Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

emircanunlts

Sarms kullanmak istiyorum.

Önerilen İletiler

Merhabalar. 20 yaşındayım. 1-2 yıldır spor yapıyordum, spor yaptığım süre içerisinde 60 kilodan 85-90 kiloya birkaç ayda çok hızlı bir şekilde çıktım. Daha sonra sporu bırakmak zorunda kaldım. Kısacası şu an göbek bölgem, bira içen bir adamın göbeği gibi. Göbek harici her yerim normal.

Tekrardan spora başlamak istiyorum ama bu sefer SARMS kullanarak başlamak istiyorum. İnternette yağ yakmaya yardımcı LGD-4033, SR9009-9011, Cardarine gibi ürünler gördüm. Sonu "20" ile biten bir siteden araştırma yaptım. Sorularım şöyle:

1- Değerlerime ve sağlığıma zarar vermeyen bir şey kullanmak istiyorum. PCT falan gerektirmesini istemiyorum, böyle bir şey mümkün mü? Sanırım Cardarine, LGD gibi ürünler PCT gerektirmiyor. 

2- Sonu "..." ile biten site güvenilir midir? İnternetten "..." isimli birisini buldum fakat çok yüksek fiyat söyledi. Emin olamadım, yardımcı olursanız sevinirim.

Bu arada, antidepresan ve uyku ilacı kullanıyorum. Babamda genetik şeker var, ben de henüz şekere dair bir işaret yok.

@metinav @rastlantisal @otopsicikedi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

emircanunlts, 51 dakika önce yazdı:

Merhabalar. 20 yaşındayım. 1-2 yıldır spor yapıyordum, spor yaptığım süre içerisinde 60 kilodan 85-90 kiloya birkaç ayda çok hızlı bir şekilde çıktım. Daha sonra sporu bırakmak zorunda kaldım. Kısacası şu an göbek bölgem, bira içen bir adamın göbeği gibi. Göbek harici her yerim normal.

Tekrardan spora başlamak istiyorum ama bu sefer SARMS kullanarak başlamak istiyorum. İnternette yağ yakmaya yardımcı LGD-4033, SR9009-9011, Cardarine gibi ürünler gördüm. Sonu "20" ile biten bir siteden araştırma yaptım. Sorularım şöyle:

1- Değerlerime ve sağlığıma zarar vermeyen bir şey kullanmak istiyorum. PCT falan gerektirmesini istemiyorum, böyle bir şey mümkün mü? Sanırım Cardarine, LGD gibi ürünler PCT gerektirmiyor. 

2- Sonu "..." ile biten site güvenilir midir? İnternetten "..." isimli birisini buldum fakat çok yüksek fiyat söyledi. Emin olamadım, yardımcı olursanız sevinirim.

Bu arada, antidepresan ve uyku ilacı kullanıyorum. Babamda genetik şeker var, ben de henüz şekere dair bir işaret yok.

Sarmsların uzun vadede etkileri bilinmiyor ve sanılanın aksine onlar da sistemi baskılıyor forumda sarms kullanıp lh fsh'ı kapanan bir sürü adam var. Ayrıca pek bir getirisi de yok. Kâr zarar oranı yaparsak tamamen gereksiz ürünler. Onun yerine steroid kullanmak daha mantıklı geliyor bana. Yıllardır kullanılan ne olduğu bilinen ürünler sonuçta. Yine de karar senin hocam ben baştan bunları yazmak istedim sadece, sarmların bu sporda yeri olduğunu düşünmüyorum.

tarihinde Geleceğin Olympia'sı tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kankam türkiyede bu sporda bağlantıları olmayan biri olarak internetten kesinlikle sahte ve boş ürün alacağının garantisini verebilirim özellikle sarms konusunda, kesinlikle boş ürün alıcaksın yani güven bana, eğer gerçekten farmakolojik destek almak istiyorsan önce disiplinini oturt gerçek bir sporcu ol, çünkü disiplinsiz hipodromda atlara vurulan ilacı da vursalar sana bir şey değişmez, disiplinli bir sporcu olduğunda da enjeksiyon steroidlere başlayabilirsin eğer bu yola girmek istersen ki onlar sarmslardan daha sağlıklı çünkü sarmslar üzerinde araştırma yok.
yağ yakıcı kullanmak istiyorsan clen veya yohimbe kullanılabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Enjeksiyon kullanmak istemiyorum. Sadece yağ yakmak için ekstra destek arıyordum fakat çoğu sahte dediniz. O yüzden yapacak bir şey yok gibi duruyor, sanırım almayacağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
emircanunlts, 22 saat önce yazdı:

Sarms konusunda arkadaşlar da yaşananı söylemiş, çoğu sahte ve içeriği belirsiz ürünlere umudunu ve sağlığını bağlayacağına, beslenme ve antrenman programını uygun bir şekilde hazırlayıp, termojenik içerikli ürünlerle yoluna devam etmen daha akıllıca olur.Yohimbine, efedrin, clenbuterol, le karnitinli kafeinli karışımlar vb. aşırıya kaçmadan dikkatli bir şekilde kullanılıp yardım alınabilir...Metabolizma hızın düşükse bunu arttırmalısın...

