Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Merhaba, başlıkta da bahsetmiş olduğum gibi 10 hafta boyunca testo e. ve boldenon kullandım. Ürünlerin markası vortex, aldığım kişiyi tahmin ediyorsunuzdur. Alana kadar her şey gayet güzel ama aldıktan sonra yabancı gibi davranmaya mesajlara geç bakmaya veya hiç bakmamaya başladı. Sonrasında haftada 1 defa kalçadan 2 ml (500mg) testo - boldenon kullandım. 10 hafta sonunda hiçbir etki görmediğimi farkettim. Genetik olarak saç dökülmem olmasına rağmen saç dökülmemde fark olmadı, sivilcelenme, kıllanma, sinir, ruh hali değişikliği, enerji vs. gibi hiç bir fark yok.

Zaten forumda ilaç satıcılarının avlama politikaları şeklinde konu var, tam ordaki anlatılanlarla uyuşuyor. 

Askerde komando olacağım diye bir şeyler yapmak istedim ama askerliğim de geldi, bu sahtekâr insan yüzünden param da zamanım da boşa gitti. Çektiğim enjeksiyon ağrılarının haddi hesabı yok. 

Kafam çok karışık ben şuan ne yapayım yardımcı olursanız sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Valhallaxd    146
maltepehero34, 2 saat önce yazdı:

Merhaba, başlıkta da bahsetmiş olduğum gibi 10 hafta boyunca testo e. ve boldenon kullandım. Ürünlerin markası vortex, aldığım kişiyi tahmin ediyorsunuzdur. Alana kadar her şey gayet güzel ama aldıktan sonra yabancı gibi davranmaya mesajlara geç bakmaya veya hiç bakmamaya başladı. Sonrasında haftada 1 defa kalçadan 2 ml (500mg) testo - boldenon kullandım. 10 hafta sonunda hiçbir etki görmediğimi farkettim. Genetik olarak saç dökülmem olmasına rağmen saç dökülmemde fark olmadı, sivilcelenme, kıllanma, sinir, ruh hali değişikliği, enerji vs. gibi hiç bir fark yok.

Zaten forumda ilaç satıcılarının avlama politikaları şeklinde konu var, tam ordaki anlatılanlarla uyuşuyor. 

Askerde komando olacağım diye bir şeyler yapmak istedim ama askerliğim de geldi, bu sahtekâr insan yüzünden param da zamanım da boşa gitti. Çektiğim enjeksiyon ağrılarının haddi hesabı yok. 

geçmiş olsun dostum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

çöpe atıp boşa sallamak yerine şikayetçi olabilirsin. zamanın sağlığın paran emeklerin hepsi boşa gidiyor yazık değilmi? ben bana bu sekilde yanlıs yapan satıcılara yıllardır güze oyunlarla yaklasıyorum. tanıdıgın polis varsa veya kendıne cvrene guvenıyorsan farklı sekılde ugras hakkını yedırtme... en son isimi duyulmus tanınan bır yarısmacıyı sahte ılac satıp ustune argo kufurlu konusmasından dolayı ummadıgı bır anda spor salonu cıkısında yakalayıp arabaya bındırdım sonrasını anlatmaya gerek yok 2 hafta spor yapamadı dilediği özrün haddı hesabı yok he yıne devam edıyordur ben bana yapılan yanlısa karsılık kat kat fazlasını yasattım ona 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dorukhan    13
maltepehero34, 6 saat önce yazdı:

Hocam selam, kimden aldın? ne kadara aldın? bir test yaptır olmazsa. ilaçlar gerçi o kadar da ağır değiller yani nasıl bir sonuç bekleyip ne etki aldığın da önemli. duruma göre ufak bir pct yapar akabinde kür girersin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yusufdemir1995, 4 saat önce yazdı:

