Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

trznd    71

Selamlar arkadaşlar. kürüm şu şekilde olacak; 4 hafta haftalık 250mg sustanon. daha sonrasında @otopsicikedi'nin tavsiyesi ile 4 haftadan sonra haftalık 350mg sustanon olarak devam edeceğim. Yanına npp eklemek istiyorum. Bazı arkadaşlar npp yerine haftalık 140mg tren kullan diyorlar bu yüzden karasız kaldım. Size de sormak istedim. daha önce 2 kür geçmişim oldu boyum 173 kilom normalde 70ti 3 aylık aradan sonra şu an 64 civarı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Jacop    60
trznd, 10 dakika önce yazdı:

Selamlar arkadaşlar. kürüm şu şekilde olacak; 4 hafta haftalık 250mg sustanon. daha sonrasında @otopsicikedi'nin tavsiyesi ile 4 haftadan sonra haftalık 350mg sustanon olarak devam edeceğim. Yanına npp eklemek istiyorum. Bazı arkadaşlar npp yerine haftalık 140mg tren kullan diyorlar bu yüzden karasız kaldım. Size de sormak istedim. daha önce 2 kür geçmişim oldu boyum 173 kilom normalde 70ti 3 aylık aradan sonra şu an 64 civarı

kullanma amacına göre değişir fakat 140mg tren çoğu anabolizanın 280mgda veremeyeceğini verir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trznd    71
Jacop, Şimdi yazdı:

kullanma amacına göre değişir fakat 140mg tren çoğu anabolizanın 280mgda veremeyeceğini verir

Temiz büyümek istiyorum. 70kg iken de çok yağlı değldim. testo artık normalleştiğinde artık max verimi aldığımda 2sinden birisini ekleyip devam etmek istiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
trznd, 3 dakika önce yazdı:

Temiz büyümek istiyorum. 70kg iken de çok yağlı değldim. testo artık normalleştiğinde artık max verimi aldığımda 2sinden birisini ekleyip devam etmek istiyorum

temiz kütle için tren daha iyi bir tercih olacaktır 140mgın üzerine çıkmana hiç gerek yok 8 haftayı geçme 

tarihinde Jacop tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Temiz büyümeyi istemek için 64 kg zaten fazlasıyla kolay değil mi ? 64 kg olan birisinin steroide ihtiyacı yok olsa bile npp ve tren kullanılmaz böyle vücuda. Tren zaten ince ve zayıf olan vücudunu damarlandıracak hepsi bu. 64 kg birisinin steroid kullanmaya hakkı yok. Önce kendinizi kanıtlayın.

• Beğen 4
  • Vayyyy!! 1
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trznd    71
NamasteGodDamnİt, 34 dakika önce yazdı:

Temiz büyümeyi istemek için 64 kg zaten fazlasıyla kolay değil mi ? 64 kg olan birisinin steroide ihtiyacı yok olsa bile npp ve tren kullanılmaz böyle vücuda. Tren zaten ince ve zayıf olan vücudunu damarlandıracak hepsi bu. 64 kg birisinin steroid kullanmaya hakkı yok. Önce kendinizi kanıtlayın.

Bu hakkı tanıyan siz mi oluyorsunuz acaba? bu nasıl bir üslup? açıklama yapayım diyecektim ama böyle offensive bir yazıya bir şey yazmaya gerek yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.380
trznd, 3 saat önce yazdı:

Şahsen senin yerinde olsam trene hiç bulaşmam bulabiliyorsan rimo bulamıyorsan düşük doz npp giderdim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trznd    71
otopsicikedi, 4 dakika önce yazdı:

Şahsen senin yerinde olsam trene hiç bulaşmam bulabiliyorsan rimo bulamıyorsan düşük doz npp giderdim.

Düşük doz dediğin kaç mesela 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bumin    72
NamasteGodDamnİt, 1 saat önce yazdı:

Garip bir yorum olmuş, herkes iri yarı kalın kemikli genetiğe sahip olmuyor fazla kiloda çok marifet değil ayrıca, ben 55 kg ile başladım ilaç işlerine (ilk kürde deca ile ) şuan 80 i gördüm tartıda, heves kırmak yerine mantıklı motive edici yaklaşımı daha doğru buluyorum.

saygılar. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.380
otopsicikedi, 38 dakika önce yazdı:

100 ile başla 200 ile bitirebilirsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
NamasteGodDamnİt, 2 saat önce yazdı:

katılıyorum naturel olarak insanlardan ilaçlı mısın? yorumu almadan küre girmek bana kolaya kaçmaktan farksız geliyor.  

• ahahaha 1
  • Olumsuz 1
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trznd    71
janbertozen, 5 dakika önce yazdı:

katılıyorum naturel olarak insanlardan ilaçlı mısın? yorumu almadan küre girmek bana kolaya kaçmaktan farksız geliyor.  

