Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

esbody

Bireysel mi , koç mu ?

Önerilen İletiler

otopsicikedi    1.369
esbody, 17 dakika önce yazdı:

İyi Akşamlar arkadaşlar 1 sene önümde bir hazırlık süreci yapıcam kendimce güzel bir form tutucam daha önce bir kür geçmişim yok sizle tekmi başlıyım yoksa bir koçlamı çalışmam daha bir faydası olur 

@Rdm @otopsicikedi @Askabar @Semih Erarslan @metinav 

Eğer imkanın varsa kesinlikle işi bilen birisi ile çalışmanı öneririm. Zaten 1 sene bir hocayla çalıştığında artık seninde kendine ne gibi müdahaleler yapman gerektiğini anyalacağın için mantıklı olabilir. Fakat burda önemli olan maalesef seçeceğin antranör önemli. İsim vermek yasak fakat şunu öneririm, başlangıç için test bolde danabolu kakalayan birisi varsa direk götünü tutarak kaç. 

• Beğen 1
  • ahahaha 3
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230

Paran varsa tabi koç tutacaksın en verimli şekilde ilerlersin. Kendi imkanlarınla bir yere kadar ilerlersin çok araştırma yapıp üstünde durursan. Vücut geliştirme eşittir money

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

İmkan varsa tabiki işinde profesyonel bir koçla çalışmalısın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokhanacan    68

Bilgi tecrübe ile birleştiği zaman çok değerli olur. Yani hem bilgisine, hem tecrübesine güvenebileceğin bir hoca ile birlikte hazırlanman senin geçtiğin, geçeceğin yolu onun ezbere bilmesinden dolayı sana çok büyük avantaj sağlar. Burada da maddiyat ön plana çıkıyor.Eğer bütçende bir sorun yaratmaz ise bir hoca ile daha hızlı ilerlersin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
esbody    1

Arkadaşlar tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim ama hala kendime göre bir koç bulamadım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
squafy    23
esbody, 44 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim ama hala kendime göre bir koç bulamadım 

Yakın zamanda bağırşak ameliyatı geçiren hocayı tercih edebilirsin şahsi görüşüm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
esbody    1
squafy, 34 dakika önce yazdı:

Yakın zamanda bağırşak ameliyatı geçiren hocayı tercih edebilirsin şahsi görüşüm.

Çalıştım kardeşim onunla inanki çok saçma programlar yazıyor içine bi girsen anlarsın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    408
esbody, Bir saat önce yazdı:

Çalıştım kardeşim onunla inanki çok saçma programlar yazıyor içine bi girsen anlarsın 

Dr la çalışman en mantıklısı ben fiyatı biraz daha uygun diye çalıştığınla düşünüyorum saçma dediğin anabolik kısım mı yoksa genel mi antrenman mı merak ettim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
esbody    1

Kardeşim sana anlayacağın dilde anlatayım herkes bi yol tutturmuş gidiyor sen istesende İstemesende dayıyor sup ları illa alacaksın diyor sponsoru olduğu firmadan tüm beslenme kırmızı et üstüne hadi değiştirdin beyaz et aldın herşeyi pişmiş yazıyor anabolik kısmıda aynı öyle ha diyince yazamıyorsun sadece sana belirlediği bi gün var sorularda kasıtlı açıkcası zamanım ve param bol diyorsan çalış bi tecrübe et derim ama ben adam akıllı bir koç bulamadım kendim çalışıcam herhalde yapacak birşey yok 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    408
esbody, 4 dakika önce yazdı:

Kardeşim sana anlayacağın dilde anlatayım herkes bi yol tutturmuş gidiyor sen istesende İstemesende dayıyor sup ları illa alacaksın diyor sponsoru olduğu firmadan tüm beslenme kırmızı et üstüne hadi değiştirdin beyaz et aldın herşeyi pişmiş yazıyor anabolik kısmıda aynı öyle ha diyince yazamıyorsun sadece sana belirlediği bi gün var sorularda kasıtlı açıkcası zamanım ve param bol diyorsan çalış bi tecrübe et derim ama ben adam akıllı bir koç bulamadım kendim çalışıcam herhalde yapacak birşey yok 

Anladım teşekkürler bende arıyorum bir Farklı bir şeyler öğrenmek için biraz aslında.Dediğim gibi durumun varsa dr a bir bak istersen salonda çalışan bir iki kişi var memnunlardı bir de dr olunca insan özellikle bu anabolik konusunda güveniyor.İnşallah buluruz bakalım ;))))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
esbody, 27 dakika önce yazdı:

Bahsi geçen adam zaten öyle biraz ingilizcen olsun biraz mesai harca, otur makale oku özet çıkar arkana bir tane beyaz tahta oldu bitti xD Podyum yapmadan önceki eski yarışmacılara yazdığı bilgi için yalvardığı konuşmalar çıkmıştı geçen sene aa doktor her şeyi bilir aynen bilir, bu işte yarışma paketi veren antrenörler var onlarda uçuk rakamlar istiyor... Farmakoloji için eğitim araştırmasına girdim bir dönem avrupada veren isimlere mail attım ulaştım 4 saatlik zoom eğitimine istenilen rakam 2000eur du bu işin farmakoloji uzmanlığı ile tıp literatürü zıt kutuplardır, bu iş tecrübe işidir, deneyim işidir sadece textbook olmaz.. Hele o şeyime sürmeyeceğim markalar ile pr yapan adamlarla asla ben çalışmam. 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
esbody    1
Ironmann, 9 saat önce yazdı:

