Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

gerokx

Iştahımı nasıl kesebilirim veya azaltabilirim?

Önerilen İletiler

gerokx    38

Merhaba küçüklüğümden beri kilolu bir çocukluk geçirmiştim kilolarımdan kurtuldum ve 4 - 5 senedir spor yapıyorum iyi denilebilecek bir forumdayım ve az yesem de, yok yesem de, hic yermesem de gariptir ki kilo az veriyorum ve formumu hiç kaybetmiyorum ama canim inanılmaz Junk-Food veya şekerli ürünler çekiyor.. 

Şuan' da testo ve maste küründeyim iyide bir sonuç için temiz besleniyorum ama inanılmaz iştahım var bıraksalar her gün 10k kcal yer aç kaldım diye gezerim buna nasıl çözüm bulacağım 4-5 litre su içiyorum. Uzun sindirilen karb'da alıyorum yulaf vb. Ama iştahım hep var bu konuda yapabileceğim sizde ise yarayan bir şey var mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

janbertozen    338

Glifor alabilrisin 100 tablet 83.5 tl fazla kilolu kişilere doktorlar veriyor öğünlerden sonra alıyorsun iştahını kesiyor , zayıf bir ilaç gibi düşün mücize değil ama denenebilir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    905
gerokx, 3 saat önce yazdı:

Merhaba küçüklüğümden beri kilolu bir çocukluk geçirmiştim kilolarımdan kurtuldum ve 4 - 5 senedir spor yapıyorum iyi denilebilecek bir forumdayım ve az yesem de, yok yesem de, hic yermesem de gariptir ki kilo az veriyorum ve formumu hiç kaybetmiyorum ama canim inanılmaz Junk-Food veya şekerli ürünler çekiyor.. 

Şuan' da testo ve maste küründeyim iyide bir sonuç için temiz besleniyorum ama inanılmaz iştahım var bıraksalar her gün 10k kcal yer aç kaldım diye gezerim buna nasıl çözüm bulacağım 4-5 litre su içiyorum. Uzun sindirilen karb'da alıyorum yulaf vb. Ama iştahım hep var bu konuda yapabileceğim sizde ise yarayan bir şey var mi?

Krom alabilirsin sabahları aç karna 1-2 adet krom alarak tatlı isteği ve iştahını bastırırsın. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    229

Definasyondayim bende 1300-1500 kalori arası gidiyorum 0 karbonhidrat çok acıkırsam bastırırsa açlık salata turşusu yada 2 dilim kepekli ekmek üstüne quark peyniri yiyiyorum sende böyle yapabilirsin  dayanılacak gibi olmuyor açlık bol bol su yeşillik 

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Tr3n, 1 dakika önce yazdı:

Definasyondayim bende 1300-1500 kalori arası gidiyorum 0 karbonhidrat çok acıkırsam bastırırsa açlık salata turşusu yada 2 dilim kepekli ekmek üstüne quark peyniri yiyiyorum sende böyle yapabilirsin  dayanılacak gibi olmuyor açlık bol bol su yeşillik 

Olmuyor cidden dayanılmıyor, dayanırımda uyku uyuyamıyorum çökmeye başlıyorum, yattığım yerde hapşurmaya başlıyorum istemsizce besin sokmak zorunda kalıyorum vücuduma bende senin gibi yapıyorum gece kalkıp sırf uyumak için çıtırlık bir şeyler atıştırıp uyuyorum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    229
galicik, 1 dakika önce yazdı:

Olmuyor cidden dayanılmıyor, dayanırımda uyku uyuyamıyorum çökmeye başlıyorum, yattığım yerde hapşurmaya başlıyorum istemsizce besin sokmak zorunda kalıyorum vücuduma bende senin gibi yapıyorum gece kalkıp sırf uyumak için çıtırlık bir şeyler atıştırıp uyuyorum

Öyle kanka nefsine düşmeycen pes ettin mi diyet bozuluyor karbonhidrat açlığı çekiyoruz başka bir şey değil 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gerokx    38
janbertozen, 2 saat önce yazdı:

Glifor alabilrisin 100 tablet 83.5 tl fazla kilolu kişilere doktorlar veriyor öğünlerden sonra alıyorsun iştahını kesiyor , zayıf bir ilaç gibi düşün mücize değil ama denenebilir 

Sabahlari kullaniyorum cok tesekkur ederim yorumun icin.

Askabar, 1 saat önce yazdı:

Krom alabilirsin sabahları aç karna 1-2 adet krom alarak tatlı isteği ve iştahını bastırırsın. 

Hic duymamistim cok tesekkur ederim.

