Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

emreg

Test e - bolde - ghrp 6 / 2 kürü

Önerilen İletiler

emreg    1

Arkadaşlar selamlar, 

Yeni bulk kürüm ile alakalı fikirlerinizi ve desteklerinizi almak istedim.

5 senelik iyi bir spor geçmişim var, peptit dışındaki bütün ilaçları zamanında tecrübe ettim diyebilirim, birkaç güzel kür deneyimim oldu.

Güncel - Boy 175 / 72 KGS 

4 sene aradan sonra yeniden başladım spora, 3-4 aydır devam ediyorum, kas hafızasından sebep olsa gerek ki adelelerim çok hızlı toparlanıyor ve büyümeye başladım diyebilirim.

Kür planım aşağıdaki gibi, temiz bir kür olsun istedim.

1 - 24 hafta / 500 testo - 400 bolde

4 - 24 hafta / 500mcg

Beslenme +4000 kalori olarak başlamayı düşünüyorum. Vitamin ve supplementler ile destekleyeceğim kür boyunca.

Testo ve bolde dozajları 16.haftadan sonra arttırılabilir gidişata göre.

Kür sonu değerlere bakarak anabolizanları kesip only testo ile cruise yapmak planım.

Değerli yorumlarınızı bekliyorum teşekkür ederim. @rastlantisal @Rdm @Vural2 @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.215

4-24 neden 1-24 değilde? Supplementlere para vermezdim senin yerinde olsam beslenemeye harcardım supplara vereceğin parayı. Güzel ve klasik bir kür gibi gözüküyor bolde 500 mg ile başla bence arada ciddi fark yok ama boldenon çok geç açılıyor kısa hafta ve düşük mg genelde ben tercih etmiyorum boldenonda.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emreg    1
Bay-T, 1 saat önce yazdı:

4-24 neden 1-24 değilde? Supplementlere para vermezdim senin yerinde olsam beslenemeye harcardım supplara vereceğin parayı. Güzel ve klasik bir kür gibi gözüküyor bolde 500 mg ile başla bence arada ciddi fark yok ama boldenon çok geç açılıyor kısa hafta ve düşük mg genelde ben tercih etmiyorum boldenonda.

Aslında 2. haftada ghrp2 yi de başlatacağım, ilaç temini konusunda stok bekliyorduk, yetişir ise ilk haftadan da başlatırım. Dediğiniz gibi ilaç zaten geç çalışmaya başlıyor, daha fazla beklemeden küre başlamak istedim sebebi bu açıkçası.  Danabol su tutmak istemediğim için eklemedim, başlangıç olarak oral destek tavsiyeniz olur mu yoksa ghrp bi kick etkisi verecek midir sizce?

Larues, 33 dakika önce yazdı:

Bolde kullanma derim şahsen. @galicik gene bir bolde vakası bro😂

bende güzel çalışıyor , dozajları arttırarak gideceğim tecrübemin olduğu bi malzeme bu yüzden seçtim. Ama alternatif ne önerirdin tabii duymak isterim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Larues, 2 saat önce yazdı:

Bolde kullanma derim şahsen. @galicik gene bir bolde vakası bro😂

Ne diyim brom bir bizim ülkemizde tutuluyor ve reklamı yapılıyor bu ilacın, bak o kadar araştırdım aylarca ben bile testo bolde kullanmıştım, hala kalıntıları duruyor aylar geçti sivilce derdi bitmedi. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emreg    1
galicik, 5 dakika önce yazdı:

Ne diyim brom bir bizim ülkemizde tutuluyor ve reklamı yapılıyor bu ilacın, bak o kadar araştırdım aylarca ben bile testo bolde kullanmıştım, hala kalıntıları duruyor aylar geçti sivilce derdi bitmedi. 

