Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Trestolone

Prop+masteron+wins kürüm ( günlük)

Önerilen İletiler

Valhallaxd    146
Kapukaya, 10 dakika önce yazdı:

Dragon, bodytech sağlam markalara örnek verilebilir mi sizce

SP balkan ZPHC dışına mümkün olduğunca çıkmamaya çalışıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ufukbelli.06    86
Trestolone, Bir saat önce yazdı:

Neden soruyorsunuz

Vücudun yağlı kas miktarın çok yok östrejenin yüksek ... 

Bir sürü dezavantajdasın. 

Kür olmadan define olup bu süreçte kas eklesen daha mantıklı olur. Ha illa Kür yapacaksan winstrol yerine stanozolol kullanabilirsin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    214
Trestolone, 12 dakika önce yazdı:

Forumda bu kan testlerinin normal olmadığını söyleyebilecek biri var mı yani ilaçlar sahte değil mi yanılmıyorum

Yol yakınken Flex Pharma’yı bırakmanı öneririm. Çünkü hem steril değil hem de doluluğu %4-5 en fazla. Dolu değiller ve istediğin verimi alacağını düşünmüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
squafy    23
ufukbelli.06, Bir saat önce yazdı:

Vücudun yağlı kas miktarın çok yok östrejenin yüksek ... 

Bir sürü dezavantajdasın. 

Kür olmadan define olup bu süreçte kas eklesen daha mantıklı olur. Ha illa Kür yapacaksan winstrol yerine stanozolol kullanabilirsin. 

winstrolle stonozolol ayni şey değil mi dostum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Trestolone    2
Arenn, 40 dakika önce yazdı:

Yol yakınken Flex Pharma’yı bırakmanı öneririm. Çünkü hem steril değil hem de doluluğu %4-5 en fazla. Dolu değiller ve istediğin verimi alacağını düşünmüyorum.

Doluluk oranını nasıl anladın Total testodan mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    214
Trestolone, 1 saat önce yazdı:

Doluluk oranını nasıl anladın Total testodan mi

Hem o hem de çevremde bu markayı kullanan insanlar var ve değerleri vasat durumdaydı ne kadar dikkat etseler de aldıkları verim yok denecek kadar azdı

• Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Trestolone    2
Arenn, 18 dakika önce yazdı:

Hem o hem de çevremde bu markayı kullanan insanlar var ve değerleri vasat durumdaydı ne kadar dikkat etseler de aldıkları verim yok denecek kadar azdı

Hmm anladım dostum , bu ilacı kimin sattigini biliyor musun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    234

Kullanarak da anlarsın ilaç boş mu degil mi definasyondasin yani o ilaçların işlevi seni kurutmak eğer kurutmuyorsa incelme yoksa ilaçlar boştur. yüksek yağ oranı ile başlarsan bu süreç uzar gider anlayamazsin

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Trestolone    2
Tr3n, 49 dakika önce yazdı:

Kullanarak da anlarsın ilaç boş mu degil mi definasyondasin yani o ilaçların işlevi seni kurutmak eğer kurutmuyorsa incelme yoksa ilaçlar boştur. yüksek yağ oranı ile başlarsan bu süreç uzar gider anlayamazsin

Diyetle birlikte bayağı bir kilo verdim. Ben bayağı bir kişiye sordum kimisi diyor lh FSH sıfırlanır kimi istedi diyor ki sıfırlanmaz 😅

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    214
Trestolone, 1 dakika önce yazdı:

Diyetle birlikte bayağı bir kilo verdim. Ben bayağı bir kişiye sordum kimisi diyor lh FSH sıfırlanır kimi istedi diyor ki sıfırlanmaz 😅

Sıfırlanma ve üreme sisteminin durması zaten kür esnasında görüp görebileceğin ilk yan etkisidir. Sıfırlanmaması da genetiktir ki 1000’de 1 anca..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufukbelli.06    86
squafy, 4 saat önce yazdı:

winstrolle stonozolol ayni şey değil mi dostum

Enjeksiyon olarak kullan yani 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Trestolone    2
Arenn, 2 saat önce yazdı:

Sıfırlanma ve üreme sisteminin durması zaten kür esnasında görüp görebileceğin ilk yan etkisidir. Sıfırlanmaması da genetiktir ki 1000’de 1 anca..

