyorum ne seviye vücudunuz var ama ilaçlarda boş bence 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

Yiyebileceğin yiyeceklerin de bir sınırı var. Beslenme planından bahsetmemişsin hiç mesela ?

Kilo takıntısı senin de bildiğin gibi normal bir durum değil, kürde hedef kilo belirlemek de mantıklı değil. Bence hedeflerini gözden geçirip kendini bu kadar zorlamayıp sürece odaklansan daha verimli olacaktır senin için kür.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Selamlar arkadaşlar, kür günlüğüme yeni notlar ekliyorum

• Test e.750 mg
  • Deca 400 mg
  • Boldenon 800 mg
  • Rad-140 20 mg
  • Mk-677 20 mg

Şeklinde ilerliyorum. İnsülini kestim çünkü kayda değer bir fayda görmedim.

Onun yerine üstteki iki sarms ı ekledim.

3 ayda 9 kilo aldım hedefim 20 kilo almak ama bu süreçte göbeğim çıktığı için gazı kesmek zorunda kaldım. Kürüm 3 ay daha devam edecek artık ne kadar kilo aldıysam kabulümdür deyip daha fazla yağlanmayacağım.

Sarmslar noxy labs firmasının ürünleri. Loving eski ve köklü bir marka olduğunu söyledi. Kullandıkça etkilerini yazacağım.

Tatları bildiğin zehir gibi ve midemi çok zorladı. Mide problemi olan arkadaşlara önerim proton pompası inhibitörleri ile kullanılması yönünde ( Lansor, Panocer, Nexium) gibi. Antepsin veya Gaviscon şurup ile beraber de kullanılabilir bu şekilde hassas mide sorunları çözülebilir.

• Günde 600-1000 gr arası et-tavuk veya balık
  • 100-200 Gr pirinç
  • 100-200 Gr yulaf yiyorum
  • 25 Gr protein tozu
  • 10 Gr bcaa
  • 10 Gr Glutamin alıyorum.
  • 2 Gr Balık yağı
  • 1 tb Pharmaton
  • 2 tb kingsize On Cycle
  • 2 tb kingsize Black Guardian yutuyorum.

Şimdilik bir problem yok rutinimi hiç bozmadan ilerliyorum. Fotoğraf çekecek birini bulduğum zaman ekleyeceğim.

Herkesin ağzında rice cream görüyorum 1 paket aldım hoşuma giderse diyete ekleyebilirim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    410
DeMoNhUnTeR, 43 dakika önce yazdı:

• Test e.750 mg
  • Deca 400 mg
  • Boldenon 800 mg
  • Rad-140 20 mg
  • Mk-677 20 mg

Dozajlar baya yüksek geldi bana…

Yarışma hedefi filan vardır umarım bir şeylere değer.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    452
Ironmann, 9 dakika önce yazdı:

Dozajlar baya yüksek geldi bana…

Yarışma hedefi filan vardır umarım bir şeylere değer.

Aksine ben oldukça normal buldum sadece bolde 500 üzeri gerekli miydi o soruyu sordum kendime. 

DeMoNhUnTeR, 44 dakika önce yazdı:

• Test e.750 mg
  • Deca 400 mg
  • Boldenon 800 mg
  • Rad-140 20 mg
  • Mk-677 20 mg

Deca efekt nasıl hocam? Keyif veriyor mu? ve cinsel konuda sorunlar yaşıyor musunuz isteksizlik gibi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    410
GHOST, 23 dakika önce yazdı:

Aksine ben oldukça normal buldum sadece bolde 500 üzeri gerekli miydi o soruyu sordum kendime. 

Deca efekt nasıl hocam? Keyif veriyor mu? ve cinsel konuda sorunlar yaşıyor musunuz isteksizlik gibi?

En iyisiyim diyen bir genetikte vücut normal şartlarda haftada 70 mg testo üretir o da maks nerdeyse 10 kattan fazlasını vücuda almak bence normal değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233
GHOST, 35 dakika önce yazdı:

Sp nin decasında etkiden çok yan etki yaşadım eski Balkan Farmanın tadı şimdiki ilaçlarda yok malesef.

Noxy labs decaya geçtim bakalım neler olacak.

Decanın cinselliği kapatmasını bekar sporcular için bir nimet olarak görüyorum.

Yok sevgili yap yok paralı asker çağır hiçbiri yok abi sadece spora odaklanıyorsun. 

Ironmann, 10 dakika önce yazdı:

En iyisiyim diyen bir genetikte vücut normal şartlarda haftada 70 mg testo üretir o da maks nerdeyse 10 kattan fazlasını vücuda almak bence normal değil.

Hocam forum üyelerinin şimdiki konjoktürü düşük doz yönünde

Ama daha önce söylediğim gibi düşük dozlar benim bünyemde sadece yan etki yapıyor

Beslenme ve antrenman rutinimi hiç bozmasam bile vücudum bu spor için hiç yatkın değil oldum olası çok zor kas ekliyorum malesef çok zayıf yapılıyım

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu miligramları vurduğuna göre baya büyük bir vücudun olmalı dostum. Şakaya gelecek dozajlar değil.

Güncel form bekliyorum. Kolay gelsin :)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Rad-140 ve MK-677yi akşamları tok karnına içiyorum.

Bu şekilde kullandığımda herhangi bir mide fesadı yaşamadım.

Sarmslar çalışıyor ertesi gün sürekli acıktım ve idman performansım arttı.

Markaları Noxy Labs.

Tek dezavantajı ml başına düşen mglar düşük rad 140 10mg/ml mk677 20mg/ml

30 olsa kaymak olurdu.

SP decanın Balkan deca kadar etkili olmadığını söylemiştim birkaç kişi daha aynı şeyi söylüyor.

Şuanda Noxy Labs Decaya geçtim. Sarmslara bakarak çok çok etkili olacağına inanıyorum muhtemelen kürlerime bu markayla devam edeceğim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.