siz hocam ne kullanırdınız bolde yerine? deca kullandım, su tutumu sebebi ile deca tercih etmedim. Tren de kullandım fakat uzun süre ara verip ilk kürde tren de kullanmak istemedim. Amacım kaybettiğim kas kütlemi geri kazanmak, ilaçsız bile şuan için çok iyi tepki veriyor vücut.  Yorum önerileriniz benim için değerli, teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
emreg, 1 dakika önce yazdı:

siz hocam ne kullanırdınız bolde yerine? deca kullandım, su tutumu sebebi ile deca tercih etmedim. Tren de kullandım fakat uzun süre ara verip ilk kürde tren de kullanmak istemedim. Amacım kaybettiğim kas kütlemi geri kazanmak, ilaçsız bile şuan için çok iyi tepki veriyor vücut.  Yorum önerileriniz benim için değerli, teşekkürler.

Dostum bolde yerine primo tercih edilebilir, deca yerine npp tercih edilebilir, treni bulkta değil cut dönemlerinde kısa esterini tercih ederdim. Tahminlerime göre çok kuru bir fiziğe sahipsin diye düşünüyorum, güzel bir low doz npp testo masteron kürü yapılabilir, 20hafta planlanıp kan kontrolü durumuna göre belki daha kısa belki biraz daha uzun şeklinde bir planlama yapılabilir. Bu nor 19 grubu ilaçlarda örneğin 10 hafta 400 deca 500 testo 500 masteron gibi yüksek stresi kısa bir sürece yüklemek yerine 350 testo 350 masteron 200 npp yi 20 hafta stresi yayarak kullanmak bence daha mantıklı ve gelişim açısından daha iyi. Belli bir süre sonra yüksek stresten kaynaklı gerek insülin hassasiyeti gerek reseptörlerin körelmesiyle aslında ilaç pick yaptıktan sonra grafik yatay bir seyirde izlemeye başlıyor bu yatay seyirde her ilaçta verim alacağın timeframe farklı oluyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

valla bende bolde kullanıyorum kesmeyi düşünüyorum artık onun yerine npp kullanmayı düşünüyorum ondada deca gibi dick durumu varmı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235

Bolde yerine rimo var ama onu da bulamazsanız şahsen orijinal ghrp Çakar geçerdim. Uğraşılacak ilaç değil vücudun içine ediyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues, 30 dakika önce yazdı:

Bolde yerine rimo var ama onu da bulamazsanız şahsen orijinal ghrp Çakar geçerdim. Uğraşılacak ilaç değil vücudun içine ediyor 

rimoda bulamıyoruz ki kaç eczane gezdim 1,2 var hepsinde belirli markaların rimolarida var onlarada güvenmiyorum pek 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
kartalfitness, Bir saat önce yazdı:

rimoda bulamıyoruz ki kaç eczane gezdim 1,2 var hepsinde belirli markaların rimolarida var onlarada güvenmiyorum pek 

Ghrp düşünebilirsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: harbiyesutay
      Öncelikle selamlar,
      Yaş : 22 Boy : 1.83 8 haftalık kısa süreli bi Bulk serüveninin son haftasındayım. Sürece başlamadan önce kafamda birtakım soru işaretleri mevcuttu. Açıkçası sadece sarms kombinasyonu aracılığıyla kütle koyabileceğim kanaatinde değildim. Forumda açılan ve Burak hoca'nın himayesi altında sürdürülen başarılı sarms kürlerini görünce Burak hoca ile irtibata geçtim. Sağ olsun sürekli soru sormaya teşvik etti, her aradığımda tüm suallerime anlaşılır biçimde çözüm odaklı hareket ettiği için kendisine fazlasıyla müteşekkirim.
      Kür öncesi referans aldığım konu :
      Küre girmeden belirtmem gereken hususlar, herhangi bir şekilde uzun süreli spor geçmişim yok, zaten spor için gerekli zamanı ayırabilmem de olabildiğince güç. Aktif olarak Suriye'de görev yapmaktayım. Sık sık meskun-mahal , intikal, vb. faaliyetler dolayısıyla disiplinli bi süreç geçiremediğimi belirtmek de isterim. Kendimce antrenman yapabileceğim ekipmanlarım ve ufak bi kulübeden salonum var. Aynı zamanda söylemek isterim ki sürece başlamadan önce göğüs bölgemdeki kemiklerim sayılıyordu , sırtım da yine aynı şekilde idi. Şeffaf konuşmak gerekirse henüz başlangıç seviyesinde iken kendimi tatmin edecek bi seviyeye ulaştığımı düşünüyorum.
      Teşekkürler, esenlikler..
      Kür başlangıcı : Başlangıç : 59.400

