Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ouzhannn

Yeni kür süreci - testosteron ve tren (10ay)

Önerilen İletiler

Ouzhannn    150

6 aylık sürecim şu anlık tamam 10hafta deca gitme planım var maddiyata göre yada trenle bitirip son 1ay only testo yapıp pct geçeceğim 10aylik kürümü tamamlamış olacağım güncel form:

IMG_1604.thumb.jpeg.9d21c47cde8e1a875132eb525557ce07.jpeg IMG_1598.jpeg IMG_1599.jpeg IMG_1600.jpeg

• Beğen 2
  • Alkış 3
  • Ödül 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

GHOST    442

Hocam konunu yeni fark ettim güncelleyince çok güzel yol almışsın ve trenin tüm nimetlerinden faydalanmışsın.

Omuz ve kol göğüs hizası üst grup 10 üzerinden 9 olmuş emeğine sağlık çok beğendim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150
GHOST, 4 dakika önce yazdı:

Hocam konunu yeni fark ettim güncelleyince çok güzel yol almışsın ve trenin tüm nimetlerinden faydalanmışsın.

Omuz ve kol göğüs hizası üst grup 10 üzerinden 9 olmuş emeğine sağlık çok beğendim.

Çok teşekkür ederim 🙏🏼

elimden geldiğince zorluyorum şartları daha devam ediyoruz bitişi daha güzel olur inşallah 🙏🏼

sonra 2 ay off ve tekrar ayni kürle devam gibi bakalım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.390
Ouzhannn, 24 dakika önce yazdı:

6 aylık sürecim şu anlık tamam 10hafta deca gitme planım var maddiyata göre yada trenle bitirip son 1ay only testo yapıp pct geçeceğim 10aylik kürümü tamamlamış olacağım güncel form:

Kullandığınız ürünlere göre hic tatmin edici bir formunuz yok bence 

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150
otopsicikedi, 4 dakika önce yazdı:

Kullandığınız ürünlere göre hic tatmin edici bir formunuz yok bence 

görüş için teşekkür ederim hocam arada bosluklarim oldu biraz evet ailesel sebeblerden ama toparladigim kadariyla iste bide 200mg tren 500mg testo gidiyorum haftalik

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.390
Ouzhannn, 2 dakika önce yazdı:

görüş için teşekkür ederim hocam arada bosluklarim oldu biraz evet ailesel sebeblerden ama toparladigim kadariyla iste bide 200mg tren 500mg testo gidiyorum haftalik

Bence bu kadar tren kullanıp trene para harcamaksa daha safe rimo npp ekleyebilirsin 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150
otopsicikedi, 1 dakika önce yazdı:

Bence bu kadar tren kullanıp trene para harcamaksa daha safe rimo npp ekleyebilirsin 

Deca ve testo düşünüyorum suan zaten 10hafta kadar sonra pct geçip burak hocamla tekrar planlama yapicam

öneriniz önemli teşekkürler 🙏🏼 

ve formumda benimde canimi sıkıyor biraz gevşek davrandim

tarihinde Ouzhannn tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    851
Ouzhannn, 27 dakika önce yazdı:

Gelişiminiz aynada sizi memnun ettiği sürece benim yapacağım yorumun hiç bir kıymeti olmaması gerekir önce siz memnun musunuz?

Bana gelecek olursak ben en başından beri buraya geldiğiniz üye olup ilk formunuzdan bugüne kadar olan halinizi bildiğim için şuan ki haliniz harika emin olabilirsiniz. Ayrıca temel fikirlerimden biriside üst bence gayet olmuş durumda artık daha detay daha az yağ oranı üst ile orantılı bacaklar bu kısımlara önem verip son en tepe noktanıza hobi olarak bakıyorsanız bu branşa sizi mutlu edecek seviyelere geldiğinizi düşünüyorum. 

• Vayyyy!! 1
  • Alkış 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150
forbit, 1 dakika önce yazdı:

Gelişiminiz aynada sizi memnun ettiği sürece benim yapacağım yorumun hiç bir kıymeti olmaması gerekir önce siz memnun musunuz?

Bana gelecek olursak ben en başından beri buraya geldiğiniz üye olup ilk formunuzdan bugüne kadar olan halinizi bildiğim için şuan ki haliniz harika emin olabilirsiniz. Ayrıca temel fikirlerimden biriside üst bence gayet olmuş durumda artık daha detay daha az yağ oranı üst ile orantılı bacaklar bu kısımlara önem verip son en tepe noktanıza hobi olarak bakıyorsanız bu branşa sizi mutlu edecek seviyelere geldiğinizi düşünüyorum. 