İsim vermeyim eskilerden prof. Biri ile konuştum sifirlanmaya bilir hatta üretim artabilir diyor. Total testo kurdeyken kaç olmalı sence 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    214
Trestolone, 2 saat önce yazdı:

İsim vermeyim eskilerden prof. Biri ile konuştum sifirlanmaya bilir hatta üretim artabilir diyor. Total testo kurdeyken kaç olmalı sence 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wolkan_1905    19

ilacın orijinal yani içeriği dolu olupta total testosteron seviyesinin referans aralığında olması çok çok nadir bir durum hatta şahsen ben duymadım.

ben şuan için haftalık 250mg testo enanthate vuruyorum ve değerim referans değerinin bir tık üstünde.. 500 ve üstü vurduğumda cihazın okuma sınırının üstünde oluyor 1500 ve üstü çıkıyor genelde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Trestolone    2
wolkan_1905, 14 saat önce yazdı:

ilacın orijinal yani içeriği dolu olupta total testosteron seviyesinin referans aralığında olması çok çok nadir bir durum hatta şahsen ben duymadım.

ben şuan için haftalık 250mg testo enanthate vuruyorum ve değerim referans değerinin bir tık üstünde.. 500 ve üstü vurduğumda cihazın okuma sınırının üstünde oluyor 1500 ve üstü çıkıyor genelde.

Hocam kimsenin dikkat etmediği şey şu ben propionat kullanıyorum yarılanma ömrü 3 gün, sen enanthe kullanıyorsun yarılanma ömrü 15 diye biliyorum. Ben enjeksiyonun 3 . Günü tahlil yaptırdım 

Arenn, 15 saat önce yazdı:

...

Aynennn öyle kardeş. Boşu boşuna evham yaptım. Lh ve fsh sifirlanacak diye bir şey yok. Sami hamidi 40 gün kür yaptım herşey normaldi diyor mesela 😅 neden normaldi çünkü çok düşük dozlarda alıyordu 

5 haftadayım. İlaçlar bence çalışıyor gibi. Çok şey tecrübe ettim. Kür sonu burada paylaşacağım 

IMG_20230914_131351.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Erayerhan    6
Trestolone, 14.09.2023 - 10:24 yazdı:

Hocam kimsenin dikkat etmediği şey şu ben propionat kullanıyorum yarılanma ömrü 3 gün, sen enanthe kullanıyorsun yarılanma ömrü 15 diye biliyorum. Ben enjeksiyonun 3 . Günü tahlil yaptırdım 

Aynennn öyle kardeş. Boşu boşuna evham yaptım. Lh ve fsh sifirlanacak diye bir şey yok. Sami hamidi 40 gün kür yaptım herşey normaldi diyor mesela 😅 neden normaldi çünkü çok düşük dozlarda alıyordu 

5 haftadayım. İlaçlar bence çalışıyor gibi. Çok şey tecrübe ettim. Kür sonu burada paylaşacağım 

Hocam bu sizin 5 haftalık değişim mi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Trestolone    2
Erayerhan, 5 saat önce yazdı:

Hocam bu sizin 5 haftalık değişim mi 

Hocam yanlış yazmışım 7 hafta olmuş. Ama o kadar sağlam diyet yapmadım yalan söylemeyim. Yapamadım çok zorlandım bir kaç aksilikler çıktı ve 1 ay kadar ishal olmuştum bu süreçte 🙃

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Erayerhan    6
Trestolone, 1 saat önce yazdı:

Hocam yanlış yazmışım 7 hafta olmuş. Ama o kadar sağlam diyet yapmadım yalan söylemeyim. Yapamadım çok zorlandım bir kaç aksilikler çıktı ve 1 ay kadar ishal olmuştum bu süreçte 🙃

Maşallah 7 haftada da iyi bence 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    331

Bu yarışmacıların da işte ben çok küçük dozajlar kullanıyorum demelerine de çok gülüyorum 150 mg prop 150 masteron vs saka gibiler.150 mg propu bi sitede kimse kulağına damlatmaz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.203

Yeterli kas kütlesi olmayan herkese bulk kürü tavsiye ederim sporcu için bulk kürü beslenmesi zaten sizin diyet listenizle eş değer hem hacimlenir hem erirsiniz definasyon kürü anlamsız geliyor tam tersi mesela testo  boldenon alıp madem girildi bu yola yüksek ağırlıklara odaklandığımızda zaten temiz bir bulk beslenmesi eklendiğinde çok daha tatmin edici sonuçlar ortaya çıkar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Trestolone    2
SERKO, 13 saat önce yazdı:

Bu yarışmacıların da işte ben çok küçük dozajlar kullanıyorum demelerine de çok gülüyorum 150 mg prop 150 masteron vs saka gibiler.150 mg propu bi sitede kimse kulağına damlatmaz

Haftalık 300 prop 200 mast yapıyorum 😅 ben yüksek dozlara çok inanmıyorum.