çöpe atıp boşa sallamak yerine şikayetçi olabilirsin. zamanın sağlığın paran emeklerin hepsi boşa gidiyor yazık değilmi? ben bana bu sekilde yanlıs yapan satıcılara yıllardır güze oyunlarla yaklasıyorum. tanıdıgın polis varsa veya kendıne cvrene guvenıyorsan farklı sekılde ugras hakkını yedırtme... en son isimi duyulmus tanınan bır yarısmacıyı sahte ılac satıp ustune argo kufurlu konusmasından dolayı ummadıgı bır anda spor salonu cıkısında yakalayıp arabaya bındırdım sonrasını anlatmaya gerek yok 2 hafta spor yapamadı dilediği özrün haddı hesabı yok he yıne devam edıyordur ben bana yapılan yanlısa karsılık kat kat fazlasını yasattım ona 

Yasadışı ürün olduğu için şikayetçi olduğum zaman sıkıntı çıkmaz mı? 

Dorukhan, 2 saat önce yazdı:

Hocam selam, kimden aldın? ne kadara aldın? bir test yaptır olmazsa. ilaçlar gerçi o kadar da ağır değiller yani nasıl bir sonuç bekleyip ne etki aldığın da önemli. duruma göre ufak bir pct yapar akabinde kür girersin

Aleyküm selam, kimden aldığımızı forumda söylemek yasak. Vortexi kimin sattığı az çok bilinir ama. Biteli 3 ay falan oldu, test için geç kaldım. Ama en ufak bi fark hissederdim en azından. Ne enerji artışı ne performans artışı hiç bir şey yok. Bomboş bir şey aldım vücuduma ama ne aldım bilmiyorum. İnşallah zararlı bir şey değildir. İlaçları 2022 sonlarında aldım, 2x10 ml testo ve 2x10 ml boldenon toplam 2000-2500 TL arasıydı, tam hatırlamıyorum.

janbertozen, 8 saat önce yazdı:

at çöpe ilaçları pct yap 

Hepsini kullandım hocam, biteli 3 ay oldu pct hiç yapmadım, çünkü ilacın boş olduğunu anladım. Kür bittiği günden beri vücudumda hiçbir fark hissetmedim, libidoda veya alt takımda da sıkıntı yok. Benim bildiğim işe yarıyor olsaydı bıraktıktan sonra kısa süre de olsa libidoda sorun olurdu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
maltepehero34, 3 dakika önce yazdı:

Hepsini kullandım hocam, biteli 3 ay oldu pct hiç yapmadım, çünkü ilacın boş olduğunu anladım. Kür bittiği günden beri vücudumda hiçbir fark hissetmedim, libidoda veya alt takımda da sıkıntı yok. Benim bildiğim işe yarıyor olsaydı bıraktıktan sonra kısa süre de olsa libidoda sorun olurdu.

Garanti değil hocam şöyle düşün o ilacın içinde 50 mg test bile olsa döngünü kapıya ama sana tabi bir fark hissettirmeyecek . Doğal döngün bozulmuşsa belkide eski haline gelmesi 6 ay sürcek onu 1 aya düşürmmek çok daha mantıklı değil mi ? Ya da döngün belki 3 ay da açıldı ama bunu görmek için bir test ver muhakkak

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
maltepehero34, 50 dakika önce yazdı:

Olurdu olabilirdi olmadı olması lazımdı gibi şeyler bu sporda olağan karşılayacağımız şeyler değil, forumda bir çok konu mevcut 25 li yaşlarda küre girip sıkıntı olmadığı için pct yapmayan, 30 yaşına gelen kişilerin doktor doktor, kapı kapı gezip ereksiyon problemine çare aradığını görür olduk, KAN TESTİ şart, tabi kendinizi veya cinsel hayatınızı önemsiyorsanız.. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik, Bir saat önce yazdı:

Olurdu olabilirdi olmadı olması lazımdı gibi şeyler bu sporda olağan karşılayacağımız şeyler değil, forumda bir çok konu mevcut 25 li yaşlarda küre girip sıkıntı olmadığı için pct yapmayan, 30 yaşına gelen kişilerin doktor doktor, kapı kapı gezip ereksiyon problemine çare aradığını görür olduk, KAN TESTİ şart, tabi kendinizi veya cinsel hayatınızı önemsiyorsanız.. 