Tr3n, 43 dakika önce yazdı:

galicik, 40 dakika önce yazdı:

Ikinizde benim gibi dusunuyorsunuz insanlar abi yiyemiyorum dediginde anlayamiyorum. Yemek yemek sex gibi geliyor bana buyumek icin degil ama tad icin ve o verdigi his icin yemeyi cok seviyorum :) bi kadini bile boyle anlatmam :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokhanacan    68

Verebileceğim doğal tavsiyeler sırasıyla, bütün karbonhidrat kaynaklarını düşük glisemik indeks olacak şekilde ayarlamanla başlamak. Daha sonra beslenme düzenine ara öğünlere bol lifli düşük kalorili besinler eklemek. Günde 2 kez sabah ve akşam 500mg bromelian tablet, her öğün öncesi 200mcg Krom, her öğünle beraber yiyebildiğin kadar tarçın iştah kapatma konusunda yardımcı olabilir. Bitkisel konjak ekstresi bulabilirsen yemeklerden 1 saat önce bol su ile bunu kullan, konjak midende su ile jel kıvamında şişip yer kaplayacak tıpkı yemek yemişsin gibi midende bir süre duracak sindirilmeyecek buda iştahını azaltacaktır.  Kardiyoları nabız aralığın çok düşük olacak şekilde düz tempo yürüyüş gibi yap. Bunların hiç biri bir işe yaramıyorsa o kalori sana uygun değildir, kaloriyi dediğim taktikleri kullanarak biraz daha yükselt sürdürebilir bir diyet programı yapmaya çalış.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: merakli
      Merhaba arkadaşlar;
      Müsabık milli sporcuyum branş belirtmek istemiyorum. Ana işim fizikten ziyade güçle ilgili daha öncesinde,
      oxandrolone testosteron propionate Geçmişim var ilk defa ghrp kullanıcam bu kürümde anabolik olarak tekrar ox ve testo eşlik edecek
      12-16 haftası kürde:
      Dozlarım nasıl olmalı? Güç artışı için ve beslenirken nelere dikkat etmeliyim? Örneğin ekmek tuz şeker yasak denildi doğru mudur bunlar? Bana bu konuda bilgi verebilirseniz çok sevinirim.
      @rastlantisal @SantoR @Diver @Askabar @AREN @crosfredy @SERKO @otopsicikedi @GHOST
    • Yazan: Anapolon
      Merhaba abilerim kardeşlerim
      Bulk kürümün 30. Günündeyim  ve iştahım gün geçtikçe kapanıyor midem şiş geziyorum sürekli yemek yerken midem bulanıyor zorla yediğim yemeğimde gün içinde veya idman sonunda kusuyorum...
      Kullandığım ilaçlar :
      test entt 750  bolde 750 deca 500 dianabol 5 tab  Güncel kilom 90 yağ oranım yüksek değil midem açık. Önerilerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum...
    • Yazan: Terzi
      Selamlar değerli dostlarım,
      Sizlere bir sorum olacak. Bir kaç yıldır düzenli spor yapıyorum keza beslenmemde sporla aynı düzlemde doğru şekilde ilerliyor. Fakat kolumu sakatladığım için spora ara vermek zorunda kalmıştım. Şimdi tekrar başladım hiç bir sorunum kalmadı. Ancak bu aara verdiğim dönemde düzenli olan beslenmem de tamamen düzensiz bir hal almıştı haliyle.
      Şuan 1 yumurta yetken bile zorlanıyorum, yiyemiyorum. Yumurta yerine alternatif bana ne önerebilirsiniz?
      Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: Zyzzz
      Merhaba arkadaşlar, 
      Bundan 2 yıl önce 3 defa kür yapmıştım şuan %25 yağ oranlarında iyi bir fiziğim var definasyon kürüne giricem yüksek yağ oranında hangi ilaçları önerirsiniz 
      Not : önce yağ oranını düşür vs gibi önerilerde bulunmayın gerekirse only testo ile baslıyıcam değerli bilgilieriniz için tessekür ederim 
    • Yazan: Dmnzx0
      Merhabalar, daha önceden 1 kez 16 hafta testo - bolde bulk kürü yapmıştım aradan 1 yıl geçti şuanda 2. Kürüm olan definasyon kürüne başladım 15 hafta 300 testo propionat 13 hafta 200 rimobolan kullanıcam
      Şuan 6.haftadayım östrojenimi düşük tutmak istiyorum fakat masteron kullanmak istemiyorum. 10 günde veya haftada 1 arimidex kullansam östrojenimi baskılamaya yeterli olurmu. Genelde jino belirtisi olmadan arimidex kullanımı pek önerilmemiş kürün verimini düşereceğinden kafam çok karıştı kararsız kaldım sizin önerileriniz nedir ?
      Kür başlangıç ve şuanki formumun fotografları

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.