Kür detayları :
      İlk 4 hafta : Mk677 Son 4 hafta ise : Mk677 / Rad-140 Mix Ürün Şeklinde süreci tamamladık
      Kür bitişi : 68.150 kg

• Yazan: ogulcanozer34
      Merhabalar arkadaşlar,
      16 haftalık:
      testo bolde danabol Kürüne gireceğim elimde takviye eve koruyucu olarak:
      nac600 arimidex proviron omega 3 vitamin d3 multivitamin zma Var sizce yeterli mi ekstra bir şey almam gerekli mi yorumlarınızı bekliyorum ? 
    • Yazan: havabukucu
      Herkese merhaba saygılar testo enanthate 250 mg kürümün 9.haftasındayım bir diyetisyenle anlaşıp beslenme programı çıkarttım ama programda azar azar kaçamaklar yapabileceğimi söyledi bir rivayete göre kürde beslenme önemli değilmiş bu doğru mu bana aşırı saçma geldiği için soruyorum. 
    • Yazan: Nynex
      Arkadaşlar merhaba,
      Kürümün 5.haftasında test vermiştim total testo yükselmemiş ancak e2 baya yükselmişti.
      Benim sormak istediğim: 2009 dan kalma sol göğüste hafif jinekomasti var şimdi ise sol göğsümde hafif kaşınma ve rahatsızlık hissi oluyor sizce tamoksifen kullanmalı mıyım?

• Yazan: Diver
      Selam arkadaşlar.
      @Loving hocamın desteğiyle büyümeye kaldığımız yerden devam edicez inşallah  Ramazanda istediğim diyeti yapamadım. İşte çok yoğun bir dönemdeyiz uzun süreli dalışlar hem yoruyor hemde sıfır karbonhidrat çekilmez kıldı gözümü açamıyordum 1-2 kere bayılma derecesinde şekerim düşünce iftara pilav ekledim. Antrenman konusunda kendimi iyi hissettiğimde yaptım genel olarak dinlendirdim vücudumu.İstediğim yağ oranına inemedim lakin hocamın tavsiyesiyle hem mental hemde fiziki olarak dinlendim. Ramazandan sonra karbonhidratı 200gr pirinç ile sınırladım hem işte hemde sporda kendime geldim. Neden bilmiyorum antrenmanda aşırı derecede pump oluyorum tabi şikayetçi değilim 😁 Kütlemde çok bir değişiklik olmadığını düşünüyorum. Şimdilik 104 kgda sabitim. Yeni kürde;
      500 Testo
      500 Bolde
      400 Deca olacak.
      @rastlantisal @Rdm @Askabar @otopsicikedi @Tr3n @GHOST @SPECTRE @SERKO @metinav @crosfredy @Semih Erarslan @Emrah
      3500 kalori ile başlayıp duruma göre yavaş yavaş artıracam.Bol yeşillik, bol balık, zeytinyağlı enginar yemeği vs cleanbulk mantığıyla ilerleyecez inşallah. 
      Yine sağlam stok yaptım😁. Sağolsun hocam hediye göndermiş çok hoşuma gitti teşekkür ederim.
      Sağlam amele yanığı olduk😄
      Tavsiyelerinizi uyarılarınızı bekliyorum saygılar.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.