çok motive edici oldu bu gerçekten çok teşekkür ederim baya antremansizliklar arasinda elimden geleni yapmaya calistim acikcasi :) 

sadece daha iyi olabilirdi memnuniyetsizligi var daha detayli düşük yagli yoksa büyüklük ve ölçülerimden memnunum tabikide ayrica evet en bastan beri desteğiniz ve görüşlerinizden dolayi teşekkür ederim tekrar 🙏🏼

cok hobi değil ama artik manyaklik sardi beni bu konuda büyüme ve dolu olma isteği hep içimde o yüzden bunu yarismalara tasimaya calismak istiyorum bakalim birgun insallah ama su aralar sanmam

• Ödül 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.240

Başarılar gayet güzel olmuşsun.

Diyete girdiğinde tren + yohimbe + sr 9009 ile cut yap çok sıkı diyet şu formu 2 kat daha güzel hale getirirsin.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150
Bay-T, 1 saat önce yazdı:

Başarılar gayet güzel olmuşsun.

Diyete girdiğinde tren + yohimbe + sr 9009 ile cut yap çok sıkı diyet şu formu 2 kat daha güzel hale getirirsin.

önerini dinleyeceğim teşekkürler 🙏🏼 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    753
Ouzhannn, 24.11.2023 - 16:11 yazdı:

Güzel ama daha güzel çok daha güzel süper güzel olabilirdi hocam :D çünkü güzel olanın sonu yok.

Emeğinize sağlık.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150
SPECTRE, 30.11.2023 - 15:54 yazdı:

Güzel ama daha güzel çok daha güzel süper güzel olabilirdi hocam :D çünkü güzel olanın sonu yok.

Emeğinize sağlık.

evet güzelin hic sonu olmuyor bu sporda anladim ki hicbirsey yeterli olmuyo :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
voSaydin    3
Ouzhannn, 17.04.2023 - 16:55 yazdı:

Merhaba Abilerim Kardeşlerim 

Yepyeni bir kürle daha burak hocamla planlarımız üzerine gerekli konuşmayla kararımı verdim burdan tekrar ona teşekkür ediyorum 

Daha önce kür sonlarımı çoğunuz biliyorsunuz pctde biraz su topladim ve yağlandım ama gariptir hacim arttirdim baya birazdan yeni evliliğin verdiği diyet kacamaklarindan :) 

suan Boy 172 kilo 92-94 arasi oynamakta 

Kürüm 10ay boyunca 

Tren+Testo olarak devam edecek

Guncel formum

@metinav @rastlantisal @Semih Erarslan @otopsicikedi @Vural2

Görüş Önerileriniz Önemli Teşekkürler 🙏🏼 

10 ay tren çok uzun olmaz mı hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150
voSaydin, 12.12.2023 - 12:14 yazdı:

10 ay tren çok uzun olmaz mı hocam

20hafta tren ustune 10hafta decada yaptigim oldu dozlari tabi o zmaanki gibi değil yari yariya ama uzun vadede

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: n4s1bxx
      Merhabalar ekte eklediğim fotoğrafta gördüğünüz üzere tah tahlillerim mevcut ve total testo referans dışı bu durumda ne yapmalıyım? Uzun süredir her hangi bir anabolik kullanmadım ve bırakma evresi de çok bilinçsiz olduğundan böyle bir durumla karşı karşıya kaldığımı düşünüyorum.
      Yardımcı olur musunuz? Düşük dozaj testo ile bu durum düzeltilebilir mi?
    • Yazan: Sparta34
      Arkadaşlar selam, nasılsınız?
      Definasyondayım bi süredir ve uzun bi zaman bulk yapamayacağım yaparsam da çok ağır değil ufak 2-3 aylık şeklinde. Elimde sp nin boldeleri var zamanında stok yapmıştım. Tren ace ile kombini nasıl olur deneyimleyen var mı?
      Form şuan şu şekilde. Teşekkürler şimdiden

• Yazan: huseyinatas7
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      18 yaşlındayım ve ilk kürüm olacak. Spor geçmişim yarım yıl kadar.
      trenbolone acethat testesterone cyp Kullanacağım yan etkilerini vs biliyorum ve kabulüm her şeyine lütfen algı yapmayalım boy 170 kilo 65 şu anlık yeme uyku düzenim yok elimde ki koruyucular, vitaminler :
      liv52 omega 3 milk thistle  Abilerim bana öğüt vermeyip lütfen yardımcı olur musunuz dozajlama hakkında 4-5 ayda baya fark görmek istiyorum o yönden bir dozajlama önerebilirseniz ikisiyle beraber ve vitaminleri de nasıl kullanabileceğimi söylerseniz sevinirim teşekkürler🥰
    • Yazan: huseyinatas7
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      İlk kürüm olacak definasyon kürüm 4-8 hafta arasında kullanmak istiyorum spor geçmişim 2 yıl
      trenbolone testesteron Kullanmayı düşünüyorum ilk kürde 10 haftayı geçmeyeceği için çok fazla yan etki görür müyüm veya neler olacak veya bunun yanı sıra önerdiğiniz daha az yan etkili ve en az bu kadar güçlü ilaçlar var mı cutting dönemi için definasyon kürü olarak değerlendirmenizi rica edeceğim.
      Tüm yorumlar için teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.