Semih Erarslan, 11 saat önce yazdı:

Yeterli kas kütlesi olmayan herkese bulk kürü tavsiye ederim sporcu için bulk kürü beslenmesi zaten sizin diyet listenizle eş değer hem hacimlenir hem erirsiniz definasyon kürü anlamsız geliyor tam tersi mesela testo  boldenon alıp madem girildi bu yola yüksek ağırlıklara odaklandığımızda zaten temiz bir bulk beslenmesi eklendiğinde çok daha tatmin edici sonuçlar ortaya çıkar 

Aynen hocam dediğiniz de haklısınız ama vücut çok ödemli ve yagliydi. Suanki halimde.olsam testo bolde girerdim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Erayerhan    6
Trestolone, 14.09.2023 - 10:24 yazdı:

Hocam sonuç ne oldu memnun musunuz gidişattan bitti mi kürünüz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Trestolone    2
Erayerhan, 02.10.2023 - 22:54 yazdı:

Hocam sonuç ne oldu memnun musunuz gidişattan bitti mi kürünüz 

Merhaba hocam kirden hiç verim alamadım ilaçlar sahteydi. Dün test verdim hormonlar normal, kullandığım winstrol midemi bozuyormus ishal yapıyordu. Şu camia da ne kadar kahpe insan varmış onu anladım. Psikolojik olarak bayağı gergindim o yüzden geç yazdım...

2 ayda bunu yapabildim ilaçlar %100 sahteydi. O adamı burda ifşalamak.geliyor içimden zor tutuyorum kendimi...

IMG_20231122_084044.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc    44
Trestolone, 12.09.2023 - 20:25 yazdı:

Flex pharma , markalara çok takilmam ben inanmamda Türkiye de ki ilaçların hepsi merdiven altı. Kimisi orijinal üründür kimisi sahte 

Flex tamamen boş be kankam üzüldüm adına, ben forumda bahsetmiştim aslında ama karşına çıkmamış olabilir.

Benim doğal testom 13’dü doğal sınır 30 du ve total testoyu 29’a çıkarmıştı yani doğal sınır içersindeydi.

Aynı satıcı UFC, PharmTech ve ZPHC flakon şeklinde de satıyor tamamıyla bu ürünlere bulaşmayın.

tarihinde egerdnc tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: FatChicken
      Trenbolone Acetate 280mg ve Testosterone Propionat kullanıyorum. Damarlanma artışı ve daha damarlı görünüm benim için önemli, bunun için yanına oxandrolone winstrol turinabol gibi oral steroid eklemek mi daha mantıklı yoksa trenbolone dozajını 400'e çıkarmak mı?
    • Yazan: canayyldx
      Merhaba arkadaşlar,
      Haftalık 300-400 test prop ve haftalık 300 masteron kürümdeyim fakat yapımdan dolayı hep bir tık sulu ve bir tık yağlı endomorf yapım var. Kürümde masteron olduğundan anti aromataz veya baskılayıcı kullanmıyorum fakat göbeğimdeki cıvık su, ödem bir türlü kurumuyor, aklımda anti östrojen olarak arimidex kullanmak var 5 güne bir veya proviron.
      Hocalarıma soruyorum buradan kullanmalı mıyım? Yoksa zaten masteron zamanla bu işi yapar mı acele etmemem mi gerekir? Doğal anti östrojen olarak günlük 70mg çinko alıyorum.

• Yazan: Vezuchiy
      Arkadaşlar testo prop masteron prop ve tablet winstrol küründeyim 10 gün sonra ilaçlarım biticek bir kaç yere sordum ve ilacı bıraktıktan 2 gün sonra pct yapmamı tavsiye ettiler kısa esterden kaç gün sonra pct yapılır? @rastlantisal @metinav

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.