Anladım teşekkürler bende arıyorum bir Farklı bir şeyler öğrenmek için biraz aslında.Dediğim gibi durumun varsa dr a bir bak istersen salonda çalışan bir iki kişi var memnunlardı bir de dr olunca insan özellikle bu anabolik konusunda güveniyor.İnşallah buluruz bakalım ;))))

Dr ....  dan bahsediyorsan onada çok büyük hayallerle girme hüsran olur sonu işin temeli şu kardeşim paran varsa zaman varsa fazla doru sormazsan sadece koçun dediğini yaparım dersen olabilir birebir yakın arkadaşım çalıştı he öğrendi eyw öğrenmedi değil ama biraz keyfi gelince cevap veren bi insan fazla sorgulatmaz yani sana öyle benim dediğimi yap soru sorma fazla gibilerinden ben gördüklerimi söylüyorum sadece paran da hiç olmasın yazık bende arıyorum. Bulamadım 3-5 ay kür yapan cocuklar koç olmuş eski hocalar çok deli paralar istiyorlar hadi paradan geçtik 1-2 tanesi hakkında kulağımıza iyi şeyler gelmedi yarı dolu ilaç veriyorlar vs vs yani ne desem şaştım kaldım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
esbody, 2 saat önce yazdı:

Dr ....  dan bahsediyorsan onada çok büyük hayallerle girme hüsran olur sonu işin temeli şu kardeşim paran varsa zaman varsa fazla doru sormazsan sadece koçun dediğini yaparım dersen olabilir birebir yakın arkadaşım çalıştı he öğrendi eyw öğrenmedi değil ama biraz keyfi gelince cevap veren bi insan fazla sorgulatmaz yani sana öyle benim dediğimi yap soru sorma fazla gibilerinden ben gördüklerimi söylüyorum sadece paran da hiç olmasın yazık bende arıyorum. Bulamadım 3-5 ay kür yapan cocuklar koç olmuş eski hocalar çok deli paralar istiyorlar hadi paradan geçtik 1-2 tanesi hakkında kulağımıza iyi şeyler gelmedi yarı dolu ilaç veriyorlar vs vs yani ne desem şaştım kaldım 

Kankam koçla çalışmak böyle bir şey zaten ne istiyorsun tüm düzen senin istediğin gibi mi olucak ?

Adam yap diyecek yapacaksın he bundan hoşlanmıyorsan koçluk almayacaksın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    750

Bire bir çalışacaksan deneyimli bir pt çok yol almanı sağlar. Ama online yok efendim uzaktan sakın paranı çöpe atma hepsi hikaye. :) 

Bir eğitmen olarak bunu diyorum. Ha yine gider kurumsal yerlerde pt alamaya kalkarsan MAC gibi oralardaki eğitmenlerde egzersin yaptırıyor sadece. Antrenman bambaşka bir şey ileri gidebilmek için özellikle. Ha yağ yakacağım define olacağım dersen onların egzersizleri işe yarayabilir o zaman denenebilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
esbody    1
SPECTRE, 3 saat önce yazdı:

Bire bir çalışacaksan deneyimli bir pt çok yol almanı sağlar. Ama online yok efendim uzaktan sakın paranı çöpe atma hepsi hikaye. :) 

Bir eğitmen olarak bunu diyorum. Ha yine gider kurumsal yerlerde pt alamaya kalkarsan MAC gibi oralardaki eğitmenlerde egzersin yaptırıyor sadece. Antrenman bambaşka bir şey ileri gidebilmek için özellikle. Ha yağ yakacağım define olacağım dersen onların egzersizleri işe yarayabilir o zaman denenebilir.

Doğru söylüyorsun hocam aynen dediğin gibi uzaktan eğitim harbiden hikaye he belli bi düzeydeysen orası aynı ama gerisi klasik hikaye 100 gram pirinç 300 gram tavuk salata bla bla 

janbertozen, 4 saat önce yazdı:

Kankam koçla çalışmak böyle bir şey zaten ne istiyorsun tüm düzen senin istediğin gibi mi olucak ?

Adam yap diyecek yapacaksın he bundan hoşlanmıyorsan koçluk almayacaksın 

Dostum dünyanın parasını veriyon bi zahmet de soru sorma hakkın olucak he bizide mr olympia ya hazırlamıyor nihayetinde zor geliyorsa yapmican 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188
esbody, 17.06.2023 - 22:29 yazdı:

İyi Akşamlar arkadaşlar 1 sene önümde bir hazırlık süreci yapıcam kendimce güzel bir form tutucam daha önce bir kür geçmişim yok sizle tekmi başlıyım yoksa bir koçlamı çalışmam daha bir faydası olur 

@Rdm @otopsicikedi @Askabar @Semih Erarslan @metinav 

Şu aşamada herhangi birine ihtiyacın yok  varsa o kişi salonda hoca denilen adam formum düzgün mü diye  sorman yeterli olacaktır kolay gelsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.