Hangi testi yaptırayım? Bir de devlet hastanesinde olur mu? Pek vaktim yok askere gidicem ama, devlette randevu da bulamayabilirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

Dahiliye ye git iste lh fsh e2 total test free test t3 t4 .

Doktor yan çizip vermeyebilir en kötü üroojiye git ereksiyon problemim var de o kesin bakar zaten bu testlere

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    229
maltepehero34, 17 saat önce yazdı:

Ders olmuştur sana ben de 2inci kürümü vortex'le yapmıştım YouTube da satan kişi çok şeyler vadediyordu yok şunu kullandım böyle oldum yok boldenon kullandım doluluk verdi bana gibi şeyler vesayre satan şahısin YouTube kanalı da var zaten. Zamaninda Kullandım neyazikki bende senin gibi verim alamamıştım değiştirdim başka markalara geçtim 

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: bbugrraa06
      Merhabalar,
      İlk kürüm 19 yaşındayım pek sağlıklı olmasa da yani tam zamanlı,4 yıldır spor yapıyorum uzun esterli girmeyi düşündüğüm testesteron ve boldenone takviyelerini kullanacağım.
      Proviron kullanmalı mıyım? Ne zaman başlamalıyım? sonrasında pctyi nasıl yapmalıyım? Tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum 🙏🏼
    • Yazan: havabukucu
      Abilerim hepinize merhabalar
      Yakın zamanda:
      Adlı konuyu açtım 250 mg’den 750 mg’ye çıkmayı istiyorum sizce bu karar mantıklı mı? Biraz sabırsız bir insanım hızlı verim almak istiyorum bu yüzden böyle düşündüm sizlerin fikirlerini çok merak ediyorum? Jinekomastiye yatkınlığım olduğunu düşünüyorum bu yüzden anti-östrojen kullanmam gerekir mi? Kür içerisinde. Şimdiden cevaplarınız için hepinize teşekkür ediyorum (11 haftadır 250 mg kullanıyorum)
    • Yazan: ugurrgennc
      Merhabalar arkadaşlar,
      İlk kür olarak 4-5 haftalığına haftalık 500mg only testo gitmeyi planlıyorum ardından 3 ay kadar da yanına npp vb. ilaçlar ekleyerek temmuzda olacak yarışmaya hazırlanmak istiyorum.
      Bu 4-5 haftalık only testo sırasında nelere dikkat etmeliyim? Neler yapmalıyım, tavsiyeleriniz nelerdir ?  Testo olarak da iran testo tercih ettim.
      Cevaplar için teşekkürler
    • Yazan: best16.5
      Merhaba hocalarım,
      17 den yeni 18 geçtim 15 yaşımda bir sustanon kürü vardı şimdi 18 Yaşındayım sustanon kürü yaptım biraz bekledikten sonra bir kür daha yapıcam ama yan etkileri ve zararları en az olan steroitler nedir bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim?
    • Yazan: Nynex
      Arkadaşlar selam,
      5 haftadır testo bolde küründeydim kan testi sonucu ilaçların çalışmadığını görünce iran testo ve zphc boldeye geçiş yaptım ancak ilk enjeksiyon kalçada ağrı ve ödem yaptı dün sol kalçadan ikinci enjeksiyonu oldum oda enjeksiyon sırasında felaket yaktı ve şimdi bölge ağrıyor bu neden olmuş olabilir acaba sonuçta enjeksiyonları aynı kişi yaptı ilaç değiştirdiğimden beri ikidir sıkıntılı oluyor.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.