Herkesin kendi görüşü tabi saygı duyuyorum. sonuç olarak böyle bir kural yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
janbertozen, 42 dakika önce yazdı:

daha saçma çok az şey duydum :D

otopsicikedi, 48 dakika önce yazdı:

200 rimo yapılan masrafın karşılığını ne kadar verebiliyor hocam.Arkadaşın daha öncesinde 2 kür yapmışlığı var bu dozajda rimo ne kadar efektif olabilir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
janbertozen, 2 saat önce yazdı:

Bu tercih meselesi, ilaç kullananlar evde oturup çekirdek çitleyerek kas kütlesi kazanmıyor sonuçta.

Kimi ilaç kullanır kullanmadığını iddia eder, kimi spora başlar sporla birlikte ilaca başlar kimi yıllarca spor yapar hiç ilaç kullanmaz kimi, 3-5 sene sonra kullanır.

Kimisi özgüven için, kimi sağlıklı kalmak için, kimi etrafındakilerin bakışlarından mutlu olduğu için vs.vs. gibi bir çok nedenle bu nankör sporu yapıyor/yapıyoruz.

Bırakın kim nasıl istiyorsa öyle yapsın.

trznd, 6 saat önce yazdı:

Eğer amacın bahsettiğin gibi temiz büyümekse parabolan kullanmayı da düşünebilirsin. Sustanonla birlikte iyi ikili olurlar.

• Beğen 6

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    287

Büyümek istiyorsun ve ektomorfsun sorunun cevabı bence deca. Tren daha çok definasyona yönelik bir anabolik. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trznd    71

Güzel yorumlarınız için hepinize müteşekkirim. Sağolun varolun abilerim, kardeşlerim.

otopsicikedi, 2 saat önce yazdı:

rimo için mi söyledin yoksa npp için mi? sanırım rimo için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

Dostum arkadaşlar bazı noktalarda haklı, bazı noktalarda haksız ama bir problem söz konusu sen 2 kere kür yapıp 64kg da kalıyorsan, problem ilaçlardan kaynaklanmıyordur başka bir noktada hata yapıyorsun bence sen bir backtest yap problemi bul ve üzerine git bende asla ve asla sana ilaç önermiyorum şu aşama da. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trznd    71
galicik, 40 dakika önce yazdı:

Dostum arkadaşlar bazı noktalarda haklı, bazı noktalarda haksız ama bir problem söz konusu sen 2 kere kür yapıp 64kg da kalıyorsan, problem ilaçlardan kaynaklanmıyordur başka bir noktada hata yapıyorsun bence sen bir backtest yap problemi bul ve üzerine git bende asla ve asla sana ilaç önermiyorum şu aşama da. 

Ben zaten 51kg başladım spora 70e kadar çıktım. 3 aydır saldığım için doğal olarak su vs atıldığı için 64e düştüm. 2 kürün ikisi de zaten only testo idi hiç anabolik kullanmadım. İlk defa kullanacağım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
trznd, 2 dakika önce yazdı:

Ben zaten 51kg başladım spora 70e kadar çıktım. 3 aydır saldığım için doğal olarak su vs atıldığı için 64e düştüm. 2 kürün ikisi de zaten only testo idi hiç anabolik kullanmadım. İlk defa kullanacağım

Dostum naçizane tavsiyem işi bilen birisiyle çalışman olacaktır o halde. Bence kütle hala az nor19 grubundansa uzun soluklu kümülatif doz arttışlı bir testo primo kürü hem değerlerini fırlatmaz hem de uzun soluklu yapabilirsin 0.5 gr total ila. 0.6 gr ila. 0.8 1 diye 1 de durursun en son tarzından dinlene dinlene uzun soluklu bir kür yapabilirsin. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.380
Jacop, 3 saat önce yazdı:

daha saçma çok az şey duydum :D

200 rimo yapılan masrafın karşılığını ne kadar verebiliyor hocam.Arkadaşın daha öncesinde 2 kür yapmışlığı var bu dozajda rimo ne kadar efektif olabilir 

Npp için söyledim kankam o dozları 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delice    140

Doğru düşünce ama kullanılan üslup yüzünden yanlış anlaşılmış gibi.

Yani ben de katılıyorum. 64kg iken trene girmek biraz saçma. Önce diyet ve antrenman anlayışı oturmalı diye düşünürüm ben de. Kendini kanıtla demen sanırım bu oluyor. 

Çünkü hayatın boyunca tren kullanamazsın. Bu da demek oluyor ki trenin getirdiği kür bitince gidecek. 

Önce steroidsiz bir bakin neler yapabiliyorsunuz. Sonra steroid ile bir üst seviyeye çıkarsınız zaten. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

Kütle ile kilogramı karıştırmışsınız yine. 