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
emircanunlts, 21 saat önce yazdı:

Enjeksiyon kullanmak istemiyorum. Sadece yağ yakmak için ekstra destek arıyordum fakat çoğu sahte dediniz. O yüzden yapacak bir şey yok gibi duruyor, sanırım almayacağım.

Yohimbine fln alsana yağ yakmaksa tek amaç. Sonuçta tablet.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan, 4/29/2023 - 18:20 yazdı:

Yohimbine fln alsana yağ yakmaksa tek amaç. Sonuçta tablet.

metinav, 4/29/2023 - 17:09 yazdı:

Sarms konusunda arkadaşlar da yaşananı söylemiş, çoğu sahte ve içeriği belirsiz ürünlere umudunu ve sağlığını bağlayacağına, beslenme ve antrenman programını uygun bir şekilde hazırlayıp, termojenik içerikli ürünlerle yoluna devam etmen daha akıllıca olur.Yohimbine, efedrin, clenbuterol, le karnitinli kafeinli karışımlar vb. aşırıya kaçmadan dikkatli bir şekilde kullanılıp yardım alınabilir...Metabolizma hızın düşükse bunu arttırmalısın...

Merak ettiğim son bir şey var. Ostarine kullanmak mantıklı mı sizce? Bilgim olmadığı için soruyorum, internette gördüm de. Eğer mantıksız diyorsanız, dediğiniz ürünlere yöneleceğim.

Bir de sonu "20" ile biten sitede Yohimbine ürünü için, böbrek koruyucu kullanın yazıyor. Siz ne diyorsunuz hocalarım?

tarihinde emircanunlts tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emircanunlts, 39 dakika önce yazdı:

Merak ettiğim son bir şey var. Ostarine kullanmak mantıklı mı sizce? Bilgim olmadığı için soruyorum, internette gördüm de. Eğer mantıksız diyorsanız, dediğiniz ürünlere yöneleceğim.

Bir de sonu "20" ile biten sitede Yohimbine ürünü için, böbrek koruyucu kullanın yazıyor. Siz ne diyorsunuz hocalarım?

oradan alma iran tableti bile çakma olabilir popüler olabilir ama orj olduğunu düşünmüyorum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
emircanunlts, 2 saat önce yazdı:

Orjinal sarm bulamayacağın için önermiyoruz yoksa sarms kullanılabilir...Steroidden önceki adım gibi düşülebilir.Hormon reseptörü olmayan bir kaç çeşiti için pct vb. de gerekmez ama, işte çalışan sarms güvenip almak şu ortamda biraz mucize...

@Loving bir ara getirmişti satıyordu fakat büyük ihtimalle stokları tükenmiş olabilir istersen whatsap ikonundan sor.Güvenilir bir insandır ve sonuna kadar ilgilenir...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav, 11 saat önce yazdı:

Orjinal sarm bulamayacağın için önermiyoruz yoksa sarms kullanılabilir...Steroidden önceki adım gibi düşülebilir.Hormon reseptörü olmayan bir kaç çeşiti için pct vb. de gerekmez ama, işte çalışan sarms güvenip almak şu ortamda biraz mucize...

@Loving bir ara getirmişti satıyordu fakat büyük ihtimalle stokları tükenmiş olabilir istersen whatsap ikonundan sor.Güvenilir bir insandır ve sonuna kadar ilgilenir...

baransoprano, 13 saat önce yazdı:

oradan alma iran tableti bile çakma olabilir popüler olabilir ama orj olduğunu düşünmüyorum

Tamamdır sağ olun, etiketlediğiniz kişi bilgi verirse ona göre hareket edeceğim. Zaten steroid kullanma gibi bir hevesim yok, yağ verme sürecim büyük ihtimal yıllar süreceği için böyle bir yola başvurmak istemiştim. Yardımlarınız için teşekkürler tekrardan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emircanunlts, Bir saat önce yazdı:

Tamamdır sağ olun, etiketlediğiniz kişi bilgi verirse ona göre hareket edeceğim. Zaten steroid kullanma gibi bir hevesim yok, yağ verme sürecim büyük ihtimal yıllar süreceği için böyle bir yola başvurmak istemiştim. Yardımlarınız için teşekkürler tekrardan.

etiketlenen kişiye whatsapp üzerinden ulaş o sana ulaşmaz. Ek olarak ben @Loving hocamla görüştüğümde en temiz yağ yakımı olarak hgh frafment + yohimbe diye karar vermiştik çünkü hormon dengesi bozulmayacak, pct gerektirmeyecek enjeksiyonu kolay ödem derdi filanda yok. Biraz tuzlu ama en optimali bu. 

Not: Henüz satın almadım sdece konuştuk

tarihinde baransoprano tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.