Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

asrin43

Orta yaş kürü (ilk kür) - trt planlı

Önerilen İletiler

asrin43    15

Merhaba arkadaşlar

mevcut ilk kürümü ve devamını sizlerle paylaşmak istedim

küre başlangıç 7 temmuz 2023

yaşım 45 boyum 1.83  

spor geçmişim 

18 yaşında salona yazılış ilk ayı tamamlayamama

22 yaşında salona yazılış ilk ayı tamamlayamama

25 yaşında 6 ay düzenli beslenme ile alınan 5-6 kilo spora ısınış

35 yaşında 1 yıl düzenli  beslenme ile gene alınan kas

son olarak 41 yaşında spora tekrar başlama ve 4 yıldır düzenli beslenme ve haftanın 5-6 günü düzenli antreman

başlangıç  vücudu adapte zamanları hariç hep 5-6 gün split program uyguladım değişik hareketler pek denemedim hep aynı hareketler ile devam ettim kür süresince haftada göğüs ve sırtı 2 gün bacak 1 gün - omuz ve kollar aynı gün olmak üzere 6 günlük bir programa geçtim testoyu çok düşü kür fikri aklımda kıyıda köşede vardı ama bir türlü cesaret edemiyordum nasıl olduğunu hatırlayamadığım şekilde mayıs başı diyet yapmaya karar verdim 7-8 kilo verip vücut yağımı oldukça düşürdüm bu hayatımın en yağsız vücudu idi karın kaslarım kollarım göğüslerim çok define olmuştu ama yüzüm feci zayıflamıştı her gören bunu fark ediyor idi ama vücudu gösterenin gerçektem yağ oranı olduğunu bilsemde şahit olarak keşfettim bu kadar kasım olduğunu bilmiyordum çok olmasa da mayıs başı gibi başlayan 45 gün süren diyet sonunda sarm kürü yapmaya karar verdim bir yandan da araştırmalara devam ediyordum sonunda danabol mk 677 ve rad 140 dan oluşan bir kür siparişi verdim bu arada sipariş gelirken danabolun testo seviyesini düşürdüğü için her ne kadar güç verse de tek başına testosuz kullanmanın gereksiz olduğunu öğrendim küre testo da ilave etmeye karar verdim

2 gün sonra ilk testo enjeksiyonumu bacaktan yaptım 1 ml 250 mg - 9 temmuz

bir yandan da araştırmalara devam ediyordum sonra 250 mg ile 500 mg arasında sağlık riski olarak çok fark olmadğını ama kazanç olarak çok fark olduğunu öğrendim hafta arası bir 250 daha vurdum sonradan aynı anda 500 mg vurulması gerektiğini öğrendim

bir yandan da araştırmalarım devam ediyordu yanına ne ekleybilirim diye deca ve tren kesin olarak hiç kullanmayacağım maddeler idi kalanlardan en efektif olan boldenonu eklemeye karar verdim ve 2 hafta sonra 23 temmuzda 250 mg sonradan 400 e çıkarmaya karar verdim ilk enjeksiyonumu yaptım

başlangıçtan 3 haftanın sonuna kadar artık aşırı sıcaklarda antreman yapmaktanmı, hormonların birden değişmesindenmi, sarmlarla olan kombinasyondanmı (sarmlarım şu anda bitti devam etmyeceğim) yada okuduğum bazen enjeksiyonda steroid ilgili bölgede sıkışıp vücuda dağılamayıp halsizlik durumu verebiliyormuş bir garip halde geçti

güç olarak ve libido olarak 3 haftada bir şey hissetmedim danabol su tutuyormuş ama benim vücudum düşük yağda olduğu için aşırı bir yüzde kurbağa surat durumu olmadı 3. haftadan sonra libidoda artış özellikle tripces harektlerinde %20-30 luk artış haliyle göğüs hareketlerinde de bir artış hissettim aynı boyda benden  iri olan salonda ki genç hoca ile aynı siza a geldim hatta geçtim şu anda kür planım 20-24 hafta arası sonra raporlara göre yaştan da dolayı trt dozda spora devam edebilmek 18 ağustosta danabol 6 haftada keseceğim bu arda geç açılan boldenonun devreye gireceğini düşünüyorum

mevcut kürüm şu anda

500 mg testo enanthate

400 mg boldenon

günlük 40 mg 4 *10 mg danabol

1 ay rad 140 ve mk 677 sarm kullandım şu anda bittiler

supllementlerim ve takviyelerim

3 ölçek whey -sabah kalkış - ant sonrası ve gece yatış

creatin 1 ölçek bu yakında bitecek kutu bayadır creatin kullanıyorum bi ara verip böbrekleri dinlendiricem ne kdr etkisi olur bilmiyorum

eaa amino asit

max dozda karaciğer koruyucu

omega 3 ( bunu 2 kapsül içiyordumiçinde e vitaminide var diğer mutidede e vitamini var fazla e vitamini vucutta yorgunluk yapabiliyormuş ından1 e indirdim

magnezyum çinko vitamin

a-b-c-d- vs gene multi vitamin 

eklemler için glukozamin

speman forte sperm düzenleyici

3000 kalori kadar alıyorum – 400 gr prinç. 600 gr tavuk et balık

Şu anda kardiyo yapmıyorum biraz yağlandım

diyet sonrası formum

WhatsApp Görsel 2023-08-07 saat 17.59.42.jpg 2.thumb.jpg.6bbca1a08e459c190e68101cfe10993e.jpg 3.thumb.jpg.df00c5066635580c1bf190dbf470b52a.jpg 4.thumb.jpg.ca3c9e3b9bb46a289ab0992f02cb97e1.jpg 5.thumb.jpg.28d168bd7e71a417062ced37a35b66a6.jpg

kür öncesi halim

@Bay-T @metinav @otopsicikedi @Leepriest35 @galicik @Mickey @Rdm @rastlantisal

• Beğen 4
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.243

Gayet güzel verim aldıysanız ve aynadaki görüntünüzde mutluysanız ne ala. :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
asrin43    15

ön.jpg kanat.jpg kol.jpg sırt.jpg WhatsApp Görsel 2023-09-14 saat 23.58.03.jpg

fotolar 8 eylülden tam 2. ay şu anda biraz daha iyiyim 

danabol  18 ağustos da bitti

su tutmadığını düşünmüştüm ama tutmuş adalenin şimdi daha kuru olduğunu hissediyorum

boldenon da7-8 hafta arasındayım yavaş yavaş etksini hissediyorum

sanırım en iyi verimi  ekim başından itibaren almaya başlayacağım 

küre naturel definasyonumdan hemen sonra girdiğim için etkisi pek görünmüyor  sanki en baştaki fotolarda kaslar daha belirgin gibi haliyle haliyle yağ oranım yükseldi 

sırtım hep eksik idi gelişimden memnunum genişleme var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.