Bu kütle ile trene girilmez, deca kullanılmaz v.s. yaklaşımlar doğru değil.

Trenle definasyon yapılır demek de doğru değil. 

Ben x kiloda başladım 2. kürümde x kiloya çıktım gibi kişisel skorlar da bir kıstas değil.

Herkesin verileri kendine has bu sporda, sizin 10 kg su tutup  toplam 12 kilo aldığınız kürlerde bazıları toplam 6 kg alıp günün sonunda suyu attıktan sonra 4 kilo eklemiş olur tartıya.

Çoğu kişinin anlamadığı mevzu olayı genelleştirmek, bu işte genel geçer tabirler olsa da hiç bir şey o kadar da kesin ve net değil maalesef bu sporda.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
janbertozen, 09.06.2023 - 15:04 yazdı:

200 total testoyla ektomorf yapıyla bunu duymak için 10 yıl çabalarsın sonra girersin sen o zaman küre :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.388
trznd, 09.06.2023 - 18:30 yazdı:

175 boy 50 kg olarak spora başladım. bunu yaptığımda yaş 35 idi. Uzunca yıllar powerlifting yaptım. Doğal olarak 70±2 kg base ağırlığım oldu. Yani sporu da bıraksam bunun altına düşmez oldum. Sakatlık yaşadım yağlandım ama altına düşmedim. Definasyonum 67-68 kg idi. 

O noktada naturalliği bir kenara bırakıp kürlere başladım. Benim için patlama noktası enhantate + deca idi. @Mhmt38dostuma katılıyorum. Kilo almakta zorlanan insanlar için deca şahane çözüm.

@NamasteGodDamnİtin ise sana demek istediği altyapını iyice oturt sonra küre gir. Keza benim de düşüncem bu yönde. Natural olarak tepe noktana varacağın yolun %90ını almadan girilmemesi görüşündeyim. 

Tabi bunun tersi de söz konusu. Örneğin sevgili dostum @Rdmrahatsızlığından dolayı testosteron kullanmaya başladı. Başlamışken spor yaptı. Yapmışken de tedavi dozundan kür dozuna geçti. Ve yıllardır da bunu sürdürüyor.

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Sparta34
      Arkadaşlar selam, nasılsınız?
      Definasyondayım bi süredir ve uzun bi zaman bulk yapamayacağım yaparsam da çok ağır değil ufak 2-3 aylık şeklinde. Elimde sp nin boldeleri var zamanında stok yapmıştım. Tren ace ile kombini nasıl olur deneyimleyen var mı?
      Form şuan şu şekilde. Teşekkürler şimdiden

• Yazan: BGslayer
      Merhaba arkadaşlar,
      Bu gün size 12 Haftalık Npp Sustanon Rimobolan kürümün son evresine kadar gelişimimi anlatacağım size de keyifli okumalar...
      1-6 Hafta arası:
      Sustanon 500 Mg Rimobolan 300 Mg Npp 300 Mg 6-12 Hafta:
      Sustanon 750 Mg Rimobolan 450 Mg Npp 450 Mg Koruyucu olarak:
      Nac 600 Omega 3/6 Milkthistle Kullandım 1-6 hafta arası -Bilek Güreşi sporcusu olarak- oldukça güzel bir güç kazanımı elde ettim ve Npp'nin en güzel yan etkisi olan eklem ve tendonları güçlendirmesini iliklerime kadar yaşadım, 6-12 haftalar arasında ani bir 5 kiloluk sıçramam oldu ve güç artışı neredeyse durdu diyebilirim -12. Haftayı saymazsak- Ancak sulu bir görüntüden çok yapılı bir görüntüye eriştim açıkçası bu mutlu ediyor.
      Testo değerlerim eski oranlarına dönünce pct yapmaya başlayacağım, okuduğununuz için sağ olun. İyi forumlar
    • Yazan: huseyinatas7
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      18 yaşlındayım ve ilk kürüm olacak. Spor geçmişim yarım yıl kadar.
      trenbolone acethat testesterone cyp Kullanacağım yan etkilerini vs biliyorum ve kabulüm her şeyine lütfen algı yapmayalım boy 170 kilo 65 şu anlık yeme uyku düzenim yok elimde ki koruyucular, vitaminler :
      liv52 omega 3 milk thistle  Abilerim bana öğüt vermeyip lütfen yardımcı olur musunuz dozajlama hakkında 4-5 ayda baya fark görmek istiyorum o yönden bir dozajlama önerebilirseniz ikisiyle beraber ve vitaminleri de nasıl kullanabileceğimi söylerseniz sevinirim teşekkürler🥰
    • Yazan: ugurrgennc
      Selamlar arkadaşlar,
      Deca da hem libido sorunu hem de kontrol zorluğu oluşturduğu için kürümde deca yerine npp kullanacağım.
      Npp de deca gibi libido sorunu yapar mı?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.